Skocz do zawartości


Zdjęcie

III zlot forumowiczów KN 23-24.01.2010 r.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#81 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 styczeń 2010 - 08:56

I kolejna partia którą wklejam :thumbsup:

Załączone pliki

  • Załączony plik  13.JPG   96,81 KB   16 Ilość pobrań
  • Załączony plik  14.JPG   70,13 KB   28 Ilość pobrań
  • Załączony plik  15.JPG   69,35 KB   45 Ilość pobrań
  • Załączony plik  16.JPG   42,39 KB   31 Ilość pobrań
  • Załączony plik  17.JPG   93,29 KB   38 Ilość pobrań
  • Załączony plik  18.JPG   92,15 KB   36 Ilość pobrań
  • Załączony plik  19.JPG   38,11 KB   22 Ilość pobrań
  • Załączony plik  20.JPG   97,17 KB   28 Ilość pobrań
  • Załączony plik  21.JPG   161,13 KB   46 Ilość pobrań
  • Załączony plik  22.JPG   163,23 KB   35 Ilość pobrań
  • Załączony plik  23.JPG   137,57 KB   35 Ilość pobrań
  • Załączony plik  24.JPG   158,07 KB   34 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#82 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 25 styczeń 2010 - 09:22

Witam,

cieszę się że mogłem Was poznać i choć krótko ale trochę ponartować :D Stok w Poniwcu faktycznie bardzo dobry, do tego te pustki zaskoczyły chyba wszystkich, pozytywnie oczywiście ;) Załuję że nie byłem na wieczornej części integracji i na stoku w niedzielę, no ale .....postaram się to nadrobić następnym razem.
Dzięki Wszystkim za wyrozumiałość w radach co do jazdy :) mam nadzieję że choć trochę z tego pożytku było i będzie ;)

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki za spotkanie :thumbsup:

Użytkownik marecki edytował ten post 25 styczeń 2010 - 09:35

  • 0

#83 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 25 styczeń 2010 - 10:39

Gratuluję udanego spotkania! Pogoda rzeczywiście alpejska i tylko pozazdrościć :thumbsup: Mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś dołączyć do Waszej roześmianej grupy.
pozdrawiam ;)
  • 0

#84 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 25 styczeń 2010 - 10:50

Podoba mi się ten dyplom: "Kto pierwszy, ten ma nagrodę" - dobrze odczytałam???
Na czym polegał konkurs?

I ja gratuluję udanego spotkania.
... i troszkę zazdroszczę :thumbsup:
  • 0

#85 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 styczeń 2010 - 11:10

Nie ma co już wymyślać, bo i tak nie wymyśli się niczego rewolucyjnego, ani nie znajdzie się żadnej pustej, czy w miarę pustej górki w łikend w promieniu 100 kilometrów od Bielska.


Hmmm. Czasem powinno się kilka razy zastanowić zanim się coś napisze.
Szczerze mówiąc do dzisiaj nie bardzo kumałem jak to się stało, że dwa razy w sobotę i w niedzielę, w szczycie sezonu w Ustroniu zaparkowałem centralnie pod wyciągiem. Dziś rano mnie oświeciło. Pit to załatwił! PIOTREK! JESTEŚ WIELKI! Proszę, tylko żadnych protestów! Wiem, że ręce czasem opadają i rzygać się chce, ale popatrz na zdjęcia i te rozradowane gęby...
a zauważyłeś? Bacteria najpierw się zarejestrowała, a potem dopiero przyjechała z Maćkiem do Ustronia. Musi efekty Twojej pracy są :D
Ja tam za wiele nie mogę, ale mogę jedno. Mogę obiecać, że o każdej porze dnia i nocy jestem do dyspozycji i pomocy (niestety nielegalnej :thumbsup: ) nad poprawieniem techniki jazdy wszystkich tych, którzy będą mieli na to ochotę :)
Pozdrawiam. Pit... ;) tfu, znaczy się... chciałem powiedzieć... di :)
Załączony plik  DSC00055_kopia.jpg   842,24 KB   32 Ilość pobrań
Znalazłem jeszcze takie zdjęcie. Ale ktoś wyciął skręt, karwingowym zwany ;)
Załączony plik  alle_skr_t.jpg   1,14 MB   45 Ilość pobrań
Jeśli ktoś chciałby się uczyć nie łamiąc prawa karno-administracyjnego może to również zrobić legalnie za niewielką odpłatnością :) (Marek, pozdrawiam, zazdroszczę porannej jazdy i współczuję tej późniejszej, tyłem :) )
Załączony plik  Zdj_cie_0232.jpg   285,01 KB   32 Ilość pobrań

Użytkownik deczko inny edytował ten post 25 styczeń 2010 - 12:14

  • 0

#86 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 25 styczeń 2010 - 11:32

Cześć

Ja tam za wiele nie mogę, ale mogę jedno. Mogę obiecać, że o każdej porze dnia i nocy jestem do dyspozycji i pomocy (niestety nielegalnej) nad poprawieniem techniki jazdy wszystkich tych, którzy będą mieli na to ochotę :thumbsup:

I ja serdecznie gratuluje udanego spotkania i szczerze - bardzo zazdroszczę!! - wspaniałej zimy i pustych stoków. Niestety ja do Wisły zawitam dopiero w najblizszy weekend.
A odnosząc się do fragmentu post DI - koleżeńska pomoc przy poprawieniu techniki narciarskiej nigdy nie jest i nie była nielegalna - raczej chwalebna i pożądana, może byc co najwyżej niebezpieczna lub nie dająca żadnych efektów jak ktoś sam nie za bardzo umie i naucza.
Nielegalne jest nauczanie zarobkowe bez uprawnień.
Pozdrawiam

Użytkownik Mitek edytował ten post 25 styczeń 2010 - 11:35

  • 0

#87 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 25 styczeń 2010 - 11:56

I ja witam wszystkich tych, którzy byli i tych, którzy nie byli!! :) ;)
Szczególnie ciepło tych wszystkich, którzy nie byli na stoku, a dzięki, którym mieliśmy jazdę bez trzymanki na pustym stoku i bez kolejek! :) :thumbsup:

Nic mądrego już chyba nie dołożę... Dojechałam do Bielska bladym świtem, po wizycie w biurze wróciłam do Sosnowca, odebrałam z dworca Pita, a potem już razem odebraliśmy później Rysia! Poranny start i mantra w samochodzie, że jak ludzie będę, to maja prawo i denerwować się nie należy ;)
Po wstępnej łapance wszystkich, uściskach i buziakach, chwila dla fotoreporterów na pustym stoku. Doszliśmy po chwili, że tam faktycznie człowieków nie ma! I tak się zaczęło!!!!

Jak było, to już i napisali i pokazali :)

Ja ze swojej strony bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za wspólną niepowtarzalna zabawę, za urocze, rozrywkowe, przyjacielsko-rodzinne towarzystwo! Niezapomniane chwile, które długo będę wspominać!!!!!

osobiste podziękowania dla Marka za sobotę, który naukę ze mną rozpoczął od tekstu: "Olka rozszerz nogi" :D , za to, że mnie ustawił prawidłowo!!! Potwierdzam słowa innych, że przesiadka z nart prostych na carvingowe, to nauka jazdy od początku w pewnym sensie!!! Mareczku dziękuję!!!

osobiste także podziękowania dla Mirka (D_I) za niedzielę, który pilnował mojej pozycji i ćwiczył razem ze mną!!! Mirek dziękuję!!!!

dziękuję wszystkim, którzy ze mną wytrzymali i kazali przestać jeździć :)

I Rysiowi dziękuje za ciuch, jaki mi dał w prezencie!

Dorzucę tylko jedna fotkę... rozwodową..., hahahaha, żeby nie było, że nie było... :)

Kasia dyplom z konkursu, który wygrałam.... :)
http://www.kochamnar...grode-t888.html

Pozdrawiam i do następnego!
Ola

Bacteria!!!! Witaj na forum i całuj Macka od nas!!!!

Mitek - uspokoję Cię nauczali nas Panowie, którzy w nartach, to chyba z brzucha mamy wyszli!

Załączone pliki


  • 0

#88 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 25 styczeń 2010 - 12:04

Cześć

Mitek - uspokoję Cię nauczali nas Panowie, którzy w nartach, to chyba z brzucha mamy wyszli!

Wiem Olu bo Mirka znam - tylko On udaje, że mnie nie zna :thumbsup: ;).
Pozdro
  • 0

#89 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 25 styczeń 2010 - 13:39

Cześć

Mitek - uspokoję Cię nauczali nas Panowie, którzy w nartach, to chyba z brzucha mamy wyszli!

Wiem Olu bo Mirka znam - tylko On udaje, że mnie nie zna :thumbsup: ;).
Pozdro



może Cie nie poznał? Przypomnij mu się...

Ola
  • 0

#90 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 styczeń 2010 - 14:15

Chciałbym dodatkowo wrzucić pokaz slajdów ze zlotu. Jest tych zdjęć bardzo dużo, około 200 więc nie ma sensu wrzucać pojedynczo.
Raz jeszcze zapraszam Was na kolejny zlocik, już powoli planowany. Mam nadzieję że jeszcze bardziej nasze grono się rozrośnie :thumbsup:

Miłego oglądania ;)

ps.

Mam nadzieję że technicznie sobie poradzicie z nawigacją. Wystarczy kliknąć na obrazie i wszystko się powiększy do rozmiarów oglądania....


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#91 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 25 styczeń 2010 - 14:44

Mam nadzieję że technicznie sobie poradzicie z nawigacją.

Ja sobie nie poradziłem... A może to on, znaczy komputer? :thumbsup:
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#92 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 styczeń 2010 - 15:11

W takim razie bardzo proszę, wersja link

http://picasaweb.goo...ILYrcSd5suJ6AE#
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#93 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 styczeń 2010 - 15:55

Witam,
Gratuluję wyśmienitej zabawy i wspaniałej pogody. Czasami człowiek nie jest tam gdzie by chciał. Może następnym razem?
Pazur
  • 0

#94 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 25 styczeń 2010 - 16:44

osobiste podziękowania dla Marka za sobotę, który naukę ze mną rozpoczął od tekstu: "Olka rozszerz nogi"


Olu, od poczatku mówiłem że u mnie z terminologią narciarską jest na BAKIER :thumbsup: a tak wogóle to Ci powim, że u nos góroli to generalnie wszyćko kojarzy się z ............narciarstwym ;) :D

Pozdrawiam ;)
  • 0

#95 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 styczeń 2010 - 16:53

osobiste podziękowania dla Marka za sobotę, który naukę ze mną rozpoczął od tekstu: "Olka rozszerz nogi"


Oj sądzę, że żaden instruktor z papierami nie popełniłby takiej wpadki :) :thumbsup: , ale też wydaje mi się, że i Olka by tak chętnie tego nie uczyniła, nawet gdyby miał papiery z FIS :D ;)

Olu, od poczatku mówiłem że u mnie z terminologią narciarską jest na BAKIER ;) a tak wogóle to Ci powim, że u nos góroli to generalnie wszyćko kojarzy się z ............narciarstwym :) :)


Marek pal sześć terminologię, ale jakie efekty!!!


P.S.
Jak widać warto się z nami spotykać na zlotach bo i zjazdy są i jest jazda i nawet o sexie jest :) - prawdziwie dobry polski film!!!
  • 0

#96 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 25 styczeń 2010 - 18:57

osobiste podziękowania dla Marka za sobotę, który naukę ze mną rozpoczął od tekstu: "Olka rozszerz nogi"

Olu, od poczatku mówiłem że u mnie z terminologią narciarską jest na BAKIER :thumbsup: a tak wogóle to Ci powim, że u nos góroli to generalnie wszyćko kojarzy się z ............narciarstwym ;) :)

Pozdrawiam :D



Marek, jak pisał Darek, efekt się liczy i język ludzki... powiedział byś... rozstaw nart stosunkowo nie proporcjonalny do zamierzonej techniki, kat biodra całka w stosunku do promienia narty w opozycji do kata nachylenia tułowia.... i cos tam jeszcze jakoś tak... i bym.... uciekła ;)

a tak, nogi szerzej i wszystko jasne!!!! Wielki jesteśśśśś!!! nie tylko wzrostem! Następnego dnia jeździłam z kijami z przodu, było bosko!!!! Podobno się ustawiłam!!!

Ola
  • 0

#97 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 26 styczeń 2010 - 08:22

Jeszcze cosik, hahahahaha.
To zdjęcie poniżej i tekst gościa który właśnie jechał z Osetią:

Załączony plik  ZASKOCZONY.JPG   163,23 KB   34 Ilość pobrań wie Pani co? Tyle lat jeżdżę na tym stoku i jeszcze nikt mi zdjęć nie robił!
:thumbsup: ;)
Rewelacja ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#98 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 26 styczeń 2010 - 13:00

Jeszcze cosik, hahahahaha.
To zdjęcie poniżej i tekst gościa który właśnie jechał z Osetią:

Załączony plik  ZASKOCZONY.JPG   163,23 KB   34 Ilość pobrań wie Pani co? Tyle lat jeżdżę na tym stoku i jeszcze nikt mi zdjęć nie robił!
:thumbsup: ;)
Rewelacja :)



dokładnie tak było!!! Tylko Pan powiedział gwara śląską... Pani tyla lot tu jeżdża i nikt mi nigdy zdjęcia nie zrobił, dopiero z panią. A ja mu na to, żeby się nie martwił, bo to tylko rozwodowe ;) i Pan się zdziwił, ale potem wyjaśniłam :D .... i spędziliśmy urocze chwile wspólnie wjeżdżając :)


Ola
  • 0

#99 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 26 styczeń 2010 - 17:52

Jeszcze cosik, hahahahaha.
To zdjęcie poniżej i tekst gościa który właśnie jechał z Osetią:

Załączony plik  ZASKOCZONY.JPG   163,23 KB   34 Ilość pobrań wie Pani co? Tyle lat jeżdżę na tym stoku i jeszcze nikt mi zdjęć nie robił!
:thumbsup: ;)
Rewelacja :)


Pit - ubawiłem się tym postem do łez ;) :D :) naprawdę dobre :)

Coraz bardziej żałuję że nie było mnie w niedzielę :)

Pozdrawiam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych