Skocz do zawartości


Zdjęcie

III zlot forumowiczów KN 23-24.01.2010 r.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#1 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 15 styczeń 2010 - 11:39

Ok, drugie koty za płoty ;) i proponuje ustalić kolejne spotkanie, na które przyjedzie więcej ludzi niż D_I z dziewczynami :D

Miejsce do ustalenia, choć krzyczę za bliższą wersją bardziej wygodna dla wszystkich, celowałabym w Beskidy. mamy Marka i D_I, którzy na pewno pomogą coś wybrać!

Mus jest żeby jechali wszyscy, nawet Ci, którzy nie mogą, albo się wstydzą! :) Dwóch "gratisowych" instruktorów już mamy : Mitek i Marecki, a sądzę, że i D-I pomoże :)

Termin, do zaproponowania, odpada 30.01., bo kiedar nie może, ja chyb też :)

Ustalenia czas zacząć ;) , Bzyku stawia instruktorom, ja gotuję, Pit pokrywa koszty dojazdu nauczających... reszta myśli... jeszcze... :) , nawet jak nic ie wymyśli, to i tak mus jest przyjechać!

zapraszam do ustaleń... dalszych...


Pozdrawiam, Ola
  • 0

#2 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 15 styczeń 2010 - 12:39

Cześć

Ok, drugie koty za płoty ;) i proponuje ustalić kolejne spotkanie, na które przyjedzie więcej ludzi niż D_I z dziewczynami :D

Miejsce do ustalenia, choć krzyczę za bliższą wersją bardziej wygodna dla wszystkich, celowałabym w Beskidy. mamy Marka i D_I, którzy na pewno pomogą coś wybrać!

Mus jest żeby jechali wszyscy, nawet Ci, którzy nie mogą, albo się wstydzą! :) Dwóch "gratisowych" instruktorów już mamy : Mitek i Marecki, a sądzę, że i D-I pomoże :)

Termin, do zaproponowania, odpada 30.01., bo kiedar nie może, ja chyb też :)

Ustalenia czas zacząć ;) , Bzyku stawia instruktorom, ja gotuję, Pit pokrywa koszty dojazdu nauczających... reszta myśli... jeszcze... :) , nawet jak nic ie wymyśli, to i tak mus jest przyjechać!

zapraszam do ustaleń... dalszych...


Pozdrawiam, Ola

Ci którzy moga sobie uciułac jeden dzień wolny w tygodniu - Bełchatów.
W tygodniu pusto. Karnet do 17,30 chyba 55 PLN.
Jazda taka sama jak na innych malych stoczkach w Polsce a nie trzeba zbierac ekipy i robic ustaleń, ktre i tak pogoda moze popsuc.

Pozdro
  • 0

#3 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:W-wa
  • Narty:Fischer RX Fire
  • Imię :Rysiek

Napisano 15 styczeń 2010 - 14:11

po 20 stycznia......każdy mi odpowiada ( bez 3 lutego)
  • 0

#4 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 styczeń 2010 - 19:22

Termin, do zaproponowania, odpada 30.01., bo kiedar nie może, ja chyb też :thumbsup:
Pozdrawiam, Ola


30-01 odpada bo cała rodzina kiedara na koncercie i żeby gołoledź i grad to musze tam byc ;) :D

Ola dzięki za wzięcie mnie w ochronę :), mnie w tygodniu żaden termin nie odpowiada, bo nim wróce z pracy jest po 16 więc nie wiem gdzie niby mógłbym dojechać - Białka nawet po 16 w ferie jest pełna!

Ale jakiś weekend? Rewelacja jestem 4 kończynami za i to nie dla instruktorów, tylko dla towarzystwa :). Sądzę, że D_i ma dobrą rękę do pustych stoków :) więc trzeba jego poprosić o zorientowanie się ;)
  • 0

#5 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 15 styczeń 2010 - 21:07

policzyłam, przeliczyłam, pierwiastek, tangens, całka na koniec różniczka, arkusz z makrami i wyszło :thumbsup:

lejdis end dżentelmen organizujemy się...... 23.01.2010, jeszcze przed feriami mazowieckimi uffffff, Marek, D_I pomożecie z miejscem???

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#6 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 styczeń 2010 - 22:48

No nam 23-01-2010 odpowiada rewelacyjnie ;) Mówiąc nam, mam na myśli Age i mnie, bo my takie złe rodzice, że dziecko, a nawet psa!!! wysłaliśmy na ferie do babci :D Pewnie chorzy jesteśmy, ale do 23-go wyzdrowiejemy :thumbsup:.

P.S. Jak nic nie wypali, to my sami pojedziemy do Jaworek ;)
  • 0

#7 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 16 styczeń 2010 - 12:44

Witam, termin mi jak najbardziej odpowiada, z tym że jeśli będą już jakieś szczegóły będę musiał z kimś ładnie porozmawiać na temat ewentualnego przybrania się ;)

Z moich skromnych propozycji :

http://www.skimosty..../pl_nabidka.php - Czechy, ok. 30 km od Cieszyna

plusy : tanie karnety, dobrze przygotowane trasy,
minusy : dość krótkie trasy (dla Oli na 100%) :thumbsup:

druga propozycja, Wisła bądź Brenna ;)

Mam nadzieję że wszystko się uda i za tydzień śmigamy razem! Pozdrawiam
  • 0

#8 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 16 styczeń 2010 - 15:39

Słuchajcie, 30 km w tą czy w tą, to już chyba nie robi różnicy. Mnie pasuje i pierwsza i druga propozycja Adama. Wybierajcie, bo czas nagli, a jeszcze nocleg trzeba złapać ;) ;)

Gdyby to była Wisła, to Pan, który nas raczył szaszłykami w Nowej Osadzie, dysponuje domem z 11 miejscami do spania, sprawdzę jeszcze "Zajazd na kępie", już Wam o nim wspominałam. jest w Ustroniu przy drodze w kierunku na Wisłę.

Chętni niech się dopisują. zaczekajmy tez na Mareckiego i D_I, może oni coś dorzucą. Jak się nie odezwą do wieczora, to ich zawołam telefonem :thumbsup:


Ola
  • 0

#9 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 16 styczeń 2010 - 15:51

Kolejna propozycja :

http://www.istebna.org/ - alternatywa dla Wisły

http://www.razula.cz/ - Znów Czechy, tym razem już ok.80 km od Cieszyna
  • 0

#10 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 styczeń 2010 - 16:24

Mnie-nam- Istebna się podoba jak najbardziej!!! Ciekawe czy ktos tam już był??? Spiewać tu kto, kiedy był i jak było!! :D

Napewno nieopisanie pomocny bedzie D_i przy wyborze, więc owinniśmy poczekać na jego przybycie i opinię :)

No i jeszcze edycja bo ja/my piszemy się na nocleg (2 osoby). Może być u tego gospodarza z Wisły :thumbsup: lub tam co Olka mówiła, byle by miejsca były i cena rozsądna ;) Ale ponownie D_i bedzie nieoceniony w pomocnym słowie i radzie ;)

Użytkownik kiedar edytował ten post 16 styczeń 2010 - 16:34

  • 0

#11 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 16 styczeń 2010 - 16:33

W Istebnej, jam Ci osobiście był w czasie przesławnej zimy 2005/2006, wtedy ośrodek szkoleniowo-rekreacyjny Zagroń, zwał się po prostu wyciąg narciarski Marek.
Trasa jak najbardziej lajtowa, bez żadnych udziwnień, bardzo szeroka, wyciąg to 4 os kanapa.
Wrzucam cennik :


Karty punktowe
Pojedynczy wyjazd
4,50 zł
10 wyjazdów
40 zł
20 wyjazdów
75 zł
Karty czasowe
Dopołudniowa 9-13 35 zł
Popołudniowa 13-17 35 zł
Wieczorna 17-21 35 zł
1- godzina 18 zł
Całodniowa 9-17 50 zł
Całodniowa 9-21 70 zł
  • 0

#12 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 16 styczeń 2010 - 17:41

Istebna dla mnie okiej :thumbsup:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#13 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 16 styczeń 2010 - 18:09

Jeśli padło by na Istebną, przejrzyjcie to :

http://www.turystyka...oclegi/istebna/
  • 0

#14 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 16 styczeń 2010 - 19:08

To co ? Rezerwować taki cały, na wekend ?

http://www.turystyka...ek_pod_wilczym/
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#15 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 16 styczeń 2010 - 20:12

Stosując się do standardowego schematu postępowania armii czerwonej, najpierw strzeliłem, a później zapytałem kto idzie :thumbsup:
Dopiero po zaproponowaniu Istebnej poczytałem na innych forach co też ludzi piszą o warunkach, i najlepiej nie jest, co nie zmienia faktu że na pewno jest lepiej niż 26.12 ;)

Jeśli macie chwilkę poczytajcie sobie o warunkach w Istebnej, zanim zdecydujemy ;)


*To wszystko piszę dlatego, żeby zaskoczenia nie było, tylko sama przyjemność z jazdy. Jak wiadomo każdy ma inne preferencje, jedni lubią miękko, drudzy twardo (i tak też jest)



P.S*
Domek pod Wilczym bardzo atrakcyjny cenowo!

Użytkownik AdamSlask edytował ten post 16 styczeń 2010 - 20:13

  • 0

#16 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 styczeń 2010 - 21:43

Pit ten domek to gitara normalnie idealnie by było!

Adaś z warunkami to trzeba z przymrużeniem oka, bo ja o Istebnej też czytałem, ale większość negatywów nie dotyczyła Zagronia.

A co do Istebnej to raczej nawet jak stok by nam nie odpowiadał to dobre miejsce wypadowe by było :thumbsup:
  • 0

#17 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 17 styczeń 2010 - 00:49

Czeszko.
Wróciłem z Istebnej. Przyjechałem tam o 17 i zastałem dzikie tłumy. Stok łagodny, dobrze nadający się do ćwiczeń, dla trochę mniej zaawansowanych. Chcący pojeździć konkretniej muszą mieć bardzo ostre narty bo dużo lodu. Oczywiście dziś wieczorem mimo, że miałem bardzo ostre narty o porządnej jeździe można było pomarzyć z powodu strasznego tłumu na stoku. Na dole dzieci na jabuszkach, trochę pieszych błąkających się po stoku i robiących sobie zdjęcia i pętające się trzy-czterolatki na malutkich nartach, a wśród nich co chwila jakiś niedouczony Franc Klamer na pełnej bombie dojeżdżający do wyciągu. Generalnie jakiś obłęd. Jadę tam jutro z nadzieją, że to niedziela i część ludzi wcześniej się zwinie. Co tam musiało się dziać w dzień nie mogę sobie nawet wyobrazić.
Mam kilka minut filmu, jest w wysokiej rozdzielczości, więc powinno się jutro udać zrzucenie paru klatek w formie zdjęć.
Pozdrawiam. di
  • 0

#18 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 styczeń 2010 - 10:34

Deczko to zaproponuj jeszcze alternatywne miejsce, wynikajace z twojego doświadczenia i nosa do dobrych pustych miejsc ;) Istebna to była propozycja nie obowiązek. Każdy inny głos wchodzi do gry i zastanowienia się :thumbsup:
  • 0

#19 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 17 styczeń 2010 - 11:08

Ja chwilę myślałam, nie powiem była to dla mnie nowość, że coś styka pod kopułą, ale jakoś sobie poradziłam ;)

oto, co wymyśliłam... póki, co mazowieckie i śląskie ferii nie ma, a Ci co mają raczej nie najczęściej wybieraj Beskid Śląski. Im dalej (Istebna, tam więcej ludzi, bo "centusie" tam jadą...

jeżeli mogę coś zasugerować, to szukajmy, żeby dojazd był w miarę sensowny, jak w okolice, Wisły, Ustronia, Szczyrku, bo im dalej tym mniej ludzi będzie chętnych rąbać kilometry, a ludzie i tak będą na stokach, byle był dobrze oświetlony i balujemy do wieczora!

Szybka decyzja, bo noclegu trzeba szukać. I ostatnie, termin na bank potwierdzamy???? Bo ja muszę dość porządnie sobie tydzień przestawić... :thumbsup:

Co Wy na to?

Ola
  • 0

#20 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 17 styczeń 2010 - 11:13

Przestawiaj tydzień :thumbsup: Dla mnie termin ok, ale czekam na wypowiedź reszty.
Co do ferii, tu nie o nie chodzi, w weekendy po prostu cały Śląsk na narty ruszą, stąd taka ilość ludzi na stokach.
Proponuję zacumować w jakimś dobrym punkcie wypadowym, żeby w sobotę pojeździć np. w Wiśle, a w niedziele skoczyć do Ustronia* ;)


*to propozycje z płuc strzelone, podlegające całkowitej zamianie
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych