Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zlot 09-10.01.2010 Jaworki


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#41 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 styczeń 2010 - 08:03

No i zgodnie z oczekiwaniami pewnego grona defetystów

SZLAG - a właściwie gołoledź - trafił zjadz w Jaworkach ;)

Jeśli ktoś oprócz D_i dotarł tam jeszcze dzisiaj - D_i w Pieniny dotarł wczoraj - to wielki szacun za odwagę. Ja takowej nie mam, gdyż nie naraziłbym swojej rodziny ;)
Jeśli jednak będziecie tam mili forumowicze to miłej zabawy i śniegu nie lodowiska jak w Krakowie.
  • 0

#42 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 09 styczeń 2010 - 08:37

No i zgodnie z oczekiwaniami pewnego grona defetystów

SZLAG - a właściwie gołoledź - trafił zjadz w Jaworkach :)

Jeśli ktoś oprócz D_i dotarł tam jeszcze dzisiaj - D_i w Pieniny dotarł wczoraj - to wielki szacun za odwagę. Ja takowej nie mam, gdyż nie naraziłbym swojej rodziny :)
Jeśli jednak będziecie tam mili forumowicze to miłej zabawy i śniegu nie lodowiska jak w Krakowie.



do du.. z tym wszystkim :D ja jakby tez nie dotarłam... w związku bez przyczyny, z uwagi na punkt widzenia, zależny od punktu nogi postawienia....

Mazowsze zasypane.... wyjazd nie ma sensu... tak ma być do poniedziałku... Najgorsze jest to, że pada tu, a nie w górach... w Warszawie jest 26 cm śniegu, a w Krakowie... 4 cm

Darek zdrowy rozsądek ponad wszystko! ;) Zmontujemy się na następny raz! Przecież zima dopiero się zaczęła! ;)

Ola
  • 0

#43 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 09 styczeń 2010 - 08:56

Cześć
Znowu zbiore lanie ale uwielbiam takie akcje:
Wszyscy modlą sie o snieg wyją z bólu kiedy będzie a jak jest zima jak trzeba to siedzą po domach bo jest śnieg. ;) ;)
Pozdro
  • 0

#44 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 styczeń 2010 - 09:01

Cześć
Znowu zbiore lanie ale uwielbiam takie akcje:
Wszyscy modlą sie o snieg wyją z bólu kiedy będzie a jak jest zima jak trzeba to siedzą po domach bo jest śnieg. ;) ;)
Pozdro



Mitku zapraszam cię do Krakowa!!! Zobaczysz o czym piszę!!! Jakby sypało śniegiem to o 8:00 już siedziałbym w aucie na zakopiance!!! W Krakowie nie ma śniegu, od wczoraj leje i marznie - to sie chyba lód nazywa jeśli mnie mózg nie myli !!!

A co do wyjazdów śniegowych to my się upominamy o Twoją relację z wyjazdu świątecznego :D

P.S. a tak wogóle to co Ty robisz przy kompie, jeśli się nie zaliczasz do wymienionej przez Ciebie grupy??? :)

Użytkownik kiedar edytował ten post 09 styczeń 2010 - 09:03

  • 0

#45 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 09 styczeń 2010 - 09:29

Cześć
A czy Ja pisalem posty że czekam na snieg. Czy pomstowałem na inych jak przytaczali prognozy. Raczej siedziałem cicho w tej kwestii - nie lubie takich egzaltacji. Nie jestem w Karkowie i z tego powodu ubolewam bo w góry mam o te 300 km dalej i z dwugodzinnej wycieczki robi mi się chcąc nie chcąc pięć. Z tego co wiem śnieg w górach nie stopniał i mi go żal że lezy i sią marnuje.
Na narty idę za godzinę czego i Tobie życzę.
Pozdr
  • 0

#46 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 styczeń 2010 - 09:44

To życzę miłego zjeżdżania, bez cienia emocji.
  • 0

#47 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 09 styczeń 2010 - 09:45

Mitku, a może to po prostu stosowanie się do ostrzeżeń IMGW oraz innych mediów?
  • 0

#48 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 09 styczeń 2010 - 10:04

Cześć

Mitku, a może to po prostu stosowanie się do ostrzeżeń IMGW oraz innych mediów?

Ostrzeżenia mediów - to mnie rozbawiłeś ;) ;) :D
Przeciez włąsnie o tym mówię między innymi.
Jak nie masniegu i jest plucha to w mediach słychac jakby to było fajnie żeby był mróż i snieg jak spadnie u jest zima jak trzeba to w mediach trąbią że jest klęska żywiołowa, że nikt nie odśnieża i żeby nie wychodzić z domu.
Jak jest piekne słoneczne lato to w mediach jest nagonka żeby nosić parasole bo słońce zabija, będzie susza i umrzemy z głodu i modły o deszcz. Jak deszcz spadnie to z kolei natychmiast informcje, że jesteśmy na grabicy powodzi.
Adam kto to poważnie traktuje.
Jest zima w zimie jest snieg i mróz. Drogi są sliskie i zasnieżone i to jest normalne. Jak jest odwilż lub zero to bywa lodowo - i to też jest normalne. Kiedyś bywały konkretniejsze zimy i jechalo się maluchem na narciochy z użmiechem na ustach. teraz mamy 4x4, ESP, ABS isie boimy albo nam wmawiają żebyśmy się bali.
Pozdrawia serdecznie
  • 0

#49 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 styczeń 2010 - 10:18

Cześć

Mitku, a może to po prostu stosowanie się do ostrzeżeń IMGW oraz innych mediów?

Ostrzeżenia mediów - to mnie rozbawiłeś ;) ;) :D
Przeciez włąsnie o tym mówię między innymi.
Jak nie masniegu i jest plucha to w mediach słychac jakby to było fajnie żeby był mróż i snieg jak spadnie u jest zima jak trzeba to w mediach trąbią że jest klęska żywiołowa, że nikt nie odśnieża i żeby nie wychodzić z domu.
Jak jest piekne słoneczne lato to w mediach jest nagonka żeby nosić parasole bo słońce zabija, będzie susza i umrzemy z głodu i modły o deszcz. Jak deszcz spadnie to z kolei natychmiast informcje, że jesteśmy na grabicy powodzi.
Adam kto to poważnie traktuje.
Jest zima w zimie jest snieg i mróz. Drogi są sliskie i zasnieżone i to jest normalne. Jak jest odwilż lub zero to bywa lodowo - i to też jest normalne. Kiedyś bywały konkretniejsze zimy i jechalo się maluchem na narciochy z użmiechem na ustach. teraz mamy 4x4, ESP, ABS isie boimy albo nam wmawiają żebyśmy się bali.
Pozdrawia serdecznie


Mitku to wsiadaj w auto i jedź do Jaworek skoro uważasz, że my marudzimy i się boimy !!! Ja nie jestem idiotą i nie będę ryzykował zdrowiem swojej rodziny, tylko dlatego, że ty się z tego uważasz że przesadzam ze swoimi obawami. Boję się nie dlatego, że w TVN mówia że jest zima, tylko dlatego, że mam rozum i widzę co się dzieje na drogach (wstałem rano by wyprowadzić psa przed wyjazdem, a narty i reszte majdanu spakowałem już wczoraj mimo złej pogody). A jeszcze jedno - zawsze mówisz bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, a teraz co? Smiejesz się, że nie pojechałem bo jest niebezpiecznie? Rozumię, że bezpieczeństwo tylko na stoku, na drodze to już dla ciebie nie jest bezpieczeństwo tylko strach?
No i jeszcze jedno - kiedy ja narzekałem, że w zimie jest śnieg?? proszę o pokazanie mi choć jednego takiego mojego postu.

A dla odświeżenia pamięci twojej i innych, to na nartach byłem w tym sezonie pierwszy i to wtedy gdy większość znajomych pukała się w czoło co robię, bo był śnieg i -13 (KubaRk mi dziarsko towarzyszył)!!!
  • 0

#50 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 09 styczeń 2010 - 10:24

Cześć

Mitku to wsiadaj w auto i jedź do Jaworek skoro uważasz, że my marudzimy i się boimy !!! Ja nie jestem idiotą i nie będę ryzykował zdrowiem swojej rodziny, tylko dlatego, że ty się z tego uważasz że przesadzam ze swoimi obawami. Boję się nie dlatego, że w TVN mówia że jest zima, tylko dlatego, że mam rozum i widzę co się dzieje na drogach (wstałem rano by wyprowadzić psa przed wyjazdem, a narty i reszte majdanu spakowałem już wczoraj mimo złej pogody). A jeszcze jedno - zawsze mówisz bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, a teraz co? Smiejesz się, że nie pojechałem bo jest niebezpiecznie? Rozumię, że bezpieczeństwo tylko na stoku, na drodze to już dla ciebie nie jest bezpieczeństwo tylko strach?
No i jeszcze jedno - kiedy ja narzekałem, że w zimie jest śnieg?? proszę o pokazanie mi choć jednego takiego mojego postu.

A dla odświeżenia pamięci twojej i innych, to na nartach byłem w tym sezonie pierwszy i to wtedy gdy większość znajomych pukała się w czoło co robię, bo był śnieg i -13 (KubaRk mi dziarsko towarzyszył)!!!

A nie bierzesz Ty zbytnio wszystkiego do siebie. O sniegu ktory uniemozliwił dotarcie nie Ty pisałeś więc skąd ta polemika? Pisze o pewnej zasadzie którą zauważam a nie o Tobie i nic nie wypominam. Bezpieczeństwo na drogach polega na bezpiecznej i świdomej jeździe a nie na niekorzystaniu - to chyba oczywiste.
Nie wiedziałem, że sa jakieś zawody kto pierwszy i kto więcej - od razu mówię że się wypisuję z takiej rywalizacji. Na nartach się już najeździłem.
Pozdrawiam

Użytkownik Mitek edytował ten post 09 styczeń 2010 - 10:26

  • 0

#51 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 styczeń 2010 - 10:30

A nie bierzesz Ty zbytnio wszystkiego do siebie. O sniegu ktory uniemozliwił dotarcie nie Ty pisałeś więc skąd ta polemika? Pisze o pewnej zasadzie którą zauważam a nie o Tobie i nic nie wypominam. Bezpieczeństwo na drogach polega na bezpiecznej i świdomej jeździe a nie na niekorzystaniu - to chyba oczywiste.
Nie wiedziałem, że sa jakieś zawody kto pierwszy i kto więcej - od razu mówię że się wypisuję z takiej rywalizacji. Na nartach się już najeździłem.
Pozdrawiam



Nie ma żadnych zawodów, kto pierwszy i kto więcej. Ty naprawdę nadinterpretujesz większość tego co czytasz. Skoro piszesz tu - w tym temacie - to co w postach wyżej widać uważasz, że nie pojechałem bo się wystraszyłem tego co pokazują w TV. Ale nie mam zamiaru z tobą polemizować, ty wiesz swoje tylko chyba nie orientujesz się w jakim temacie swoje racje zamieściłeś.
  • 0

#52 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 09 styczeń 2010 - 17:33

Cześć

Mitku, a może to po prostu stosowanie się do ostrzeżeń IMGW oraz innych mediów?

Ostrzeżenia mediów - to mnie rozbawiłeś ;) ;) :D
Przeciez włąsnie o tym mówię między innymi.
Jak nie masniegu i jest plucha to w mediach słychac jakby to było fajnie żeby był mróż i snieg jak spadnie u jest zima jak trzeba to w mediach trąbią że jest klęska żywiołowa, że nikt nie odśnieża i żeby nie wychodzić z domu.
Jak jest piekne słoneczne lato to w mediach jest nagonka żeby nosić parasole bo słońce zabija, będzie susza i umrzemy z głodu i modły o deszcz. Jak deszcz spadnie to z kolei natychmiast informcje, że jesteśmy na grabicy powodzi.
Adam kto to poważnie traktuje.
Jest zima w zimie jest snieg i mróz. Drogi są sliskie i zasnieżone i to jest normalne. Jak jest odwilż lub zero to bywa lodowo - i to też jest normalne. Kiedyś bywały konkretniejsze zimy i jechalo się maluchem na narciochy z użmiechem na ustach. teraz mamy 4x4, ESP, ABS isie boimy albo nam wmawiają żebyśmy się bali.
Pozdrawia serdecznie



Ja się zgadzam, ze robią nam wodę z mózgu i pieją zawsze w druga stronę, tam gdzie jest większa tragedia, ryzyko. Uderzają w strach i lęk. Szukają sensacji i budują napięcie. Dlatego trzeba umieć filtrować informacje przekazywane przez media, ja umiem.Traktuję poważnie informacje, które otrzymuję od innych z ich regionów, w które się wybieram... ostatnie z kierunku, w którym miałam jechać nie były optymistyczne i nie pojechałam, bo jestem... boidupa? A być może i tak jest, ale wolę miło, szybko i bezpiecznie, a nie w stresie i walce o życie... Jasna sprawa, że kiedyś maluchem w 5 osób z nartami i całym ekwipunkiem się jechało! Bo nie wmawiali strachu? No tak, nie. Nie było takiej potrzeby, bo albo wszyscy sie bali albo mieli cieszyć. Fajnie było, bo nie było obecnego chamstwa i zawiści... Ale ile tych maluchów wtedy było? czyli ile w sumie było aut na drogach? Dróg na auta nam wystarczało, a teraz? Ilu młodych gniewnych w samochodach z napędem 4x4 jeździło wyprzedzając na "trzeciego". Ja pojadę jak człowiek na narty... normalnie..., ale czy inni też? Tego nie wiem, ale jakoś wole być boidupa i się nie przekonać. Na lód zakładam łyżwy, na śnieg narty, jak widzę wodę to pływam itp. Moje auto po szosie, po terenie, po śniegu...hmmm mam ubogą wersję nie jeździ na łyżwach i nie wyczuwa palanta... nie ma spadochronu... nie wysuwają mu się z podwozia narty... beznadziejne to moje auto.

Ola

P.S. Dziś w nocy człowiek z Warszawy do Zakopanego jechał 11 godzin... nie rowerem, nie konno, zwyczajnie autem...
  • 0

#53 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 09 styczeń 2010 - 18:43

Cześć

P.S. Dziś w nocy człowiek z Warszawy do Zakopanego jechał 11 godzin... nie rowerem, nie konno, zwyczajnie autem...

Olcia a kto normalny jedzie w weekend do Zakopanego.;);). Chyba, że do pracy albo za duże pieniądze. ;)
100% zgody. Też na drodze boję się tylko jej innych użytkowników. To jest naprawdę mocny argument.
Pozdrawiam
  • 0

#54 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 09 styczeń 2010 - 22:05

No i zgodnie z oczekiwaniami pewnego grona defetystów

SZLAG - a właściwie gołoledź - trafił zjadz w Jaworkach :)

Jeśli ktoś oprócz D_i dotarł tam jeszcze dzisiaj - D_i w Pieniny dotarł wczoraj - to wielki szacun za odwagę. Ja takowej nie mam, gdyż nie naraziłbym swojej rodziny ;)
Jeśli jednak będziecie tam mili forumowicze to miłej zabawy i śniegu nie lodowiska jak w Krakowie.


Ja tylko tak krótko, bo akurat spożywam szkocki napój :)


W Jaworkach nie byliśmy, bo tak jakoś smutno było samym jechać. Zostaliśmy na miejscowej górce. Ludzi było dwunastu, warunki IDEALNE, WZORCOWE  ;) Pojeździliśmy na maxa, tak że w wiejskim sklepie, gdzie kupowałem coś do żarcia rąbnął mnie (pierwszy raz w życiu) taki skurcz uda, że wylądowałem na dziesięć minut na zamrażarce z pierogami  :)

Pozdrawiam z deszczowych Pienin.di

SEBASTIAN KAWA po raz kolejny MISTRZEM ŚWIATA :D JEST WIELKI, NAJWIĘKSZY!
  • 0

#55 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 10 styczeń 2010 - 09:49

Cześć

Ja tylko tak krótko, bo akurat spożywam szkocki napój :D


W Jaworkach nie byliśmy, bo tak jakoś smutno było samym jechać. Zostaliśmy na miejscowej górce. Ludzi było dwunastu, warunki IDEALNE, WZORCOWE  ;) Pojeździliśmy na maxa, tak że w wiejskim sklepie, gdzie kupowałem coś do żarcia rąbnął mnie (pierwszy raz w życiu) taki skurcz uda, że wylądowałem na dziesięć minut na zamrażarce z pierogami  :)

Pozdrawiam z deszczowych Pienin.di

SEBASTIAN KAWA po raz kolejny MISTRZEM ŚWIATA ;) JEST WIELKI, NAJWIĘKSZY!

Los zawsze nagradza wysiłek.
Pozdro
  • 0

#56 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 10 styczeń 2010 - 12:26

Witam,

przykro mi że to spotkanie nie doszło do skutku i to za przyczyną pogody :)
( choć to najmniejsze zło-powód ) ;) W związku z tym wzrosła szansa na dotrzymania słowa i również mojej wizyty na takim spotkaniu ;)

Pozdrawiam

PS. co do Sebastiana Kawy "Ziomal" przecież :D GRATULUJĘ :)

Użytkownik marecki edytował ten post 10 styczeń 2010 - 12:29

  • 0

#57 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 styczeń 2010 - 21:13

Marecki ty się nie martw, zlot i tak sie kiedyś odbędzie i będzie to impreza podwójna - bieżąca i zaległa w jednym, tym bardziej, że prognozy są optymistyczne i zamiast lodu ma być śnieg naraszcie ;)

A dla tych co mają 4x4, ABS, ESP i odwagę poniższe zdjęcie z dedykacją pod nim ;)


  • 0

#58 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 11 styczeń 2010 - 00:05

Cześć

A dla tych co mają 4x4, ABS, ESP i odwagę poniższe zdjęcie z dedykacją pod nim ;)

Bez panikarstwa tylko myslenie.
Pozdsro

Użytkownik Mitek edytował ten post 11 styczeń 2010 - 00:05

  • 0

#59 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 11 styczeń 2010 - 01:27

Mitek daj spokój - spacer po czymś takim jest prawie niemożliwy a co dopiero jazda samochodem ;)

Pozdawiamr
  • 0

#60 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 styczeń 2010 - 08:27

Cześć

A dla tych co mają 4x4, ABS, ESP i odwagę poniższe zdjęcie z dedykacją pod nim ;)

Bez panikarstwa tylko myslenie.
Pozdsro


Zamykając tą nitkę wątku, podsumuje ją cytatem z klasyka:

O większego trudno zucha,
Jak był Stefek Burczymucha...

  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych