Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zlot 09-10.01.2010 Jaworki


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 grudzień 2009 - 19:54

Witam serdecznie forumowiczów i wywołany przez Olę w innym poście do tablicy, informuję:

Chcemy zorganizować w dniach 9-10 stycznia 2010 następne spotkanie forumowiczów KN w Jaworkach.

O miejscu możecie się dowiedzieć ze strony http://www.arenanarciarska.pl/

Planuję dokładnie oglądnąć tą lokalizację jeszcze w tym tygodniu i zamieścić swoją recenzję. Miejsce to i termin wybrałem ponieważ jest to ostatni weekend przed feriami!!! a miejsce idealne na spokojny wyjazd z dziećmi ( a w naszym wypadku z Szokobonsem i psem :thumbsup:) PlanUjemy wyjazd conajmniej dwudniowy (może i ktoś by już w piatek chciał dojechać?), co nie znaczy, że nie można wpaść i się dobrze bawić choć na jeden dzień!!! Ważne by chętni na wyjazd z noclegiem dali wcześniej znać, by możliwe było znalezienie tylu wolnych miejsc noclegowych ile będzie potrzeba (i by wszyscy mieli nocleg w tym samym miejscu).
Moja wstępna propozycja miejsca noclegu to:

http://www.jaworki.biz/ i http://www.szczawnic....pl/jaworki16c/

Obiecuję oba te miejsca zobaczyć pod kątem weryfikacji oferty z rzeczywistością :alegosc:

Bardzo proszę o przemyślenie propozycji, kierowanie sugestii i odzew co do ilości potrzebnych miejsc noclegowych!!!
  • 0

#2 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 29 grudzień 2009 - 21:23

oooo, lista otwarta :thumbsup:

proszę mnie zapisać, miejscówka obojętnie gdzie, byle tam gdzie wszyscy i jak najbliżej do górki :alegosc: , dwójka bez sternika!

Ola
  • 0

#3 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 grudzień 2009 - 21:25

oooo, lista otwarta :thumbsup:

proszę mnie zapisać, miejscówka obojętnie gdzie, byle tam gdzie wszyscy i jak najbliżej do górki :alegosc: , dwójka bez sternika!

Ola


Bez dzieci ?? czy z pociechami ??
Aga obdzwoni jutro kwatery zaproponowane :alegosc:
  • 0

#4 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 29 grudzień 2009 - 21:30

oooo, lista otwarta :alegosc:

proszę mnie zapisać, miejscówka obojętnie gdzie, byle tam gdzie wszyscy i jak najbliżej do górki :aaaaa: , dwójka bez sternika!

Ola


Bez dzieci ?? czy z pociechami ??
Aga obdzwoni jutro kwatery zaproponowane :)


bez :) Anka zostanie z babcią warunkowo, kiedy będzie Igor..., mały musi się poświęcić..., ale ... jest ustalone, że mu się odwdzięczymy, bo jak już zostanę babcią, a on, będzie miał małe dziecko i będzie chciał hulnąć na narty, to ja z wnuczęciem zostaję :alegosc: , poza tym jedzie na obóz w ferie... tak sie tłumaczę, Ankę zabierać to mało sensowne... chyba, że babcia w pakiecie..., ale to już ... przesada..., staruchy na narty, a potem wnuków będą pilnować... :thumbsup: :alegosc:

Ola
  • 0

#5 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 29 grudzień 2009 - 21:33

Z bólem serca i wszystkich innych kończyn - odpadam :thumbsup:
Niestety przez ten weekend dziadkowie obchodzą Złote Wesele.
Wspomnijcie tam na mnie, i śnieg Jaworkowy pozdrówcie :alegosc:

Pozdrawiam i sukcesu organizacyjnego życzę!

Użytkownik AdamSlask edytował ten post 29 grudzień 2009 - 21:33

  • 0

#6 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2009 - 16:27

Drodzy forumowicze garść kolejnych drobnych informacji:

1. kwatera w linku: http://www.szczawnic....pl/jaworki16c/ niestety nieaktualna, bo już zajęta;

2. w tej: http://www.jaworki.biz/ są następujące warunki by zamieszkać:

- minimum 10 osób lub trzeba zapłacić jak za 10 osób - wynika to stąd, że nie mają innych gości i dopiero przy 10 osobach opłaca się im ogrzewać i wszystko szykować, a więc idąc drogą dedukcji, byli byśmy sami ekipą forumową w tym przybytku :thumbsup:
- cena noclegu to 40 zł/ osobę za noc, 50zł/osobę za noc ze śniadaniem

Co ciekawe w kwaterze nr 1 gdzie nie było już miejsc na ten termin polecono właśnie kwaterę nr 2 :alegosc: więc już widać pozytywny wpływ Pienin na ludzi :alegosc:

Bardzo Was proszę o info co do noclegu bo może się okazać, że jak się zdecydujemy w środę przed weekendem to już nie będzie gdzie spać :alegosc:

Pozdrawiam i czekam na odzew :aaaaa:

Edycja bo mi się linki popieprzy...... sorki ale teraz już ok

Użytkownik kiedar edytował ten post 30 grudzień 2009 - 16:36

  • 0

#7 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 grudzień 2009 - 19:30

ale.... to nie ma więcej chętnych narciarzy na wyjazd narciarski :thumbsup: ?????

Ola
  • 0

#8 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2009 - 19:41

ale.... to nie ma więcej chętnych narciarzy na wyjazd narciarski :thumbsup: ?????

Ola

Ja niestety wypadam z gry, choć bardzo bym chciał i bardzo mi przykro, że w poprzednim nie uczestniczyłem, siła wyższa.
Ale może uda się na jeden dzionek wpaść?
Pazur
  • 0

#9 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:00

ale.... to nie ma więcej chętnych narciarzy na wyjazd narciarski :aaaaa: ?????

Ola

Ja niestety wypadam z gry, choć bardzo bym chciał i bardzo mi przykro, że w poprzednim nie uczestniczyłem, siła wyższa.
Ale może uda się na jeden dzionek wpaść?
Pazur



na jeden dzień się nie opłaca :) , wieczór po nartach Cię ominie... :thumbsup: :alegosc: , zabieraj rodzinkę i wpadajcie..., a jak się nie uda, to fajny i jeden dzień... z Pazurem :alegosc:

A KubaRK i Ajka :) , jadą???

hmmmm zapisywać się człowieki, genialna impreza narciarska się szykuje, a kiedar bierze na siebie organizację :alegosc:

Ola
  • 0

#10 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:06

ale.... to nie ma więcej chętnych narciarzy na wyjazd narciarski :aaaaa: ?????

Ola

Ja niestety wypadam z gry, choć bardzo bym chciał i bardzo mi przykro, że w poprzednim nie uczestniczyłem, siła wyższa.
Ale może uda się na jeden dzionek wpaść?
Pazur



na jeden dzień się nie opłaca :) , wieczór po nartach Cię ominie... :thumbsup: :alegosc: , zabieraj rodzinkę i wpadajcie..., a jak się nie uda, to fajny i jeden dzień... z Pazurem :alegosc:

A KubaRK i Ajka :) , jadą???

hmmmm zapisywać się człowieki, genialna impreza narciarska się szykuje, a kiedar bierze na siebie organizację :alegosc:

Ola

To Kiedar szykuje specjalny wieczór artystyczny? A kto w roli wodzireja?
Pazur
  • 0

#11 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:11

To Kiedar szykuje specjalny wieczór artystyczny? A kto w roli wodzireja?
Pazur



kiedar ofkors :thumbsup: :alegosc: kuszące prawda :alegosc: , oj coś czuję, że Pazurki będą.... super!!!! wytniemy szew z kalesonek :alegosc:

Ola
  • 0

#12 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:14

Ja jedynie odpowiadam za wybór miejsca i zorganizowanie kwatery, a wodziryja wybierzemy losowo :thumbsup:

Ja kiepski wodzirej a i tanczyc nie umię więc położyłbym impre raz dwa na wszystkie łopatki, ale patrząc na wisełkowe spotkanie, sami się powodzimy, że hohohoh.

Liczę też na przychylność Deczko_innego i na jego udział dwudniowy :alegosc:
  • 0

#13 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:16

Ja jedynie odpowiadam za wybór miejsca i zorganizowanie kwatery, a wodziryja wybierzemy losowo :thumbsup:

Ja kiepski wodzirej a i tanczyc nie umię więc położyłbym impre raz dwa na wszystkie łopatki, ale patrząc na wisełkowe spotkanie, sami się powodzimy, że hohohoh.

Liczę też na przychylność Deczko_innego i na jego udział dwudniowy :alegosc:


D-I jedzie?????? a zapisany?????

łoj to ja razem z nim karnet kupuję :alegosc: na ilość zjazdów.... :alegosc:

Ola
  • 0

#14 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 31 grudzień 2009 - 07:40

Darek, a może to jest za daleko.... :alegosc: Sprawdziłam przed chwilą trasę... ze Śląska do Szczawnicy mam ok 3 h jazdy, a jeszcze muszę się pokulać ok 300km, na Śląsk...

Może przeniesiemy się bliżej..., tak że Wy dojedziecie - Grupa Krakowska i reszta... Zwardoń, Zawoja??? Może D_I pomoże? Zna tam wszystko i wszystkich... :alegosc: Generalnie chodzi o czas podróży, dobra drogę i wyciąg czynny jak najdłużej!

Tylko nie bij, błagam, mała sugestia... Może nich inni się też wypowiedzą, czy mam racje, czy zasłużyłam na chłostę tym, co napisałam...

Ola

P.S. dla mnie nie ma znaczenia, gdzie byle były człowieki, bo fajne są i śnieg i długo czynny wyciąg, ale chętnie jechałabym krócej niż 6 h :thumbsup:
  • 0

#15 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2009 - 13:02

Ponieważ nie zaczyna się od więc, więc :alegosc: :

oto odpowiedź na mojego maila do Jaworek odnośnie dośnieżania i warunków na stoku, oraz tłoku w ośrodku (odpowiedź przyszła o 23:21- jednak komuś się w Polsce chce!!!):

Witam panie Darku,

Bardzo dziekuje za mile slowa. Sorki ze odpisuje tak pozno, ostatnio mam jednak bardzo duzo pracy.

Odpowiadajac na pana pytanie chcialbym poinformowac ze dosniezamy stok przy kazdej nadazajacej sie okazji (temp. ok. minus 5). Jak na razie jeste naprawde super, ale niestety tylko na 2 trasach. Mam nadzieje dosniezyc niedlugo trzeci wyciag i trase obok niego. Niestety ostatnie kilka dni jest bez mrozu (p. Bog mieszka w Poznaniu)

Po Sylwerstrze ma powrocic fala mrozow wiec bedziemy dosniezac na ferie. Mysle ze w wybranym przez Was terminie beda super warunki, na pewno nie bedzie tloku.

Milo bedzie nam goscic Panstwa u nas. Wiecej informacji bede mogl podac po niedzieli gdyz zadna prognoza nie sprawdza sie w 100%.

Zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i do milego spotkania na stoku w Jaworkach.

Lucjan Malinowski
Arena Narciarska Jaworki - Homole
tel. 785 187 667
http://www.arenanarciarska.pl
mail: biuro@arenanarciarska.pl

a tu coś z maila wcześniej, z informacją jak dojechać najłatwiej:

Jesli bedzie pan do nas jechal (oczywiscie serdecznie zapraszam) to prosze w Lubniu skrecic na Mszane Dolna i dalej droga 968 do Zabrzezy. W Zabrzezy w prawo w kierumku na Nowy Targ do Kroscienka i stamtad to juz tylko 12 km.
Ta droga jest lepiej utrzymana i krotsza niz Zakopianka.

Pozdrawiam serdecznie i do milego spotkania na stoku w muzycznej stolicy Polski - Jaworkach



Co do propozycji Oli no to powiem tylko tyle : :alegosc: :alegosc:
A na poważnie to niech się wypowiedzą - spoko - tylko moje dwa grosze są takie, że mnie się wydaje, że tu nie tylko o miejsce chodzi, ale głównie o to, że się nikimu nie chce!!! No z małymi wyjątkami. A najważniejsze to to, że nie ma innych propozycji!!! Ja się na każdą inną lokalizacje zgadzam, z dojazdem nie mam problemu (tylko jak na dwa dni to musze przyjechać z psem i to jest dla mnie ważne, no i żeby nie było ścisku jak na większości popularnych i znanych stokach bywa w weekend). Zawsze zostaje jeszcze propozycja D_i ale to też Pieniny :thumbsup:

I przede wszystkim: ja nie mam ciśnienia, czy będzie spotkanie, czy nie, to ja i tak z rodziną pojadę w tym terminie na narty, jeśli nie będzie chętnych i spotkania forumowego, to poprostu wybiorę się sam.
  • 0

#16 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 31 grudzień 2009 - 13:35

nie krzycz, bo się moczę ze strachu, jak ktoś na mnie krzyczy... :alegosc: :thumbsup:

ja tak czy tak jadę, chciałam tylko sobie zrobić dobrze :alegosc: i zmniejszyć odległość. Nie bardzo jestem obeznana w stokach beskidzkich, bo operuję standardami, może jeszcze D-I coś wymyśli, jak nie to mus jest jechać i już. Grzmotnę w niedzielę 700km polskimi drogami, ale przy życiu będzie mnie trzymał dzień poprzedni :alegosc:

Ola
  • 0

#17 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2009 - 13:45

Mi naprawdę lokalizacja jest obojętna więc nie ma cisnienia żednego, byle w tym terminie, bo potem już są ferie ( Małopolska tym razem w pierwszej serii) no i na feriach to naprawdę nie będzie ciekawie nigdzie. Każda inna propozycja zaakceptowana przez resztę będzie dla mnie wiążąca :thumbsup:
  • 0

#18 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 grudzień 2009 - 13:45

Czołem Moje Miłe Narciarki i Równie Mili Narciarze z Różnych Miejsc Polski, Europy i Świata.
Odległość, czas, śnieg, spanie, ilość ludzi na górkach to tylko niektóre problemy kolejnego spotkania. Czasu ubywa, a tu trzeba intensywnie myśleć, żeby coś sensownego wymyślić.
Jaworki, Pieniny to faktycznie miejsce nieco oddalone od Centrum Polski, a nawet od Krakowa, czy Beskidów.
Postanowiłem przeprowadzić szybką analizę miejsc bliżej głównych szlaków komunikacyjnych wiodących z centralnej Polski i nie wygląda to dobrze.
Beskidy na bank w Łikend będą zapełnione do granic możliwości.
Słowacka strona - ośrodki bliżej polskich Beskidów (Gruniyki, Polhora, czy nawet Oravska Lesna), będzie niestety podobnie.
Pozostałe miejsca to już odległości rzędu 100 i więcej kilometrów od np. Bielska czy Krakowa, czyli nie wiele bliżej niż w Pieniny.
Osobiście na dzień dzisiejszy nie miałbym odwagi proponować jakiegokolwiek miejsca "bliżej cywilizacji".

Muszę się teraz wylogować, a później opiszę dzisiejszą sytuację w Pieninach. pozdr. di


  • 0

#19 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 31 grudzień 2009 - 13:50

czyli pierwsze najlepsze i już!!! Darek rób zapisy! Pan Lucjan niech śnieży i jadziem :thumbsup: Dylnę tych parę setek i już.... :alegosc: , ale jakieś zrobimy pod Warszawą... w Lesznowoli... latem :alegosc:

ja potwierdzam się razy dwa!

Ola
  • 0

#20 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 grudzień 2009 - 15:34

czyli pierwsze najlepsze i już!!! Darek rób zapisy! Pan Lucjan niech śnieży i jadziem :thumbsup: Dylnę tych parę setek i już.... :alegosc: , ale jakieś zrobimy pod Warszawą... w Lesznowoli... latem :alegosc:

ja potwierdzam się razy dwa!

Ola


Ze swojej strony mogę obiecać, ze przeprowadzę Was max bezboleśnie z Bielska do Pienin. Jeśli miałoby to być w pogodny dzień, to z gwarancją ładnych widoków, jeśli wieczorem lub w brzydki dzień to bez takiej gwarancji. :alegosc:
Pieniński raport z dzisiaj.
Polana Sosny - na parkingu było miejsce, ale kolejka spora.
Słowacka strona - ludzi mało i śniegu mało.
Kluszkowce - masakra
Jaworki - trzy minuty stania, śniegu wystarczająco, szeroki stok, ale wąskie krzesełka dwuosobowe i trudno się w nich zmieścić :aaaaa: Jest to koniec świata i drogi, ale miejsce ładne. Góra stoku łagodna, dół trochę stromszy. Z ostatniej chwili: teraz już pusto.
Pozdr. Wszystkiego dobrego. di

Użytkownik deczko inny edytował ten post 31 grudzień 2009 - 15:37

  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych