Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wisła na święta


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:W-wa
  • Narty:Fischer RX Fire
  • Imię :Rysiek

Napisano 28 grudzień 2009 - 11:33

a dla tych "leni" co nie byli ............. who is who?

PS. Olę oczywiście po galotach rozpoznałem :thumbsup:
  • 0

#42 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 28 grudzień 2009 - 11:52

Patrząc na zdjęcie prawie że grupowe (przy stoliku, przedostatni załącznik)
Od lewej :
- żona Deczko Innego
- córka Deczko Innego
- ja, AdamSlask
- Osetia
- Pit
- Kiedar
- kawałek żony Kiedara :thumbsup:
- jego córka
- Deczko Inny
  • 0

#43 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 28 grudzień 2009 - 14:02

Adaś daj jeszcze więcej fotek, tych ładnych ofkors :alegosc: :thumbsup:


Noł problem :alegosc:

Załączone pliki


  • 0

#44 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 28 grudzień 2009 - 14:09

a dla tych "leni" co nie byli ............. who is who?

PS. Olę oczywiście po galotach rozpoznałem :)



:aaaaa: Dzięki Rysiu :) , eleganckie są!!! Adaś powiedział, że dzięki nim mnie zawsze widział!!! :alegosc: Opierdzieliłam, że po kunszcie narciarskim powinien, no, ale cóż, sie nie ma co sie lubi, sie lubi, co się ma :) hahahaha pstrokate gacie.....

Uwaga na Adasia to prawdziwy gigant, dosłownie zjazd gigantowy uprawia :thumbsup: myk i na dole, dogonić go to problem! :alegosc:

Na ostatnim zdjęciu Adaś jest w czapce córki Kiedara - Julki, tak mu się spodobała, że zdjął dziecku, siłą :) i kazał się fotografować :alegosc:

Ola
  • 0

#45 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 grudzień 2009 - 14:16

Na ostatnim zdjęciu Adaś jest w czapce córki Kiedara - Julki, tak mu się spodobała, że zdjął dziecku, siłą :alegosc: i kazał się fotografować :thumbsup:

Ola


O Boże....a ja myślałam, że to dziewucha jakaś fajna :alegosc:
Nie no ładnie Adam wyszedł.... :alegosc:
  • 0

#46 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 28 grudzień 2009 - 14:25

Na ostatnim zdjęciu Adaś jest w czapce córki Kiedara - Julki, tak mu się spodobała, że zdjął dziecku, siłą :) i kazał się fotografować :thumbsup:

Ola


O Boże....a ja myślałam, że to dziewucha jakaś fajna :alegosc:
Nie no ładnie Adam wyszedł.... :alegosc:



Ewa, bo ładnemu to we wszystkim ładnie :aaaaa: , a że Adaś ładny, przystojny chłopak jest to ma! Tłumy, funcluby... itp. :alegosc:
  • 0

#47 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 28 grudzień 2009 - 14:31

Witam,

widzę że fajne spotkanko było, u mnie "niestety" przeważyła Wyższość Świat Bożego Narodzenia nad nartowaniem i spotkaniem z Wami :thumbsup: z przyczyn oczywiście oczywistych, ale następnego takiego zjazdu postaram się nie ominąć :alegosc:

Pozdrawiam Marek
  • 0

#48 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 28 grudzień 2009 - 16:41

Na ostatnim zdjęciu Adaś jest w czapce córki Kiedara - Julki, tak mu się spodobała, że zdjął dziecku, siłą :) i kazał się fotografować :alegosc:

Ola


O Boże....a ja myślałam, że to dziewucha jakaś fajna :alegosc:
Nie no ładnie Adam wyszedł.... :aaaaa:



Ewa, bo ładnemu to we wszystkim ładnie :) , a że Adaś ładny, przystojny chłopak jest to ma! Tłumy, funcluby... itp. :alegosc:



Po pierwsze primo czapka została zdobyta w sposób pokojowy :) !
A z tymi tłumami i fanclubami...... przemilczę :thumbsup:
  • 0

#49 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 28 grudzień 2009 - 19:28

Witam,

widzę że fajne spotkanko było, u mnie "niestety" przeważyła Wyższość Świat Bożego Narodzenia nad nartowaniem i spotkaniem z Wami :thumbsup: z przyczyn oczywiście oczywistych, ale następnego takiego zjazdu postaram się nie ominąć :alegosc:

Pozdrawiam Marek


Marku,
następnym razem już się nie wywiniesz :alegosc:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#50 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 grudzień 2009 - 21:58

bardzo fajna relacja i towarzycho :alegosc: ....ja będę w Wisełce cały tydzień po Saalbach od 30.01 do 5.02.2010....i poćwiczę krzesełko Dopelmayera :thumbsup:
  • 0

#51 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 28 grudzień 2009 - 23:23

bardzo fajna relacja i towarzycho :aaaaa: ....ja będę w Wisełce cały tydzień po Saalbach od 30.01 do 5.02.2010....i poćwiczę krzesełko Dopelmayera :alegosc:


Nie ćwicz, bo Ci na benzynę do domu zabraknie :alegosc:
Poważnie mówiąc, w sobotę do wyciągu nie było praktycznie kolejek, choć krzesło jeździło w tempie krzesła na Skrzyczne i jeszcze stawało co chwilę, a stok już osiągnął granice przepustowości. W niedzielę auta parkowane były już na drodze Wisła-Szczyrk, a kolejka do wyciągu już była normalna, czyli trzeba było stać wiele minut, na stoku było dwa razy więcej ludzi niż w sobotę. To wszystko za jedyne 6 zł za wyjazd, 50 zł za 10 wyjazdów, lub 60 zł za 4 godziny. Pieniążki na karnet wydasz po odstaniu w kolejce, która posuwa się w tempie 1 klient na pięć minut. Szkoda czasu i pieniędzy na przeciętną, wściekle zatłoczoną górkę. :thumbsup:
Jeśli się jednak zdecydujesz, poproś PIT-a o namiar na bankomat (jeździł do niego kilka razy) :alegosc:
Pozdro. di
  • 0

#52 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 grudzień 2009 - 23:52

pewnie masz rację,będą niemiłosierne tłumy w mazowieckie ferie,ale ja będę po tygodniowym pobycie w Saalbach,więc narty będą potraktowane trochę w Wisełce lajtowo....chcę zacząć naukę jazdy na nartach moja córcię(5 lat) i żona też nie śmiga na nartach i potraktuję to jako pobyt senatoryjny :alegosc: ....a przy okazji może córa trochę złapię bakcyla....bo to że syn będzie jeżdził to pewne....dla niego nie ma złych warunków i dużo ludzi....im ciaśniej i gorsze warunki to dla niego lepiej...no cóż młodość ma swoje prawa....a tatuś z żonką i córcią na nauce i w barku :thumbsup:


P.S kwaterę mam 200 m od krzesła....

Użytkownik funcarving edytował ten post 28 grudzień 2009 - 23:53

  • 0

#53 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 29 grudzień 2009 - 06:19

bardzo fajna relacja i towarzycho :alegosc: ....ja będę w Wisełce cały tydzień po Saalbach od 30.01 do 5.02.2010....



Paweł z tego, co zasłyszałam, to w pierwszy weekend po NR planowany jest kolejny wyjazd. Tym razem już chyba z noclegiem... Może uda Ci się wybrać? O miejscu wie więcej Kiedar, bo wziął na siebie okolicę... :alegosc: , ale z tego, co kojarzę, to do nauki jest idealna. Może żona i córcia tam zaczną...? Towarzystwa jest na tyle, że zawsze ma kto małego przypilnować, czy z żoną lub córą zjechać, serio! :thumbsup:

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#54 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 29 grudzień 2009 - 13:45

Patrząc na zdjęcie prawie że grupowe (przy stoliku, przedostatni załącznik)

Mam 100% trafień :thumbsup:

Użytkownik JarekS edytował ten post 29 grudzień 2009 - 13:46

  • 0
pozdrawiam
Jarek

#55 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 grudzień 2009 - 13:58

bardzo fajna relacja i towarzycho :aaaaa: ....ja będę w Wisełce cały tydzień po Saalbach od 30.01 do 5.02.2010....



Paweł z tego, co zasłyszałam, to w pierwszy weekend po NR planowany jest kolejny wyjazd. Tym razem już chyba z noclegiem... Może uda Ci się wybrać? O miejscu wie więcej Kiedar, bo wziął na siebie okolicę... :alegosc: , ale z tego, co kojarzę, to do nauki jest idealna. Może żona i córcia tam zaczną...? Towarzystwa jest na tyle, że zawsze ma kto małego przypilnować, czy z żoną lub córą zjechać, serio! :thumbsup:

Pozdrawiam, Ola



Olu bardzo dziękuję za info o ewentualnym spotkaniu,ale po Nowym Roku nie mogę się nigdzie ruszyć :alegosc: ....sprawy zawodowe mnie trochę blokują,stąd odrazu jadę na 2 tygodnie hurtem bo mam wtedy wolne i chcę to wykorzystać....obawiam się że tak będzie do marca,a w marcu chcę jeszcze w Polskę wyskoczyć na kilka dni,gdzie oczywiście będą warunki...takie życie jest narciarza że jakby chciał to nie może,a jak może to już nie ma śniegu :alegosc:
  • 0

#56 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 29 grudzień 2009 - 19:12

bardzo fajna relacja i towarzycho :) ....ja będę w Wisełce cały tydzień po Saalbach od 30.01 do 5.02.2010....



Paweł z tego, co zasłyszałam, to w pierwszy weekend po NR planowany jest kolejny wyjazd. Tym razem już chyba z noclegiem... Może uda Ci się wybrać? O miejscu wie więcej Kiedar, bo wziął na siebie okolicę... :) , ale z tego, co kojarzę, to do nauki jest idealna. Może żona i córcia tam zaczną...? Towarzystwa jest na tyle, że zawsze ma kto małego przypilnować, czy z żoną lub córą zjechać, serio! :alegosc:

Pozdrawiam, Ola



Olu bardzo dziękuję za info o ewentualnym spotkaniu,ale po Nowym Roku nie mogę się nigdzie ruszyć :) ....sprawy zawodowe mnie trochę blokują,stąd odrazu jadę na 2 tygodnie hurtem bo mam wtedy wolne i chcę to wykorzystać....obawiam się że tak będzie do marca,a w marcu chcę jeszcze w Polskę wyskoczyć na kilka dni,gdzie oczywiście będą warunki...takie życie jest narciarza że jakby chciał to nie może,a jak może to już nie ma śniegu :aaaaa:


Paweł... nuda :alegosc: daj namiary na szefa... załatwi się :alegosc:

tak czy tak ze względu na Pawła, trzeba się będzie znowu spotkać :thumbsup: w marcu...

Ola
  • 0

#57 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 grudzień 2009 - 20:59

Olu zawstydziłaś mnie trochę :alegosc: ....ale to bardzo miło i postaram się nie zawieść w marcu...no chyba że zima nawali.... :alegosc:

szef jest ok,ale jak mus to mus....kiedy ja w życiu poważnie zaszaleje :thumbsup:
  • 0

#58 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 29 grudzień 2009 - 21:16

Olu zawstydziłaś mnie trochę :) ....ale to bardzo miło i postaram się nie zawieść w marcu...no chyba że zima nawali.... :)

szef jest ok,ale jak mus to mus....kiedy ja w życiu poważnie zaszaleje :alegosc:



i z zimą się załatwi specjalnie dla Ciebie :aaaaa: :) zaszalejesz jak się na spotkanie wybierzesz :thumbsup: jazda od rana do nocy... :alegosc: :alegosc:

Ola
  • 0

#59 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2009 - 15:16

Olu...to już wsiadam na rowerek i "buduję" nogi na marzec bo w takim przedziale czasowym od rana do wieczora to trzeba mieć parę żeby śmigać :thumbsup: .....pozdrawiam Cię gorąco :alegosc:
  • 0

#60 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 grudzień 2009 - 19:37

Olu...to już wsiadam na rowerek i "buduję" nogi na marzec bo w takim przedziale czasowym od rana do wieczora to trzeba mieć parę żeby śmigać :alegosc: .....pozdrawiam Cię gorąco :aaaaa:



jak to było w "Piłkarskim pokerze"? " Trenuj ... Paweł trenuj, bo na forumowe spotkanie jedziesz..." :thumbsup: :alegosc: i nie strasz :alegosc: , bo ja nie trenuję...

i ja Cię gorąco pozdrawiam w chłodny wieczór,

Ola
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych