Skocz do zawartości


Zdjęcie

Humor nie tylko narciarski.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
491 odpowiedzi w tym temacie

#461 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 27 grudzień 2016 - 23:44

Kto to jest prawdziwy narciarz? - Człowiek, którego stać na luksus połamania nóg w znanej miejsowości górskiej, przy pomocy bardzo drogiego sprzętu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

To raczej prawdziwy dupek.

Pozdrowienia


  • 0

#462 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 grudzień 2016 - 07:29

Kto to jest prawdziwy narciarz? - Człowiek, którego stać na luksus połamania nóg w znanej miejsowości górskiej, przy pomocy bardzo drogiego sprzętu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć
To raczej prawdziwy dupek.
Pozdrowienia

Mitek to żart :), taki dowcip - rozumiesz :D, który krąży w internecie. Chociaż nie wykluczone, że z życia wzięty :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#463 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 styczeń 2017 - 15:22

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie
https://youtu.be/YRF6kxSdWEk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#464 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 styczeń 2017 - 07:03

Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#465 kuzon

kuzon
  • Użytkownik
  • 139 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Salomon Enduro XT 850, Majesty Superior

Napisano 06 luty 2017 - 09:34

Niestety, tylko na Facebooku znalazłem. Ja się pośmiałem, choć czasami głupota okrutna - czyli przechodzenie przez zamknięte bramki.

 

https://www.facebook...05984779447025/


  • 2
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
- Maya Angelou

#466 SieniasTomi

SieniasTomi
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 10 luty 2017 - 08:59

Niestety, tylko na Facebooku znalazłem. Ja się pośmiałem, choć czasami głupota okrutna - czyli przechodzenie przez zamknięte bramki.

 

https://www.facebook...s/1405984779447

 

1:40 - jak na bezczela zajął te miejsce! :D Ale ogólnie wszyscy cebula! Co gorsze - to sie dzieje naprawdę :(


  • 0

#467 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 06 listopad 2021 - 08:19

Polska Kronika… Radiowa

https://www.rmf.fm/m...atowskiego.html


  • 1

#468 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 06 listopad 2021 - 09:56

Polska Kronika… Radiowa

https://www.rmf.fm/m...atowskiego.html

wysłuchałem tego pana i raczej do śmiechu mi nie było,

przeraża też upadek poziomu tzw. satyry politycznej


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#469 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 06 listopad 2021 - 12:30

A temat tej satyry nie przeraża Cię?
Pewnie dlatego ze masz perspektywe zwiedzajacego zoo, i to z daleka. Niektorzy musza byc jednak po drugiej stronie ogrodzenia, tam gdzie rządzą małpy...
  • 3

#470 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 06 listopad 2021 - 12:37

W nawiązaniu do cytatów Olbratowskiego:

Dołączona grafika
  • 2

#471 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 06 listopad 2021 - 12:57

 

Polska Kronika… Radiowa

https://www.rmf.fm/m...atowskiego.html

wysłuchałem tego pana i raczej do śmiechu mi nie było,

przeraża też upadek poziomu tzw. satyry politycznej

 

Ckni ci się za Pietrzakiem?


  • 0

#472 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 06 listopad 2021 - 13:06

A temat tej satyry nie przeraża Cię?
Pewnie dlatego ze masz perspektywe zwiedzajacego zoo, i to z daleka. Niektorzy musza byc jednak po drugiej stronie ogrodzenia, tam gdzie rządzą małpy...

Tak jakoś mi się skojarzyło

https://www.youtube....h?v=Iq6BaDtkH6o


  • 2

#473 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 06 listopad 2021 - 19:50

A temat tej satyry nie przeraża Cię?
Pewnie dlatego ze masz perspektywe zwiedzajacego zoo, i to z daleka. Niektorzy musza byc jednak po drugiej stronie ogrodzenia, tam gdzie rządzą małpy...

oczywiście że przeraża i nie jest to problem tylko polski,  nawet więcej biedy widzę po zachodniej stronie ogrodzenia (jeśli tak można nazwać rzeki)

 

 

 

A temat tej satyry nie przeraża Cię?
Pewnie dlatego ze masz perspektywe zwiedzajacego zoo, i to z daleka. Niektorzy musza byc jednak po drugiej stronie ogrodzenia, tam gdzie rządzą małpy...

Tak jakoś mi się skojarzyło

https://www.youtube....h?v=Iq6BaDtkH6o

 

genialne - i to była sztuka satyry politycznej - nic wielkiego nie powiedzieć  a publiczność wie o co chodzi


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#474 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 listopad 2021 - 07:33

Dołączona grafika
  • 2

#475 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 08 listopad 2021 - 07:54

Dołączona grafika

Nowe standardy - pomnik teraz sie “po prostu należy” wystarczy że nie ukradniesz… lub nie dasz sie złapać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#476 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 08 listopad 2021 - 20:55

 

34a344806749f2fa75d35f7c0c811fdf.jpg

Nowe standardy - pomnik teraz sie “po prostu należy” wystarczy że nie ukradniesz… lub nie dasz sie złapać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Łatwiej to drugie


  • 1

#477 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 17 listopad 2021 - 08:54

Z wp

Data emisji odcinka "Kuby Wojewódzkiego" z udziałem Jakuba Żulczyka zgrała się z datą procesu pisarza, który stanął przed sądem po tym, jak w mediach społecznościowych nazwał Andrzeja Dudę "debilem". Wojewódzki nie mógł pominąć tego wątku. I to właśnie od niego postanowił zacząć rozmowę z Żulczykiem.

- Zdajesz sobie sprawę, Kuba, że w pewnym momencie o tobie zaczęło być głośno nie w kontekście literackim, ale jak do pewnego urzędnika partyjno-państwowego powiedziałeś "debil" […]. Masz jakieś refleksje z tym związane? – zapytał Wojewódzki.

- Mam taką refleksję i ona przyszła mi do głowy wczoraj. Dlatego, że nad tobą się zebrały czarne chmury, bo powiedziałeś w jakimś podcaście o jakimś aucie, że ono wygląda, jakby miało zespół Downa. I to wywołało oburzenie. Ja sobie pomyślałem tak: to nie było do końca ok, dlatego, że nie warto używać nazw chorób jako wyzwisk. Ale potem sobie pomyślałem, że ja zrobiłem to samo, bo nazwałem kogoś "debilem". Akurat debil to jest archaizm, jeśli chodzi o medyczne użycie tego słowa, ale mimo wszystko. Więc zastanawiałem się, czy żałuję. I doszedłem do wniosku, że jeśli czegokolwiek żałuję, to tego, że niechcący obraziłem kilka osób z jakąś wrodzoną dysfunkcją intelektualną.

 


  • 1

#478 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 18 listopad 2021 - 04:16

...

Załączone pliki


  • 3

#479 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 18 listopad 2021 - 10:45


datą procesu pisarza
czy to jest pisarz satyryczny ?

 

ps @star - mała prośba

Jeśli jeśli używasz funkcji copy-paste to podaj źródło bo jeszcze się ktoś przyczepi


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#480 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 18 listopad 2021 - 12:52

 


datą procesu pisarza
czy to jest pisarz satyryczny ?

 

ps @star - mała prośba

Jeśli jeśli używasz funkcji copy-paste to podaj źródło bo jeszcze się ktoś przyczepi

 

Jasne, wspomniałem krótko, ze wp bo ciężko dwie rzeczy na raz skopiować ale już rozwijam zrodlo

https://teleshow.wp....05585291676608a


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych