Skocz do zawartości

Zdjęcie

13 latki

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9749 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 11 styczeń 2024 - 09:05

Wnuki nam się starzeją

Pierwszy wyjazd w duże góry w nowym sezonie

https://www.youtube....h?v=HyJvpKlIkH4

• 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#2 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4181 postów

Napisano 11 styczeń 2024 - 11:08

Stare masz te wnuki. :) Widać duże objeżdżenie, ale i sporo do poprawienia. Ja niedługo będę byc może szkolił własne, choć dużo młodsze. O ile serce pozwoli. :(

• 1

#3 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1583 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 15 styczeń 2024 - 20:56

Wnuki nam się starzeją

Pierwszy wyjazd w duże góry w nowym sezonie

https://www.youtube....h?v=HyJvpKlIkH4

Nie uwierzysz, ale też coś znalazłem jak miał 13 lat... ciężko było bo nic nie kręciliśmy... nie chciał.

https://youtube.com/...B0i5iNVyBesffZp

Tak się bawiliśmy w tamtym sezonie. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Michał

• 3

#4 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1856 postów

Napisano 16 styczeń 2024 - 20:37

Ooooo! Siemka Ziomal. Rewelacja, motywująca rewelacja. Myślę, że lada dzień w końcu uderzę na jakąś górkę :peace:

Pozdrówka

• 3

#5 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1583 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 19 styczeń 2024 - 12:31

Ooooo! Siemka Ziomal. Rewelacja, motywująca rewelacja. Myślę, że lada dzień w końcu uderzę na jakąś górkę :peace:

Pozdrówka

Przyjemnosci... Tylko nie uderzaj o  :P

Znalazlem jeszcze jedno nagranie. Nie wnosi raczej nic, ale i tak zostawie...

https://youtu.be/jnmW7ry58c4

Teraz (2lata pozniej) on juz jest w innej bajce... chociaz w tym samym stylu to z wolna pieta bardzo czesto.

Pozdrawiam Serdecznie

Michal

• 3

#6 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1856 postów

Napisano 19 styczeń 2024 - 21:56

Teraz (2lata pozniej) on juz jest w innej bajce...

Czeszko Michał!

Zajebiście... ciśnie mi się jedno pytanie. Czy przypięliście  Ziomkowi narty na porodówce, czy dopiero w domu?

Luzik niebywały tak na płaskim jak i na stromym. Ogląda się chłopczysko z dupną przyjemnością i do tego te okoliczności przyrody... nawiasem mówiąc daruj sobie te 360 stopni z opisem szczytów, bo to z mojego punktu siedzenia troszkę dołujące. Żartowałem :zab:

Szacuneczek Mirek

• 2

#7 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9749 postów

Napisano 20 styczeń 2024 - 19:40

do tego te okoliczności przyrody
popieram - Davos jest zajebiste, jak nie byłeś to koniecznie.

Twoja córcia to chyba też w wieku lat 13 nieźle musiała wymiatać.

• 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#8 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1856 postów

Napisano 20 styczeń 2024 - 22:55

Kurcze, kopałem w pamięci żeby sobie przypomnieć jak to u niej wyglądało i nic nie pamiętam.

Jedno jest pewne. Zawsze podchodziła do nart z humorem i nie traktowała ich z nadzwyczajną powagą. Tam gdzie inne dzieci przeżywały "tragedię" Justynka miała niezły ubaw.

Zresztą może sama napisze.

Użytkownik deczko inny edytował ten post 20 styczeń 2024 - 22:58

• 1

#9 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4181 postów

Napisano 21 styczeń 2024 - 11:59

Jak się mieszka w górach to narty są oczywistością. :) W przeciwieństwie do mieszczuchów. Dla Wojtka jazda na nartach jest taką oczywistą oczywistością. Ale swoją drogą dobry w tym jest. :) Gratulacje dla Wojtka i... tatusia. :) Justyna mieszkała z tatusiem w Bielsku? Dobrze pamietam? To rzut beretem do Szczyrku np. Grzechem byłoby nie jeździc dobrze na nartach.

Ze swoich wspomnień o dzieciach z gór pamietam dobrze dwa. Dziewczyna na Polczakówce (blisko Rabki), która w wieku 16 lat jeździła świetnie. Sama się nauczyła, jeżdżąc na wyciągu ojca albo wujka i podgladając innych. :) Potem poszła na AWF, została m.in. instruktorem a może trenerem narciarskim. A druga to Szwajcarka, Marie-Noelle, którą spotkałem w małej stacji francuskiej. Pochodziła z narciarskiej wioski szwajcarskiej. Jeździła na mój gust i wiedzę rewelacyjnie. Powiedziałbym, że lepiej jeździła na nartach niż chodziła na nogach. :)

A my mieszczuchy mamy dużo trudniej. Z takiego Krakowa to jeszcze jeszcze. Do najbliższej stacji mamy 25 km (Siepraw), ale Warszawiacy czy Gdańszczanie? Trzeba sporo samozaparcia, ale i pieniędzy i czasu by w miare dobrze jeździc na nartach. Mnie wciągnął w to ojciec. A ja wciągnąłem swoje dzieci. 

• 2

#10 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9749 postów

Napisano 22 styczeń 2024 - 10:04

[quote name='o_andrzej' timestamp='1705834792' post='96167']
Dla Wojtka jazda na nartach jest taką oczywistą oczywistością.
[/quotea musiał byś zobaczyć  jeszcze Wojtka na desce.

Tak ze 3 lata temu jechaliśmy z żonką dosyć stromo w dół z Jakobshornu i przeleciała obok grupka deskarzy

- to były ułamki sekund i zniknęli w lesie - "widziałaś chyba tam był Wojtek" zapytałem . "Gdzie był Wojtek ?" - " no w tej grupie co nas minęła" .......???? a ktoś nas miął ?" :D  :D

• 3
Dołączona grafika