Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

M¦ Katar


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
281 odpowiedzi w tym temacie

#161 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 04 grudzień 2022 - 18:30

Trochę szkoda… to był mecz.
  • 1

#162 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 grudzień 2022 - 18:40

Trochę szkoda… to był mecz.

no dobra to teraz kibicujemy Francuzom


  • 0
Doł±czona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#163 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 04 grudzień 2022 - 21:01

Trochę szkoda… to był mecz.

no dobra to teraz kibicujemy Francuzom

Ja osobi¶cie liczę na czarnego konia jakim dla mnie jest Maroko. Napewno będę im kibicował bo to na papierze najsłabsza drużyna. Liczę tu na niespodziankę z Hiszpani±. Było by ciekawie jakby te kalkulacje Hiszpanii żeby wyj¶ć z drugiego miejsca nie trafiaj±c na Brazylię wzięły w łep. Jeszcze ciekawiej będzie jak Japonia ogra Brazylię. Najlepsze jest to że Brazylia jest do ogrania. Patrz±c na cały turniej najlepiej wygl±da Holandia. Jeszcze wiele ciekawych meczów. Najsłabsza drabinka to moim zdaniem ta z Hiszpani± i Portugali±. Wła¶nie dlatego uważam że półfinał Maroko jest w zasięgu ręki. Zobaczymy.
  • 0

#164 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 04 grudzień 2022 - 21:32

Doł±czona grafika
  • 0

#165 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 grudzień 2022 - 22:33

Jak czytam to co piszecie to jestem zdziwiony....

 

Komentujemy turniej, czy piszemy o własnych oczekiwaniach i fantazjach.

Zwróciłem na to uwagę nie raz - i zostałem zjebany OK.

Bawcie się dobrze.


  • 1

#166 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 04 grudzień 2022 - 22:44

:boogie:  :cheers:  :napoje10:

Super było. Winko, piwko. Jeszcze wódeczka.
pilkarz meczu - Giezman
 

 
zeby napastnik cos zrobil potrzebna jest linia pomocy,

Żeby napastnik tej klasy nie strzelił 2x karnego to można raczej podejrzewać sabotaż......
  • 1

#167 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 04 grudzień 2022 - 22:47


Żeby napastnik tej klasy nie strzelił 2x karnego to można raczej podejrzewać sabotaż

 

To był trzeci raz z rzędu, pierwszy był w meczu Barcelony z Almerią. Dobrze, że bramkarz się ruszył i można było powtórzyć karnego, tym razem już skutecznie.


  • 2

#168 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 grudzień 2022 - 23:01

 

 

 

:boogie:  :cheers:  :napoje10:

Super było. Winko, piwko. Jeszcze wódeczka.
pilkarz meczu - Giezman
 

 
zeby napastnik cos zrobil potrzebna jest linia pomocy,

Żeby napastnik tej klasy nie strzelił 2x karnego to można raczej podejrzewać sabotaż......

 

Cześć

 w reprezentacjach w których grałem zazwyczaj strzelałem karne w ważnych meczach... Strzelałeś Michale?

Pozdro


  • 1

#169 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 grudzień 2022 - 23:04


 w reprezentacjach w których grałem zazwyczaj strzelałem karne w ważnych meczach..

i też tak tańczyłeś przed kopnięciem piłki jak pan Lewandowski ?

https://www.youtube....h?v=lcB4QM9Bc5s


  • 0
Doł±czona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#170 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 grudzień 2022 - 23:21

 


 w reprezentacjach w których grałem zazwyczaj strzelałem karne w ważnych meczach..

i też tak tańczyłeś przed kopnięciem piłki jak pan Lewandowski ?

https://www.youtube....h?v=lcB4QM9Bc5s

 

Cześć

W przeciwieństwie do Ciebie wiem jak się czuje strzelający i ... koniec.

Pozdro


  • 0

#171 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 05 grudzień 2022 - 00:08


Cześć

 w reprezentacjach w których grałem zazwyczaj strzelałem karne w ważnych meczach... Strzelałeś Michale?

Pozdro

 

Z całym poważaniem, ale ja zarabiam na życie znacząco inną działalnością i, w odróżnieniu od L.,  nie aspiruję w niej do bycia najlepszym na świecie....... 

 

(choć przyznam, że przy takiej taktyce mogł się czuć w...wiony)


Użytkownik mig edytował ten post 05 grudzień 2022 - 00:12

  • 0

#172 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 05 grudzień 2022 - 00:41

Jak czytam to co piszecie to jestem zdziwiony....

 

Komentujemy turniej, czy piszemy o własnych oczekiwaniach i fantazjach.

Zwróciłem na to uwagę nie raz - i zostałem zjebany OK.

Bawcie się dobrze.

 

Moim komentarzem jestes zdziwiony?

 

 

 

:boogie:  :cheers:  :napoje10:

Super było. Winko, piwko. Jeszcze wódeczka.
pilkarz meczu - Giezman
 

 
zeby napastnik cos zrobil potrzebna jest linia pomocy,

Żeby napastnik tej klasy nie strzelił 2x karnego to można raczej podejrzewać sabotaż......

 

 

Faktem jest, ze prawidlowo wykonany karny nie daje szans bramkarzowi  - mowie oo walnieciu silnym w rog bramki - wg praw fizyki bramkarz nie ma szans obronic pilki - chociaz przepis zezwalajacy na tanczenie po linii bramkowej troche to zmienia

 

W np hokeju ta proporcja jest zupelnie inna.....

 

 


 w reprezentacjach w których grałem zazwyczaj strzelałem karne w ważnych meczach..

i też tak tańczyłeś przed kopnięciem piłki jak pan Lewandowski ?

https://www.youtube....h?v=lcB4QM9Bc5s

 

To tez dla Mig'a: Lewandowski ma taka a nie inna technike wykonywania karnego i mu to sluzy - ciekaw jestem, czy ktos zna statystyki wykorzystania karnych przez, powiedzmy, 10 czolowych strzelcow lig europejskich i pld amerykanskich?

 

 

NIe widze tylu meczy reprezentacji Polski, ktore wy widzicie, ale te, ktore widzialem (za wyj z Argentyna) - byly zupelnie przyzwoite..

 

Chociaz w kazdym meczu nie moge sie oprzec wrazeniu, ze Lewandowski zostaje zaproszony do gry dla Polski, ale zapomniano mu dowiezc zespolu : to jak solista Procol Harum bez Procol Harum - albo inna grupa (oprocz kilku jak Pink Floyd)....

 

To takie moje wrazenia z lotu ptaka .....nie poczuwam sie do bycia ekspertem p. noznej jak 99% mezszczyzn w Pl...


Użytkownik jan koval edytował ten post 05 grudzień 2022 - 00:45

  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#173 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 05 grudzień 2022 - 03:05

 

 

:boogie:  :cheers:  :napoje10:

Super było. Winko, piwko. Jeszcze wódeczka.

 

pilkarz meczu - Giezman

 

Drugi gol dla Francji zlapal Szczesnego troche off guard - zwykle takie strzaly broni

 

Wynik sprawiedliwy

 

Wiem, ze wszyscy wejda na Lewandowskiego: otoz, zeby napastnik cos zrobil potrzebna jest linia pomocy, ktora byla przytloczona przez Francje (Giezman).

 

Z p-tu przygotowania motorycznego jest jeden element, w ktorym Francja zdecydowanie przewazala - ciekawe, kto zgadnie, bo dla mnie to oczywistosc....

 

PS jezeli Zielinski by strzelil w 38 min to mecz moglby byc ciekawszy , ale i tak Francja by wygrala...

 

Nie No mbappe, dwie bramki plus asysta.


  • 1

#174 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 05 grudzień 2022 - 18:52

Mecz bardzo fajny i szkoda Japonii. Jednak karne strzelali fatalnie. Chyba uczyli się od Lewego.
  • 1

#175 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 grudzień 2022 - 20:44


Chyba uczyli się od Lewego.
Lewy jak był w Dortmundzie to przy karnym zwaczajnie podbiegał do piłki,

strzelał i zazwyczaj trafiał ale od kiedy został gwiazdą to zaczął pajacować przed kopnięciem

Grałem przez kilka lat w trampkarzach GKSu Katowice i pamiętam że uczyli nas płaskich strzałów w dolne rogi bramki.


  • 0
Doł±czona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#176 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 05 grudzień 2022 - 21:19

Pan Szpakowski ma problem aby odróżnić Richarlisona od Neymara. Wzrok już nie ten :D .
  • 0

#177 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 05 grudzień 2022 - 21:31

Już pisałem wcze¶niej że z całym szacunkiem ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zej¶ć. Teraz wła¶nie powiedział że trzeba dać odpocz±ć 37 letniemu mężczyĽnie. Może dla dobra swojego też odpocznie.
  • 0

#178 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 05 grudzień 2022 - 21:34


Chyba uczyli się od Lewego.

Lewy jak był w Dortmundzie to przy karnym zwaczajnie podbiegał do piłki,
strzelał i zazwyczaj trafiał ale od kiedy został gwiazdą to zaczął pajacować przed kopnięciem
Grałem przez kilka lat w trampkarzach GKSu Katowice i pamiętam że uczyli nas płaskich strzałów w dolne rogi bramki.

Mnie zawsze uczyli strzałów w górne części bramki. Nawet jak bramkarz wyczuje to przy odpowiedniej sile zero szans. Co tu dużo gadać Neymar też pajacował przy karnym. Bramkarz by to wybronił po strzale ale nie wytrzymał i poszedł wcześniej.

Bramka Korei padła po takim spalonym na jakim był Grezman w meczu z Tunezją. Tam sędzia po wznowieniu meczu przerwał go gola anulował i kontynuował dalej. Tu gol uznany. Ktoś ma jakieś pytanie jeszcze do sędziowania na tym turnieju ??
No a Morawiecki rozdaje sobie nasze pieniądze dalej lekką ręką. Tym razem skromne 30 mln zł. Takie drobne. Przecież to nie jego więc można śmiało. ........................... Piiiiiiiiiiiiii.

Użytkownik Marcin34 edytował ten post 05 grudzień 2022 - 22:05

  • 1

#179 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 06 grudzień 2022 - 01:52

 

 

Chyba uczyli się od Lewego.

Lewy jak był w Dortmundzie to przy karnym zwaczajnie podbiegał do piłki,
strzelał i zazwyczaj trafiał ale od kiedy został gwiazdą to zaczął pajacować przed kopnięciem
Grałem przez kilka lat w trampkarzach GKSu Katowice i pamiętam że uczyli nas płaskich strzałów w dolne rogi bramki.

 

Mnie zawsze uczyli strzałów w górne części bramki. Nawet jak bramkarz wyczuje to przy odpowiedniej sile zero szans. Co tu dużo gadać Neymar też pajacował przy karnym. Bramkarz by to wybronił po strzale ale nie wytrzymał i poszedł wcześniej.

Bramka Korei padła po takim spalonym na jakim był Grezman w meczu z Tunezją. Tam sędzia po wznowieniu meczu przerwał go gola anulował i kontynuował dalej. Tu gol uznany. Ktoś ma jakieś pytanie jeszcze do sędziowania na tym turnieju ??
No a Morawiecki rozdaje sobie nasze pieniądze dalej lekką ręką. Tym razem skromne 30 mln zł. Takie drobne. Przecież to nie jego więc można śmiało. ........................... Piiiiiiiiiiiiii.

 

mnie nie uczyli bo 'zawodniczo" nie gralem (p reczna i siatkowka - to tak)

 

Natomiast za  "dolnym rogiem" przemawia pare czynnikow:

 

1/ jak celujesz w gorny, to dodajesz jeden wymiar w ktory mozesz nie trafic

2/ wbrew pozorom, bramkarzowi latwiej i szybciej jest wyskoczyc, niz "pasc na ziemie".

 

BTW obejrzalem karne Japonii z Chorwacja.... niestety, Japonczycy nie wytrzymali...... a szkoda.....

 

Natomiast malpie popisy Brazylijczykow , to ....malpie popisy i zupelny brak szacunku dla przeciwnika, zwlaszcza Neymar....

 

to ilustruje, kto gra w p nozna.....

 

Jak tutaj w football


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#180 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 06 grudzień 2022 - 07:08

 

 

 

Chyba uczyli się od Lewego.

Lewy jak był w Dortmundzie to przy karnym zwaczajnie podbiegał do piłki,
strzelał i zazwyczaj trafiał ale od kiedy został gwiazdą to zaczął pajacować przed kopnięciem
Grałem przez kilka lat w trampkarzach GKSu Katowice i pamiętam że uczyli nas płaskich strzałów w dolne rogi bramki.

 

Mnie zawsze uczyli strzałów w górne części bramki. Nawet jak bramkarz wyczuje to przy odpowiedniej sile zero szans. Co tu dużo gadać Neymar też pajacował przy karnym. Bramkarz by to wybronił po strzale ale nie wytrzymał i poszedł wcześniej.

Bramka Korei padła po takim spalonym na jakim był Grezman w meczu z Tunezją. Tam sędzia po wznowieniu meczu przerwał go gola anulował i kontynuował dalej. Tu gol uznany. Ktoś ma jakieś pytanie jeszcze do sędziowania na tym turnieju ??
No a Morawiecki rozdaje sobie nasze pieniądze dalej lekką ręką. Tym razem skromne 30 mln zł. Takie drobne. Przecież to nie jego więc można śmiało. ........................... Piiiiiiiiiiiiii.

 

mnie nie uczyli bo 'zawodniczo" nie gralem (p reczna i siatkowka - to tak)

 

Natomiast za  "dolnym rogiem" przemawia pare czynnikow:

 

1/ jak celujesz w gorny, to dodajesz jeden wymiar w ktory mozesz nie trafic

2/ wbrew pozorom, bramkarzowi latwiej i szybciej jest wyskoczyc, niz "pasc na ziemie".

 

BTW obejrzalem karne Japonii z Chorwacja.... niestety, Japonczycy nie wytrzymali...... a szkoda.....

 

Natomiast malpie popisy Brazylijczykow , to ....malpie popisy i zupelny brak szacunku dla przeciwnika, zwlaszcza Neymar....

 

to ilustruje, kto gra w p nozna.....

 

Jak tutaj w football

 

Bo pilka moze byc nie tylko efektywna ale i efektowna. Dwie akcje bramkowe Neymara: w karnym wytrzymal wojne nerwow, bo bramkarz tez sie miotal ale trwal do konca i w koncu lekko sie ruszyl i dostal bramke w przeciwnym kierunku, no i druga akcja zespolowa. Pajacowal to Richalison przy swej bramce: trzy glowki, a potem zgubienie obroncy. Tak czy owak dzieki takim druzynom pilke chce sie ogladac. Obrona Korei to 4 Kimow, bramkarz dla odmiany tez Kim, tak ich przynajmniej tvp wymienila... piekna bomba dla Korei... a Japonii zal www.youtube.com/watch?v=p5zM00lRw2U


Użytkownik star edytował ten post 06 grudzień 2022 - 07:39

  • 0




Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych