Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

M¦ Katar


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
281 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 21 listopad 2022 - 09:53

 

 

Hipokryzja level ekspert. Przy budowie luksusowych hoteli w tym regionie świata też giną ludzie, też wyrzucają ich z budów bez zapłaty, a nikomu to nie przeszkadza i tłumnie walimy tam na wakacje przez cały rok. Nie usprawiedliwiam kupowania sobie mistrzostw przez Katarczyków, bo historia pokazuje, że to częste zjawisko zarówno przy wyborze miejsc rozgrywania olimpiad, jak i mistrzostw świata. Jakoś nie widać tego oburzenia, gdy latamy arabskimi liniami, czy tankujemy arabską ropę.


Cześć
Do mnie bezsens tej imprezy dotarł w momencie gdy oglądałem pierwszy konkurs zimowego PŚ w skokach ... rozgrywany w Wiśle na trawie. Coś tam Pan powiedział, że za dwa czy trzy tygodnie mistrzostwa...
No ale co zrobimy?
Aha - ja nigdy na wakacjach nigdzie tam nie byłem i raczej nie będę.
Pozdrowienia
Witold pisał o "tym regionie świata" jak dla mnie Egipt też się do niego zalicza,nie sądzę żeby było tam dużo lepiej w kwestii praw człowieka.
W Egipcie większość z nas już pewnie była. Ja byłem raz w Egipcie ,Jordanii i Izraelu zobaczyłem to co chciałem i już raczej w te strony nie wrócę,to nie moja bajka.

 

Cześć

No fakt, w Egipcie byłem ale w takim miejscu, że właściwie tego Państwa w ogóle nie widziałem - tylko Morze Czerwone i to co w nim. :)

Natomiast wydaje mi się, że jednak równanie państw półwyspu arabskiego z Egiptem nie jest tak do końca uprawnione, o Izraelu nie mówiąc...

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 21 listopad 2022 - 09:57

  • 0

#22 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 21 listopad 2022 - 10:10

Absolutnie nie równam Izraela z innymi państwami regionu. Dla mnie była to ciekawa wycieczka,pełną kontrastów i faktycznie w Izraelu można było się poczuć bardziej europejsko jakkolwiek to brzmi. Jednak poczucie ciągłej kontroli, w każdym bardziej turystycznym miejscu ustawione bramki jak na lotniskach,kontrolę osobiste na granicy z Egiptem,przesłuchania na których lepiej mówić ,że nic się nie rozumie. Na koniec przy wyjeździe z Palestyny weszli nam do autobusu żołnierze uzbrojeni w uzi i robili przeszukanie. To wszystko wzbudza niepokój ,który na wakacjach nie jest nikomu potrzebny. Dla tego pisze,że to nie moja bajka, wolę podróżować samodzielnie po Europie i czuć się bezpiecznie.
Natomiast sam Egipt się radykalizuje po wydarzeniach z bodajże 2014 roku. Skoro byłem przed 2014 to jestem rozgrzeszony ?
  • 0

#23 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 21 listopad 2022 - 11:11

Elwer to je tyż pojyńci zwionzane ze fuzbalym, to je karny. Godało sie „dwa rogi elwer”.


A kaj tam...mus trzi
  • 1

#24 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 21 listopad 2022 - 13:16

 

Elwer to je tyż pojyńci zwionzane ze fuzbalym, to je karny. Godało sie „dwa rogi elwer”.


A kaj tam...mus trzi

 

Cześć

U nas też było: trzy korki - karny.

Pozdro


  • 2

#25 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 21 listopad 2022 - 19:58

Na razie zgodnie z planem. Anglia rozjeżdża Iran. Holandia wygrywa jednak szkoda mi Senegalu. Zagrali naprawdę fajny mecz. Zobaczymy co dalej. Do wyjęcia 347 zł.
  • 1

#26 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 22 listopad 2022 - 09:07

Tak mniej poważnie, wygląda na to, że o wynik możemy być spokojni, Zidane wskazał zwycięzcę, podobno on się nie myli.
https://www.instagra...31-D52CCA92BAB2
  • 0

#27 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 listopad 2022 - 14:04


Zidane wskazał zwycięzcę,

link mi się nie otwiera ale czyżby wytypował Argentynę ? :zawstydzona:


  • 0
Doł±czona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#28 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 22 listopad 2022 - 14:08

Na razie zgodnie z planem. Arabia Saudyjska rozjeżdża Argentynę :) .


  • 1

#29 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 22 listopad 2022 - 14:09

Na razie zgodnie z planem. Arabia Saudyjska rozjeżdża Argentynę :) .

Krychowiak trochę u nich pograł i się nauczyli.


  • 1

#30 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 22 listopad 2022 - 14:15

Na razie zgodnie z planem. Arabia Saudyjska rozjeżdża Argentynę :) .

Krychowiak trochę u nich pograł i się nauczyli.
A mówił Wojewódzkiemu, że tam są dobrzy piłkarze,to się z niego śmiali
  • 2

#31 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 22 listopad 2022 - 14:36

Zidane wskazał zwycięzcę,

link mi się nie otwiera ale czyżby wytypował Argentynę ? :zawstydzona:
Zidane to osioł i wskazał na Polskę
https://przegladspor...e-wideo/8sldf6n
  • 2

#32 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 listopad 2022 - 15:35


Arabia Saudyjska rozjeżdża Argentynę :) .

bo wirtualny sędzia nie uznał bramek

znowu spalony na milimetry


  • 0
Doł±czona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#33 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 22 listopad 2022 - 19:36

Jak powiedział klasyk gatunku:
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie, gdyby mama miała f.... , to by była ojcem"

Użytkownik bubol edytował ten post 22 listopad 2022 - 19:46

  • 1

#34 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 22 listopad 2022 - 20:00

.

Zał±czone pliki


Użytkownik mig edytował ten post 22 listopad 2022 - 20:01

  • 1

#35 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 22 listopad 2022 - 21:47

Już za cztery lata Polska będzie M¦. Kurwa. Wybaczcie to tylko jedno słowo które może powiedzieć co my¶lę o ..... meczu.
  • 0

#36 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 22 listopad 2022 - 23:24

Już za cztery lata Polska będzie MŚ. Kurwa. Wybaczcie to tylko jedno słowo które może powiedzieć co myślę o ..... meczu.

Znamwynik , nie ogladalem, bede ogladal na zywo w sobote.

 

No coz: druzyny, ktore przegrywaja pierwszy mecz grupowy z reguly dalej nie wchodza. Te , ktore wygraly pierwszy mecz maja duze szanse.

a zremisowane - posrodku

 

Wiec nie ma co rozdzierac szmat. 

 

Sobotni mecz juz trzeba wygrac, boo inaczej nie tak rozowo...

 

PS - tlumaczenie trenera Meksyku, ze Meksyk "zasluzyl na zwyciestwo" jest tak debilne, jak cala pilka...

 

W grze, gdzie decyduja bramki, wygrana jest wtedy, gdy si estrzeli wiecej goliniz przeciwnik: nikt nie dostale punktow za styl.

 

Wiec, trenerze : czerwona kartka za debilnosc...


Użytkownik jan koval edytował ten post 22 listopad 2022 - 23:28

  • 3
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#37 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 23 listopad 2022 - 08:18

Bardzo słaby mecz dwóch vardzo słabych drużyn...
  • 2

#38 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 23 listopad 2022 - 08:58

Bardzo słaby mecz dwóch vardzo słabych drużyn...

Jeden mem dobrze obrazuje ten mecz,faktycznie oczy bolały od patrzeniaZał±czony plik  Screenshot_20221122-234241.png   161,85 KB   2 Ilo¶ć pobrań
  • 2

#39 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 23 listopad 2022 - 09:31

Zaprawdę nie rozumiem waszego oburzenia. Przecież nie mamy drużyny narodowej, tylko 5 piłkarzy, ze trzech gwiazdorów i resztę kopaczy. Spodziewali¶cie się niespodziewanego? Lepsze zero niż minus.
  • 1

#40 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 23 listopad 2022 - 09:43

Już za cztery lata Polska będzie MŚ. Kurwa. Wybaczcie to tylko jedno słowo które może powiedzieć co myślę o ..... meczu.

316312385_1791142001260486_5584822419329


  • 5




Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych