Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

M¦ Katar


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
281 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin34

Marcin34
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 16 listopad 2022 - 19:04

My¶lę że przed samymi nartami możemy też porozmawiać o naszej reprezentacji. Ku...... przecież na to niemożna patrzyć. Za 6 dni mamy pierwszy mecz a nasi graj± jak no wła¶nie jak. Tu można wymienić bardzo dużo słów. Za to Argentyna wygrywa 5:0. Ręce opadaj±.

Swoj± drog± jak my¶licie kto M¦?? My¶lę że Holandia. Tylko błagam nie piszcie że Polska bo po pierwszej połowie to nawet nie jest ¶mieszne. My jak zdobędziemy punkt z Arabi± to uznam za sukces.
  • 1

#2 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 16 listopad 2022 - 19:21

Przed ME 2016 przegrali z Holandia i zremisowali w kiepskim stylu 0:0 z Litwą. Mistrzostwa były całkiem niezłym turniejem ,który przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać, Portugalię w ćwierćfinale mieli już na przysłowiowym widelcu,detale,szczęście i ogranie w dużych imprezach odwróciły losy meczu.
Proponował bym się wstrzymać z ocenami przed mundialem. Oczywiście nie wiążę wielkich nadziei z ekipą króla disco polo , ochranianą przez mocno podejrzanych typów,ale poczekajmy z ocenami.
  • 1

#3 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 16 listopad 2022 - 19:59

Niestety wygrany mecz można krótko skomentować. TRAGEDIA
  • 1

#4 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 listopad 2022 - 20:13

Niestety wygrany mecz można krótko skomentować. TRAGEDIA

A ty rozumiem grałeś w piłkę z 19 lat zawodowo i coś na ten temat wiesz?

Pozdro


  • 2

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 listopad 2022 - 20:56

Niestety wygrany mecz można krótko skomentować. TRAGEDIA

 

To jednak sukces - Chile jest czołową drużyną Ameryki Południowej.

Oglądałem jak Niemcy dzisiaj maltretowali się z OMANEM :zawstydzona:

- Oman ???? toż to ja do o tym kraju usłyszałem dopiero w 2006 kiedy lecąc z Kathmandu nieplanowo wylądowaliśmy w Muskat

 

Osobiście stawiam na Polske w finale i już nawet przygotowałem sobie odpowiednią koszulkę

pre_1668628205__img_20221116_203822.jpg


  • 1
Doł±czona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 16 listopad 2022 - 21:43

Niestety wygrany mecz można krótko skomentować. TRAGEDIA

 
To jednak sukces - Chile jest czołow± drużyn± Ameryki Południowej.
Ogl±dałem jak Niemcy dzisiaj maltretowali się z OMANEM :zawstydzona: 
- Oman ???? toż to ja do o tym kraju usłyszałem dopiero w 2006 kiedy lec±c z Kathmanu nieplanowo wyl±dowali¶my w Muskat
 
Osobi¶cie stawiam na Polske w finale i już nawet przygotowałem sobie odpowiedni± koszulkę
Doł±czona grafika

Ty przypadkiem nie dzwoniłe¶ do Kanału Sportowego ?? Tam też kto¶ widział Polskę w finale. Ja w pracy jestem umówiony że je¶li będziemy w ćwierćfinale to mam wolne od 23 grudnia do 7 stycznia. Je¶li nie to mam dzień 24 i 25 grudnia noc 26 grudnia i noc 31 grudnia. Już jestem nastawiony i mi pasuje w tym roku że będę miał całe ¶więta w pracy.
  • 1

#7 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 20 listopad 2022 - 16:16

No to już po ceremonii otwarcia. Za chwilę mecz w którym uważam że gospodarz tego turnieju wygra. Nie wiem jak ale wygra. Powiem więcej oni wyjdą z grupy. Trochę jak Korea w 2002 roku. Za 3 h wszystko będzie wiadome. I kurwa spalony którego widzieli tylko sędziowie. Zaczyna się jazda.

Użytkownik Marcin34 edytował ten post 20 listopad 2022 - 17:09

  • 0

#8 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 20 listopad 2022 - 18:57

Spalony wyci±gnięty z kapelusza. Już wszyscy jak ogl±dali¶my to było jedno. Już zaczynaj± drukować wynik. Na szczę¶cie wygrała drużyna lepsza. Jutro od 14 zaczynamy ogl±dać.
  • 0

#9 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 20 listopad 2022 - 19:41

Spalony wyciągnięty z kapelusza. Już wszyscy jak oglądaliśmy to było jedno. Już zaczynają drukować wynik. Na szczęście wygrała drużyna lepsza. Jutro od 14 zaczynamy oglądać.

na razie nie ma co ogladac - mecz slaby


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#10 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 20 listopad 2022 - 20:44

Spalony wyci±gnięty z kapelusza. Już wszyscy jak ogl±dali¶my to było jedno. Już zaczynaj± drukować wynik. Na szczę¶cie wygrała drużyna lepsza. Jutro od 14 zaczynamy ogl±dać.

na razie nie ma co ogladac - mecz slaby

Spalony za to potężny. Jak tak dalej będzie to przyrodzenie też będzie na spalonym bo wystaje 2 czy 3 cm. To zabija piłkę. Dla mnie sędziowie szukali tego spalonego na siłę. Czubek buta też może wystawać 1 cm i mamy spalony.
  • 0

#11 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 listopad 2022 - 21:13


1 cm i mamy spalony.
powinni zlikwidować spalonego, 3 rogi = elwer i 5 zmiana - 10 koniec
  • 0
Doł±czona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#12 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 listopad 2022 - 22:32

 


1 cm i mamy spalony.
powinni zlikwidować spalonego, 3 rogi = elwer i 5 zmiana - 10 koniec

 

Cześć

Przejrzysty i jednoznaczny i sensowny przepis zrozumiały od lat nawet dla małych dzieci.

Fajne jednoznaczne wizualizacje wykluczające błędy sędziów tym bardziej przy obecnych zaleceniach interpretacji FIFA.

Żartujecie oczywiście

 

Pozdro


  • 0

#13 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 20 listopad 2022 - 23:11

1 cm i mamy spalony.

powinni zlikwidować spalonego, 3 rogi = elwer i 5 zmiana - 10 koniec

Cześć
Przejrzysty i jednoznaczny i sensowny przepis zrozumiały od lat nawet dla małych dzieci.
Fajne jednoznaczne wizualizacje wykluczające błędy sędziów tym bardziej przy obecnych zaleceniach interpretacji FIFA.
Żartujecie oczywiście
 
Pozdro
Mitek, a wiesz co to elwer ?
  • 0

#14 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 listopad 2022 - 23:47

 

 

 

1 cm i mamy spalony.

powinni zlikwidować spalonego, 3 rogi = elwer i 5 zmiana - 10 koniec

Cześć
Przejrzysty i jednoznaczny i sensowny przepis zrozumiały od lat nawet dla małych dzieci.
Fajne jednoznaczne wizualizacje wykluczające błędy sędziów tym bardziej przy obecnych zaleceniach interpretacji FIFA.
Żartujecie oczywiście
 
Pozdro
Mitek, a wiesz co to elwer ?

 

ELWER? Pierwsze słyszę...


  • 0

#15 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 21 listopad 2022 - 02:05

 

 

 

 

1 cm i mamy spalony.

powinni zlikwidować spalonego, 3 rogi = elwer i 5 zmiana - 10 koniec

Cześć
Przejrzysty i jednoznaczny i sensowny przepis zrozumiały od lat nawet dla małych dzieci.
Fajne jednoznaczne wizualizacje wykluczające błędy sędziów tym bardziej przy obecnych zaleceniach interpretacji FIFA.
Żartujecie oczywiście
 
Pozdro
Mitek, a wiesz co to elwer ?

 

ELWER? Pierwsze słyszę...

 

Elwer to je tyż pojyńci zwionzane ze fuzbalym, to je karny. Godało sie „dwa rogi elwer”.


  • 2

#16 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 21 listopad 2022 - 04:38

Taka ciekawostka https://www.sport.pl...tml#s=SNO_Img_4


  • 0

#17 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 21 listopad 2022 - 06:32

Hipokryzja level ekspert. Przy budowie luksusowych hoteli w tym regionie ¶wiata też gin± ludzie, też wyrzucaj± ich z budów bez zapłaty, a nikomu to nie przeszkadza i tłumnie walimy tam na wakacje przez cały rok. Nie usprawiedliwiam kupowania sobie mistrzostw przez Katarczyków, bo historia pokazuje, że to częste zjawisko zarówno przy wyborze miejsc rozgrywania olimpiad, jak i mistrzostw ¶wiata. Jako¶ nie widać tego oburzenia, gdy latamy arabskimi liniami, czy tankujemy arabsk± ropę.
  • 2

#18 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 21 listopad 2022 - 08:39

Już nie zmienimy tego że Katar ma te MS. Możemy tu pisać swobodnie o prawach człowieka i że tam s± osobne przej¶cia dla ludzi i reszty (czytaj mężczyzn i pozostałych). Tam za to możesz znikn±ć i nigdy Cię nie odnajd±.

Dzi¶ kolejne 3 mecze.
Anglia-Iran tu na Anglię stawiam
Senegal-Holandia tu na Holandię stawiam
USA-Walia tu na USA stawiam
  • 0

#19 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Sk±d:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 21 listopad 2022 - 08:43

Hipokryzja level ekspert. Przy budowie luksusowych hoteli w tym regionie świata też giną ludzie, też wyrzucają ich z budów bez zapłaty, a nikomu to nie przeszkadza i tłumnie walimy tam na wakacje przez cały rok. Nie usprawiedliwiam kupowania sobie mistrzostw przez Katarczyków, bo historia pokazuje, że to częste zjawisko zarówno przy wyborze miejsc rozgrywania olimpiad, jak i mistrzostw świata. Jakoś nie widać tego oburzenia, gdy latamy arabskimi liniami, czy tankujemy arabską ropę.

Cześć

Do mnie bezsens tej imprezy dotarł w momencie gdy oglądałem pierwszy konkurs zimowego PŚ w skokach ... rozgrywany w Wiśle na trawie. Coś tam Pan powiedział, że za dwa czy trzy tygodnie mistrzostwa...

No ale co zrobimy?

Aha - ja nigdy na wakacjach nigdzie tam nie byłem i raczej nie będę.

Pozdrowienia


  • 2

#20 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 21 listopad 2022 - 09:27

Hipokryzja level ekspert. Przy budowie luksusowych hoteli w tym regionie świata też giną ludzie, też wyrzucają ich z budów bez zapłaty, a nikomu to nie przeszkadza i tłumnie walimy tam na wakacje przez cały rok. Nie usprawiedliwiam kupowania sobie mistrzostw przez Katarczyków, bo historia pokazuje, że to częste zjawisko zarówno przy wyborze miejsc rozgrywania olimpiad, jak i mistrzostw świata. Jakoś nie widać tego oburzenia, gdy latamy arabskimi liniami, czy tankujemy arabską ropę.


Cześć
Do mnie bezsens tej imprezy dotarł w momencie gdy oglądałem pierwszy konkurs zimowego PŚ w skokach ... rozgrywany w Wiśle na trawie. Coś tam Pan powiedział, że za dwa czy trzy tygodnie mistrzostwa...
No ale co zrobimy?
Aha - ja nigdy na wakacjach nigdzie tam nie byłem i raczej nie będę.
Pozdrowienia
Witold pisał o "tym regionie świata" jak dla mnie Egipt też się do niego zalicza,nie sądzę żeby było tam dużo lepiej w kwestii praw człowieka.
W Egipcie większość z nas już pewnie była. Ja byłem raz w Egipcie ,Jordanii i Izraelu zobaczyłem to co chciałem i już raczej w te strony nie wrócę,to nie moja bajka.
  • 1




Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych