Skocz do zawartości

Zdjęcie

kopertowa

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3315 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 31 maj 2022 - 01:49

Jestesmy zaproszeni do Pl na wesele corki mojego serdecznego przyjaciela: rodzice "dziani" 

Ile dac do koperty??????

Kuba

• 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#2 Mitek

Mitek

zwykły narciarz

• Użytkownik
  • 4580 postów
  • Imię :Mitek

Napisano 31 maj 2022 - 07:12

Kup im narty. ;)

Wymyśl coś czego w Polsce nie dostaną za cholerę. Jak rodzice dziani to na diabła im kasa a taki prezent byłby chyba pamiętany.

Pozdro

• 2

#3 J@n

J@n
  • Administrator
  • 8991 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 maj 2022 - 07:45

Kup im narty. ;)

I kupon na urlop narciarski w USA ze szkoleniem

• 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#4 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3928 postów

Napisano 31 maj 2022 - 09:57

500-600 zł za parę. Ale jako bogaty wujek z Ameryki ;) dałbym do koperty 1000 zł.

• 1

#5 Mitek

Mitek

zwykły narciarz

• Użytkownik
  • 4580 postów
  • Imię :Mitek

Napisano 31 maj 2022 - 10:43

500-600 zł za parę. Ale jako bogaty wujek z Ameryki ;) dałbym do koperty 1000 zł.

Chyba $. ;)

• 1

#6 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 31 maj 2022 - 18:23

Jak dziani to stawka też rośnie . 500$ w kopertę od wujka z Ameryki będzie ok.
  • 1

#7 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 635 postów

Napisano 09 czerwiec 2022 - 13:05

...

Użytkownik Lexi edytował ten post 09 czerwiec 2022 - 13:06

• 0

#8 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 635 postów

Napisano 09 czerwiec 2022 - 13:06

Jestesmy zaproszeni do Pl na wesele corki mojego serdecznego przyjaciela: rodzice "dziani" 

Ile dac do koperty??????

Kuba

Myślałem ze jakieś wybory będziesz organizował gdy zobaczyłem tytuł.  :D

Kiedyś jak bylem "wujkiem z ameryki" wysłałem 500$ (przyjechać na wesele nie mogłem).. ale to bliska rodzina była.

Teraz jestem w sytuacji podobnej - żeniła sie siostra ówczesnej panny młodej - wesela nie było praktycznie bo covid ale kopertę dać wypada... różnica taka że już nie jestem "wujkiem z ameryki" wiec myśle że jakieś 1000zł powinno wystarczyć - w Twoim wypadku też coś koło tego bym dał lub nieco mniej np. 200$ coby było ładnie. 

Najlepsze jest to że w stanach nie daje sie takich "kosmicznych" sum nikomu   :D

• 0

#9 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 09 czerwiec 2022 - 13:40

Ile dac do koperty??????

Kuba

. 200$ coby było ładnie. 

...w jednodolarówkach... grubo będzie

odwiedzasz Poznań?

• 0

#10 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 635 postów

Napisano 09 czerwiec 2022 - 16:24

odwiedzasz Poznań?

Ostatnio w grudniu byłem ale pewnie w lecie będę kiedyś ..na razie pracuje - maj/czerwiec to "miesiące pracy" u mnie.

• 0

#11 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3315 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 10 czerwiec 2022 - 11:58

Ile dac do koperty??????

Kuba

Kiedyś jak bylem "wujkiem z ameryki" wysłałem 500$ (przyjechać na wesele nie mogłem).. ale to bliska rodzina była.

Teraz jestem w sytuacji podobnej - żeniła sie siostra ówczesnej panny młodej - wesela nie było praktycznie bo covid ale kopertę dać wypada... różnica taka że już nie jestem "wujkiem z ameryki" wiec myśle że jakieś 1000zł powinno wystarczyć - w Twoim wypadku też coś koło tego bym dał lub nieco mniej np. 200$ coby było ładnie. 

Najlepsze jest to że w stanach nie daje sie takich "kosmicznych" sum nikomu   :D

zgadza sie

Ile dac do koperty??????

Kuba

. 200$ coby było ładnie. 

odwiedzasz Poznań?

Tak - wesele bedzie w Cegielni kolo Jaroslawek

• 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#12 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 10 czerwiec 2022 - 18:43

Ile dac do koperty??????

Kuba

zgadza sie

Ile dac do koperty??????

Kuba

. 200$ coby było ładnie. 

odwiedzasz Poznań?

Tak - wesele bedzie w Cegielni kolo Jaroslawek

Noooo mój Drogi… na bogato widzę, dwieście dolców to lekko za mało chyba…

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#13 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 1671 postów
  • Narty:Elan SLX FIS
  • Imię :Witek

Napisano 10 czerwiec 2022 - 18:49

Dwieście dolcow to raptem zwrot za dwa talerzyki, a co na prezent?
  • 1
„Kto ma wartości ciągle w gębie, ma je także w pobliskim nosie”

#14 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 10 czerwiec 2022 - 20:20

Dwieście dolcow to raptem zwrot za dwa talerzyki, a co na prezent?

przystawka ledwie … a tak na serio, to 250 - 300 ziko na osobę trzeba liczyć, bez alko i innych dodatków. W Ceglarni pewnie będzie drożej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#15 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 11 czerwiec 2022 - 08:51

No toć pisałem 500$ plus przylot. I to wersja normalna. Zawsze można wiecej wrzucić w kopertę �
  • 0

#16 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 209 postów
  • Imię :Tomek

Napisano 11 czerwiec 2022 - 13:19

Kup im narty. ;)
Wymyśl coś czego w Polsce nie dostaną za cholerę. Jak rodzice dziani to na diabła im kasa a taki prezent byłby chyba pamiętany.
Pozdro

Dla mnie jedyna słuszna droga, bo co kupić komuś, co wszystko ma? Najlepiej To czego nie ma.
  • 0

#17 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 1671 postów
  • Narty:Elan SLX FIS
  • Imię :Witek

Napisano 15 czerwiec 2022 - 04:51

https://innpoland.pl...gFp2lTvcKI6dnAk
  • 3
„Kto ma wartości ciągle w gębie, ma je także w pobliskim nosie”

#18 J@n

J@n
  • Administrator
  • 8991 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 czerwiec 2022 - 15:54

A ja mam takie smutne przemyślenie i po latach obserwacji w kręgu znajomych i przyjaciół mogę napisać

że wspaniałość wesela jest odwrotnie proporcjonalna do trwałości związku

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#19 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 20 czerwiec 2022 - 21:53

https://innpoland.pl...gFp2lTvcKI6dnAk

A ja mam takie smutne przemyślenie i po latach obserwacji w kręgu znajomych i przyjaciół mogę napisać
że wspaniałość wesela jest odwrotnie proporcjonalna do trwałości związku

Nie ważne gdzie, nie ważne za ile, WAŻNE Z KIM się weselimy
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych