Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mtbk Poland


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 16 maj 2022 - 12:53

Mam prosbe: prawdopodobnnie (zalezy od fucking putin oooop juz napisalem z duzej litery, przepraszam, ale od razu poprawilem) w koncu czerwca ladujemy w P-niu. Bede mial  na pewno troche czasu, zeby troche poharcowac na Mtbk.

Dzieki poprzednim sugestiom Kolegow, ostatnio wyladowalem w Srebrnej Gorze i bylo swietnie

 

Mam prozbe o wskazanie miejsc podobnych (nie zalezy nam na "podwozce" pod gore) , gdzie mozna wypozyczyc dobry rower full i  pomeczyc sie na technicznych trasach....

 

bedziemy w Malborku, Krakow i okolica (Andrzej??) oraz prawdopodobnie okolice Jeleniej..

Bardzo dziekuje za ew sugestie!!

 

Kuba


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#2 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 16 maj 2022 - 13:18

Mam prosbe: prawdopodobnnie (zalezy od fucking putin oooop juz napisalem z duzej litery, przepraszam, ale od razu poprawilem) w koncu czerwca ladujemy w P-niu. Bede mial  na pewno troche czasu, zeby troche poharcowac na Mtbk.

Dzieki poprzednim sugestiom Kolegow, ostatnio wyladowalem w Srebrnej Gorze i bylo swietnie

 

Mam prozbe o wskazanie miejsc podobnych (nie zalezy nam na "podwozce" pod gore) , gdzie mozna wypozyczyc dobry rower full i  pomeczyc sie na technicznych trasach....

 

bedziemy w Malborku, Krakow i okolica (Andrzej??) oraz prawdopodobnie okolice Jeleniej..

Bardzo dziekuje za ew sugestie!!

 

Kuba

Myśle ze kluczowe będzie czy będziesz miał auto z możliwością wożenia rowerów czy nie. Zapewne w dużych miastach będzie lepszy wybór niż "w górach"....tutaj ciężko o rowery dla "zawodowców" ...tutaj byle co dla turystów sie wypożycza.


  • 0

#3 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 16 maj 2022 - 13:52

 

Mam prosbe: prawdopodobnnie (zalezy od fucking putin oooop juz napisalem z duzej litery, przepraszam, ale od razu poprawilem) w koncu czerwca ladujemy w P-niu. Bede mial  na pewno troche czasu, zeby troche poharcowac na Mtbk.

Dzieki poprzednim sugestiom Kolegow, ostatnio wyladowalem w Srebrnej Gorze i bylo swietnie

 

Mam prozbe o wskazanie miejsc podobnych (nie zalezy nam na "podwozce" pod gore) , gdzie mozna wypozyczyc dobry rower full i  pomeczyc sie na technicznych trasach....

 

bedziemy w Malborku, Krakow i okolica (Andrzej??) oraz prawdopodobnie okolice Jeleniej..

Bardzo dziekuje za ew sugestie!!

 

Kuba

Myśle ze kluczowe będzie czy będziesz miał auto z możliwością wożenia rowerów czy nie. Zapewne w dużych miastach będzie lepszy wybór niż "w górach"....tutaj ciężko o rowery dla "zawodowców" ...tutaj byle co dla turystów sie wypożycza.

 

 

No to nastepny temat do podpowiedzenia :  czy sa w P-niu miejsca, gdzie mozna wypozyczyc solidne full'e?/


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#4 MaxiBaby

MaxiBaby
  • Użytkownik
  • 664 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor F18
  • Ulubiony stok:Stock

Napisano 17 maj 2022 - 16:21

Zapewne w dużych miastach będzie lepszy wybór niż "w górach"....

A dlaczego? Na przykład w wypożyczalni Meridy pod Skolnity w Wiśle mieli całkiem fajny wybór. Jak się chce konkretny model to oczywiście lepiej z wyprzedzeniem zarezerwować.
  • 1

#5 MaxiBaby

MaxiBaby
  • Użytkownik
  • 664 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor F18
  • Ulubiony stok:Stock

Napisano 17 maj 2022 - 16:24

W okolicach Krakowa to trasy są w Kasinie https://kasinaski.pl/
Tylko nie wiem jak tam z wypożyczalnią.
  • 1

#6 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 17 maj 2022 - 16:47


A dlaczego?

..Ja tak myśle bo to logiczne i pokrywa sie z tym co obserwuje tam gdzie bywam - ale oczywiście nie znam wszystkich górek i wypożyczalni w tej galaktyce i sąsiednich wsiach - zapewne są wyjątki..albo wszędzie jest "wypas" tylko tam gdzie ja bywam jest dziadostwo (niepotrzebne skreślić)  :)

 

A Kasina chyba nie dla Kuby - pisał ze wywózki go nie bawią a tam chyba tak to działa ze stok pod zjazdy jest i wyjazd krzesłem...czy sie myle?


  • 0

#7 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 17 maj 2022 - 23:37

 


A dlaczego?

..Ja tak myśle bo to logiczne i pokrywa sie z tym co obserwuje tam gdzie bywam - ale oczywiście nie znam wszystkich górek i wypożyczalni w tej galaktyce i sąsiednich wsiach - zapewne są wyjątki..albo wszędzie jest "wypas" tylko tam gdzie ja bywam jest dziadostwo (niepotrzebne skreślić)  :)

 

A Kasina chyba nie dla Kuby - pisał ze wywózki go nie bawią a tam chyba tak to działa ze stok pod zjazdy jest i wyjazd krzesłem...czy sie myle?

 

 

Absolutnie wywozki nie wykluczam - dziekuej za wszelkei sugestie!!


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#8 MaxiBaby

MaxiBaby
  • Użytkownik
  • 664 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor F18
  • Ulubiony stok:Stock

Napisano 18 maj 2022 - 07:11

No to w pobliżu Krk Kasina będzie najlepsza https://bikeparkkasi...trasy-rowerowe/
Mają widzę też wypożyczalnię https://bikeparkkasi.../wypozyczalnia/
  • 1

#9 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 18 maj 2022 - 10:22

Ja bym pożyczył rower w Krakowie (bagażniki też mają) i pojechał w Beskidy ..najbliżej Zawoja - mnogość tras 


  • 1



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych