Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podwójny sex


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 23 luty 2022 - 11:25

 Wszystkiego Najlepszego  w tę okrągłą rocznicę  :cheers: 

 

Zdrówka MIGu  :napoje10: 


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#2 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 23 luty 2022 - 15:49

Przyda się. Dzięki serdeczne!

Użytkownik mig edytował ten post 23 luty 2022 - 15:55

  • 2

#3 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 23 luty 2022 - 16:46

duuuużo sexów! - na nartach też… ;)
  • 1

#4 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 23 luty 2022 - 17:25

Michał pogodnego szusowania śnieżnobiałymi trasami do setki i aby śnieg sypał, owszem, ale z pewnym umiarem.
  • 0

#5 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 luty 2022 - 17:37

Wieloletniego szusowania w dobrych zdrowiu Ci życzę. I mam nadziję, że kiedyś uda się spotkać, jeszcze w tym życiu, na stoku. :)


  • 0

#6 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 23 luty 2022 - 22:34

Dziękuję wszystkim za życzenia...
Postaram się je zrealizować... ;-))A spotkanie? Połowa marca w Rzykach -brzmi nieźle..

Użytkownik mig edytował ten post 23 luty 2022 - 22:38

  • 0

#7 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 24 luty 2022 - 07:19

A spotkanie?


Może
J@n móglby Cię odebrać pod Innsbruckiem limuzyną
La Snow 6- czyli sexy królowej Śnieżki - i podrzucić na narty??
Najlepszego !!!!
  • 0

#8 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 24 luty 2022 - 10:10

Dziekuję! Za tydzień koncze rehabilitację i mam nadzieję na marzec na nartach.... W tym sezonie blisko domu. Jeszcze mam 10 dni na wislanskim skipasie więc dalsze wyjazdy raczej sporadycznie..

Użytkownik mig edytował ten post 24 luty 2022 - 10:12

  • 0

#9 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 24 luty 2022 - 10:46

Zdrówka dużo!! 


  • 1

#10 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 05 marzec 2022 - 05:26

Dziekuję! Za tydzień koncze rehabilitację i mam nadzieję na marzec na nartach.... W tym sezonie blisko domu. Jeszcze mam 10 dni na wislanskim skipasie więc dalsze wyjazdy raczej sporadycznie..

Zaraz ... zaraz.... rehabilitacji tak szybko skończyć się nie da....
Wracaj i zapier... nóżka w prawo i nóżka w lewo....i tak całe życie przed Tobą!!!
No nie wierzę, jak to jesteś kompletnie zrehabilitowany?
  • 2

#11 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 05 marzec 2022 - 08:59

PW
  • 0

#12 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 05 marzec 2022 - 11:01

 

Dziekuję! Za tydzień koncze rehabilitację i mam nadzieję na marzec na nartach.... W tym sezonie blisko domu. Jeszcze mam 10 dni na wislanskim skipasie więc dalsze wyjazdy raczej sporadycznie..

Zaraz ... zaraz.... rehabilitacji tak szybko skończyć się nie da....
Wracaj i zapier... nóżka w prawo i nóżka w lewo....i tak całe życie przed Tobą!!!
No nie wierzę, jak to jesteś kompletnie zrehabilitowany?

 

Cześć

Najlepszą rehabilitacją jest normalne działanie. Jak najszybszy powrót do w pełni aktywnego życia. Oczywiście dla aktywnych bo tym nieaktywnym żadna rehabilitacja nie pomoże.

Pozdro


Użytkownik Mitek edytował ten post 05 marzec 2022 - 11:01

  • 1

#13 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 05 marzec 2022 - 11:52

 

 

Dziekuję! Za tydzień koncze rehabilitację i mam nadzieję na marzec na nartach.... W tym sezonie blisko domu. Jeszcze mam 10 dni na wislanskim skipasie więc dalsze wyjazdy raczej sporadycznie..

Zaraz ... zaraz.... rehabilitacji tak szybko skończyć się nie da....
Wracaj i zapier... nóżka w prawo i nóżka w lewo....i tak całe życie przed Tobą!!!
No nie wierzę, jak to jesteś kompletnie zrehabilitowany?

 

Cześć

Najlepszą rehabilitacją jest normalne działanie. Jak najszybszy powrót do w pełni aktywnego życia. Oczywiście dla aktywnych bo tym nieaktywnym żadna rehabilitacja nie pomoże.

Pozdro

 

Jesli lekarz, a lepiej kilku jednogłośnie to zaleci. Spiesz się powoli.


  • 1

#14 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 05 marzec 2022 - 13:25

Obaj macie rację. Fachowców pytałem wielu.
I wszyscy potwierdzili że jesli wydolność już musi spaść, to lepiej by miała z czego....

Użytkownik mig edytował ten post 05 marzec 2022 - 13:27

  • 2

#15 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 05 marzec 2022 - 13:30

 

 

 

Dziekuję! Za tydzień koncze rehabilitację i mam nadzieję na marzec na nartach.... W tym sezonie blisko domu. Jeszcze mam 10 dni na wislanskim skipasie więc dalsze wyjazdy raczej sporadycznie..

Zaraz ... zaraz.... rehabilitacji tak szybko skończyć się nie da....
Wracaj i zapier... nóżka w prawo i nóżka w lewo....i tak całe życie przed Tobą!!!
No nie wierzę, jak to jesteś kompletnie zrehabilitowany?

 

Cześć

Najlepszą rehabilitacją jest normalne działanie. Jak najszybszy powrót do w pełni aktywnego życia. Oczywiście dla aktywnych bo tym nieaktywnym żadna rehabilitacja nie pomoże.

Pozdro

 

Jesli lekarz, a lepiej kilku jednogłośnie to zaleci. Spiesz się powoli.

 

Cześć

Tylko idiota nie prowadzi procesu zdrowienia pod kontrolą lekarza natomiast, jeżeli nie ma jakichś konkretnych przeciwwskazań trzeba napierać na maksa. Sprawdzone wielokrotnie. Wyraźnie pisze o ludziach czynnych i ogólnie zdrowych. Ile miałeś w życiu poważnych kontuzji i/lub operacji?

Nie siej defetyzmu bo komuś tam coś nie wyszło.

Pozdro


Użytkownik Mitek edytował ten post 05 marzec 2022 - 13:32

  • 1

#16 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 05 marzec 2022 - 14:58

 

 

 

 

Dziekuję! Za tydzień koncze rehabilitację i mam nadzieję na marzec na nartach.... W tym sezonie blisko domu. Jeszcze mam 10 dni na wislanskim skipasie więc dalsze wyjazdy raczej sporadycznie..

Zaraz ... zaraz.... rehabilitacji tak szybko skończyć się nie da....
Wracaj i zapier... nóżka w prawo i nóżka w lewo....i tak całe życie przed Tobą!!!
No nie wierzę, jak to jesteś kompletnie zrehabilitowany?

 

Cześć

Najlepszą rehabilitacją jest normalne działanie. Jak najszybszy powrót do w pełni aktywnego życia. Oczywiście dla aktywnych bo tym nieaktywnym żadna rehabilitacja nie pomoże.

Pozdro

 

Jesli lekarz, a lepiej kilku jednogłośnie to zaleci. Spiesz się powoli.

 

Cześć

Tylko idiota nie prowadzi procesu zdrowienia pod kontrolą lekarza natomiast, jeżeli nie ma jakichś konkretnych przeciwwskazań trzeba napierać na maksa. Sprawdzone wielokrotnie. Wyraźnie pisze o ludziach czynnych i ogólnie zdrowych. Ile miałeś w życiu poważnych kontuzji i/lub operacji?

Nie siej defetyzmu bo komuś tam coś nie wyszło.

Pozdro

 

Jedni powiedzą defetyzm, inni rozwaga. Miałem pecha być na oddziale na którym każdemu coś nie wyszło, wiec nie znam jedynie własnych historii, ale tez  i cudze z pierwszej ręki, jak historia dziewczyny sportowca, która miała sobie zrobić standardowa operacje u uznanego profesora , to była pierwsza z dwudziestu operacji… można wypierać takie przypadki, można obarczać za winę… No właśnie kogo? Ja sugeruje rozwagę, a także double check, nie zaszkodzi. A historii o tym jak świetnym lekarzem ktoś jest już się naslyszalem, zwykle od pacjentów, sadzących po pozorach… z natury jestem hurraoptymistą wbrew pozorom

ps a Migowi życzę powrotu do zdrowia po udanej rehabilitacji, rozważnej, nie za szybkiej, nie za wolnej, a w sam raz;-)


Użytkownik star edytował ten post 05 marzec 2022 - 15:01

  • 1

#17 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 23 luty 2024 - 22:04

jak ten czas szybko leci

 

MIGU - wszystkiego najlepszego i oby wydolność rosła


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych