Skocz do zawartości

Zdjęcie

o chorobach i lekarzach

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 bubol

bubol
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Imię :Tomek

Napisano 23 lutego 2022 - 20:46

Pięknie! Miałem właśnie być w Jurgowie, a jestem na izolacji. Miło popatrzeć, przeglądam kamerki ze stoków i wszędzie wygląda świetnie. W tym roku tradycji nie stanie się zadość i urodziny małżonki spędzimy w domu, a nie na stoku.

Jakby co, to będę w Krynicy od 26 lutego. Przyjeżdżajcie, zima jeszcze jest, śniegu wystarczająco.
Niestety ciągnie się za mną covidowy ogon, mimo łagodnego przebiegu i szczepień, wróciły pewne stare problemy zdrowotne, o których już dawno zapomniałem. Liczę, że po konsultacji kardiologicznej uda się jeszcze pojeździć w marcu w Wiśle. Liczę też na spotkanie na Czarnym Groniu.

Użytkownik bubol edytował ten post 23 lutego 2022 - 20:51

• 1

#22 Mitek

Mitek

zwykły narciarz

• Użytkownik
  • 5 127 postów
  • Imię :Mitek

Napisano 23 lutego 2022 - 21:02

Cześć

Ja będę w Cz. G. od 11 do 15 03.

Pozdro

• 1

#23 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 854 postów
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 24 lutego 2022 - 10:40

Cześć

Ja będę w Cz. G. od 11 do 15 03.

Pozdro

Może uda mi sie "wpaść" na chwile...pewnie nie na narty ale może na kawę..

• 0

#24 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 854 postów

Napisano 24 lutego 2022 - 10:44

Niestety ciągnie się za mną covidowy ogon, mimo łagodnego przebiegu i szczepień,

Moja żona przestała jeść mięso i jaja....śmierdzi jej wszystko odkąd odzyskała powonienie.

• 1

#25 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9 872 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 kwietnia 2024 - 15:04

Właśnie wróciłem ze szpitala i jednocześnie w skrzynce pocztowej znalazłem list a w nim skipassy na następny sezonDołączona grafika

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

• 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#26 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2 067 postów

Napisano 25 kwietnia 2024 - 15:27

A ja na swoim koncie Gopass �
Dołączona grafika
  • 1

#27 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9 872 postów

Napisano 25 kwietnia 2024 - 16:26

to dla porównania ile trzeba stracić na 1 dniowy kupiony w kasie pod wyciągiem?

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#28 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2 067 postów

Napisano 25 kwietnia 2024 - 18:02

Nie wiem, nie kupuję w kasie, jak już to online, a cennika na przyszły sezon jeszcze nie ma. Ps. Znalazłem ceny z zeszłego sezonu ba9a94a090d96fff5b3b82c948425fae.jpg

Użytkownik kordiankw edytował ten post 25 kwietnia 2024 - 18:10

• 1

#29 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4 209 postów

Napisano 25 kwietnia 2024 - 18:43

Właśnie wróciłem ze szpitala

W swojej sprawie? Co Ci było?

• 0

#30 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9 872 postów

Napisano 25 kwietnia 2024 - 18:58

Mój haluks w prawej stopie, na ostatnim urlopie narciarskim ból był nie do zniesienia.

• 0
Dołączona grafika

#31 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 854 postów

Napisano 26 kwietnia 2024 - 06:27

Właśnie wróciłem ze szpitala i jednocześnie w skrzynce pocztowej znalazłem list a w nim skipassy na następny sezona983d8e2365ad539b2c60bba60a8c936.jpg

To jakieś nowe klapki na plaże?

Użytkownik Lexi edytował ten post 26 kwietnia 2024 - 07:39

• 1

#32 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9 872 postów

Napisano 26 kwietnia 2024 - 10:38

Właśnie wróciłem ze szpitala i jednocześnie w skrzynce pocztowej znalazłem list a w nim skipassy na następny sezonDołączona grafika

To jakieś nowe klapki na plaże?

I tak najbliższy urlop będzie plażowy a na przyszły sezon będą potrzebne nowe buty narciarskie Dołączona grafika

• 1
Dołączona grafika

#33 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4 209 postów

Napisano 26 kwietnia 2024 - 19:23

Mój haluks w prawej stopie, na ostatnim urlopie narciarskim ból był nie do zniesienia.

Moja szwagierka to przerabiała z pozytywnym skutkiem. Niezła narciarka. Z tego co wiem, to butów narciarskich nie zmieniała. :)

• 1

#34 star

star
  • Użytkownik
  • 1 664 postów
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 28 kwietnia 2024 - 19:19

Ponieważ Jan cierpi na przypadłość bo przecież nie chorobę, że każdy mój post go śmieszy dedykuję mu fraszkę

KOMPLEKS TRYPUĆKI

Jedni ludzie mają żywot znakomity,
Innym ludziom skąpi wrażeń los ich zły.
U Trypućki - i tygrysy, i termity, 
U mnie tylko sporadycznie pies ma pchły.

Ja gdy wracam zaraz muszę wdziać papućki,
Bo inaczej - wredna żona ruga mnie,
A tymczasem proszę państwa u Trypućki 
Szansonety, kabarety itepe.

Rzadko bywam w Kaczych Dołach lub w Kocmyrzu,
A Trypućko - to do Oslo, to do Bonn,
To w Paryżu, drodzy państwo, to w Asyżu,
Gdzie wyłącznie dolce vita i bon - ton.

Czasem miewam prymitywne dość romanse:
Gadu - gadu bez obiadu i ad rem,
A Trypućko spiking English, "parle franse",
Potem danse, reweranse i "że tem".

Ten Trypućko wbija kawior pod szampitra,
Kalafiory sobie je ze złotych tac,
A ja jak zobaczę gdzieś "pół lytra",
To to nawet nie jest po tym żaden kac!

Gdy coś czytam, to mam zaraz w głowie zamęt,
A Trypućko - bez różnicy rżnie pod rząd:
Saint Simona i Villona "Mój testament"
I Putrament mu nie groźny, i James Bond.

O Trypućce wszyscy mówią: - Ech, Trypućko...
Ale na mnie pogardliwie patrzą się
I platfusem nazywają albo ciućką,
Tylko jeden Józio Dreptak wielbi mnie!

Bo ten Józio patrzy we mnie niby w tęczę
I aż trzęsie się gdy czasem mówię mu:
- U mnie Józiu to z atłasu całe wnętrze
I wypchana antylopa marki gnu!

U mnie Józiu bajadery, pomdetery,
Garsoniery, bomboniery, fil a fil,
Polimery, habanery, et cetery
I sadzony diamentami złoty grzdyl!

Józio słucha rozdziawiając przy tym buźkę,
Tak mniej więcej, jak Trypućki słucham ja...
Bo co prawda każdy swego ma Trypućkę,
Lecz na szczęście każdy Józia swego ma!

• 0

#35 star

star
  • Użytkownik
  • 1 664 postów

Napisano 28 kwietnia 2024 - 19:21

Jak się cieszę... że Cię słyszę

https://www.youtube....h?v=enP0h7BYmUA

ps swoją drogą to wiele tlumaczy

Użytkownik star edytował ten post 28 kwietnia 2024 - 19:22

• 0

#36 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2 067 postów

Napisano 28 kwietnia 2024 - 19:21

Przypomniałeś sobie hasło?
  • 0

#37 star

star
  • Użytkownik
  • 1 664 postów

Napisano 28 kwietnia 2024 - 19:24

Przypomniałeś sobie hasło?

Za trzecim razem. Nawet nie uwierzysz jak się cieszę... że cię słyszę. PS do wojenek z Janem to chyba najbardziej odpowiednie forum no nie? Choć ja niespotykanie spokojny człowiek jestem, nie zaczepiany nie odpowiadam. Jakieś fotki choroby bym wstawił nie wiem grzybicy może... ale co poradzę żem zdrowy, a krzywego palca też mam, choć to po operacji nie po haluksie... tak więc nie wiem czy się liczy? Zresztą nie wiem czy to estetyczne i esteci czy się nie obruszą, a może i wzruszą.

Użytkownik star edytował ten post 28 kwietnia 2024 - 19:29

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych