Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paganella


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2022 - 22:37

Nie mogę na forum znaleźć żadnej relacji. Była tam kiedys żona, podobało się, ale niewiele pamięta. Teraz wybieramy się rodzinnie pod koniec stycznia. Był ktoś tam i może coś napisać?

 

Jak się to ma w stosunku do Val di Sole czy Val Gardena, które znam?


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 05 styczeń 2022 - 22:42

  • 1

#2 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 06 styczeń 2022 - 17:22

Byłem, ale też dawno, w 2006. Paganella i sąsiednie Andalo to raczej mały ośrodek, oczywiście w porównaniu do kombinatów w innych częściach Dolomitow.
Ośrodek na skraju "Doliny Slonca", niejako nadwieszony nad dolina Trydentu. Na pn-zachód niemal ciągły widok na gran Dolomitow Brenta w drugą stronę na dolinę i grzbiety głównego pasma Dolomitow. Na południe-zach rewelacyjny zachód slonca nad jez Garda i Molveno. Położenie nieco na uboczu powoduje mały sens kupowania skipasow na resztę Valdisole, gdyż sam zjazd z "balkonu" do doliny to kilkadziesiąt minut. Na miejscu trasy dla każdego, długie szerokie niebieskie, fajne czerwone. Zapamietalem jedna czarna - akurat trenowala tam kadra USA.
Nie jest to ośrodek dla tych, którzy muszą dziennie przejechać po 100km różnych tras.
Na spokojniejszy zwiedzanie - w sam raz, bez dzikich tłumów, "będzie Pan zadowolony"! ;-))
Załączam link do albumu fotek stamtąd...

https://photos.app.g...KmWD4TNpCi7ZVEA

Użytkownik mig edytował ten post 06 styczeń 2022 - 17:36

  • 5

#3 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 styczeń 2022 - 20:36

Dzięki Michale. Mniej więcej tak sobie go, czyli ośrodek, wyobrażam. Jedziemy z jakąś szkółką czy raczej klubem warszawskim, w którym bedzie szkolony 6 letni wnuk. I mam nadzieję ,że wyjazd dojdzie do skutku, bo Omikron szaleje we Włoszech.


  • 0

#4 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 06 styczeń 2022 - 20:41

Dzięki Michale. Mniej więcej tak sobie go, czyli ośrodek, wyobrażam. Jedziemy z jakąś szkółką czy raczej klubem warszawskim, w którym bedzie szkolony 6 letni wnuk. I mam nadzieję ,że wyjazd dojdzie do skutku, bo Omikron szaleje we Włoszech.

 

Powodzenia! Chetnie pojechałbym sprawdzić, co tam się zmieniło.... ale to może w przyszłym roku... :-(


  • 0

#5 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 07 styczeń 2022 - 05:22

Zapamietalem jedna czarna - akurat trenowala tam kadra USA.

Jeżeli to ta ścianka- to boiskowa nartostrada to nachylenie w sam raz, ale czemu tak równo?
  • 0

#6 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 07 styczeń 2022 - 09:20

? Ktora? Na fotkach jej nie ma..

Użytkownik mig edytował ten post 07 styczeń 2022 - 09:21

  • 0

#7 piter

piter
  • Użytkownik
  • 173 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar cham 2.0 97Atomic d2 sl,Voelkl RTM 84,rossignol experience 88HD,dynastar omeglass
  • Imię :piter

Napisano 07 styczeń 2022 - 16:21

Cześć

Byłem w 2013 roku...ale ten czas leci...jakby było wczoraj. :russian:

Świetny mały ośrodek z super trasami.Zazwyczaj  mało ludzi..można poszaleć.Jak się znudzi to możesz podskoczyć do Monte Bondone,albo Folgaridy,na jeden dzień. Tylko półtorej godziny jazdy.

I to poranne cappuccino na szczycie Cima Paganella,z widokiem na Gardę ....niezapomniane. :na narty:

Pozdrawiam

Załączone pliki


Użytkownik piter edytował ten post 07 styczeń 2022 - 16:55

  • 2

#8 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 styczeń 2022 - 18:16

Jeździmy od dwóch dni. Mieliśmy dojechać rodzinnie, ale w ostatniej chwili dzieci z wnukami odpadły (rotawirus). Wcześniej odpadły drugie dziadki (corona). I dziadki, czyli żona i ja, zostały same w Paganella. Dojazd z noclegiem w Austrii (BTW do polecenia Rosswirt Motel blisko Salzburga) wyjątkowo cięzki. Śnieżyce, korki w Austrii. A po przekroczeniu Brennero inny świat. Slońce, ciepło. Mieszkamy w hotelu w miasteczku jak z bajki Molveno. Blisko stąd do Andalo i wyciągów Paganella. Sama stacja niezła. Może trochę brakuje km na 6 dni, ale i tak jest nieźle. Trasy w większości konkretne czerwone. W niedzielę sporo ludzi. Dziś już mało. Pogoda - czysta lampa, ale temperatura w granicach 0. Dość twardo. Widoki NIESAMOWITE. W sumie, warto żyć. :)

 

Aha, lekko jestem wkurw... bo w narciarni hotelu, w którym mieszkamy, skądinąd b. przyzwoitym (Hotel Alexander) ktoś podprowadził moje kijki. Nic takiego, czerwone, alu, lubiłem je.

 

Zdjęcia będą poźniej.


  • 1

#9 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 24 styczeń 2022 - 21:54

Kiedyś zdarzyło mi się podprowadzić sąsiadowi z narciarni kije. Zorientowałem się gdy zakładałem na górze paski na dłonie- były za długie. Moje kije zostały na wieszaku. Sąsiad nie skorzystał z nich, w myśl zasady: nie moje, nie ruszam.... Było mi głupio i wstyd, nawet nie wiedziałem kogo przeprosić. 

Może też tak będzie?


Użytkownik mig edytował ten post 24 styczeń 2022 - 21:56

  • 1

#10 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 styczeń 2022 - 08:47


ktoś podprowadził moje kijki
to możesz teraz ćwiczyć jazdę bez kijków :)
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#11 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 styczeń 2022 - 18:22

Kije znalazły się na recepcji. Ktoś zabrał przez pomyłkę i oddał. Pogoda niesamowita. Słońce, słońce, słońce. Jeden widoczek. We mgle jeziorko Molveno.

 

Załączony plik  widok.jpg   122,27 KB   9 Ilość pobrań


  • 1

#12 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 styczeń 2022 - 19:23


Pogoda niesamowita.
pięknie, bajecznie - zazdroszczę jak zwykle, szkoda że nie będzie filmiku z wnuczętami
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#13 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 27 styczeń 2022 - 14:08

Kije znalazły się na recepcji.


No to świetnie, że kije się znalazły !!!
Jak Ci się jeździło bez Kijów?
Poproszę o filmik z babcią, jak wnuczęta na kwarantannie i więcej fotek.
Wydaje mi się, że mam pass na tę miejscówkę .. wprawdzie daleko, więc czekam na Twoje relacje.
  • 0

#14 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 28 styczeń 2022 - 04:18

Kije znalazły się na recepcji. Ktoś zabrał przez pomyłkę i oddał. Pogoda niesamowita. Słońce, słońce, słońce. Jeden widoczek. We mgle jeziorko Molveno.

 

attachicon.gifwidok.jpg

95% poczatkujacych i sredniozaawansowanych - co plasuje to miejsce na " do not visit" list......................

 

Co , poza tym, nie przeszkadza mi zyczyc Tobie i Twej rodzinie udanego wypoczynku!!!!!


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#15 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 styczeń 2022 - 08:14


Jak Ci się jeździło bez Kijów?
Poproszę o filmik z babcią, jak wnuczęta na kwarantannie i więcej fotek.

 

Pożyczyłem na jeden dzień. Nie lubie jazdy bez kijków. Będzie filmik z babcią, ale bez wnuków. :) Wnuki i dzieci zostały w domu z powodu rotawirusa.

 

Paganella bardzo mi się podoba jako ośrodek. Raczej nie dla początkujących. Zdecydowana większość tras to solidne czerwone. Napiszę więcej po powrocie. Zrobiłem milony fotek.


  • 1

#16 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 styczeń 2022 - 08:17


co plasuje to miejsce na " do not visit" list.........
no i dobrze bo jazda we Włoszech to jest zupełnie inny narciarski świat, świetnie przygotowane trasy, wygodne wyciągi, azurowe niebo, słońce, fantastyczne widoki, leżaczki, knajpy z wyśmienitym żarełkiem, piękne kobiety, przystojni instruktorzy, bombardino albo inne wino - czyli kwintesencja urlopu narciarskiego
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#17 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 styczeń 2022 - 18:07

Już po. Cali i zdrowi w Krakowie. Dużo wrażeń. Wiele możnaby pisać, ale zbiorę to wszystko w kilka podsumowujących puntach.

 

1. Jak pisałem, mieliśmy jechać liczną rodziną, wnuk miał być fachowo szkolony w szkółce. Rotawirus przeszkodził i pojechalismy tylko my, żona i ja. I w jadalni hotelowej, wsród licznych rodzin z małymi dziećmi (średnia wieku ok. 5-6 lat), byliśmy jedynymi "staruszkami". :(

 

2. Paganella jako ośrodek jest bardzo OK. Jeśli ktoś lubi setki kilometrów tras, nalepiej codziennie inne, ten nie ma tu czego szukać. Jeśli ktoś lubi 3-4 atrakcyjne i wymagające trasy, ten będzie bardzo zadowolony. Przeważa mocny czerwony, z wyjątkiem kilku sąsiadujących ze sobą tras niebieskich. Często od nich zaczynaliśmy dzień w ramach rozgrzewki. A potem przechodziliśmy na trasy G/F/E lub C.

 

3. Spaliśmy w nieźle wypasionym, wygodnym i zadbanym hotelu Alexander (od imienia właściciela) w prześlicznym, uroczym miasteczku Molveno, kilka km od wyciągów. Dojeżdżaliśmy skibusem lub busem hotelowym. Jedzenie hotelowe bardzo wymyślne i smaczne. Kilka niewielkich objętościowo, ale bardzo wyszukanych dań.

 

4. Pogoda b. słoneczna. Z wyjątkiem połowy jednego dnia, bezchmurne azurowe niebo. Śnieg głównie sztuczny, niestety twardy i miejscami wyślizgany. Na ogół sie nie przewracam, ale tu dwukrotnie się "poślizgnąłem" :). Widoki po prostu niesamowite.

 

5. Wyjazd zorganizował warszawski klub sportowy RASC. Główny cel to szkolenie dzieci, w tym przypadku małych dzieci. Najmłodszy narciarz miał 3.5 roku, najstarszy - 9 lat. Z moich obserwacji szkolenie przeprowadzone było bardzo sprawnie. Duże zaangażowanie młodej kadry. Podobno to wychowankowie klubu. Było też specjalne szkolenie dla rodziców. Po nartach dodatkowe animacje dla dzieci. Świetna atmosfera. Zdecydowanie polecam rodzicom, niekoniecznie z Warszawy.

 

6. Zaskoczony jestem dużą dyscyplina antycovidową Włochów. Ale wiedzą co robią. To oni dostali na początku epidemii najbardziej, zwłaszcza w Lombardii. Wszędzie wymagane paszporty covidowe. Sprawdzane w dolnych stacjach wyciągów. Maseczka FFP2 obowiązuje w zasadzie wszędzie. Kilkakrotnir zwrócono mi uwagę, że niezbyt starannie założyłem maseczkę w gondoli. Niektórzy, co uważam za przesadę, nawet jeżdżą z założoną maseczką. Ale też mają rezultaty. Dodam, że na wjazd do Włoch wymagany jest test covidowy. Ostatecznie nie zrobiliśmy go zachęceni przez pewnego częstego bywalca Włoch. Nikt na granicy nas nie sprawdzał. Tudzież w hotelu.

 

7. Wyjeździliśmy się jak za dawnych czasów. I chyba nieźle mi szło, bo, i tu miód na moje serce, szef RASC-u stwierdził, że moja jazda zrobiła na nim wrażenie, czytaj pozytywne. "Duża dynamika, skręcam z odciążenia dolnej narty (po mojemu to inicjacja z wewnętrzenj :)). Tego właśnie sami zaczęli uczyć. :)"

 

8. Trochę zdjęć i obiecany Joasi przejzad babci. :)

 

https://photos.app.g...971mvhCgQfwfxp9

 

Załączony plik  20220123_114010.jpg   122,29 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220123_123339.jpg   171,28 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220123_133123.jpg   152,31 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220123_150011.jpg   156,45 KB   3 Ilość pobrań

Załączony plik  20220123_191614.jpg   79,04 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220124_121612.jpg   171,7 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220124_141456.jpg   199,87 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220125_113601.jpg   122,27 KB   3 Ilość pobrań

Załączony plik  20220125_115118.jpg   144,45 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220125_133123.jpg   160,16 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220125_140919.jpg   132,45 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220126_081841.jpg   121,68 KB   3 Ilość pobrań

Załączony plik  20220127_092155.jpg   209,94 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220128_113413.jpg   155,2 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220128_135259.jpg   191,12 KB   3 Ilość pobrańZałączony plik  20220128_141258.jpg   151,32 KB   3 Ilość pobrań


  • 5

#18 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 30 styczeń 2022 - 22:04


Dużo wrażeń
Dzięki za relację - Brenta jak zwykle wspaniała, to już  chyba tradycja w Dolomitach że w styczniu jest tak mało śniegu.

Mam nadzieję że moje wnuczki (te dwie mniejsze) pojadą z nami w marcu na narty i żaden wirus się nie przypęta.

Pozdrowienia dla Babci :buziak:


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#19 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 31 styczeń 2022 - 16:39

8. Trochę zdjęć i obiecany Joasi przejzad babci

Podziękuj babci za ładne modelowanie skrętów!
Te pierożki to szef kuchni inicjałami sygnował???
Fajną pogodę mieliście i dzięki za fotki!
  • 1

#20 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 styczeń 2022 - 20:14

Babcia tak jeździ od jakiś 50 lat. Ani wolniej ani szybciej. Pewnie, spokojnie. Żadna czarna jej nie straszna. :)

 

Tak, to był czekoladowy podpis szefa. Dorzucam kilka zdjęć z arcydziełami szefa kuchni hotelowej. Na ostatnim kawałek torcika z okazji urodzin żony (babci), o których pamiętał organizator (RASC) . Bardzo się wzruszyliśmy, gdy przyniesiono do naszego stolika torcik, podszedł akordeonista, mnóstwo ludzi i przy dźwiękach akordeanu wyśpiewali sto lat. Tak zgłupiałem, że zapomniałem zrobic fotek. A obok torciku napis  "Buon Compleanno" co po włosku znaczy "Wszystkiego Najleszego z okazji urodzin".

 

Załączony plik  20220125_194240.jpg   87,14 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  20220126_200644.jpg   80,55 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  20220128_192808.jpg   86,69 KB   2 Ilość pobrań

Załączony plik  20220128_195225.jpg   75,64 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  20220128_200901.jpg   66,39 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  20220126_203819.jpg   107,96 KB   3 Ilość pobrań


  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych