Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobór nart dłuższych

Dobór sprzętu

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kubanczyk22

Kubanczyk22
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 grudzień 2021 - 16:16

Witajcie,
 
Poszukuje nart, które będą przeznaczone do jazdy skrętem średnim lub dłuższym, ze względu na to, że mam już narty slalomowe (Fischer SL Worldcup 165 -> https://www.skionlin...track,5842.html). 
 
Moje wymiary to: 181 cm, 76 KG (28 lat). Wprawdzie nie ścigałem się nigdy zawodniczo, ale uważam, że "trasowo" radzę sobie bardzo dobrze i czasem dla funu jeżdże na tyczkach (gigantowych), niemniej najwięcej używam nart całodniowo w dużych kurortach zagranicznych lub polskich (wyjazdy tygodniowe lub weekendowe max 2-3 razy na sezon).
 
Tak czy inaczej chciałbym, żeby ta dłuższa narta (175 cm minimum) dostarczała mi mnóstwo frajdy (jazdy szybkiej, dociskanie skrętów) gdy warunki są znakomite oraz będą w stanie się dobrze prowadzić, jak warunki na stoku zrobią się trochę gorsze (muldy, świeży śnieg itp.). Z tym, że bardziej jestem zainteresowany tą frajdą przy dobrych warunkach, aniżeli uniwersalnością przy złych warunkach (chciałbym rozwijać swoje umiejętności w średnim lub dłuższym skręcie.)
 
Jakie narty proponujecie i jaką długość? 
 
Będę wdzięczny za sugestie.
 
 

  • 0

#2 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 25 grudzień 2021 - 19:36

 

Witajcie,
 
Poszukuje nart, które będą przeznaczone do jazdy skrętem średnim lub dłuższym, ze względu na to, że mam już narty slalomowe (Fischer SL Worldcup 165 -> https://www.skionlin...track,5842.html). 
 
Moje wymiary to: 181 cm, 76 KG (28 lat). Wprawdzie nie ścigałem się nigdy zawodniczo, ale uważam, że "trasowo" radzę sobie bardzo dobrze i czasem dla funu jeżdże na tyczkach (gigantowych), niemniej najwięcej używam nart całodniowo w dużych kurortach zagranicznych lub polskich (wyjazdy tygodniowe lub weekendowe max 2-3 razy na sezon).
 
Tak czy inaczej chciałbym, żeby ta dłuższa narta (175 cm minimum) dostarczała mi mnóstwo frajdy (jazdy szybkiej, dociskanie skrętów) gdy warunki są znakomite oraz będą w stanie się dobrze prowadzić, jak warunki na stoku zrobią się trochę gorsze (muldy, świeży śnieg itp.). Z tym, że bardziej jestem zainteresowany tą frajdą przy dobrych warunkach, aniżeli uniwersalnością przy złych warunkach (chciałbym rozwijać swoje umiejętności w średnim lub dłuższym skręcie.)
 
Jakie narty proponujecie i jaką długość? 
 
Będę wdzięczny za sugestie.
 
 

 

https://www.top-nart...r-gs-konect.htm


  • 0

#3 Adam ..Duch

Adam ..Duch
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 grudzień 2021 - 22:37

Kopiuj wklej z SO.
  • 0

#4 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 26 grudzień 2021 - 02:43

 

Witajcie,
 
Poszukuje nart, które będą przeznaczone do jazdy skrętem średnim lub dłuższym, ze względu na to, że mam już narty slalomowe (Fischer SL Worldcup 165 -> https://www.skionlin...track,5842.html). 
 
Moje wymiary to: 181 cm, 76 KG (28 lat). Wprawdzie nie ścigałem się nigdy zawodniczo, ale uważam, że "trasowo" radzę sobie bardzo dobrze i czasem dla funu jeżdże na tyczkach (gigantowych), niemniej najwięcej używam nart całodniowo w dużych kurortach zagranicznych lub polskich (wyjazdy tygodniowe lub weekendowe max 2-3 razy na sezon).
 
Tak czy inaczej chciałbym, żeby ta dłuższa narta (175 cm minimum) dostarczała mi mnóstwo frajdy (jazdy szybkiej, dociskanie skrętów) gdy warunki są znakomite oraz będą w stanie się dobrze prowadzić, jak warunki na stoku zrobią się trochę gorsze (muldy, świeży śnieg itp.). Z tym, że bardziej jestem zainteresowany tą frajdą przy dobrych warunkach, aniżeli uniwersalnością przy złych warunkach (chciałbym rozwijać swoje umiejętności w średnim lub dłuższym skręcie.)
 
Jakie narty proponujecie i jaką długość? 
 
Będę wdzięczny za sugestie.
 
 

 

Zmien narciarza , a kazda narta bedzie dobra....dluzsza niz 175cm - toz to przeciez stonoga!!!!!!! takich dlugich sie nie produkuje!!!! :)


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dobór sprzętu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych