Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastanawiam się po co narciarzom FORUM narciarskie...

Po co forum

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jasiek.

Jasiek.
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Janusz
  • Ulubiony stok:Chopok

Napisano 21 grudzień 2021 - 22:08

Czy nie sądzicie, że każde forum narciarskie zjechało na psy!?
Każdy temat obracacie z pierdoły polityczne albo antyszczepionkowce przejmują temat bo masz zajebisty nierząd tak chcą...
Qźva czy Was Wszystkich normalnych narciarzy już popier.....o?
Nie ma o czym pisać?
Ja pierdziu... 2 Polki w 30 i zero postów za to pierdoliny na każdy temat tylko nie o nartach!!!
Pierdoln...e się w łeb i błagam tych normalnych czyt. demokratów nie odpisujcie na prowokacje tych z *** i antyszczepionków bo to ci sami...
***** ***
Nie ma dialogu no to jest monolog...

W Scyrku spadło 15-20cm świeżego :)
Koniec pierdzenia w piżamke tylko zapier...amy!
PS. jadę w czwartek, tylko nie wiem co będzie z tym zapowiadanym wiatrem
Pozdrawiam
 
  • 5

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 grudzień 2021 - 22:33

fajnie Jasiek że się pojawiłeś

Pełna racja -dlatego u nas nie piszemy o nierządzie.

 

Czekamy na Twoją relację ze S Cyrku a może też jeszcze i z Chopoka ?

 

ps.

Poprawiłem w tytule bo kuło po oczach :D


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Chertan

Chertan
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Blizzard SRC Firebird, Stockli SX
  • Imię :Piotr

Napisano 21 grudzień 2021 - 22:35

Nie jest tak źle, sezon się rozpoczął to i tematy się pojawiają. Dzisiaj wypiździło mnie w Myślenicach. 6 mrozu, wiatr i śnieżenie, paskudna kombinacja.
  • 4

#4 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 21 grudzień 2021 - 22:50

Nie jest tak źle, sezon się rozpoczął to i tematy się pojawiają. Dzisiaj wypiździło mnie w Myślenicach. 6 mrozu, wiatr i śnieżenie, paskudna kombinacja.

Mnie w Tatrach, wieczorem, późnym było -15, ale dobrze, choć późno się skonczylo.


  • 2

#5 Jasiek.

Jasiek.
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Janusz
  • Ulubiony stok:Chopok

Napisano 21 grudzień 2021 - 23:07

Dzięki J@nie Adminie ale nie wiem jak Ty narciarz znosisz to... Ja też jestem informatykiem ale...
musisz mieć silne nerwy :)
Pozdrawiam
PS. A relacja będzie...
  • 0

#6 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 22 grudzień 2021 - 06:28

Post o sukcesie Polek był, napisał go Krzysztof. A czy o wczorajszym czwartym już tytule mistrza świata dla Kaweckiego zdobytym na dystansie 200 metrow wypada napisać na forum narciarskim? Pomimo, że kocham narty to jednak o wiele większy sukces, niż dwie Polki w dwudziestce na jednych z wielu zawodów pucharowych (które również oglądałem i za obie panie trzymałem kciuki).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 grudzień 2021 - 09:15

Cześć

Ja tam jeżdżę na rowerze.

Polki jak Polki. Brawa dla Magdy Łuczak za postęp i znakomity drugi przejazd. Schiffrin pokazała

Paniom miejsce w szeregu jak należy. Ale 2 GS mężczyzn był świetny. Osobiście cieszę się z pierwszego podium de Aliprandiniego. Może to będzie jakiś przełom w jego jeździe...

Pozdro


  • 0

#8 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 22 grudzień 2021 - 10:24


Schiffrin pokazała

 

heh, a jeszcze nie tak dawno na naszych forach wieszczono jej koniec ;).


  • 0

#9 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 22 grudzień 2021 - 10:27

Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z forum: "Forum główneTutoriale l Artykuły l Porady l Recenzje / forum narciarskie "
do forum: "Forum główneNarciarstwo bez tajemnic / forum narciarskie Wirtualni narciarze".


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#10 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 grudzień 2021 - 10:28


Czy nie sądzicie, że każde forum narciarskie zjechało na psy!?

 

Masz dużo racji. Ale zwróć uwagę, że to sie dzieje co roku... takie powody do narzekania. Sezon jeszcze sie nie zaczął i nie wiadomo czy i w jakim stopniu sie zacznie.

 

Po drugie, żyjemy w turbulentnych czasach. Covid szaleje, ludzie umierają (właśnie się dowiedziałem o śmierci pewnego 40 latka), polityka, zwłaszcza polska, szaleje (coraz bardziej mi wstyd za rządzących i - niestety - głosujących, czyli nas, Polaków), klimat się zmienia, itd. My wszyscy, narciarze forumowicze, jesteśmy przede wszystki ludźmi, którzy te wszystkie okoliczności przeżywają. I dlatego mniej lub bardziej mimowolnie rozmawiamy pozanaraciarsko na forach narciarskich.

 

A rower to szczególna działka, jak dla mnie bardzo związana z narciarstwem.


  • 5

#11 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 grudzień 2021 - 10:58

Zauważcie że na wszystkich trzech forach dominują te same osoby. Za mało jest fermentu od nowych osób. 

I się trochę tak kisimy we własnym sosie.  :)

 

Ale moim zdaniem nie jest tak źle ...


  • 1

#12 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 grudzień 2021 - 11:31

 


Schiffrin pokazała

 

heh, a jeszcze nie tak dawno na naszych forach wieszczono jej koniec ;).

 

Cześć

Proszę Cię znajdź i zacytuj te posty bo ciekaw jestem kto był takim kosmitą.

Pozdrowienia


  • 0

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 grudzień 2021 - 14:45


Ja też jestem informatykiem ale...
nie jestem ale jak mi Covid nie wejdzie w paradę to najpóźniej w niedzielę zapinam narty
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych