Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy właściciel Pilska!! Nowe otwarcie!!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin34

Marcin34
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 18 listopad 2021 - 13:34

Info z profilu ski&sun na FB:

Pan Sobiesław Zasada wraz z Panem Krzysztofem Bąkiem kupili OŚRODEK PILSKO. 
Ski&Sun PILSKO już wkrótce! ���
Przed nami dużo pracy i wielkie inwestycje. Czekają nas remont hotelu, restauracji oraz modernizacja całej infrastruktury (zaczynamy od wymiany orczyków na nowe kanapy). A co Was czeka? Nowy piękny, designerski hotel, świeżutkie wyciągi krzesełkowe, tony naturalnego puchu. Wybraliśmy najbardziej kreatywne i doświadczone głowy z naszego zespołu, które już pracują nad planem stworzenia dla Was prawdziwej narciarskiej mekki �. I nie obiecujemy, ale całkiem możliwe, że do sprzedaży wprowadzimy karnet całoroczny na wszystkie nasze ośrodki Ski&Sun. A mamy ich już 3!
Ski&Sun Świeradów-Zdrój
Ski&Sun Magura
Ski&Sun PILSKO 
plus ośrodek Pana Krzysztofa Bąka: Zwardoń Ski.


  • 3

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 18 listopad 2021 - 14:19


tony naturalnego puchu
no i o to chodzi, oby byli gotowi na mój przyjazd za 3 lata
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Marcin34

Marcin34
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:COS, SMR, Pilsko

Napisano 18 listopad 2021 - 14:44

Z tego co zrozumiałem to chcą zastąpić wszystkie orczyki krzesłami. Hmm ciekawe jak do tego będzie miał się wiatr. Te stare krzesło to też by trzeba było zastąpić jakąś gondolą najlepiej od samego parkingu prosto na Miziowa. Od Miziowej to raczej bym postawił szybkie wyprzegane talerzyki. Krzesło ale że Szczawin na Miziowa. Pewnie też by można połączyć Buczynke ze schroniskiem i zrobię jakąś fajną trasę. Ciekawe czy istnieje możliwość uruchomienia czarnej trasy do Szczawin. Pytanie jak z naśnieżaniem.
  • 2

#4 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 18 listopad 2021 - 14:52

Po Szczyrku przyszedł czas na koniec Pilska?
  • 2

#5 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 18 listopad 2021 - 15:13

Po Szczyrku przyszedł czas na koniec Pilska?

Jak zrobi się „jakby luksusowo” za miedzą, to w Szczyrku będzie luźniej. Może zmusi to obecnych włodarzy Szczyrku do zabiegania o narciarzy poprzez podniesienie jakości usług, bo z pewnością duża cześć odpłynie na Pilsko. Z drugiej strony jeśli w Szczyrku będzie luźniej, to tylko się cieszyć.
  • 1

#6 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 18 listopad 2021 - 15:17

Krzysztof, masz cel na ten sezon, zabrać dzieci na Pilsko najlepiej w marcowym słońcu ,na takie Pilsko jakie znamy z naturalnym śniegiem, kulturalnymi narciarzami stojącymi grzecznie w kolejce do orczyka, opalającymi się na ławkach na Hali Miziowej.
  • 2

#7 Adam ..Duch

Adam ..Duch
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2021 - 15:17

Po Szczyrku przyszedł czas na koniec Pilska?


Spokojnie spokojnie w ZW Ski miała być 6 osobowa kanapa do kiczory, gondola do soli i fabryka śniegu - nie ma......spokojnie...
  • 2

#8 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 18 listopad 2021 - 15:24

Po Szczyrku przyszedł czas na koniec Pilska?


Spokojnie spokojnie w ZW Ski miała być 6 osobowa kanapa do kiczory, gondola do soli i fabryka śniegu - nie ma......spokojnie...

U was to wystarczyłoby uruchomić orczyk na duży Rachowiec i mamy kolejny przyzwoity ośrodek w Polsce. Problem w tym, że ośrodek nie ma być dobry narciarsko, ma być dochodowy i przyciągać ludzi, a orczyk nie przyciąga.
  • 2

#9 Adam ..Duch

Adam ..Duch
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2021 - 15:35

Po Szczyrku przyszedł czas na koniec Pilska?

Ja się z tobą w pełni zgadzam...Chcë jedynie nieco uspokoić entuzjastów rozwoju Pilska - wielkiej rewolucji raczej szybko nie będzie. Zresztą w sezonie z pewnością kilka razy spotkam się z Krzysztofem to rozeznam
Spokojnie spokojnie w ZW Ski miała być 6 osobowa kanapa do kiczory, gondola do soli i fabryka śniegu - nie ma......spokojnie...
U was to wystarczyłoby uruchomić orczyk na duży Rachowiec i mamy kolejny przyzwoity ośrodek w Polsce. Problem w tym, że ośrodek nie ma być dobry narciarsko, ma być dochodowy i przyciągać ludzi, a orczyk nie przyciąga.

  • 1

#10 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 18 listopad 2021 - 15:36

 

 

Po Szczyrku przyszedł czas na koniec Pilska?


Spokojnie spokojnie w ZW Ski miała być 6 osobowa kanapa do kiczory, gondola do soli i fabryka śniegu - nie ma......spokojnie...

U was to wystarczyłoby uruchomić orczyk na duży Rachowiec i mamy kolejny przyzwoity ośrodek w Polsce. Problem w tym, że ośrodek nie ma być dobry narciarsko, ma być dochodowy i przyciągać ludzi, a orczyk nie przyciąga.

 

Tylko krzesło - orczykiem nie da sie w lecie wozić rowerów a to obecnie żyła złota i pomysł na "ucałorocznienie" stoków


  • 0

#11 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2021 - 16:17


Tylko krzesło - orczykiem nie da sie w lecie wozić rowerów a to obecnie żyła złota i pomysł na "ucałorocznienie" stoków


 

Wypozyczalnia elertrykow zalatwia sprawe. Nie trzeba wyciagow.


  • 0

#12 Adam ..Duch

Adam ..Duch
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2021 - 16:36

Panie i Panowie ochłońcie troszkę. Sytuacja prawna w tym rejonie jest taka że można ściąć wszystkie drzewa ale żyrdki postawić się nie da. Sukcesem jest Buczynka i to jak razie wszystko. Szkoda że Baba do spółki nie weszła.
  • 1

#13 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 18 listopad 2021 - 16:40

Panie i Panowie ochłońcie troszkę. Sytuacja prawna w tym rejonie jest taka że można ściąć wszystkie drzewa ale żyrdki postawić się nie da. Sukcesem jest Buczynka i to jak razie wszystko. Szkoda że Baba do spółki nie weszła.

No i powiedział - a zaczynało być już tak pięknie... trzy gondole i cztery grzane kanapy.. ;)


  • 2

#14 moruniek

moruniek
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 18 listopad 2021 - 16:52

Krzysztof, masz cel na ten sezon, zabrać dzieci na Pilsko najlepiej w marcowym słońcu ,na takie Pilsko jakie znamy z naturalnym śniegiem, kulturalnymi narciarzami stojącymi grzecznie w kolejce do orczyka, opalającymi się na ławkach na Hali Miziowej.

Postaram się zabrać.  

 

p.s.

Jak znajdę miejsce noclegowe w okolicy. 


  • 2

#15 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 18 listopad 2021 - 18:53

Krzysztof, masz cel na ten sezon, zabrać dzieci na Pilsko najlepiej w marcowym słońcu ,na takie Pilsko jakie znamy z naturalnym śniegiem, kulturalnymi narciarzami stojącymi grzecznie w kolejce do orczyka, opalającymi się na ławkach na Hali Miziowej.

Postaram się zabrać.  
 
p.s.
Jak znajdę miejsce noclegowe w okolicy.
Moi rodzice mają tam sprawdzoną miejscówkę, podeślę Ci. Ode mnie jest 27 km na Pilsko, podobnie na Mosorny Groń. Ale na ten rok zdążyłem tylko ocieplić i wykończyć poddasze do spania, liczę, że za rok będzie się dało jeździć tam też zimą. Problem jest z wodą, jak ktoś ma sprawdzony namiar na firmę od studni głębinowych, to niech się podzieli.
  • 2

#16 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2021 - 19:32


Postaram się zabrać.  

 p.s.

Jak znajdę miejsce noclegowe w okolicy. 

 

To ja też muszę z tej marcowej opcji skorzystać. Wstyd się przyznać, ale sam jeszcze na pilsku nie byłem.


  • 3

#17 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 18 listopad 2021 - 19:34

tak się zastanowiłem to na Pilsku na nartach byłem ostatni raz w styczniu 1989


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#18 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 18 listopad 2021 - 22:16

Postaram się zabrać.  
 p.s.
Jak znajdę miejsce noclegowe w okolicy.

 
To ja też muszę z tej marcowej opcji skorzystać. Wstyd się przyznać, ale sam jeszcze na pilsku nie byłem.
Czy taki wstyd? Ja w życiu nie jeździłem na nartach w Sudetach. To dopiero wstyd. Beskidy mam pod nosem, a jak już jechałem trochę dalej od domu, to Tatry, albo Słowacja.
  • 0

#19 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 18 listopad 2021 - 22:39

 


Postaram się zabrać.  

 p.s.

Jak znajdę miejsce noclegowe w okolicy. 

 

To ja też muszę z tej marcowej opcji skorzystać. Wstyd się przyznać, ale sam jeszcze na pilsku nie byłem.

 

Cześć

Wstyd to by był gdybyś nie był a chwalił się, że byłeś. Co to ma za znaczenie. Znam osoby, które były w co najmniej kilkudziesięciu ośrodkach alpejskich - 50 i więcej - nie kłamią, byli, wszędzie się tym chwalą, a o narciarstwie gówno wiedzą.

Pozdrowienia


  • 0

#20 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2021 - 23:11

Widzę że jesteś przed sezonem w formie, Mitek.
Pozdrowienia.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych