Skocz do zawartości


Zdjęcie

COS play- świeczka


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 03 listopad 2021 - 20:47

Świeczka

COS play- kiedy TikTok aktorzy, nastolatkowie przebierają się i odgrywają różne role naśladując znanych aktorów i sceny ze znanych filmów.
I co sprowadziło tragiczną smierć osoby, którą znałam.
Chciałabym ją wspomnieć, była w wieku mojego syna.
https://www.rollings...gs-1234452/amp/

Dedykuje : Smells Like Teen Spirit#5
Wiele nastolatków zginęło z powodu powszechnego dostępu do broni.
W szkole mojej córki doszło do tragicznej śmierci nastolatka, kiedy kolega przyniósł broń do szkoły, żeby się pochwalić.

Już najwyższy czas, żeby ograniczyć powszechne prawo do posiadania broni w USA.
  • 1

#2 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 03 listopad 2021 - 21:05

.................

Już najwyższy czas, żeby ograniczyć powszechne prawo do posiadania broni w USA.

Cześć

Droga Joanno piszesz o kraju, którego przynajmniej połowa mieszkańców szczyci się tym, że najpierw ich przodkowie wyrżnęli w pień rdzennych mieszkańców, później realizowali piękną ideę Arbeit Macht Frei a od zawsze prawdziwi bohaterowie konflikty rozwiązywali przy pomocy Colta i Winchestera.

Niestety takich gnoi, którzy identyfikują posiadanie broni, lepszej broni, większej broni itd. z wolnością, jest na świecie nadal dużo. Szkoda tylko, że jakoś nie chcą się tą swoją ukochana bronią nawzajem pozbijać tylko giną inni.

Ja życzę wszystkim miłośnikom broni wszelakiej najserdeczniej aby jak najszybciej padli od kuli.

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 03 listopad 2021 - 22:58

  • 3

#3 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopad 2021 - 22:31


Już najwyższy czas, żeby ograniczyć powszechne prawo do posiadania broni w USA.

 

Swoja bron juz oddalas? Czy nadal pod poduszka? A moze to Ciebie nie dotyczy, bo Ty jednak wiesz jak sie nia poslugiwac?


  • 2

#4 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 03 listopad 2021 - 23:04

 


Już najwyższy czas, żeby ograniczyć powszechne prawo do posiadania broni w USA.

 

Swoja bron juz oddalas? Czy nadal pod poduszka? A moze to Ciebie nie dotyczy, bo Ty jednak wiesz jak sie nia poslugiwac?

 

Z broni korzystalam  kilka razy na strzelnicy....i nie.... dalej nie wiem jak sie bronia poslugiwac...w sensie celnie strzelac.... a  sprawdzic, zaladowac, czy wyciagnac naboje... dalabym sobie rade.

I tak  jesli znajde sie w sytuacji zagrozenia to glowna metode obrony jaka zastosuje  to bedzie "nogi za pas i w las .... tj pod palmy" - poddaje sie, torebke  karte klucze do samochodu co tam chcecie.....oddaje!

Mialam kolezanke w wieku ok 40tki, nosila bron w torebce, w razie co......chodzilysmy razem na zajecia kickboxingu

byla assystentka ortopedyczna - madra kobieta

Kiedys nie pojawila sie w pracy ...... 

Okazalo sie, ze ona i jej eks wzajemnie odebrali sobie  zycie w domowej potyczce....

Jej eks- maz mial problem mentalny ....uhmm.... on mial noz, ona rewolwer...

Corka w sobote szalala na imprezie...kiedy dostali tekst, ze w miasteczku studenckim jest strzelanina ....

Zeszli i zamkneli sie w piwnicy....

Policja zidentyfikowala strzelajacego -  strzelal w powietrze.... i zapostowal na instagramie swoje osiagniecia

nowy rodzaj ekshibicjonizmu glupoty.


  • 2

#5 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 04 listopad 2021 - 02:19

 

.................

Już najwyższy czas, żeby ograniczyć powszechne prawo do posiadania broni w USA.

Cześć

Droga Joanno piszesz o kraju, którego przynajmniej połowa mieszkańców szczyci się tym, że najpierw ich przodkowie wyrżnęli w pień rdzennych mieszkańców, później realizowali piękną ideę Arbeit Macht Frei a od zawsze prawdziwi bohaterowie konflikty rozwiązywali przy pomocy Colta i Winchestera.

Niestety takich gnoi, którzy identyfikują posiadanie broni, lepszej broni, większej broni itd. z wolnością, jest na świecie nadal dużo. Szkoda tylko, że jakoś nie chcą się tą swoją ukochana bronią nawzajem pozbijać tylko giną inni.

Ja życzę wszystkim miłośnikom broni wszelakiej najserdeczniej aby jak najszybciej padli od kuli.

Pozdrowienia

 

Z bronia jest tak, jak z samochodem: samochod nie jest winny wypadku - kierowca jest winny

 

Bron: podobnie - to nie bron zabija, tylko idioci, ktorzy uzywaja jej do :

 

1/ wykazania dominacji

2/ bo moga

3/ bo uzywaja jej do "zarobiena" pieniedzy - napady etc

4/ osobnicy niezrownowazeni - czyli swiry

 

Posiadanie i wlasciwe uzywanie broni (sport, strzelanie do celu - nie polowanie)  jest dla Ciebie obce - wiec sie nie wypowiadaj 

 

Wypowiedzi typu - bron nie powinna byc w posiadaniu osob prywatnych to tak samo jak ograniczenie ilosci policji po wypadku  George Floyd.... - od czasu, gdy ograniczono i zmniejszono liczbe policjantow, wzrosla przestepczosc, zwlaszcza w wykonaniu African Americans.........................wnioski? ja mam, proponuje przemyslenia anie pierdolenie bez sensu.......


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 listopad 2021 - 08:19

 

 

.................

Już najwyższy czas, żeby ograniczyć powszechne prawo do posiadania broni w USA.

Cześć

Droga Joanno piszesz o kraju, którego przynajmniej połowa mieszkańców szczyci się tym, że najpierw ich przodkowie wyrżnęli w pień rdzennych mieszkańców, później realizowali piękną ideę Arbeit Macht Frei a od zawsze prawdziwi bohaterowie konflikty rozwiązywali przy pomocy Colta i Winchestera.

Niestety takich gnoi, którzy identyfikują posiadanie broni, lepszej broni, większej broni itd. z wolnością, jest na świecie nadal dużo. Szkoda tylko, że jakoś nie chcą się tą swoją ukochana bronią nawzajem pozbijać tylko giną inni.

Ja życzę wszystkim miłośnikom broni wszelakiej najserdeczniej aby jak najszybciej padli od kuli.

Pozdrowienia

 

Z bronia jest tak, jak z samochodem: samochod nie jest winny wypadku - kierowca jest winny

 

Bron: podobnie - to nie bron zabija, tylko idioci, ktorzy uzywaja jej do :

 

1/ wykazania dominacji

2/ bo moga

3/ bo uzywaja jej do "zarobiena" pieniedzy - napady etc

4/ osobnicy niezrownowazeni - czyli swiry

 

Posiadanie i wlasciwe uzywanie broni (sport, strzelanie do celu - nie polowanie)  jest dla Ciebie obce - wiec sie nie wypowiadaj 

 

Wypowiedzi typu - bron nie powinna byc w posiadaniu osob prywatnych to tak samo jak ograniczenie ilosci policji po wypadku  George Floyd.... - od czasu, gdy ograniczono i zmniejszono liczbe policjantow, wzrosla przestepczosc, zwlaszcza w wykonaniu African Americans.........................wnioski? ja mam, proponuje przemyslenia anie pierdolenie bez sensu.......

 

Mylisz się.


  • 1

#7 MaxiBaby

MaxiBaby
  • Użytkownik
  • 664 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor F18
  • Ulubiony stok:Stock

Napisano 04 listopad 2021 - 08:28


bron nie powinna byc w posiadaniu osob prywatnych

A niby po co ma być?


  • 0

#8 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 listopad 2021 - 08:43

Raz w życiu musiałem używać broni palnej KBKS - to było w szkole na zajęciach z PO,

zawsze robiło mi się niedobrze jak musiałem celować do sylwetki człowieka.


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#9 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 listopad 2021 - 09:01

Raz w życiu musiałem używać broni palnej KBKS - to było w szkole na zajęciach z PO,

zawsze robiło mi się niedobrze jak musiałem celować do sylwetki człowieka.

Cześć

A do psa albo jelenia?

Pozdro


  • 0

#10 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 listopad 2021 - 09:03

 

Raz w życiu musiałem używać broni palnej KBKS - to było w szkole na zajęciach z PO,

zawsze robiło mi się niedobrze jak musiałem celować do sylwetki człowieka.

Cześć

A do psa albo jelenia?

Pozdro

 

wtedy w szkole tylko mieli papierowe sylwetki człowieka


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#11 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 04 listopad 2021 - 09:03

Przy obecnym poziomie agresji w PL, wiekszosc nie powinna miec dostepu nawet do młotka, a z pojazdów do niczego wiekszego od skutera...
  • 2

#12 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 04 listopad 2021 - 09:10


Raz w życiu musiałem używać broni palnej KBKS - to było w szkole na zajęciach z PO,
zawsze robiło mi się niedobrze jak musiałem celować do sylwetki człowieka.

Cześć
A do psa albo jelenia?
Pozdro

W zeszlym roku upolowalem telefonem.
Jak widac sówka nie miala skrupułów... ;-)184cae8049ff0c369605990dfaaad361.jpgf10ad9500db54817ac5d5294041caee6.jpg

Użytkownik mig edytował ten post 04 listopad 2021 - 09:11

  • 4

#13 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 listopad 2021 - 09:28

 

 

Raz w życiu musiałem używać broni palnej KBKS - to było w szkole na zajęciach z PO,
zawsze robiło mi się niedobrze jak musiałem celować do sylwetki człowieka.

Cześć
A do psa albo jelenia?
Pozdro

 

W zeszlym roku upolowalem telefonem.
Jak widac sówka nie miala skrupułów... ;-)184cae8049ff0c369605990dfaaad361.jpgf10ad9500db54817ac5d5294041caee6.jpg

 

Cześć

Dla kolesia, który na piechtę dogoni jelenia, powali go, zabije i zje mam szacunek wielki.

Koleś odziany w Gore polujący na tego samego jelenia przy pomocy karabinu z lunetą to zwykłe ścierwo.

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 04 listopad 2021 - 09:28

  • 1

#14 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 04 listopad 2021 - 09:46

Fakt. Szczegolnie na tego. Sasiad mowil ze chyba ktos go ustrzelil bo go nie widuje...
Jesli to prawda to sprawca jest moim osobistym wrogiem. Saren i dzikow mial setki do wyboru.... :-(
  • 1

#15 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 04 listopad 2021 - 09:50

Przy obecnym poziomie agresji w PL, wiekszosc nie powinna miec dostepu nawet do młotka, a z pojazdów do niczego wiekszego od skutera...

Prawda. Niestety nawet ci pozornie spokojni łatwo są, pozwalają się wyprowadzać na drodze z równowagi, tej psychicznej nie mechanicznej.


  • 0

#16 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 04 listopad 2021 - 09:51

 

 

 

Raz w życiu musiałem używać broni palnej KBKS - to było w szkole na zajęciach z PO,
zawsze robiło mi się niedobrze jak musiałem celować do sylwetki człowieka.

Cześć
A do psa albo jelenia?
Pozdro

 

W zeszlym roku upolowalem telefonem.
Jak widac sówka nie miala skrupułów... ;-)184cae8049ff0c369605990dfaaad361.jpgf10ad9500db54817ac5d5294041caee6.jpg

 

Cześć

Dla kolesia, który na piechtę dogoni jelenia, powali go, zabije i zje mam szacunek wielki.

Koleś odziany w Gore polujący na tego samego jelenia przy pomocy karabinu z lunetą to zwykłe ścierwo.

Pozdrowienia

 

Na szczęście czasem role się odwracają w tej nierównej walce.


  • 1

#17 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 04 listopad 2021 - 12:37

 


bron nie powinna byc w posiadaniu osob prywatnych

A niby po co ma być?

 

Chyba cytujesz nie moje slowa:

zeby byl;o wszystko jasne: nie lubie polowan, nigdy nie polowalem i nie bede - uwazam, ze polowanie powinno byc dopuszczone, pod warunjkiem ,ze zwierzeta maja taka sama bron i moga sie nia poslugiwac (abstrakcja ale tak mysle)....


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#18 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 04 listopad 2021 - 18:56

Raz w życiu musiałem używać broni palnej KBKS - to było w szkole na zajęciach z PO,
zawsze robiło mi się niedobrze jak musiałem celować do sylwetki człowieka.

Ja tez mam dokładnie to samo uczucie!
Dlatego wybrałam sobie „butelkę do mleka”
- podobno do niej strzelają policjanci ..... tzn. uczą się celować w masę....

Załączone pliki


  • 1

#19 Zibi28

Zibi28
  • Użytkownik
  • 62 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer

Napisano 09 listopad 2021 - 18:03

 

 


Już najwyższy czas, żeby ograniczyć powszechne prawo do posiadania broni w USA.

 

Swoja bron juz oddalas? Czy nadal pod poduszka? A moze to Ciebie nie dotyczy, bo Ty jednak wiesz jak sie nia poslugiwac?

 

Z broni korzystalam  kilka razy na strzelnicy....i nie.... dalej nie wiem jak sie bronia poslugiwac...w sensie celnie strzelac.... a  sprawdzic, zaladowac, czy wyciagnac naboje... dalabym sobie rade.

I tak  jesli znajde sie w sytuacji zagrozenia to glowna metode obrony jaka zastosuje  to bedzie "nogi za pas i w las .... tj pod palmy" - poddaje sie, torebke  karte klucze do samochodu co tam chcecie.....oddaje!

Mialam kolezanke w wieku ok 40tki, nosila bron w torebce, w razie co......chodzilysmy razem na zajecia kickboxingu

byla assystentka ortopedyczna - madra kobieta

Kiedys nie pojawila sie w pracy ...... 

Okazalo sie, ze ona i jej eks wzajemnie odebrali sobie  zycie w domowej potyczce....

Jej eks- maz mial problem mentalny ....uhmm.... on mial noz, ona rewolwer...

Corka w sobote szalala na imprezie...kiedy dostali tekst, ze w miasteczku studenckim jest strzelanina ....

Zeszli i zamkneli sie w piwnicy....

Policja zidentyfikowala strzelajacego -  strzelal w powietrze.... i zapostowal na instagramie swoje osiagniecia

nowy rodzaj ekshibicjonizmu glupoty.

 

Trafiłaś w sedno. Posiadanie broni, to jest stworzenie zagrożenia przede wszystkim dla nas samych. O czym już zresztą sama wspomniałaś. A jeśli chodzi o samoobronę, jakbym stanął przed bandytą, to nie wiem czy bym się odważył do niego strzelić. Przecież mogę kogoś skrzywdzić czy wręcz zabić. Więc pewnie bym nie strzelił. Za to bandyta nie wyznaje tego typu dylematów. Po prostu strzela. 


  • 1

#20 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 10 listopad 2021 - 03:49

 

 

 


Już najwyższy czas, żeby ograniczyć powszechne prawo do posiadania broni w USA.

 

Swoja bron juz oddalas? Czy nadal pod poduszka? A moze to Ciebie nie dotyczy, bo Ty jednak wiesz jak sie nia poslugiwac?

 

Z broni korzystalam  kilka razy na strzelnicy....i nie.... dalej nie wiem jak sie bronia poslugiwac...w sensie celnie strzelac.... a  sprawdzic, zaladowac, czy wyciagnac naboje... dalabym sobie rade.

I tak  jesli znajde sie w sytuacji zagrozenia to glowna metode obrony jaka zastosuje  to bedzie "nogi za pas i w las .... tj pod palmy" - poddaje sie, torebke  karte klucze do samochodu co tam chcecie.....oddaje!

Mialam kolezanke w wieku ok 40tki, nosila bron w torebce, w razie co......chodzilysmy razem na zajecia kickboxingu

byla assystentka ortopedyczna - madra kobieta

Kiedys nie pojawila sie w pracy ...... 

Okazalo sie, ze ona i jej eks wzajemnie odebrali sobie  zycie w domowej potyczce....

Jej eks- maz mial problem mentalny ....uhmm.... on mial noz, ona rewolwer...

Corka w sobote szalala na imprezie...kiedy dostali tekst, ze w miasteczku studenckim jest strzelanina ....

Zeszli i zamkneli sie w piwnicy....

Policja zidentyfikowala strzelajacego -  strzelal w powietrze.... i zapostowal na instagramie swoje osiagniecia

nowy rodzaj ekshibicjonizmu glupoty.

 

Trafiłaś w sedno. Posiadanie broni, to jest stworzenie zagrożenia przede wszystkim dla nas samych. O czym już zresztą sama wspomniałaś. A jeśli chodzi o samoobronę, jakbym stanął przed bandytą, to nie wiem czy bym się odważył do niego strzelić. Przecież mogę kogoś skrzywdzić czy wręcz zabić. Więc pewnie bym nie strzelił. Za to bandyta nie wyznaje tego typu dylematów. Po prostu strzela. 

 

Hmmmm

 

to znaczy, gdyby ktos zaatakowal twoja Zone lub porywal dziecko, to stalbys na chodniku trzesac portkami???????  mozna i tak.......ladnie poprosic, zeby nikomu krzywdy nie robili, i jeszcze postawic piwo za to, ze tylko zgwalcili , ale nie zabili...........

 

Poza tym bandyta tez wie, ze osobnik "cywilny"  :

 

1/ waha sie zamiast strzelac

2/ nie wie, jak dokladnie to robic

 

 

wiec najlepiej go zaskoczyc......


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych