Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska jest niesamowita....


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam ..Duch

Adam ..Duch
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 wrzesień 2021 - 19:21

Jednak mamy najpiękniejsze plaże stwierdzam, pomimo wszystko…
Już się nie mogę doczekać emerytury


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na biegowo widziałaś moją relację....mazowsze, Warmia, wybrzeże staropruskie, wybrzeże zachodnie, wielkopolska, Dolny Śląsk....Polska jest niesamowita....

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka


  • 3

#2 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 11 wrzesień 2021 - 21:11

https://youtu.be/Qbu_FRg8vuU


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik kordiankw edytował ten post 11 wrzesień 2021 - 21:19

  • 3

#3 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 11 wrzesień 2021 - 21:15

https://youtu.be/YCelkqmkxMs


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik kordiankw edytował ten post 11 wrzesień 2021 - 21:20

  • 3

#4 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 wrzesień 2021 - 09:29

Bo Polska jest piękna i... mało znana. W 2003 r. wybraliśmy się w podróż samochodowo-rowerową po ścianie wschodniej. Roztocze, Bałowieża, spływ Czarna Hańczą, Suwalszczyzna i na koniec morze w okolicach Darłowa. Piękne, niektóre mało znane fragmenty Polski. A to tylko Ściana Wshodnia. A gdzie góry, Mazury, Kaszuby, Dolny Śąsk...

 

Moje ulubione to Beskid Sądecki, Suwalszczyzna i niektóre fragmenty Pomorza.


  • 3

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 12 wrzesień 2021 - 10:58


Bo Polska jest piękna i... mało znana.

coś w tym jest bo moja wnusia po wakacyjnych wycieczkach stwierdziła że jak tylko skończy szkołę 

to przenosi się na stałe do Polski


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 13 wrzesień 2021 - 07:44

Bo Polska jest piękna i... mało znana. W 2003 r. wybraliśmy się w podróż samochodowo-rowerową po ścianie wschodniej. Roztocze, Bałowieża, spływ Czarna Hańczą, Suwalszczyzna i na koniec morze w okolicach Darłowa. Piękne, niektóre mało znane fragmenty Polski. A to tylko Ściana Wshodnia. A gdzie góry, Mazury, Kaszuby, Dolny Śąsk...

 

Moje ulubione to Beskid Sądecki, Suwalszczyzna i niektóre fragmenty Pomorza.

Cześć

Nie do końca wiem jak rozumieć to "mało znana" ale jeżeli chodziło ci o znajomość kraju wśród jego mieszkańców to masz całkowitą rację. widać to Andrzeju najlepiej po różnego rodzaju blogach podróżniczych i relacjach, tak modnych teraz w sieci i obecnych nawet tu - na forach narciarskich gdzie ludzie odkrywają miejsca, w których byłem jeszcze w szkole. Masz pewnie podobanie.

Ja dużo podróżuje po Polsce oglądając ją z różnych perspektyw: samochód, rower, kajak i cały czas mam jeszcze dziesiątki różnych miejsc, które trzeba zobaczyć.

Z drugie strony to dobrze, że turyści a przede wszystkim wycieczkowicze koncentrują swoje zainteresowanie na miejscach znanych i oczywistych, to bardzo dobrze.

Pozdrowienia


  • 3

#7 Maciej S

Maciej S
  • Użytkownik
  • 393 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 wrzesień 2021 - 08:42

Jednak mamy najpiękniejsze plaże stwierdzam, pomimo wszystko…
Już się nie mogę doczekać emerytury


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie wróciłem ze Świnoujścia: woda niezdatna do kąpieli ze względu na parametry mikrobiologiczne. Zapach na plaży nie jak nad morzem ale jak w porcie rybackim. Jak już doczekasz emerytury to być może na Bałtyk gdzieniegdzie będziesz mogła sobie popatrzeć. 


Użytkownik Maciej S edytował ten post 13 wrzesień 2021 - 08:45

  • 2

 "ilość energii potrzebnej do obalenia bzdur jest o rząd wielkości większa niż do ich wyprodukowania"


#8 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 13 wrzesień 2021 - 12:45


Jednak mamy najpiękniejsze plaże stwierdzam, pomimo wszystko…
Już się nie mogę doczekać emerytury
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie wróciłem ze Świnoujścia: woda niezdatna do kąpieli ze względu na parametry mikrobiologiczne. Zapach na plaży nie jak nad morzem ale jak w porcie rybackim. Jak już doczekasz emerytury to być może na Bałtyk gdzieniegdzie będziesz mogła sobie popatrzeć.
Przesadzasz. Choć tendencja niekorzystna. Tymczasem na wschodzie. Plywalem codziennie. Nawet fladre lowili. Wróciłem juz w trybie lift & coast. Spalanie 3.8.

Załączone pliki


Użytkownik star edytował ten post 13 wrzesień 2021 - 12:47

  • 2

#9 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 wrzesień 2021 - 13:06


coś w tym jest bo moja wnusia po wakacyjnych wycieczkach stwierdziła że jak tylko skończy szkołę 

to przenosi się na stałe do Polski

 

Lepiej namawiaj ją na Szwajcarię i będziesz miał nocleg gratis.

Gdyby nie rodzina i już starszy wiek, to bym się z tego grajdołka chętnie wyprowadził.


  • 1

#10 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 wrzesień 2021 - 13:12

Gdyby nie rodzina i już starszy wiek, to bym się z tego grajdołka chętnie wyprowadził.

Tylko tak piszesz. Zjeździłem służbowo kawał świata i do tego grajdołka zawsze wracam z przyjemnością.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 5

#11 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 wrzesień 2021 - 18:38


Tylko tak piszesz. Zjeździłem służbowo kawał świata i do tego grajdołka zawsze wracam z przyjemnością.

 

Fajnie że Ty się tutaj dobrze czujesz. Ja mam tego dość, serio.

 

Jest dużo fajnych ludzi w tym kraju. Bardzo lubię takich ludzi jak: Ty Witek, Wujot, Seba, Moruniek.

Wymieniłem tylko kilku ludzi z forów których poznałem osobiście. Z pewnością mamy wiele wspólnych poglądów na kraj i świat.

 

Z ludzi znanych to przykładowo: Bargiel, Bartoszewski, Radek Sikorski.

Postawy tych ludzi mi imponują.

To są ludzie, którzy należą do 49% tego kraju, do mniejszości.

 

A obecna większość mnie dławi, dusi, przytłacza, dołuje.

Czarnek, Atlas nienawiści, Czarnoskóry skatowany na ulicy dużego miasta.

Z tym się nie da żyć. To jest wielki wstyd dla mnie.

 

"Komuch Miller" wprowadzał nasz kraj do UE, a teraz rządzą ludzie post-solidarnościowi.

 

Politycy zachodu mówią w pubie do naszych:

"Oszukaliście nas, przekonywaliście do Polski, której nie ma. Gdybyśmy wiedzieli, że możecie mieć takie rządy, to nigdy byśmy was nie przyjęli do UE."


Użytkownik MarioJ edytował ten post 13 wrzesień 2021 - 18:39

  • 4

#12 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 wrzesień 2021 - 19:16

„Naród wspaniały tylko ludzie k…” Nic się nie zmieniło od czasów Marszałka. Przeżyliśmy komunistów, przeżyjemy i ich pogrobowców.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#13 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 13 wrzesień 2021 - 20:00

Wiele razy nosiłem się z zamiarem wyjazdu,w moim fachu byłbym tam z pewnością dobrze zarabiającym człowiekiem, nawet na warunki zachodnie. Czy byłbym szczęśliwy? Tak do końca to wątpię, bo uwielbiam podróże, ludzi, lubię życie,ale moje miejsce jest tutaj. Zadając inaczej pytanie, gdybym te 10,lub naście lat temu wiedział, że tak będzie wyglądał mój kraj,chyba bym się wyniósł.
A teraz cytując klasyka polskiej sceny muzycznej "każdego dnia wyjeżdżam z Polski do Polski"
  • 3

#14 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 wrzesień 2021 - 20:18


A teraz cytując klasyka polskiej sceny muzycznej "każdego dnia wyjeżdżam z Polski do Polski"
trzeba po prostu wyjechać na dłużej aby wracając docenić ogrom pozytywnych zmian jakie nastąpiły  ostatnich kilku latach
  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#15 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 13 wrzesień 2021 - 20:21

 


A teraz cytując klasyka polskiej sceny muzycznej "każdego dnia wyjeżdżam z Polski do Polski"
trzeba po prostu wyjechać na dłużej aby wracając docenić ogrom pozytywnych zmian jakie nastąpiły  ostatnich kilku latach

 

A może trzeba by na dłużej powrócić aby mniej sentymentalnie ocenić naszą rzeczywistość?


  • 3

#16 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 wrzesień 2021 - 20:44


A obecna większość mnie dławi, dusi, przytłacza, dołuje.

Czarnek, Atlas nienawiści, Czarnoskóry skatowany na ulicy dużego miasta.

Z tym się nie da żyć. To jest wielki wstyd dla mnie.

 

Nie przeżywam tego tak mocno jak Ty, ale też mi wstyd. I dobrze Cię rozumiem. Pocieszę Cię trochę. Każdy kto trochę pobył dłużej za granicą dobrze wie, że tam też mają duże poblemy, społeczeństwo też jest podzielone, choć może w mniejszym stopniu niż obecnie nasze i ich codzienne życie nie jest bajką. I jeśli mogę Ci coś doradzić to nie wkurzaj się na innych, ich głupotę, małostkowość, bo to niewiele da, a Tobie może tylko zaszkodzić. Rób swoje, staraj się mieć czyste sumienie i żyć ciekawie. Żadne rządy nie są wieczne, sytuacja społeczna i polityczna się zmienia, choć niekoniecznie na lepszą z naszego punktu widzenia. :)


  • 5

#17 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 13 wrzesień 2021 - 23:45

 

Jednak mamy najpiękniejsze plaże stwierdzam, pomimo wszystko…
Już się nie mogę doczekać emerytury


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie wróciłem ze Świnoujścia: woda niezdatna do kąpieli ze względu na parametry mikrobiologiczne. Zapach na plaży nie jak nad morzem ale jak w porcie rybackim. Jak już doczekasz emerytury to być może na Bałtyk gdzieniegdzie będziesz mogła sobie popatrzeć. 

 

 

Noniestety: Poslska jest mala, zageszczona ludzmi, przestrzeni malo...

do tego przyroda ginie....

 

drogi sie buduje na potege, ale to z kolei zabiera  lasy, zielen itp

 

Cena postepu

 

Mam nadzieje, ze to jakos sie odwroci

 


Tylko tak piszesz. Zjeździłem służbowo kawał świata i do tego grajdołka zawsze wracam z przyjemnością.

 

Fajnie że Ty się tutaj dobrze czujesz. Ja mam tego dość, serio.

 

Jest dużo fajnych ludzi w tym kraju. Bardzo lubię takich ludzi jak: Ty Witek, Wujot, Seba, Moruniek.

Wymieniłem tylko kilku ludzi z forów których poznałem osobiście. Z pewnością mamy wiele wspólnych poglądów na kraj i świat.

 

Z ludzi znanych to przykładowo: Bargiel, Bartoszewski, Radek Sikorski.

Postawy tych ludzi mi imponują.

To są ludzie, którzy należą do 49% tego kraju, do mniejszości.

 

A obecna większość mnie dławi, dusi, przytłacza, dołuje.

Czarnek, Atlas nienawiści, Czarnoskóry skatowany na ulicy dużego miasta.

Z tym się nie da żyć. To jest wielki wstyd dla mnie.

 

"Komuch Miller" wprowadzał nasz kraj do UE, a teraz rządzą ludzie post-solidarnościowi.

 

Politycy zachodu mówią w pubie do naszych:

"Oszukaliście nas, przekonywaliście do Polski, której nie ma. Gdybyśmy wiedzieli, że możecie mieć takie rządy, to nigdy byśmy was nie przyjęli do UE."

 

Tak jest w wielu miejscach - chociaz polski szowinizm nie ma granic......

I ksenofobia - wszystko, co traci innoscia jest zagrozeniem i nieprzyjacielem

 

I znowu, jak Ty znalem i znam wielu ludzi w Polsce, ktorzy sa swietni... - czy ich swiatoplad jest swietny? nie chcialbym sie zawiesc

 

A ze POlska jest niesamowita - to tego nie mozna podwazyc - problemem sa jedynie ludzie....

 

Wiele razy nosiłem się z zamiarem wyjazdu,w moim fachu byłbym tam z pewnością dobrze zarabiającym człowiekiem, nawet na warunki zachodnie. Czy byłbym szczęśliwy? Tak do końca to wątpię, bo uwielbiam podróże, ludzi, lubię życie,ale moje miejsce jest tutaj. Zadając inaczej pytanie, gdybym te 10,lub naście lat temu wiedział, że tak będzie wyglądał mój kraj,chyba bym się wyniósł.
A teraz cytując klasyka polskiej sceny muzycznej "każdego dnia wyjeżdżam z Polski do Polski"

 

na szczescie obecnie nie jest tak, ze jak sie wyjedzie, to wrota zamkniete - wcale nie....

 

 

 

 


A teraz cytując klasyka polskiej sceny muzycznej "każdego dnia wyjeżdżam z Polski do Polski"
trzeba po prostu wyjechać na dłużej aby wracając docenić ogrom pozytywnych zmian jakie nastąpiły  ostatnich kilku latach

 

Zdecydowanie - a Polacy i tak beda narzekali - a tymczasem Polska, jako kraj, zrobila niezmiernie duzo w odstatnich 20 latach - nie ma sie czego wstydzic- przeciwnie - jest powod do dumy...


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#18 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 wrzesień 2021 - 08:07

Cześć

...........

Zdecydowanie - a Polacy i tak beda narzekali - a tymczasem Polska, jako kraj, zrobila niezmiernie duzo w odstatnich 20 latach - nie ma sie czego wstydzic- przeciwnie - jest powod do dumy...

 

Zgadza się Kuba, tylko, że teraz od paru lat się cofamy w tempie zastraszającym. Kończone są inwestycje (np. szereg inwestycji drogowych) rozpoczętych jeszcze w poprzednich kadencjach a nowe są szalone Kuba SZALONE. Marnotrawstwo na niespotykaną skalę, wydawanie pieniędzy na gówniane pomniki oraz rozdawnictwo w formie różnych socjali. Całkowity upadek edukacji. Trzymają się szkoły z tradycją i renomą natomiast średnia jest przerażająca. Dzieci pozbawiono podstaw chemii, biologii, fizyki. W sferach rządowych i decyzyjnych panuje wszechwładne myślenie "wstecz" - słynne PAMIĘTAMY które zaszargało piękny symbol Polski Walczącej i sprowadziło go do rangi nalepki na klapę samochodu - natomiast myślenia przyszłościowego po prostu NIE MA.

Pozdrowienia


  • 2

#19 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 wrzesień 2021 - 08:25


I jeśli mogę Ci coś doradzić to nie wkurzaj się na innych, ich głupotę, małostkowość, bo to niewiele da, a Tobie może tylko zaszkodzić. Rób swoje, staraj się mieć czyste sumienie i żyć ciekawie. Żadne rządy nie są wieczne, sytuacja społeczna i polityczna się zmienia, choć niekoniecznie na lepszą z naszego punktu widzenia

 

Tak robię. Ale czasami trzeba coś z siebie wyrzucić.

 

 


znowu, jak Ty znalem i znam wielu ludzi w Polsce, ktorzy sa swietni... - czy ich swiatoplad jest swietny? nie chcialbym sie zawiesc

A ze POlska jest niesamowita - to tego nie mozna podwazyc - problemem sa jedynie ludzie....

 

Życzę Ci abyś się nie zawiódł, tak jak ja się zawiodłem na tym światopoglądzie ...

 


Zdecydowanie - a Polacy i tak beda narzekali - a tymczasem Polska, jako kraj, zrobila niezmiernie duzo w odstatnich 20 latach - nie ma sie czego wstydzic- przeciwnie - jest powod do dumy...

 

Zdecydowanie. Ten efekt plusowy to działanie samorządu i kasa z UE.

Praca wielu wspaniałych ludzie na różnych lokalnych szczeblach.


  • 0

#20 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 15 wrzesień 2021 - 07:26

 


Tylko tak piszesz. Zjeździłem służbowo kawał świata i do tego grajdołka zawsze wracam z przyjemnością.

 

Fajnie że Ty się tutaj dobrze czujesz. Ja mam tego dość, serio.

 

Jest dużo fajnych ludzi w tym kraju. Bardzo lubię takich ludzi jak: Ty Witek, Wujot, Seba, Moruniek.

Wymieniłem tylko kilku ludzi z forów których poznałem osobiście. Z pewnością mamy wiele wspólnych poglądów na kraj i świat.

 

Z ludzi znanych to przykładowo: Bargiel, Bartoszewski, Radek Sikorski.

Postawy tych ludzi mi imponują.

To są ludzie, którzy należą do 49% tego kraju, do mniejszości.

 

A obecna większość mnie dławi, dusi, przytłacza, dołuje.

Czarnek, Atlas nienawiści, Czarnoskóry skatowany na ulicy dużego miasta.

Z tym się nie da żyć. To jest wielki wstyd dla mnie.

 

"Komuch Miller" wprowadzał nasz kraj do UE, a teraz rządzą ludzie post-solidarnościowi.

 

Politycy zachodu mówią w pubie do naszych:

"Oszukaliście nas, przekonywaliście do Polski, której nie ma. Gdybyśmy wiedzieli, że możecie mieć takie rządy, to nigdy byśmy was nie przyjęli do UE."

 

Cześć

Właśnie wkurzaj się na innych!

Nie pozostawaj bierny tylko tęp głupotę.

Cham musi wiedzieć gdzie są jego widły, żeby do nich wrócić. On je tylko na chwilę zostawił bo usłyszał jakąś płaskoziemczą teoryjkę lub dali mu trochę kasy.

Zero wygodnego konformizmu Mariusz - bardzo słusznie, że się wkurzasz i działasz!

Pozdrowienia serdeczne


Użytkownik Mitek edytował ten post 15 wrzesień 2021 - 07:27

  • 1






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych