Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polacy w Tokio.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 30 lipiec 2021 - 21:37

A nawet nikt tutaj nie pogratulował Paniom srebra !

Gratulacje serdeczne paniom
 
- media odnotowały ze polski "pierwszy kibic" pogratulował paniom dopiero jak go media przycisnęły .. strasznie mnie to zniesmaczyło
Bo ten medal trochę niewygodny jest i tyle, wiadomo o co chodzi.
  • 0

#22 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 31 lipiec 2021 - 05:41

Bo ten medal trochę niewygodny jest i tyle, wiadomo o co chodzi.

 

Cześć

Co masz na myśli? Ja jestem cały czas na bardzo aktywnych wakacjach i w ogóle nie wiem o co chodzi. Wczoraj ogarniałem pracę po dwóch tygodniach rowerowo-jeziornych a zaraz na kajaki. Nic nie wiem co się dzieje.

Igrzyska to dla mnie święto sportu i nie jestem napięty na worek medali dla Polaków.

Pozdrowienia serdeczne


Użytkownik Mitek edytował ten post 31 lipiec 2021 - 05:54

  • 0

#23 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 838 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 31 lipiec 2021 - 06:42


Cześć

Co masz na myśli? Ja jestem cały czas na bardzo aktywnych wakacjach i w ogóle nie wiem o co chodzi. Wczoraj ogarniałem pracę po dwóch tygodniach rowerowo-jeziornych a zaraz na kajaki. Nic nie wiem co się dzieje.

Igrzyska to dla mnie święto sportu i nie jestem napięty na worek medali dla Polaków.

Pozdrowienia serdeczne

 

Jedna z naszych reprezentantek w wywiadzie pochwaliła się że jej dziewczyna też jest kajakarką i Duda nabrał wody w usta - no bo jak tu gratulować ideologii..

 

(miłego wypoczynku - najlepiej faktycznie odciąć się od wszystkiego na jakiś czas ..to regeneruje- zdrawim)


Użytkownik Lexi edytował ten post 31 lipiec 2021 - 06:45

  • 2

#24 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 31 lipiec 2021 - 07:00

 


Cześć

Co masz na myśli? Ja jestem cały czas na bardzo aktywnych wakacjach i w ogóle nie wiem o co chodzi. Wczoraj ogarniałem pracę po dwóch tygodniach rowerowo-jeziornych a zaraz na kajaki. Nic nie wiem co się dzieje.

Igrzyska to dla mnie święto sportu i nie jestem napięty na worek medali dla Polaków.

Pozdrowienia serdeczne

 

Jedna z naszych reprezentantek w wywiadzie pochwaliła się że jej dziewczyna też jest kajakarką i Duda nabrał wody w usta - no bo jak tu gratulować ideologii..

 

(miłego wypoczynku - najlepiej faktycznie odciąć się od wszystkiego na jakiś czas ..to regeneruje- zdrawim)

 

Cześć

A kto to Duda? Ten od mięsa?

Pozdrowienia


  • 3

#25 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 31 lipiec 2021 - 07:15

Cześć
A kto to Duda? Ten od mięsa?
Pozdrowienia

Ten od Kacperka ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#26 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 31 lipiec 2021 - 08:29

 


Cześć

Co masz na myśli? Ja jestem cały czas na bardzo aktywnych wakacjach i w ogóle nie wiem o co chodzi. Wczoraj ogarniałem pracę po dwóch tygodniach rowerowo-jeziornych a zaraz na kajaki. Nic nie wiem co się dzieje.

Igrzyska to dla mnie święto sportu i nie jestem napięty na worek medali dla Polaków.

Pozdrowienia serdeczne

 

Jedna z naszych reprezentantek w wywiadzie pochwaliła się że jej dziewczyna też jest kajakarką i Duda nabrał wody w usta - no bo jak tu gratulować ideologii..

 

(miłego wypoczynku - najlepiej faktycznie odciąć się od wszystkiego na jakiś czas ..to regeneruje- zdrawim)

 

Wody nabrał ale coś tam przy okazji podpisał. Bo raz podpisuje się coś wolniej, a raz szybciej. Gdyby nie wywiad w Polsacie to by się o tym nawet nie zająknął. PS a tymczasem Myszka popłynął... za szybko niestety, a tym razem wolniej trzeba było.

Załączone pliki


Użytkownik star edytował ten post 31 lipiec 2021 - 08:30

  • 1

#27 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 838 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 31 lipiec 2021 - 11:11

4X400 sztafeta mieszana - następny cyrk:

 Choć Amerykanie przyznali, że błąd popełnili oni, ostatecznie przypisano go sędziom i przywrócono ich (Amerykanów) do zawodów.  :D 

 

A poza tym jak to jest możliwe ze w naszej sztafecie ktoś inny wywalczył kwalifikacje do biegu finałowego a ktoś inny w nim pobiegnie - pewnie przepisy na to pozwalają ale przecież to mocno krzywdzące dla zawodników jest??..


Użytkownik Lexi edytował ten post 31 lipiec 2021 - 11:12

  • 0

#28 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 31 lipiec 2021 - 12:36

4X400 sztafeta mieszana - następny cyrk:
 Choć Amerykanie przyznali, że błąd popełnili oni, ostatecznie przypisano go sędziom i przywrócono ich (Amerykanów) do zawodów.  :D 
 
A poza tym jak to jest możliwe ze w naszej sztafecie ktoś inny wywalczył kwalifikacje do biegu finałowego a ktoś inny w nim pobiegnie - pewnie przepisy na to pozwalają ale przecież to mocno krzywdzące dla zawodników jest??..

Zapomniałeś dodać, że w finale pobiegnie 9 sztafet, bo Niemcy złożyli protest i zostali przywróceni do rywalizacji, cyrk. A z tym składem, to jakaś dziwna sprawa.
  • 1

#29 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 31 lipiec 2021 - 13:40

Jest złoto i nowy rekord olimpijski. Brawo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 5

#30 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 31 lipiec 2021 - 13:52

Jest złoto i nowy rekord olimpijski. BrawoWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Się wzruszyłem. Pięknie.

Załączone pliki


  • 2

#31 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 31 lipiec 2021 - 16:23

4X400 sztafeta mieszana - następny cyrk:
 Choć Amerykanie przyznali, że błąd popełnili oni, ostatecznie przypisano go sędziom i przywrócono ich (Amerykanów) do zawodów.  :D 
 
A poza tym jak to jest możliwe ze w naszej sztafecie ktoś inny wywalczył kwalifikacje do biegu finałowego a ktoś inny w nim pobiegnie - pewnie przepisy na to pozwalają ale przecież to mocno krzywdzące dla zawodników jest??..

Medali w tej konkurencji jest więcej niż 4...
  • 3

#32 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 838 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 31 lipiec 2021 - 18:48


Medali w tej konkurencji jest więcej niż 4...

 

To chociaż tyle..


Użytkownik Lexi edytował ten post 31 lipiec 2021 - 18:48

  • 1

#33 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 838 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 01 sierpień 2021 - 07:01


Medali w tej konkurencji jest więcej niż 4...

Z prasy:

W sobotę polscy biegacze sprawili niespodziankę. Na bieżni stadionu olimpijskiego w Tokio zdołali pokonać Dominikanę i Stany Zjednoczone, sięgając po mistrzostwo olimpijskie w sztafecie mieszanej. W biegu o medale wzięli udział: Karol ZalewskiNatalia KaczmarekJustyna Święty-Ersetic i Kajetan Duszyński.

Wymieniona czwórka w niedzielę stanęła na podium. Tam wysłuchała "Mazurka Dąbrowskiego" i odebrała złote medale. Z trybun ceremonii przyglądali się Małgorzata Hołub-KowalikIga Baumgart-Witan i Dariusz Kowaluk. Oni z kolei uczestniczyli w biegu eliminacyjnym, dzięki czemu również zostali uhonorowani medalami. Na podium nie mogli jednak stanąć.



– Mieliśmy pomysł, by wydrukować ich zdjęcia. Chcieliśmy wejść z nimi na podium. To się prawie udało, ale w ostatniej chwili dostaliśmy decyzję, że może być za to dyskwalifikacja. Ostatecznie nie wyszliśmy więc z taką inicjatywą – mówiła Święty-Ersetic w rozmowie z Szymonem Borczuchem.


  • 2

#34 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 sierpień 2021 - 16:56

Yeh

 

Złoto Anita Włodarczyk 

Brąz Malwina Kopron

 

Załączony plik  licensed-image.jpg   91,16 KB   10 Ilość pobrań

Załączony plik  licensed-image (1).jpg   80,63 KB   10 Ilość pobrań

 

Foto: Reuters


  • 2

#35 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 838 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 07 sierpień 2021 - 14:50

Aniołki wywalczyły srebro…
Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 4

#36 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 08 sierpień 2021 - 09:09

4X400 sztafeta mieszana - następny cyrk:

 Choć Amerykanie przyznali, że błąd popełnili oni, ostatecznie przypisano go sędziom i przywrócono ich (Amerykanów) do zawodów.  :D 

 

A poza tym jak to jest możliwe ze w naszej sztafecie ktoś inny wywalczył kwalifikacje do biegu finałowego a ktoś inny w nim pobiegnie - pewnie przepisy na to pozwalają ale przecież to mocno krzywdzące dla zawodników jest??..

Cześć

To normalne i bardzo częste. Medale dostaje całą drużyna.

Pozdro


  • 1

#37 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 09 sierpień 2021 - 00:37

 

4X400 sztafeta mieszana - następny cyrk:

 Choć Amerykanie przyznali, że błąd popełnili oni, ostatecznie przypisano go sędziom i przywrócono ich (Amerykanów) do zawodów.  :D 

 

A poza tym jak to jest możliwe ze w naszej sztafecie ktoś inny wywalczył kwalifikacje do biegu finałowego a ktoś inny w nim pobiegnie - pewnie przepisy na to pozwalają ale przecież to mocno krzywdzące dla zawodników jest??..

Cześć

To normalne i bardzo częste. Medale dostaje całą drużyna.

Pozdro

 

To nie Polacy, ale swietnie Amerykanki rozegraly mecz finalowy z Brazylia

 

Drews i Larson oraz libero - filary druzyny

 

Ni i okazalo sie, ze Francja (faceci) wcale nie taka slaba..i mial podstawy, zeby wygrac z Pl...


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#38 moruniek

moruniek
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 14 sierpień 2021 - 22:15

Znakomita sportsmenka o gołębim sercu. "Ludzie są niesamowici"

 

- Trzymam je w pudełku. Po co mają tam leżeć? - Maria Andrejczyk z rozbrajającą szczerością mówi o swoich medalach. Postanowiła zrobić z nich użytek. Dzięki swoim sukcesom ratuje życie chorych dzieci.

 

https://sportowefakt...-sa-niesamowici


  • 0

#39 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 27 sierpień 2021 - 14:38

  Cześć

Róża Kozakowska zdobyła pierwszy dla Polski złoty medal w Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio.

A to nie pierwszy nasz medal w tych Igrzyskach ale pierwszy złoty.

Ci, którzy mają jakieś "problemy" w życiu niech sobie poczytają o Róży.

Pozdrowienia 


  • 1

#40 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 27 sierpień 2021 - 17:49

 

  Cześć

Róża Kozakowska zdobyła pierwszy dla Polski złoty medal w Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio.

A to nie pierwszy nasz medal w tych Igrzyskach ale pierwszy złoty.

Ci, którzy mają jakieś "problemy" w życiu niech sobie poczytają o Róży.

Pozdrowienia 

 

Mam nadzieje, ze nie cpala  (od razu przeppraszam wszystkich sportowcow co nie cpia) - niestety......okazuje sie, ze jezeli wirtualne prawa wchodza do sportu "para"  i "para" jest cool - to doping jest tylko sprawa czasu.....

 

PS osobiscie znam wielu sportowcow z roznymi ubytkami - w 99% sa to niesamowici twardziele, co przezwyciezaja niebotyczne przeszkody, zeby normalnie funkcjonowac, nie mowiac o wyczynie.....


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych