Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sandały


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 16 lipiec 2021 - 12:52

 


U mnie taki Rosjanin biega na boso z psem po ulicach - nadczlowiek

 

Cejrowski ? ..chyba nie - do nadczłowieka mu brakuje sporo ...

 

Ja troche w sandałach chodziłem. Wady. Można walnąc palcem w kamień. Brud gdy piargi, piach. Na skale gdy upał czy mokro noga jednak wyjeżdża, a tak to git.


  • 2

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 lipiec 2021 - 23:39


troche w sandałach chodziłem. Wady. Można walnąc palcem w kamień

musisz kupić takie

pre_1626475100__img_20210713_165006.jpg


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 17 lipiec 2021 - 07:33

 


troche w sandałach chodziłem. Wady. Można walnąc palcem w kamień

musisz kupić takie

 

Z sandałami to jest problem...nigdy nie wiesz jakiego koloru skarpety dobrać żeby pasowało...


  • 3

#4 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 17 lipiec 2021 - 08:05

Cześć

Do chodzenia po górach, po terenie skalistym czy nawet "wystopniowanych" szlakach wszelkie sandały są po prostu niebezpieczne. Jestem miłośnikiem sandałów i sandałoklapek (nie używam do nich nigdy skarpetek - jakby co ;) ). Chodzę w nich często od kwietnia do września i miałem wiele modeli, z noskami, bez, wielopaskowe i dwupaskowe itd. i zawsze gdzieś mi się zahaczają, zdarza się potknąć a chodzenie po terenie nierównym jest po prostu niestabilne - być może nie opanowałem dobrze sztuki chodzenia...

Osobiście odradzam.

Do góry - lekkie adidasy na wibramie.

W dół - cięższe buty trzymające porządnie staw skokowy.

Tak wiem, do góry te cięższe buty po prostu niosłem w, czy na, plecaku ale tak mi było wygodnie i zawsze czułem się pewnie.

Pozdrowienia


  • 1

#5 star

star
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 17 lipiec 2021 - 08:31

Cześć

Do chodzenia po górach, po terenie skalistym czy nawet "wystopniowanych" szlakach wszelkie sandały są po prostu niebezpieczne. Jestem miłośnikiem sandałów i sandałoklapek (nie używam do nich nigdy skarpetek - jakby co ;) ). Chodzę w nich często od kwietnia do września i miałem wiele modeli, z noskami, bez, wielopaskowe i dwupaskowe itd. i zawsze gdzieś mi się zahaczają, zdarza się potknąć a chodzenie po terenie nierównym jest po prostu niestabilne - być może nie opanowałem dobrze sztuki chodzenia...

Osobiście odradzam.

Do góry - lekkie adidasy na wibramie.

W dół - cięższe buty trzymające porządnie staw skokowy.

Tak wiem, do góry te cięższe buty po prostu niosłem w, czy na, plecaku ale tak mi było wygodnie i zawsze czułem się pewnie.

Pozdrowienia

Żeby nie bylo, tez odradzam. To jednak trochę balet. Staw skokowy niezabezpieczony. Patrzeć pod nogi nauczyłem się po złamaniach w czasie powrotu do zdrowia. Podobnie schodzenie z dwoma kijkami po skałach, tez trudne ich użycie,


Użytkownik star edytował ten post 17 lipiec 2021 - 09:32

  • 2

#6 star

star
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 17 lipiec 2021 - 08:32

Z sandałami to jest problem...nigdy nie wiesz jakiego koloru skarpety dobrać żeby pasowało...

 

To może bez skarpetek nieśmiało zapytam. Mailem assolo bodajże, tyle, ze z wibramem.


  • 1

#7 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 17 lipiec 2021 - 14:32


Patrzeć pod nogi nauczyłem się po złamaniach w czasie powrotu do zdrowia. Podobnie schodzenie z dwoma kijkami po skałach, tez trudne ich użycie,

 

Zwykle chodziłem w lecie w przewiewnych niskich butach bez membrany ale w tym roku po złamaniu kostki zapobiegawczo na wiosnę w wysokich pancernych Zodiakach używanych w zimie i dalej w nich łażę .. o dziwo nawet w największy upał zachowują się fenomenalnie - nie ugotowały mnie jeszcze a przecież było ostatnio cieplutko..... a stabilizacja jednak inna - pomoże się wyzbyć "lęków" pourazowych.


  • 2

#8 star

star
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 17 lipiec 2021 - 16:28

 


Patrzeć pod nogi nauczyłem się po złamaniach w czasie powrotu do zdrowia. Podobnie schodzenie z dwoma kijkami po skałach, tez trudne ich użycie,

 

Zwykle chodziłem w lecie w przewiewnych niskich butach bez membrany ale w tym roku po złamaniu kostki zapobiegawczo na wiosnę w wysokich pancernych Zodiakach używanych w zimie i dalej w nich łażę .. o dziwo nawet w największy upał zachowują się fenomenalnie - nie ugotowały mnie jeszcze a przecież było ostatnio cieplutko..... a stabilizacja jednak inna - pomoże się wyzbyć "lęków" pourazowych.

 

U mnie w domu tez jest osoba co chodzi w górskich po tym jak kopnęła odkurzacz, chyba nie w ramach protestu, i leczy teraz palec, chwaląc sobie wentylacje w takich górskich tyle, ze nie za kostkę. Bo to dobre buty są po prostu.


  • 1

#9 Wujot

Wujot
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lipiec 2021 - 18:41

Cześć

Do chodzenia po górach, po terenie skalistym czy nawet "wystopniowanych" szlakach wszelkie sandały są po prostu niebezpieczne. Jestem miłośnikiem sandałów i sandałoklapek (nie używam do nich nigdy skarpetek - jakby co ;) ). Chodzę w nich często od kwietnia do września i miałem wiele modeli, z noskami, bez, wielopaskowe i dwupaskowe itd. i zawsze gdzieś mi się zahaczają, zdarza się potknąć a chodzenie po terenie nierównym jest po prostu niestabilne - być może nie opanowałem dobrze sztuki chodzenia...

Osobiście odradzam.

Do góry - lekkie adidasy na wibramie.

W dół - cięższe buty trzymające porządnie staw skokowy.

Tak wiem, do góry te cięższe buty po prostu niosłem w, czy na, plecaku ale tak mi było wygodnie i zawsze czułem się pewnie.

Pozdrowienia

 

Najlepiej staw skokowy chroni zapięty but narciarski ;)

 

Mam inne doświadczenia, po latach chodzenia w wyższych butach uważam, że przydają się głównie w terenie mokrym. Jeśli jest skała i bez bagnisk albo brodu to zdecydowanie bezpieczniej i szybciej chodzi się w niskim obuwiu. Ograniczenie ruchomości stawu skokowego jest dokładnie przeciwne do tego co potrzebujemy. Myślę, że to jest oczywiste. Spróbuj a się zdziwisz jak szybko można się poruszać.

 

Co do sandałów to znów mit, firmy typu Asolo czy Keen produkują świetne trekkingowe, równie dobre do chodzenia jak pełne "addidasy". Zasadniczą wadą tego obuwia jest tylko to, że o ile kamyk łatwo w nie wpada to wytrząśniecie go jest niemożliwe. I co jakiś czas trzeba się zatrzymać i wyrzucić syfy. I to jest jedyny, choć skutecznie zniechęcający, feler tego obuwia. Bo stopę trzyma idealnie. To jest normalny but, tylko wycięty tam gdzie można.

 

Na szczęście pojawiła się kategoria mocno powycinanych butów, z siatką co nie wpuszcza większych kamieni. Na lato najlepsze.


Użytkownik Wujot edytował ten post 18 lipiec 2021 - 18:41

  • 3

#10 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 19 lipiec 2021 - 15:30

Wujot ty też tutaj? Miło cię przywitać. Narty Na linii dotknęła masowa emigracja czy jak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#11 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 lipiec 2021 - 15:39

Wujot ty też tutaj? Miło cię przywitać. Narty Na linii dotknęła masowa emigracja czy jak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wiesiek był tu na długo przed tobą.
Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#12 Wujot

Wujot
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 lipiec 2021 - 15:47

Wujot ty też tutaj? Miło cię przywitać. Narty Na linii dotknęła masowa emigracja czy jak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzięki za powitanie ;)  Jak widać moja aktywność tutaj nie była oszałamiająca ale być może się to zmieni. 


  • 3

#13 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 lipiec 2021 - 16:43


Dzięki za powitanie   Jak widać moja aktywność tutaj nie była oszałamiająca ale być może się to zmieni. 

 

Wujot powrócił cichaczem i chciał zobaczyć czy ktoś to zauważy.  :)


  • 1

#14 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 19 lipiec 2021 - 16:47


Wujot powrócił cichaczem i chciał zobaczyć czy ktoś to zauważy.

Przed chwilą w Muzo.FM mówili ze Wujot powrócił cichaczem ... mówili żeby nie powtarzać..


  • 3

#15 Wujot

Wujot
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 lipiec 2021 - 17:08

 


Dzięki za powitanie   Jak widać moja aktywność tutaj nie była oszałamiająca ale być może się to zmieni. 

 

Wujot powrócił cichaczem i chciał zobaczyć czy ktoś to zauważy.  :)

 

 

Czekałem (i nadal czekam) na lukratywny kontrakt redakcyjny!


  • 2

#16 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 lipiec 2021 - 21:15


lukratywny kontrakt redakcyjny!
dasz 2 dychy i będzie git

Forum Narciarskie KochamNarty.pl - Patronite.pl


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#17 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 lipiec 2021 - 21:37

dasz 2 dychy i będzie git
Forum Narciarskie KochamNarty.pl - Patronite.pl


Trochę to kiepsko wygląda.
Za pisanie czasami jednak redaktorom płacą. A na forum, ten kto więcej pisze, to powinien więcej płacić, za prąd, za miejsce na dysku. ;-)

Wujota ledwo ktoś tu ściągnął, a Ty go na wstępie straszysz kosztami. ;-)
  • 1

#18 Wujot

Wujot
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 lipiec 2021 - 21:42

 


lukratywny kontrakt redakcyjny!
dasz 2 dychy i będzie git

Forum Narciarskie KochamNarty.pl - Patronite.pl

 

 

Chyba mnie nie stać w takim razie na to aby tu pisać...


  • 2

#19 star

star
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 19 lipiec 2021 - 22:12

 

 


lukratywny kontrakt redakcyjny!
dasz 2 dychy i będzie git

Forum Narciarskie KochamNarty.pl - Patronite.pl

 

 

Chyba mnie nie stać w takim razie na to aby tu pisać...

Trochę poczucia humoru...


  • 1

#20 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 lipiec 2021 - 08:48


czasami jednak redaktorom płacą.
niestety nie jesteśmy tak bogaci jak skionline

 

Trochę poczucia humoru...

 

tak myślę że użytkonik Wujot na poważnie tego nie napisał


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych