Skocz do zawartości


Zdjęcie

moruniek wita się na forum

moruniek

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 moruniek

moruniek
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 17 lipiec 2021 - 20:09

Mam zaszczyt i przyjemność powitać, starych i nowych znajomych. Jedno forum padło, zaproszono mnie na inne (dzięki Michał za SMS-a). Z kilkunastoma osobami miałem przyjemność wspólnej jazdy na nartach, kilka innych spotkam pewnie w przyszłości. Poznałem na poprzednim forum kilku wartościowych ludzi, z kilkoma utrzymuję kontakt do dziś, z kilkoma się przyjaźnię.

 

Do zobaczenia na nartach i wspólnych wyjazdach.

 

Pozdrwiam

Krzysiek 


  • 8

#2 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 17 lipiec 2021 - 20:55

Mam zaszczyt i przyjemność powitać, starych i nowych znajomych. Jedno forum padło, zaproszono mnie na inne (dzięki Michał za SMS-a). Z kilkunastoma osobami miałem przyjemność wspólnej jazdy na nartach, kilka innych spotkam pewnie w przyszłości. Poznałem na poprzednim forum kilku wartościowych ludzi, z kilkoma utrzymuję kontakt do dziś, z kilkoma się przyjaźnię.
 
Do zobaczenia na nartach i wspólnych wyjazdach.
 
Pozdrwiam
Krzysiek 

Witaj Krzysztof.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#3 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 17 lipiec 2021 - 21:18

Czołem. Witamy!
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#4 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 lipiec 2021 - 21:29

Brawo że się zapisałeś.
Witamy.
  • 3

#5 Jasiek.

Jasiek.
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Janusz
  • Ulubiony stok:Chopok

Napisano 17 lipiec 2021 - 21:38

Cześć Krzychu ja też tu wyemigrowałem :)

Pozdrawiam


  • 2

#6 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 17 lipiec 2021 - 22:02

Cześć Krzysztof od dzisiaj nie jestem najnowszym użytkownikiem. Do zobaczenia na stoku
  • 2

#7 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 17 lipiec 2021 - 22:04

Mam zaszczyt i przyjemność powitać, starych i nowych znajomych. Jedno forum padło, zaproszono mnie na inne (dzięki Michał za SMS-a). Z kilkunastoma osobami miałem przyjemność wspólnej jazdy na nartach, kilka innych spotkam pewnie w przyszłości. Poznałem na poprzednim forum kilku wartościowych ludzi, z kilkoma utrzymuję kontakt do dziś, z kilkoma się przyjaźnię.

 

Do zobaczenia na nartach i wspólnych wyjazdach.

 

Pozdrwiam

Krzysiek 

Cześć.


  • 2

#8 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 18 lipiec 2021 - 10:09

Cześć  :cheers:  


  • 3

#9 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 18 lipiec 2021 - 16:14

Cześć, będzie sporo o SMR ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#10 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 18 lipiec 2021 - 17:36

Cześć, będzie sporo o SMR ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Eee tam, Moruniek pisał o różnych ośrodkach, bardzo fajne relacje, tak go zapamiętałem ze skiforum.


  • 3

#11 moruniek

moruniek
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 18 lipiec 2021 - 17:38

Cześć, będzie sporo o SMR ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć, niekoniecznie, ostatnio tam nie jeżdżę. 


  • 3

#12 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 18 lipiec 2021 - 17:38

Fajnie pisze, to fakt, Na innym forum też, chociaż tam glownie o SMR z synem ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#13 moruniek

moruniek
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 18 lipiec 2021 - 19:10

Cześć Krzysztof od dzisiaj nie jestem najnowszym użytkownikiem. Do zobaczenia na stoku

Cześć, a jednak będziesz, bo zarejestrowałem się chwilę wcześniej od Ciebie. Trochę ostatnio podróżowałem (na sąsiednim forum opisałem swoją wyprawę do 8, a w zasadzie do 9 krajów w czasach pandemii). Napiszę coś i tu, dzieląc się z Wami swoimi doświadczeniami. 


  • 2

#14 moruniek

moruniek
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 18 lipiec 2021 - 19:15

Fajnie pisze, to fakt, Na innym forum też, chociaż tam glownie o SMR z synem ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dużo jeżdżę z synem, ale córka radzi sobie na nartach coraz lepiej. Uwielbia się też ścigać, z moimi kolegami z forum, a jak przystało na 8 latkę, uwielbia wygrywać te wyścigi.  


  • 3

#15 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 18 lipiec 2021 - 19:17

Fajnie pisze, to fakt, Na innym forum też, chociaż tam glownie o SMR z synem ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dużo jeżdżę z synem, ale córka radzi sobie na nartach coraz lepiej. Uwielbia się też ścigać, z moimi kolegami z forum, a jak przystało na 8 latkę, uwielbia wygrywać te wyścigi.  

Ciekawe z którym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 3

#16 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 18 lipiec 2021 - 19:24

Cześć Krzysztof od dzisiaj nie jestem najnowszym użytkownikiem. Do zobaczenia na stoku

Cześć, a jednak będziesz, bo zarejestrowałem się chwilę wcześniej od Ciebie. Trochę ostatnio podróżowałem (na sąsiednim forum opisałem swoją wyprawę do 8, a w zasadzie do 9 krajów w czasach pandemii). Napiszę coś i tu, dzieląc się z Wami swoimi doświadczeniami.
Czekam, uwielbiam podróże, chętnie poczytam. My w tym roku o zgrozo pojechaliśmy do Hiszpanii, a dokładniej na ukochane Wyspy Kanaryjskie, tym razem po raz drugi Fuerteventura, moim zdaniem najmniej ciekawa, ale z najpiękniejszymi plażami. Też coś skrobnę, ale mam ostatnio mało czasu, sprzedaliśmy ogródek i jest w planach coś ciekawszego w górach, jak kupimy to się pochwalę. Pozdrawiam
  • 4

#17 moruniek

moruniek
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 18 lipiec 2021 - 20:12

 

 

Fajnie pisze, to fakt, Na innym forum też, chociaż tam glownie o SMR z synem ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dużo jeżdżę z synem, ale córka radzi sobie na nartach coraz lepiej. Uwielbia się też ścigać, z moimi kolegami z forum, a jak przystało na 8 latkę, uwielbia wygrywać te wyścigi.  

 

Ciekawe z którym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Przecież wiesz, że uwielbia wujka Witka. 


  • 4

#18 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 18 lipiec 2021 - 21:02


coś ciekawszego w górach, jak kupimy to się pochwalę.

To w górach po zeszłym roku zostało jeszcze coś do kupienia?


  • 1

#19 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 18 lipiec 2021 - 21:18

To "coś" nigdy nie trafiło do obiegu internetowych aukcji, w tym cała rzecz
Ale faktycznie ludzie wykupują wszystko, a jak już coś ciekawego jest, to ceny wyrywają z butów. Od kilku lat obserwowałem, ale były inne priorytety, czas na kupno nie jest najlepszy, ale jak wszystko się uda, to będę zadowolony.
  • 4

#20 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 18 lipiec 2021 - 22:33

witam na forum

 


Uwielbia się też ścigać, z moimi kolegami z forum, a jak przystało na 8 latkę, uwielbia wygrywać te wyścigi.  

pewnie masz jakieś filmiki z tych wyścigów - i wrzucisz do tematu o 8 latkach

8 latki - Dzieci na nartach - Forum narciarskie KochamNarty.pl


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: moruniek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych