Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polscy triathloniści w drodze po tytuł Mistrza i rekordzisty świata

IrinMan Robert Karaś triathlon ultra sport Mistrz świata

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 28 czerwiec 2021 - 08:18

Tutaj można śledzić live drogę Roberta Karasia i pozostałych dwóch Polaków po kolejny tytuł Mistrza i rekordzisty Świata:

https://www.bretzelu...fz4-1WeQVtl5kCo

 

 

Zawody odbędą się w COLMAR, chyba nie trzeba pisać o tej nazwy narciarzom ;) .


Użytkownik Sarensis edytował ten post 28 czerwiec 2021 - 08:22

  • 1

#2 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 28 czerwiec 2021 - 16:01

Po pływaniu ma czele Rober Karaś z nowym rekordem trasy! Teraz kreci na rowerze.Dołączona grafika
Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#3 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 29 czerwiec 2021 - 03:23

Ale nie obowiązują ich reguły triatlonów?
Tzn. Nie rozumiem jak ktoś może podawać mu picie?
Oglądałam mistrzostwa świata w triatlonie i bardzo się zdziwiłam, że zdyskwalifikowano zawodnika z a pomoc przy rozpięciu pływackiego stroju.
Biedakowi się zaciął zamek i ktoś mu otworzył i zbanowali go.
Zaskoczyło mnie jak buty pozostają wpięte do roweru i chłopaki biegną na boso z rowerem na zmianę butów na biegowe.
Komuś się tam rower przewrócił i też komentator zareagował, że jeśli z winy zawodnika to jest po nim. Sprzęt i kask miał być równo odłożony na swoje miejsce.
  • 1

#4 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 29 czerwiec 2021 - 05:19

Takie info znalazłem w komentarzach:

„Robert (K áras) fell on a bike. He was a leader, with 19 kms of swimming and about 360 kms of bicycle travelled in about 16 hours. His constants are good. He's not in danger. We are in the ER at Colmar Pasteur hospital. He's going to undergo tests. We will keep you informed of his condition. Good luck to Robert.”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#5 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 29 czerwiec 2021 - 06:24

Ale nie obowiązują ich reguły triatlonów?
Tzn. Nie rozumiem jak ktoś może podawać mu picie?
Oglądałam mistrzostwa świata w triatlonie i bardzo się zdziwiłam, że zdyskwalifikowano zawodnika z a pomoc przy rozpięciu pływackiego stroju.
Biedakowi się zaciął zamek i ktoś mu otworzył i zbanowali go.
Zaskoczyło mnie jak buty pozostają wpięte do roweru i chłopaki biegną na boso z rowerem na zmianę butów na biegowe.
Komuś się tam rower przewrócił i też komentator zareagował, że jeśli z winy zawodnika to jest po nim. Sprzęt i kask miał być równo odłożony na swoje miejsce.

Cześć

 

Bo to jest sport i są zasady. W różnych zawodach mogą być różne a nawet ws jednych mogą być różne dla zawodników startujących w różnych formułach czy klasach.

 

Sariensis Drogi jakbyś mógł zasięgnąć info u źródeł co z tym Panem Robertem i jaka była przyczyna upadku czy też spadnięcia z roweru??

 

Pozdrowienia serdeczne

Pozdrowienia


  • 0

#6 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 29 czerwiec 2021 - 11:21

Trasa była beznadziejna, taka wiejska ścieżka, nieoświetlona , prędkość 40 km/h , wąsko , zmęczenie , cóż tu dodać , jest sportowa złość , poważnych urazów brak, do następnego razu!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 29 czerwiec 2021 - 14:27

Trasa była beznadziejna, taka wiejska ścieżka, nieoświetlona , prędkość 40 km/h , wąsko , zmęczenie , cóż tu dodać , jest sportowa złość , poważnych urazów brak, do następnego razu!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

Oczywiście. To jest sport i sportowa walka. Przekaż serdeczne życzenia, podziękowania i wyrazy podziwu.

Pozdro


  • 1

#8 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 29 czerwiec 2021 - 15:13

Trasa była beznadziejna, taka wiejska ścieżka, nieoświetlona , prędkość 40 km/h , wąsko , zmęczenie , cóż tu dodać , jest sportowa złość , poważnych urazów brak, do następnego razu!


Ja jako największy znawca sportu też se coś napisze.

Zwycięzcy są na mecie.

Roberta nie znam, choć wszyscy go znają. Fajne obozy dla dzieci z żoną robił, ale... Jego brata też nie poznałem. Nie muszę znać wszystkich. Nawet jeśli on chodził na treningi bo chciał a ja chodziłem bo mi Mama kazała a trener był ten sam to było kiedy indziej. Teraz już wiesz, że nie jestem ze Śląska.

Dziwi mnie, że mimo takiego doswiadczenia, tak dużej ekipy nie pomyśleli o tym. Pomyśleli by poprosić o "posprzatanie" kawałka ale o tym, że można tam zasnąć w tej ciemności i nie trafić w drogę już nie.

Szkoda, że mu nie poszło.

A jak idzie innym?
  • 2

#9 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 29 czerwiec 2021 - 16:03

Zwycięzcy są na mecie.


A jak idzie innym?

Zwycięzca to pierwszy na mecie, pozostali to przegrani.

Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 3

#10 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 czerwiec 2021 - 16:51

Ale nie obowiązują ich reguły triatlonów?
 

Reguly celebrytow nie obowiazuja, to juz powinnas wiedziec.

Nawet moj mlody pare lat temu bylby zdyskwalifkowany w amatorskim triatlonie dla dzieci za cos takiego.

 

Tak jak Michal tez faceta nie znam, ale jak wrzucilem go w google to sie przerazilem co mi wujek google pokazal i jakie kolejne wyszukiwania zasugerowal.


  • 0

#11 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 29 czerwiec 2021 - 20:52

 

Ale nie obowiązują ich reguły triatlonów?
 

Reguly celebrytow nie obowiazuja, to juz powinnas wiedziec.

Nawet moj mlody pare lat temu bylby zdyskwalifkowany w amatorskim triatlonie dla dzieci za cos takiego.

 

Tak jak Michal tez faceta nie znam, ale jak wrzucilem go w google to sie przerazilem co mi wujek google pokazal i jakie kolejne wyszukiwania zasugerowal.

 

https://www.pudelek....55816487242272a


  • 2

#12 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 29 czerwiec 2021 - 21:05

Oglądałem trochę relacji od Adriana Kostery i... można się zgodzić, że trasa raczej marna...

Poza tym ładnie jedzie Adrian.
  • 1

#13 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 czerwiec 2021 - 21:18


Oglądałem trochę relacji od Adriana Kostery i... można się zgodzić, że trasa raczej marna...

 

Nie lapie, sorry. Wina organizatorow ze nie udalo sie rekordu swiata zrobic, bo trase nie taka zrobili jak trzeba i nie przygotowali ja jak nalezy?

O co w tym wszystkim chodzi? Robi sie Ultra Triathlon w nazwie, a tak naprawde to jest F1 i chodzi to zeby rekord zrobic?

 

Fotki piekne z tego pudelka... Ach ta Agnieszka... juz dawno tu nie mieszka...


Użytkownik Jack edytował ten post 29 czerwiec 2021 - 21:30

  • 1

#14 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 29 czerwiec 2021 - 21:43

Nie lapie, sorry. Wina organizatorow ze nie udalo sie rekordu swiata zrobic, bo trase nie taka zrobili jak trzeba i nie przygotowali ja jak nalezy?


Nie to miałem na myśli. Adrian jedzie dalej inni też.
To i tak zabawa dla 19 śmiałków.
Choć prawda jest, że oni tam dobrze wiedzą, że ci śmiałkowie na wpół przytomni kręcą tymi nogami....

Nikogo nie bronie, niczyim fanem jestem. Tak se pisze.

I masz racje to takie f1 po trochu.
  • 2

#15 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 czerwiec 2021 - 21:51


Nikogo nie bronie, niczyim fanem jestem. Tak se pisze.

 

To tak jak ja. I tak pewnie mi sie oberwie.

Wiadomo ze moc maja, duuuuuzo wieksza od naszej, ale nadal sa ludzmi i czasami cos nie pojdzie jak trzeba, czy to podczas wyscigu, czy poza nim.


  • 1

#16 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 29 czerwiec 2021 - 21:57

Trasa była beznadziejna, taka wiejska ścieżka, nieoświetlona , prędkość 40 km/h , wąsko , zmęczenie , cóż tu dodać , jest sportowa złość , poważnych urazów brak, do następnego razu!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć
Oczywiście. To jest sport i sportowa walka. Przekaż serdeczne życzenia, podziękowania i wyrazy podziwu.
Pozdro


Dzięki, na pewno przekażę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#17 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 29 czerwiec 2021 - 22:01

Oglądałem trochę relacji od Adriana Kostery i... można się zgodzić, że trasa raczej marna...

Delikatnie to ująłeś :), ja bym to określił jako kompromitacja organizatora, na rowerach czasowych po takiej wyrypie na imprezie rangi mistrzowskiej się nie jeździ -wstyd, ale dla organizatora!
Poza tym ładnie jedzie Adrian.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#18 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 29 czerwiec 2021 - 22:08

Nikogo nie bronie, niczyim fanem jestem. Tak se pisze.

 
To tak jak ja. I tak pewnie mi sie oberwie.
Wiadomo ze moc maja, duuuuuzo wieksza od naszej, ale nadal sa ludzmi i czasami cos nie pojdzie jak trzeba, czy to podczas wyscigu, czy poza nim.


Spoko kolego, znam Roberta już tyle lat i nie raz już upadał , po czym wstawał jeszcze silniejszy, spektakularny upadek to miał kilka lat temu na IsraMan w Izraelu, gdzie po wyjściu zza skały tak dmuchnęło , że go z trasy zmiotło , na ME w Poznaniu stary Giant hamulce poblokował na przejeździe kolejowym, a bym nadal na prowadzeniu pomimo, że już w wodzie sędziowie narobili mu pod górkę . Robert zdobędzie jeszcze wiele tytułów Mistrza Świata! Nigdy wcześniej nie spotkałem tak zaangażowanego zawodnika, należy dodać , że pomimo tak wielkich sukcesów nadal jest zwyczajnym, skromnym Robertem z Elbląga , to jest na prawdę super pozytywny gość!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#19 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 30 czerwiec 2021 - 10:40

 

 

Nikogo nie bronie, niczyim fanem jestem. Tak se pisze.

 
To tak jak ja. I tak pewnie mi sie oberwie.
Wiadomo ze moc maja, duuuuuzo wieksza od naszej, ale nadal sa ludzmi i czasami cos nie pojdzie jak trzeba, czy to podczas wyscigu, czy poza nim.

 


Spoko kolego, znam Roberta już tyle lat i nie raz już upadał , po czym wstawał jeszcze silniejszy, spektakularny upadek to miał kilka lat temu na IsraMan w Izraelu, gdzie po wyjściu zza skały tak dmuchnęło , że go z trasy zmiotło , na ME w Poznaniu stary Giant hamulce poblokował na przejeździe kolejowym, a bym nadal na prowadzeniu pomimo, że już w wodzie sędziowie narobili mu pod górkę . Robert zdobędzie jeszcze wiele tytułów Mistrza Świata! Nigdy wcześniej nie spotkałem tak zaangażowanego zawodnika, należy dodać , że pomimo tak wielkich sukcesów nadal jest zwyczajnym, skromnym Robertem z Elbląga , to jest na prawdę super pozytywny gość!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Cześć

Jak ktoś jest kimś to zawsze małym się to nie podoba. Tacy już mali są. Nie ma co reagować.

Pozdrowienia


  • 1

#20 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 30 czerwiec 2021 - 13:34

Dzisiaj na TdF mamy czasówkę w niekorzystnych warunkach, wystarczyło nieco opady deszczu by już kilku zawodników zaliczyło upadki lub kłopoty z prowadzeniem roweru czasowego, to powinno wielu uzmysłowić dlaczego takim rowerem powinno sie jeździć w optymalnie dobrych warunkach. To średnio kieorwalne jest, skonstruowane do ścigania na wprost bez wybojów , deszczu i mroku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Sarensis edytował ten post 30 czerwiec 2021 - 13:34

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: IrinMan, Robert Karaś, triathlon, ultra, sport, Mistrz świata

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych