Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam wszystkich starych i nowych znajomych


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jasiek.

Jasiek.
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Janusz
  • Ulubiony stok:Chopok

Napisano 16 czerwiec 2021 - 15:20

Witam wszystkich starych i nowych znajomych po kolejnej migracji.

Pewnie część mnie zna z tego forum którego nazwa nie przejdzie mi przez klawiaturę ale ostatnie bardzo przyjazne dla ludzi ktoś sp... cóz! życie!

Jeszcze raz serdecznie witam! i owocnego pisania życzę Wam i sobie. Zbliża się letni sezon narciarski a więc coś będzie trzeba coś się poślizgać no i popisać :) 

Pozdrawiam. Jasiek :) 


  • 6

#2 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 16 czerwiec 2021 - 15:48

Witam wszystkich starych i nowych znajomych po kolejnej migracji.

Pewnie część mnie zna z tego forum którego nazwa nie przejdzie mi przez klawiaturę ale ostatnie bardzo przyjazne dla ludzi ktoś sp... cóz! życie!

Jeszcze raz serdecznie witam! i owocnego pisania życzę Wam i sobie. Zbliża się letni sezon narciarski a więc coś będzie trzeba coś się poślizgać no i popisać :)

Pozdrawiam. Jasiek :)

Serdeczności! To pisałem ja. Star, tu przez jedno s. Przy okazji kumpla fotki

http://jean.dolbeaul...Valais-Feb2021/


Użytkownik star edytował ten post 16 czerwiec 2021 - 16:23

  • 1

#3 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 17 czerwiec 2021 - 08:14


Witam wszystkich starych i nowych znajomych po kolejnej migracji.
witaj

Pojeździłeś coś na Chopoku w tym sezonie ?


Przy okazji kumpla fotki
zaproś tego kumpla na nasze forum
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#4 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 17 czerwiec 2021 - 08:24

 


Witam wszystkich starych i nowych znajomych po kolejnej migracji.
witaj

Pojeździłeś coś na Chopoku w tym sezonie ?

 

 


Przy okazji kumpla fotki
zaproś tego kumpla na nasze forum

 

On zabojad, tu się nie pożywi. A miałby o czym pisać spływ Yukonem, czy łódka i lodowiec w Chile, wróciła po nich po tygodniu...


  • 1

#5 Jasiek.

Jasiek.
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Janusz
  • Ulubiony stok:Chopok

Napisano 17 czerwiec 2021 - 20:59

No nie było dane odwiedzić nawet SVKi :( co się wybierałem to stopa zrobili. W tym sezonie 11 dni sCyrk i 3 dni na Molltku w sierpniu.
Fajnie TMR postąpił z tymi minimalnymi dopłatami i przepisaniem sezonówek! Szacun!
W tym sezonie sobie odbijemy mam nadzieję ale szkoda sezonu bo byłby chyba jeden z lepszych w ciągu kilku jak nie kilunastu lat.

Użytkownik Jasiek. edytował ten post 17 czerwiec 2021 - 21:00

  • 1

#6 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 14 lipiec 2021 - 22:09

Podepnę się pod temat Jaśka. Witam wszystkich starych znajomych z SF, oraz tych, których dopiero poznam. Po katastrofie SF założyłem konto na innym forum, ale delikatnie mówiąc jakoś mi nie leży. Dzięki Michałowi, trafiłem tutaj.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie Tomek
  • 6

#7 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 lipiec 2021 - 22:13

Serdecznie witamy. Baw się dobrze!
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#8 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 lipiec 2021 - 22:32


na innym forum, ale delikatnie mówiąc jakoś mi nie leży

domyślam się przyczyny  :)

 

witam serdecznie choć przyznam że nie pamiętam takiego nicka z czasów gdy na SF pisałem 


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#9 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 15 lipiec 2021 - 11:13

na innym forum, ale delikatnie mówiąc jakoś mi nie leży

domyślam się przyczyny  :)
 
witam serdecznie choć przyznam że nie pamiętam takiego nicka z czasów gdy na SF pisałem
Pisałem tam od 2010 roku. Może się minęliśmy.
  • 1

#10 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 15 lipiec 2021 - 11:58

Podepnę się pod temat Jaśka. Witam wszystkich starych znajomych z SF, oraz tych, których dopiero poznam. Po katastrofie SF założyłem konto na innym forum, ale delikatnie mówiąc jakoś mi nie leży. Dzięki Michałowi, trafiłem tutaj.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie Tomek

Witam.


  • 1

#11 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 15 lipiec 2021 - 22:57


Pisałem tam od 2010 roku

A miales avatara w czapce?


  • 0

#12 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 15 lipiec 2021 - 23:07


Pisałem tam od 2010 roku

A miales avatara w czapce?
Nie, takiego miałem

Załączone pliki


  • 2

#13 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 lipiec 2021 - 06:47

 

 

Pisałem tam od 2010 roku

A miales avatara w czapce?
Nie, takiego miałem

 

Cześć Tomaszu.

Dzięki za zdjęcia mojego miasta z góry, choć odebrałem je z wielkim opóźnieniem bo przesłałeś je jakąś dziwną drogą i mi się gdzieś schowały.

Dzwoniłem do Ciebie, nawet parę razy ale pewnie stawiałeś jakieś wielkie klimatyzatory i nie odbierałeś.

Pozdrowienia serdeczne


  • 0

#14 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 16 lipiec 2021 - 06:58

Pisałem tam od 2010 roku

A miales avatara w czapce?
Nie, takiego miałem

Cześć Tomaszu.
Dzięki za zdjęcia mojego miasta z góry, choć odebrałem je z wielkim opóźnieniem bo przesłałeś je jakąś dziwną drogą i mi się gdzieś schowały.
Dzwoniłem do Ciebie, nawet parę razy ale pewnie stawiałeś jakieś wielkie klimatyzatory i nie odbierałeś.
Pozdrowienia serdeczne
Miałem problem z telefonem, straciłem większość kontaktów. W końcu Michał napisał do mnie SMS z zaproszeniem na to forum i skorzystałem. A nieznanych numerów nie odbierałem, bo sprzedawalismy z żoną ogródek działkowy i telefony się urywały,a działka była już zaklepana. Podeślij mi proszę jeszcze raz swój numer, jak będę w Warszawie, to zapraszam na piwo.
  • 0

#15 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 lipiec 2021 - 07:10

 

 

 

 

Pisałem tam od 2010 roku

A miales avatara w czapce?
Nie, takiego miałem

Cześć Tomaszu.
Dzięki za zdjęcia mojego miasta z góry, choć odebrałem je z wielkim opóźnieniem bo przesłałeś je jakąś dziwną drogą i mi się gdzieś schowały.
Dzwoniłem do Ciebie, nawet parę razy ale pewnie stawiałeś jakieś wielkie klimatyzatory i nie odbierałeś.
Pozdrowienia serdeczne
Miałem problem z telefonem, straciłem większość kontaktów. W końcu Michał napisał do mnie SMS z zaproszeniem na to forum i skorzystałem. A nieznanych numerów nie odbierałem, bo sprzedawalismy z żoną ogródek działkowy i telefony się urywały,a działka była już zaklepana. Podeślij mi proszę jeszcze raz swój numer, jak będę w Warszawie, to zapraszam na piwo.

 

Cześć

To ja zapraszam bo Ty jesteś gościem!

Jakby co 600249600.

Pozdrowienia serdeczne


  • 1

#16 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 lipiec 2021 - 23:33


Pisałem tam od 2010 roku. Może się minęliśmy.
wtedy to już mnie tam nie było
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#17 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 17 lipiec 2021 - 02:25

 


Pisałem tam od 2010 roku. Może się minęliśmy.
wtedy to już mnie tam nie było

 

Bubol to znana postac

wbilo mie sie to w pamiec, ze zawsze zrownowazony, wie co mowi


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#18 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 17 lipiec 2021 - 16:50





Pisałem tam od 2010 roku

A miales avatara w czapce?

Nie, takiego miałem

Cześć Tomaszu.
Dzięki za zdjęcia mojego miasta z góry, choć odebrałem je z wielkim opóźnieniem bo przesłałeś je jakąś dziwną drogą i mi się gdzieś schowały.
Dzwoniłem do Ciebie, nawet parę razy ale pewnie stawiałeś jakieś wielkie klimatyzatory i nie odbierałeś.
Pozdrowienia serdeczne

Miałem problem z telefonem, straciłem większość kontaktów. W końcu Michał napisał do mnie SMS z zaproszeniem na to forum i skorzystałem. A nieznanych numerów nie odbierałem, bo sprzedawalismy z żoną ogródek działkowy i telefony się urywały,a działka była już zaklepana. Podeślij mi proszę jeszcze raz swój numer, jak będę w Warszawie, to zapraszam na piwo.

Wysłałem tego sms do większości narciarzy z mojego spisu tel. Na razie jesteś tu pierwszy... ;-). Fajnie ze jestes. Kilka osób obiecało kontakt w sezonie.

Użytkownik mig edytował ten post 17 lipiec 2021 - 16:51

  • 3

#19 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 07 styczeń 2022 - 12:59

To i ja się melduję po latach nieobecności...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Tadek


  • 3
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#20 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 styczeń 2022 - 13:59

Witaj, witaj, kiedyś byłeś bardzo aktywny.


  • 1



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych