Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomorska 500 (POM500) jest rowerowym ultramaratonem adresowanym do zaawansowanych i doświadczonych


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
302 odpowiedzi w tym temacie

#1 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 22 maj 2021 - 20:37

My dziś podjęliśmy pierwszą próbę spakowania się. Nie wyszło najlepiej i właśnie zamówiłam dodatkową sakwę pod ramę.
Załączony plik  IMG-20210522-WA0002.jpg   108,82 KB   18 Ilość pobrańZałączony plik  20210522_182452.jpg   126,15 KB   18 Ilość pobrań

Mitek jak dostajecie się na start? Gdzie śpicie?
My zostawiamy auto w Gdańsku i 2-go pociągiem jedziemy na Wolin, potem 35 km do Czarnocina. Tam udało się ogarnąć nocleg w hotelu przy starcie.

Użytkownik bacteria edytował ten post 22 maj 2021 - 20:38

  • 4

#2 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 22 maj 2021 - 21:33

A Na Wolin to nie lepiej się zabookować w Świnoujściu? Trzeba bylo napisać , mam duża sakwe pod ramę do gravela, trochę przeszkadza przy pedałowaniu, ale można się przyzwyczaić. Michał ten twoj Bolt jakis taki przydługoway, ściagnij aplikacje Na smartphone, wtedy ustawisz ekrany jakie chcesz, przelaczasz ekrany prawym przycieskiem, pomniejszasz, powiekszasz tymi bocznymi. Z apki też wgrasz trasy, i zapisane i te ogolne i mapy powgrwywasz jakie tylko potrzebujesz z calego Świata z trasami i segmentami ze stravy, segmenty możesz sobie opcjonalnie wlaczyc Na rywalizacje, wowczas pokaze czy jestes za czy przed KOM i o ile, no I oczywiście ile do końca segmentu. Udanej zabawy.

P.S. dobrze nawiguje w górach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#3 bacteria

bacteria
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 22 maj 2021 - 22:53

A Na Wolin to nie lepiej się zabookować w Świnoujściu? Trzeba bylo napisać , mam duża sakwe pod ramę do gravela, trochę przeszkadza przy pedałowaniu, ale można się przyzwyczaić. Michał ten twoj Bolt jakis taki przydługoway, ściagnij aplikacje Na smartphone, wtedy ustawisz ekrany jakie chcesz, przelaczasz ekrany prawym przycieskiem, pomniejszasz, powiekszasz tymi bocznymi. Z apki też wgrasz trasy, i zapisane i te ogolne i mapy powgrwywasz jakie tylko potrzebujesz z calego Świata z trasami i segmentami ze stravy, segmenty możesz sobie opcjonalnie wlaczyc Na rywalizacje, wowczas pokaze czy jestes za czy przed KOM i o ile, no I oczywiście ile do końca segmentu. Udanej zabawy.P.S. dobrze nawiguje w górach?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My śpimy w hotelu na starcie w Czarnocinie, najbliżej udało nam się znaleźć połączenie na Wolin. To wiocha, na którą ma dostać się 500 osób jednego dnia, generalnie ogarnięcie połączenia prawie graniczyło z cudem. Jedziemy 8 godzin z 3 przesiadkami.
Spanie opłacałam 8 miesięcy temu, ale za to wstaniemy, zjemy podane śniadanie i wyjdziemy przez drzwi prosto na start.
  • 3

#4 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 23 maj 2021 - 08:16

Powodzenia!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#5 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 23 maj 2021 - 08:48

Jedziemy 8 godzin z 3 przesiadkami.


Niewiele szybciej jak rowerem ;)
Północ Polski to przy podróżowaniu w szerz to jest niewyobrażalny skansen, jeśli chodzi o komunikację publiczna. Chociaz autem tez trzeba mieć mocne nerwy.
Wręcz niewiarygodne.

Powodzenia.
  • 3

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 maj 2021 - 09:33

My dziś podjęliśmy pierwszą próbę spakowania się. Nie wyszło najlepiej i właśnie zamówiłam dodatkową sakwę pod ramę.
attachicon.gifIMG-20210522-WA0002.jpgattachicon.gif20210522_182452.jpg

Mitek jak dostajecie się na start? Gdzie śpicie?
My zostawiamy auto w Gdańsku i 2-go pociągiem jedziemy na Wolin, potem 35 km do Czarnocina. Tam udało się ogarnąć nocleg w hotelu przy starcie.

Cześć

Z dotarciem problem bo nie ma biletów dla rowerów ani z W-wy do Szczecina ani z Gdańska do Szczecina. Ostatecznie wbijemy się na pałę. Mamy w Szczecinie metę i podwózkę u kumpla a ja mam rodzinę w Sopocie więc coś się wymyśli.

Z pakowaniem mam łatwiej bo pakuję się jak zwykle i w drogę. Jeszcze wszystkiego nie kupiłem ze sprzętu bo do tej pory raczej żyłem spływem - musi być zachowana kolejność zdarzeń. :)

W każdym razie jeżeli by mnie nie było na stracie to znaczy, że nie żyję.

Pozdrowienia


  • 2

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 maj 2021 - 09:55

 

Jedziemy 8 godzin z 3 przesiadkami.


Niewiele szybciej jak rowerem ;)
Północ Polski to przy podróżowaniu w szerz to jest niewyobrażalny skansen, jeśli chodzi o komunikację publiczna. Chociaz autem tez trzeba mieć mocne nerwy.
Wręcz niewiarygodne.

Powodzenia.

 

Cześć

Co Ty opowiadasz, Michał?!!

Parę podróży Północną Strzałą będę wspominał do kona życia. Co t były za czasy...Taksówką jechał się z Augustowa do Ełku - bo było najtaniej a później prawie dwa dni podróży. Mnie ten pociąg kojarzył się z Koleją Transsyberyjską. Przystanki na każdej stacyjce. Postoje w lesie w czasie których pól pociągu wylegało na przytorze, jadło, piło. Kiedyś jechali cyganie to kumpel  gitarzysta, grał z nimi przez prawie 8 godzin bez przerwy.

Stary to były czasy. Nikt nie musiał być szybko, na czas, w terminie - wszyscy byli zdrowi.

Pozdrowienia serdeczne


  • 1

#8 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 26 maj 2021 - 06:54

 

 


My dziś podjęliśmy pierwszą próbę spakowania się. Nie wyszło najlepiej i właśnie zamówiłam dodatkową sakwę pod ramę.attachicon.gifIMG-20210522-WA0002.jpgattachicon.gif20210522_182452.jpg
Mitek jak dostajecie się na start? Gdzie śpicie?
My zostawiamy auto w Gdańsku i 2-go pociągiem jedziemy na Wolin, potem 35 km do Czarnocina. Tam udało się ogarnąć nocleg w hotelu przy starcie.

Cześć
Z dotarciem problem bo nie ma biletów dla rowerów ani z W-wy do Szczecina ani z Gdańska do Szczecina. Ostatecznie wbijemy się na pałę. Mamy w Szczecinie metę i podwózkę u kumpla a ja mam rodzinę w Sopocie więc coś się wymyśli.
Z pakowaniem mam łatwiej bo pakuję się jak zwykle i w drogę. Jeszcze wszystkiego nie kupiłem ze sprzętu bo do tej pory raczej żyłem spływem - musi być zachowana kolejność zdarzeń. :)
W każdym razie jeżeli by mnie nie było na stracie to znaczy, że nie żyję.
Pozdrowienia
My nabyliśmy już bilety (drogą wytargania ich prawie siłą od pana w okienku na PKP). Przez internet się nie dało, pani na infolini nie ogarnęła, pani w okienku również - nie ma, nie da się, brak miejsc na rowery. Ostatecznie pan na popołudniowej zmianie dał radę.

................

 

Cześć

Logistyka ogarnięta.

W nocy z 1 na 2 samochodem do Sopotu. Tam zostawiamy samochód u kumpla. Dalej kolejka lub rowerami do Gdyni i stamtąd mamy bilety na pociąg bezpośredni (!!) do Szczecina.

W Szczecinie odbiera nas inny kumpel busem i u niego śpimy a rano zawiezie nas na start. Tak, że mamy luksus!

Chłopaki już robią próby z pakowaniem a ja zastanawiam się czego nie zabierać.

Pozdrowienia


  • 3

#9 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 26 maj 2021 - 07:16

Powodzenia!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#10 bacteria

bacteria
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 26 maj 2021 - 11:47










My dziś podjęliśmy pierwszą próbę spakowania się. Nie wyszło najlepiej i właśnie zamówiłam dodatkową sakwę pod ramę.attachicon.gifIMG-20210522-WA0002.jpgattachicon.gif20210522_182452.jpg
Mitek jak dostajecie się na start? Gdzie śpicie?
My zostawiamy auto w Gdańsku i 2-go pociągiem jedziemy na Wolin, potem 35 km do Czarnocina. Tam udało się ogarnąć nocleg w hotelu przy starcie.

Cześć
Z dotarciem problem bo nie ma biletów dla rowerów ani z W-wy do Szczecina ani z Gdańska do Szczecina. Ostatecznie wbijemy się na pałę. Mamy w Szczecinie metę i podwózkę u kumpla a ja mam rodzinę w Sopocie więc coś się wymyśli.
Z pakowaniem mam łatwiej bo pakuję się jak zwykle i w drogę. Jeszcze wszystkiego nie kupiłem ze sprzętu bo do tej pory raczej żyłem spływem - musi być zachowana kolejność zdarzeń. :)
W każdym razie jeżeli by mnie nie było na stracie to znaczy, że nie żyję.
Pozdrowienia
My nabyliśmy już bilety (drogą wytargania ich prawie siłą od pana w okienku na PKP). Przez internet się nie dało, pani na infolini nie ogarnęła, pani w okienku również - nie ma, nie da się, brak miejsc na rowery. Ostatecznie pan na popołudniowej zmianie dał radę.
................
Cześć
Logistyka ogarnięta.
W nocy z 1 na 2 samochodem do Sopotu. Tam zostawiamy samochód u kumpla. Dalej kolejka lub rowerami do Gdyni i stamtąd mamy bilety na pociąg bezpośredni (!!) do Szczecina.
W Szczecinie odbiera nas inny kumpel busem i u niego śpimy a rano zawiezie nas na start. Tak, że mamy luksus!
Chłopaki już robią próby z pakowaniem a ja zastanawiam się czego nie zabierać.
Pozdrowienia
Nie sztuką jest przejechać, tylko sztuką jest dostać się na start :D

A doniesienia z trasy mówią, że nie dość że sklepów mało to jeszcze nie do wszystkich da się wejść :D
Załączony plik  Screenshot_20210525-231627_Instagram.jpg   140,64 KB   10 Ilość pobrań
  • 2

#11 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 26 maj 2021 - 12:33

No Tak, teraz jeszcze perfumy do sakwy trzeba zapakować ;) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#12 bacteria

bacteria
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 26 maj 2021 - 12:51

No Tak, teraz jeszcze perfumy do sakwy trzeba zapakować ;) .Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Do bidonu :D
  • 1

#13 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 maj 2021 - 13:18

Pedalujcie tak zeby sie nie spocic  :boogie:


  • 2

#14 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 26 maj 2021 - 13:38

Dla lepszego kibicowania wydzieliłem z ogólnego tematu rowerowego

POWODZENIA

 

https://pomorska500.pl/


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#15 Figozmakiem

Figozmakiem
  • Użytkownik
  • 104 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wieliczka
  • Narty:Atomic Redster S9
  • Imię :Kazimierz

Napisano 26 maj 2021 - 17:41

Jaka nagroda czeka na zwycięzcę?

500+?


  • 0

"Tam właśnie teraz rozkwitły kwiaty, stokrotki, fiołki, kaczeńce i maki".

 


#16 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 maj 2021 - 17:45

Jaka nagroda czeka na zwycięzcę?
500+?


https://pomorska500....-organizatorow/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#17 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 26 maj 2021 - 18:44

No Tak, teraz jeszcze perfumy do sakwy trzeba zapakować ;) .Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Do bidonu :D


Bedzie lepszy efekt ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#18 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 26 maj 2021 - 19:01

Dla lepszego kibicowania wydzieliłem z ogólnego tematu rowerowego
POWODZENIA
 
https://pomorska500.pl/


Janie , to może z linkiem do forumowych kropek?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#19 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 26 maj 2021 - 20:10

 

Jaka nagroda czeka na zwycięzcę?
500+?


https://pomorska500....-organizatorow/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Cześć

Zostaw, nie zrozumie.

Pozdrowienia


  • 1

#20 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 26 maj 2021 - 21:56

 

Jaka nagroda czeka na zwycięzcę?
500+?

https://pomorska500....-organizatorow/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Cześć
Zostaw, nie zrozumie.
Pozdrowienia


Here dobre, bardzo dobre :) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych