Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śnieżnik w pierwszy dzień wiosny


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 marzec 2021 - 18:29

Administrator lubi relacje, więc coś wrzucę z ostatniego nartowania. To był pierwszy dzień wiosny, niespełna kilka dni temu, i napadało 50cm miękkiego świeżego śniegu. Obłędna jazda w lesie. Na końcu raczę kawałkiem wypowiedzi Zuzanny Witych na temat jazdy w lesie, co dla mnie stało się inspirujące !

 

Foto i narty: Kamil, Wujot, Mario
 
Start z parkingu
Załączony plik  DSC02753.JPG   204,34 KB   8 Ilość pobrań
 
 
Podejście
Załączony plik  IMG_20210320_110142.jpg   240,68 KB   7 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC02782.JPG   164,72 KB   7 Ilość pobrań
 
 
Po drodze ładny punkt widokowy na kopułę Śnieżnika
Załączony plik  DSC02779.JPG   195,28 KB   5 Ilość pobrań
Załączony plik  20210320_111708_A.jpg   277,2 KB   5 Ilość pobrań
 
Spojrzenie na zjazd
Załączony plik  IMG_20210320_152323.jpg   77,14 KB   5 Ilość pobrań
 
 
Narty w dół !
Załączony plik  20210320_140522(0).jpg   208,09 KB   4 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_20210320_140435.jpg   178,49 KB   4 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC02786.JPG   252,13 KB   4 Ilość pobrań
 
Zjechane 4 linie:
Załączony plik  DSC02803.JPG   223,08 KB   4 Ilość pobrań
Załączony plik  20210320_165944_A.jpg   265,08 KB   4 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC02824.JPG   180,39 KB   4 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC02815.JPG   192,05 KB   5 Ilość pobrań
 
ZUZA: "Miałam fajny start, bo zaczęłam jeździć w lesie. Coraz szybciej i coraz szybciej. Jeździliśmy naprawdę pełnym gazem. I potem, jak wyjeżdżałam na otwartą przestrzeń, to był luzik. Można skręcić gdzie się chce, a na dodatek - tak się wydawało - wszystko było w jakby zwolnionym tempie. Bo przecież w lesie trzeba zwracać uwagę na dużo więcej uwarunkowań niż na otwartej przestrzeni. Jak teraz prowadzę grupy na Majesty Freeride Camp, to kiedy wjeżdżamy do lasu, dla wielu ludzi to męczarnia. Mówią potem, że oni nie lubią, że absolutnie żaden las. A są to zwykle bardzo dobrzy narciarze, tyle że przyzwyczajeni jedynie do otwartych terenów. A ja mam odwrotnie - bardzo lubię las. To jest ta szybkość podejmowania decyzji, reakcja. Fajny trening."
SKI MAGAZYN nr 76
 

Załączone pliki


Użytkownik MarioJ edytował ten post 25 marzec 2021 - 18:32

  • 11

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 marzec 2021 - 19:42


Administrator lubi relacje, więc coś wrzucę z ostatniego nartowania
piękne dzięki ostatnio taki warun miałem w Saas Grund przed 3 laty

gallery_10_392_358790.jpg


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marzec 2021 - 14:03

Zazdroszczę. Świetne warunki, piękny dzień. Już ponad rok nie byłem w tamtej, bliskiej mi okolicy.
  • 3

#4 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 26 marzec 2021 - 15:11


Administrator lubi relacje, więc coś wrzucę z ostatniego nartowania

piękne dzięki ostatnio taki warun miałem w Saas Grund przed 3 laty
gallery_10_392_358790.jpg
Ja tydzień temu na Szrenicy. Ten sezon dopisał sniegiem mimo obostrzen.

Załączone pliki


  • 4

#5 MarioJ

MarioJ
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 marzec 2021 - 21:55

Zazdroszczę. Świetne warunki, piękny dzień. Już ponad rok nie byłem w tamtej, bliskiej mi okolicy.


W jedną niedzielę mieliśmy 25cm, tydzień później dwa razy więcej.
Na warunek trzeba być elastycznym i mieszkać blisko gór :-)
  • 1

#6 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 29 kwiecień 2022 - 09:28

offtop związany z wiszącymi mostami przeniosłem tutaj

Na wiosnę jak znalazł - Nasze inne pasje - Forum narciarskie KochamNarty.pl

:alegosc:


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych