Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dokąd jechać w czasach COVID 19 ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
791 odpowiedzi w tym temacie

#581 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 sierpień 2022 - 21:15

Cześć
W każdych czasach jechać na rzekę:
 
W górnym biegu zawsze jest pusto i cicho.
attachicon.gifIMG-20220730-WA0007.jpg
 
ale też trzeba się narobić, często z wody:
attachicon.gifIMG-20220801-WA0071.jpg
 
oraz nanosić a to przy sporej ilości kajaków trwa niestety a gdy już schyłek dnia i wszyscy zmęczeni to się nie chce:
attachicon.gifIMG-20220801-WA0044.jpg
 
 
Biwak z wody bez możliwości dojazdu z lądu zapewnia spokój i całkowity brak niechcianych gości.
attachicon.gifIMG-20220731-WA0000.jpg
attachicon.gifIMG-20220801-WA0015.jpg
 
Ale generalnie jest ładnie:
attachicon.gifIMG-20220730-WA0018.jpg
 
Pozdro

Mitek, relacja ze zdjęciami ładnymi.
Podziwiam, zadroszczę dzikości.
Kurcze mać.

Użytkownik MarioJ edytował ten post 05 sierpień 2022 - 21:16

  • 2

#582 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 06 sierpień 2022 - 09:59

Cześć

To raczej nie relacja tylko sugestia...

Zdjęcia nie moje - ja praktycznie w ogóle zdjęć nie robię - ale było sporo osób lubiących fotografować i filmować i mających "oko". Po wyjazdach zawsze robią filmy na jakiejś kanwie, naprawdę fajne.

Dzikości trzeba szukać bo jest jej już niewiele ale czasami pod nosem. Oczywiście też nie wolno takich miejsc polecać ani propagować w sieci - to zbrodnia - ale można pokazać jej walor.

Pozdrowienia


  • 2

#583 Chertan

Chertan
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Blizzard SRC Firebird, Stockli SX
  • Imię :Piotr

Napisano 06 sierpień 2022 - 19:07

@mig nie wiem czy zauważyłeś obłoki srebrzyste na jednym ze swoich zdjęć.
My w epoce covidowej robiliśmy kursy nurkowe w Egipcie. Niestety nowe hobby wciąga, nowe wydatki, dobrze że od brunera udało się parę nart wyrwać w fajnej kasie.Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
  • 1

#584 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 06 sierpień 2022 - 19:42

PADI, CMAS czy jeszcze inna organizacja?
  • 0

#585 moruniek

moruniek
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 06 sierpień 2022 - 21:52

@mig nie wiem czy zauważyłeś obłoki srebrzyste na jednym ze swoich zdjęć.
My w epoce covidowej robiliśmy kursy nurkowe w Egipcie. Niestety nowe hobby wciąga, nowe wydatki, dobrze że od brunera udało się parę nart wyrwać w fajnej kasie.

 

Cześć,

 

zdjęcia piękne, pasja też. Natomiast na sam Egipt bym uważał. Moja koleżanka zginęła tam podczas nurkowania. Jak wszystko w porządku, jest ok. Jak cokolwiek zaczyna się dziać - masz problem.  


  • 1

#586 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 06 sierpień 2022 - 22:01

 

 

…no i
Dzień Dobry BardzoDołączona grafika

Co to za stok?

Ty mi powiedz, bywasz w okolicach - acz nie pamietam, czy czytałam Twą relację stąd
;)
 

Szklarska?


O szklarskiej pisałeś ;)
To Rokytnice.
  • 0

#587 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 06 sierpień 2022 - 22:11

@mig nie wiem czy zauważyłeś obłoki srebrzyste na jednym ze swoich zdjęć.
My w epoce covidowej robiliśmy kursy nurkowe w Egipcie. Niestety nowe hobby wciąga, nowe wydatki, dobrze że od brunera udało się parę nart wyrwać w fajnej kasie.Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


I jak wrażenia?
  • 0

#588 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 sierpień 2022 - 00:09


To raczej nie relacja tylko sugestia...

Zdjęcia nie moje - ja praktycznie w ogóle zdjęć nie robię - ale było sporo osób lubiących fotografować i filmować i mających "oko". Po wyjazdach zawsze robią filmy na jakiejś kanwie, naprawdę fajne.

Dzikości trzeba szukać bo jest jej już niewiele ale czasami pod nosem. Oczywiście też nie wolno takich miejsc polecać ani propagować w sieci - to zbrodnia - ale można pokazać jej walor.

 

Ależ dziękuję że chciało Ci się choćby wziąć foto od innych osób i nam je tutaj pokazać.

 

Sieć źle użyta to zbrodnia.  :D


  • 1

#589 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 07 sierpień 2022 - 14:12

Cześć

To ja dziękuję za miłe słowo.

Pozdro


  • 0

#590 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 07 sierpień 2022 - 22:35


Biwak z wody bez możliwości dojazdu z lądu zapewnia spokój i całkowity brak niechcianych gości.
post-144-0-89785200-1659683364.jpg

 

No to już prawdziwa relacja z dżungli - dzięki

 

Ps. fajny ten warkoczyk, potrafisz zapleść sam czy jakaś niewiasta służyła pomocą  ?


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#591 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 07 sierpień 2022 - 22:45

@mig nie wiem czy zauważyłeś obłoki srebrzyste na jednym ze swoich zdjęć.
My w epoce covidowej robiliśmy kursy nurkowe w Egipcie. Niestety nowe hobby wciąga, nowe wydatki, dobrze że od brunera udało się parę nart wyrwać w fajnej kasie.

 
Cześć,
 
zdjęcia piękne, pasja też. Natomiast na sam Egipt bym uważał. Moja koleżanka zginęła tam podczas nurkowania. Jak wszystko w porządku, jest ok. Jak cokolwiek zaczyna się dziać - masz problem.
Mój znajomy jest instruktorem nurkowania, ma stopień instruktorski CMAS M3. Kiedyś powiedział dokładnie to samo.
  • 2

#592 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 08 sierpień 2022 - 08:20

 


Biwak z wody bez możliwości dojazdu z lądu zapewnia spokój i całkowity brak niechcianych gości.
post-144-0-89785200-1659683364.jpg
 

 

No to już prawdziwa relacja z dżungli - dzięki

 

Ps. fajny ten warkoczyk, potrafisz zapleść sam czy jakaś niewiasta służyła pomocą  ?

 

Cześć

E tam "z dżungli". Nigdy nie byłem w dżungli, chyba bym się bał.

Moja żona powiedziała, że na rzeka była nudna i nic się nie działo... i trochę tak było ale wybór trasy był celowy bo część osób płynęła jedynką po raz pierwszy.

Warkoczyk... nie umiem, niewiasta.

Pozdrowienia


  • 1

#593 Chertan

Chertan
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Blizzard SRC Firebird, Stockli SX
  • Imię :Piotr

Napisano 08 sierpień 2022 - 16:22

[quote name="kordiankw" post="91571" timestamp="1659811334"]PADI, CMAS czy jeszcze inna organizacja?[/quote]

PADI, chociaż nie ma to chyba większego znaczenia. Swoje trzeba poznać i poćwiczyć.


 
Cześć,
 
zdjęcia piękne, pasja też. Natomiast na sam Egipt bym uważał. Moja koleżanka zginęła tam podczas nurkowania. Jak wszystko w porządku, jest ok. Jak cokolwiek zaczyna się dziać - masz problem.  

Pytanie co oznacza uważać. Przy nurkowaniu ogólnie trzeba uważać, mieć zaufanego partnurka, przewodnika. Sami instruktorzy byli bardzo kompetentni. Do Egiptu jeżdżą tysiące ludzi i jest ok. Giną ludzie na nartach w Szwajcarii, też trzeba uważać.



I jak wrażenia?
Rewelacyjne. Każdy kolejny nur to kolejne pozytywne emocje, zbieranie doświadczeń. Zarówno wrażenia wizualne, jak i sam fakt przebywania w środowisku daje świetne uczucie.



Cześć,
 
zdjęcia piękne, pasja też. Natomiast na sam Egipt bym uważał. Moja koleżanka zginęła tam podczas nurkowania. Jak wszystko w porządku, jest ok. Jak cokolwiek zaczyna się dziać - masz problem.
Mój znajomy jest instruktorem nurkowania, ma stopień instruktorski CMAS M3. Kiedyś powiedział dokładnie to samo.[/quote]

No właśnie, gdyby sprecyzował o co chodziło. Problem z Egiptem na pewno jest taki, że nurkujesz z dala od cywilizacji. Dość daleko od placówek medycznych. Chyba to samo jest w Indonezji, na Malediwach, Filipinach etc.

Użytkownik Chertan edytował ten post 08 sierpień 2022 - 16:23

  • 2

#594 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 08 sierpień 2022 - 20:42

Można na mecz. Pojechać.

Załączone pliki


  • 1

#595 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 16 sierpień 2022 - 09:11

A można też do Widuchowej.
  • 0

#596 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 16 sierpień 2022 - 09:19

A można też do Widuchowej.


A cóż jest w Widuchowej?
  • 0

#597 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 16 sierpień 2022 - 11:20

Odra.
  • 0

#598 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 sierpień 2022 - 19:49

Można w góry. I wnuczkę nosić. :)

Załączony plik  kasia.jpg   219,49 KB   6 Ilość pobrań


  • 5

#599 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 16 sierpień 2022 - 20:29

Jak się ma covid, to można jechać do siebie i poddać się samoizolacji. Można też wysłać żonę do lasu 😁

Załączone pliki


  • 4

#600 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 sierpień 2022 - 20:34

Można w góry. I wnuczkę nosić. :)

attachicon.gifkasia.jpg

świetnie Tobie pasuje - raczej na ojca niż dziadka wyglądasz


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych