Skocz do zawartości


Zdjęcie

koniec pandemii

Covid-19 corona virus sezon 2020/2021 alpy dolomity

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#101 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 marzec 2021 - 12:20


łatwo powiedzieć jak się ma męskiego potomka

 

Zawsze moze plec zmienic, w dzisiejszych czasach to nie problem.


  • 4

#102 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 marzec 2021 - 17:53

British Airways odwołuje loty do Europy na czerwiec i lipiec. I po kiego ... byly te szczepionki???
  • 1

#103 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 21 marzec 2021 - 18:33

Dobre, bardzo dobre, kasa się musi zgadzać, policz to znajdziesz odpowiedź, po co.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#104 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 22 marzec 2021 - 10:02

Czy ktoś może wie, dlaczego obecny lockdown kończy cie na dzień przed obchodami 10 kwietniowymi? Rozumiem, że MZ już wyliczyło, że dokładnie 9 kwietnia liczba zakażeń będzie tak niska, że pozwoli na zorganizowanie 10 kwietnia masowej imprezy na Wawelu ;) ?


  • 1

#105 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 marzec 2021 - 10:30

Czy ktoś może wie, dlaczego obecny lockdown kończy cie na dzień przed obchodami 10 kwietniowymi? Rozumiem, że MZ już wyliczyło, że dokładnie 9 kwietnia liczba zakażeń będzie tak niska, że pozwoli na zorganizowanie 10 kwietnia masowej imprezy na Wawelu ;) ?

to proste -10 jest sobota i otworzą wyciągi, 


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#106 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 22 marzec 2021 - 10:31

Hahaha, Jan jak zwykle w sedno ;) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#107 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 23 marzec 2021 - 18:55


British Airways odwołuje loty do Europy na czerwiec i lipiec. I po kiego ... byly te szczepionki???
Jacku - nie wiem czy dobrze słyszałem w TV ale mówili że Wasz rozczochrany premier wprowadził 5 tysięcy Funtów kary za wyjazd na urlop.

Prawda to ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#108 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 marzec 2021 - 19:21


British Airways odwołuje loty do Europy na czerwiec i lipiec. I po kiego ... byly te szczepionki???

Jacku - nie wiem czy dobrze słyszałem w TV ale mówili że Wasz rozczochrany premier wprowadził 5 tysięcy Funtów kary za wyjazd na urlop.
Prawda to ?
Dobrze slyszales.
Obiecuja ze wypuszcza nas w sierpniu o ile będziemy grzeczni i z Europy nie przyjdzie kolejna fala. Tak naprawde nikt juz w to nie wierzy. Stan wojenny w Polsce to byl pikus w porównaniu z tym co sie tu dzieje. W weekend bodajaze 1 osoba zmarla z Covidem w Londynie.
  • 1

#109 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 marzec 2021 - 22:00

ale pałowanka do chyba jeszcze w koronie nie ma  ?


  • 1

#110 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 24 marzec 2021 - 09:51

Marian, ja wiem, że los cię skrzywdził, bo nie dość że Marian, to jeszcze z Wrocławia, tylko mi nie mów, że nazwisko na PY, bo byłoby kiepsko. Jesteś rozchwiany emocjonalnie, przecież to pałowanko jest ku chwale twojej idei obrony przed wyginięciem w 2050 roku. Ekologia ponad wszystko!!! Ekoterror w wydaniu globalnym tak właśnie wygląda Marian, trzeba było nie robić gó.noburzy na forach publicznych, podsuwając władzy idiotyczne pomysły ograniczenia emisji CO2 za wszelką cenę. Nas też to czeka, strestesty w województwach północnych wyraźnie pokazały totalną indolencję społeczeństwa, które nie jest zdolne do jakiegokolwiek sprzeciwu wobec władzy, o rewolucji nawet nie wspominając, wystarczy, że ma twarzoksiążkę i papu na telefon, wówczas można z motłochem zrobić wszystko.


  • 1

#111 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marzec 2021 - 17:35

Sariensis, widzę że coś napisałeś zaraz pod moim postem.

Informuję Cię że jesteś dla mnie powietrzem. Chyba rozumiesz ?

 

Nie marnuję czasu na czytanie Twoich postów.


  • 0

#112 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 24 marzec 2021 - 18:25

Jack : AZ ma sie coraz niestety, gorzej, wiec tak predko na Wyspach sie nie poprawi

 

u nas postep, wiele stanow juz rozwaza  usuniecie obowiazku masek 9co osobiscie uwazam za glupote), szkoly sie otwieraja na potege, uczelnie tez. Ruch na drogach sie wzmaga, samolotami mozna latac do woli, pod warunkiem,ze w obrebie Stanow, na nartach mozna jezdzic do oporu - trzeba tylko rezerwowac bilety on line , albo firs come first served....


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#113 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 24 marzec 2021 - 18:35


na nartach mozna jezdzic do oporu
a masz jeszcze coś w planie w Górach Skalistych w tym roku ? 
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#114 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marzec 2021 - 19:12


Jack : AZ ma sie coraz niestety, gorzej, wiec tak predko na Wyspach sie nie poprawi

 

To nie ma nic wspolnego z AZ. Tu jest furlough przedluzony do listopada. Oprocz tego spore granty dla zamknietych businessow.

Po kiego grzyba pracowac jak mozna dostac 80% pensji siedzac w domu nic nie robiac a do tego na lewo mozna sobie dorobic.

Ludzie sa krotkowzroczni, ustepliwi (complaint)  i godza sie na wiele "small inconveniences" (maseczki, "szczepionki").

Socjalizm ma sie coraz lepiej, a z nim totalitaryzm. Szkoda troche, bo ten kraj mial ma, a raczej mial potencjal.

 

Dzis w pracy mielismy male glosowanie na temat tego jaki model pracy ma wygladac w przyszlosci.

90% chce pracowac z domu i czasami, ewentualnie pojawic sie w biurze.

Wylumaczy mi dlaczego mlody czlowiek, po studiach chce siedziec w domu w swoim pokoiku w pizamie caly dzien, zamiast pracowac w biurze w City of London i miec face to face kontrakt z innymi ludzmi?

Biuro full wypas, a nie jakas piwnica, kantyna, gym, szatnie, drinki etc. Widok z tarasu na St Pauls.

O wypadach do pobliskich pubow w czasie lunchu nie wspominam :)


  • 3

#115 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 24 marzec 2021 - 19:51

 


Jack : AZ ma sie coraz niestety, gorzej, wiec tak predko na Wyspach sie nie poprawi

 

To nie ma nic wspolnego z AZ. Tu jest furlough przedluzony do listopada. Oprocz tego spore granty dla zamknietych businessow.

Po kiego grzyba pracowac jak mozna dostac 80% pensji siedzac w domu nic nie robiac a do tego na lewo mozna sobie dorobic.

Ludzie sa krotkowzroczni, ustepliwi (complaint)  i godza sie na wiele "small inconveniences" (maseczki, "szczepionki").

Socjalizm ma sie coraz lepiej, a z nim totalitaryzm. Szkoda troche, bo ten kraj mial ma, a raczej mial potencjal.

 

Dzis w pracy mielismy male glosowanie na temat tego jaki model pracy ma wygladac w przyszlosci.

90% chce pracowac z domu i czasami, ewentualnie pojawic sie w biurze.

Wylumaczy mi dlaczego mlody czlowiek, po studiach chce siedziec w domu w swoim pokoiku w pizamie caly dzien, zamiast pracowac w biurze w City of London i miec face to face kontrakt z innymi ludzmi?

Biuro full wypas, a nie jakas piwnica, kantyna, gym, szatnie, drinki etc. Widok z tarasu na St Pauls.

O wypadach do pobliskich pubow w czasie lunchu nie wspominam :)

 

Cześć

Szczerze... wszystko co tak świetlanie przedstawiłeś jest dla mnie synonimem czegoś co dla mnie jest obciachem i upadkiem. I ja wybrałbym na przykład domek w lesie, jednoizbowy - jak piwnica - a nie City of London. Codziennie rower - w lesie - nie na ekranie, pływanko w jeziorze - nie na basenie, ćwiczenia na trawie - nie w gym, przyjaciele - w domu, na wyjeździe, kajaki - na rzece - nie symulatorze... więc rozumiem, dziwne, że Ty nie rozumiesz. Wydawałeś mi się raczej inny a może nie to chciałeś przekazać...?

Pozdrowienia


  • 1

#116 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 24 marzec 2021 - 19:53


Wylumaczy mi dlaczego mlody czlowiek, po studiach chce siedziec w domu w swoim pokoiku w pizamie caly dzien, zamiast pracowac w biurze w City of London i miec face to face kontrakt z innymi ludzmi?

 

Tego nie moge Ci wytlumaczyc, ale opowiem cos.

Ostatnio pierwszym pytaniem na rozmowie o prace bylo: czy trzeba bedzie przychodzic do biura?  :laughing:

 

Sa naciski, nie ma przymusu, ale... jak nie bedziesz robil testow raz w tygodniu..... to mozesz zostac w domu. Bardzo by chciala byc w pracy w biurze a nie w domu,..... ale jeszcze bardziej nie chce sie poddac. No i nie jest juz usmiechnieta. Na stole mamy teraz 3 monitory zamiast obiadu. Telekonferncje zamiast spaceru w czasie mojej przerwy. i takie tam....

 

 

Poza tym to widze, ze tu robi sie jak tam. Bede spadal po malu.

 

 

Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia kiedys na sniegu albo rowerze.

Michal


  • 2

#117 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marzec 2021 - 20:42


I ja wybrałbym na przykład domek w lesie, jednoizbowy - jak piwnica - a nie City of London.

 

Ale Ty nie masz 25 lat i nie skonczyles wlasnie studiow o kierunku informatycznym. 

Jak ktos chce mieszkac w lesie to nie idzie na takie studia. O tym wlasinie pisze... 


  • 1

#118 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marzec 2021 - 20:44


Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia kiedys na sniegu albo rowerze.

 

Do 3 razy sztuka. Cos wykombinujemy. Jak nie w lecie to w zimie. Mamy kilka pomyslow zeby oszukac ten system i nie zawahamy sie ich uzyc.


  • 0

#119 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 24 marzec 2021 - 21:10

 


I ja wybrałbym na przykład domek w lesie, jednoizbowy - jak piwnica - a nie City of London.

 

Ale Ty nie masz 25 lat i nie skonczyles wlasnie studiow o kierunku informatycznym. 

Jak ktos chce mieszkac w lesie to nie idzie na takie studia. O tym wlasinie pisze... 

 

Cześć

Mam znajomych z wielu dziedzin i - tu fakt - opisanych przez Ciebie po prostu nie znam. Cały rok spędziłem bardzo intensywnie - choć pracuję bez przerwy stacjonarnie dojeżdżając na rowerze codziennie. Wiele wyjazdów, świetny sezon kajakowy, rowerowy i narciarski  o spotkaniach typu imprezowego nie mówiąc.

Życie to wybór i City of London to raczej upadek a nie szczyt.

Pozdrowienia


  • 0

#120 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marzec 2021 - 21:44


City of London to raczej upadek a nie szczyt.

 

Jest to jakis szczyt w mojej drodze... Celem to nie jest i nigdy nie bylo. Ale jest uciecha z zaliczenia tego szczytu i nie odbierzesz mi jej, jak bardzo bys sie nie staral :D


  • 2



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Covid-19, corona virus, sezon 2020/2021, alpy, dolomity

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych