Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telefon narciarza


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 J@n.

J@n.
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 czerwiec 2019 - 11:23

Moze ten nastepny bedzie lepszy. Nie Wien gdzie wTapatalku mozna zmienic na Polskie literki.

Pozdrawiam serdecznie


  • 0

#42 J@n.

J@n.
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 czerwiec 2019 - 11:32

Stare zdjeciecd36f81a28090a532c1c3af085b1fede.jpg Pozdrawiam serdecznie 0af82d035734f1797adf960d7a32b9af.jpg

Użytkownik Matterhorn edytował ten post 13 czerwiec 2019 - 11:36

  • 1

#43 J@n.

J@n.
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 czerwiec 2019 - 12:56

Przy ladnej pogodzie Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaZałączony plik  IMG_20190613_134459265_HDR.jpg   215,27 KB   7 Ilość pobrańDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Pozdrawiam serdecznie


  • 2

#44 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 08 październik 2019 - 22:53

Nawalała mi bateria, więc zacząłem szukać nowego telefonu. Oferta potężna, testerzy na jutubie szaleją 6, 8, 12 giga ramu w niektórych bardzo słabe czytniki linii papilarnych bo włączają komórkę po pół sekundzie, a nie po 1/4. Wyniki benczmarków szokują, rozrzut potężny. Pomału się w to wciągnąłem i wyszło, że jak się postaram to kupię coś solidnego, ale mocno budżetowego tak do 1500, no może 1800

Przyszło opamiętanie i wpisałem w wyszukiwarkę baterię przynajmniej 4000 mAh, dżeka, 32 giga pamięci na apki i bieżące foty (archiwum w goglu), wyświetlacz FHD+ i mniej niż 6 cali

550 złotych, wszystko działa normalnie co ważne przez dwa dni dość intensywnego używania.


Użytkownik deczko inny edytował ten post 08 październik 2019 - 23:05

  • 2

#45 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 10 październik 2019 - 08:09


550 złotych, wszystko działa normalnie co ważne przez dwa dni dość intensywnego używania
możesz zdradzić jaki to model i wrzucić kilka fotek w dobrych i złych warunkach oświetlenia ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#46 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 11 październik 2019 - 09:06

możesz zdradzić jaki to model i wrzucić kilka fotek w dobrych i złych warunkach oświetlenia ?

 

 

Mi A2 Lite

Dla jasności, dość precyzyjnie śledzę co się dzieje w smartfonach i jestem pod dużym wrażeniem, ale jednocześnie staram się zachować racjonalność w zakupach.

Przykładowe filmy i zdjęcia. Wydaje mi się, że jak za 550 to coś tam widać.

 

 

Załączony plik  03.jpg   100,56 KB   5 Ilość pobrań Załączony plik  02.jpg   35,93 KB   5 Ilość pobrań Załączony plik  05.jpg   149,26 KB   5 Ilość pobrań Załączony plik  06.jpg   149,82 KB   5 Ilość pobrań


  • 2

#47 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 październik 2019 - 09:04

Dzieki za info Deczko. Widze ze to tez chodzi na czystym Androidzie, bez bloatware. Wiec kolejny plus.


  • 2

#48 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 16 październik 2019 - 08:56

No właśnie :) Czysty Android... W recenzjach zachwyty, a z mojego (szarego użytkownika) punktu widzenia delikatnie mówiąc: tak sobie. W poprzednim Redmi Note 4x była nakładka Mui, która zapewniała sporo dobrych funkcji dodatkowych, uwaga bardzo przydatnych. Tu musiałem szukać ich w magazynie aplikacji w większości z marnym skutkiem. Aha, czysty android miał być szybszy i nie zamulać działania, hmmmm ani jeden, ani drugi nigdy niczego nie zamulił.

Ciekawostką jest, że kupując nowy telefon zjechałem w dół ze wszystkimi jego parametrami specyfikacji, co jest chyba ewenementem na skalę światową :blush:

ale było to poprzedzone baaaardzo szczegółową analizą za i przeciw. W sumie nie zawiodłem się. Jedyną bardzo odczuwalną rzeczą in minus jest brak szerokiego kąta w aparacie i nie zastąpią go żadne panoramy.

Czy wiecie że: miesiąc czy dwa temu po długich bojach Sebastian Vettel został zmuszony do zamiany jakiejś Nokii 60... ileś tam na smartfona :)


  • 1

#49 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 październik 2019 - 09:19


Jedyną bardzo odczuwalną rzeczą in minus jest brak szerokiego kąta w aparacie i nie zastąpią go żadne panoramy.

 

Zawsze mozna szeroki obiektyw na klipsie przypiac do telefonu. 

 

Z tym Sebastianem i nokia to chyba troche inaczej bylo (tak z czystej ciekawosci poszukalem zrodla tej wiadomosci)

Smartfona uzywal juz wczesniej ale zrobil eksperyment i przez pewien czas uzywal tylko starej nokii.

 

https://www.motorspo...tphone-19041706


  • 2

#50 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 16 październik 2019 - 13:03

Zawsze mam w zwyczaju weryfikować w co najmniej kilku źródłach doniesienia medialne, tym razem tego nie zrobiłem i poszedłem za dziennikarzami Eleven. Już nawet im, czyli mocno siedzącym w padoku F1 nie można ufać.
  • 1

#51 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 październik 2019 - 20:52

No cóż, większość smarfonów zrobi w dobrych warunkach niezłe fotki. Ja niezmiennie jestem zadowolony z mojego Samsunga S7. Do tego stopnia, że niekiedy mając oba, Samsung S7 i super kompakt Canon G7x, focę telefonem. W zdjęciach Canon jest lepszy, ale nie na tyle, by go szukać, gdy trzeba szybko coś cyknąć. Ale filmiki to już inna bajka. Niestety. I dlatego zawsze na jakieś imprezy rodzinne biorę Canona.


  • 2

#52 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 październik 2019 - 22:19

No właśnie :) Czysty Android... W recenzjach zachwyty, a z mojego (szarego użytkownika) punktu widzenia delikatnie mówiąc: tak sobie. W poprzednim Redmi Note 4x była nakładka Mui, która zapewniała sporo dobrych funkcji dodatkowych, uwaga bardzo przydatnych. Tu musiałem szukać ich w magazynie aplikacji w większości z marnym skutkiem. Aha, czysty android miał być szybszy i nie zamulać działania, hmmmm ani jeden, ani drugi nigdy niczego nie zamulił.

Ciekawostką jest, że kupując nowy telefon zjechałem w dół ze wszystkimi jego parametrami specyfikacji, co jest chyba ewenementem na skalę światową :blush:

ale było to poprzedzone baaaardzo szczegółową analizą za i przeciw. W sumie nie zawiodłem się. Jedyną bardzo odczuwalną rzeczą in minus jest brak szerokiego kąta w aparacie i nie zastąpią go żadne panoramy.

Czy wiecie że: miesiąc czy dwa temu po długich bojach Sebastian Vettel został zmuszony do zamiany jakiejś Nokii 60... ileś tam na smartfona :)

Cześć

Mirku wiem, że mnie przeklniesz ale dla mnie nie ma to najmniejszego sensu. Twój, chociażby, obraz mam w głowie z momentu gdy żegnaliśmy się w Czarnym (wtedy przy pierwszych zawodach) - po co mi inny? A nikt inny tego przecież nie zaczai...

W tym roku musimy się spotkać!

Pozdrowienia


  • 2

#53 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 17 październik 2019 - 09:54

Ja niezmiennie jestem zadowolony z mojego Samsunga S7

 

 

Znam Samsunga 7 i 8. Bez dwóch zdań robią świetne zdjęcia, szczególnie przy słabym świetle. Ich przesłona 1,7 to pięć oczek mniej niż w moim 2,2, zresztą teraz praktycznie wszystkie telefony od 1000 zł maja jasne obiektywy główne. No i oprogramowanie, ono robi różnicę. Ja przy słabym świetle muszę trochę pokombinować, a w większości przypadków nie zrobię nawet w miarę przyzwoitego zdjęcia, a co najwyżej "poglądowe" ale fotki wieczorno nocne to ułamek procenta wszystkich robionych telefonem, do tego służą mi inne urządzenia.

 

 

W tym roku musimy się spotkać!

 

 

U mnie nima problemu, aczkolwiek będę na pewno wyłączony z obiegu towarzysko-rozrywkowo-sportowego w listopadzie. Poza tym zima to pikuś. Teraz jest u nas czad pogodowy. Oto druga połowa października :)

 

Załączony plik  002.jpg   94,75 KB   7 Ilość pobrań Załączony plik  001.jpg   110,04 KB   7 Ilość pobrań Załączony plik  73133075_3119367744801532_3837789738400481280_n.jpg   181,95 KB   7 Ilość pobrań


  • 1

#54 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 17 październik 2019 - 18:05

No i co cwaniaczki na swoich fulach z metrowym skokiem różnych damperòw "ujeżdżający" singieltraki
Samsung S8

Załączony plik  IMG-20191017-WA0013.jpg   187,87 KB   7 Ilość pobrań


Użytkownik deczko inny edytował ten post 17 październik 2019 - 18:15

  • 3

#55 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 październik 2019 - 18:38

To mi na ebike wyglada😀
  • 2

#56 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 17 październik 2019 - 23:31

To mi na ebike wyglada

 

 

Masz oko :D

 

Dziś w górach % rowerzyści-motorowerzyści 50 do 50

Mi A2 Lite

 

Załączony plik  021 k.jpg   226,88 KB   6 Ilość pobrań


  • 2

#57 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 październik 2019 - 07:42


No i co cwaniaczki

na dojazd do schroniska wystarczy.

To słynny Rafał z Chełmna co wjechał rowerem na Giewont ?

https://kurierlubels...olega/ar/965433

:rowerzysta:


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych