Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocieplacz na twarz i rękawiczki


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tomek115

Tomek115
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 listopad 2018 - 09:14

Hej,

 

Szukam powoli jakiegoś komina/ocieplacza na stok, byleby się nie zsuwało z twarzy podczas jazdy. Miał ktoś do czynienia z marką 

beastface

 

 ? Zastanawiam się nad tym albo buff.pl,

 

Na rękawiczki chcę wydać tak do 300 złotych i tu nie mam pojęcia w jakich firmach/modelach szukać, która godna polecenia?


  • 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 07 listopad 2018 - 08:06

 

Hej,

 

Szukam powoli jakiegoś komina/ocieplacza na stok, byleby się nie zsuwało z twarzy podczas jazdy. Miał ktoś do czynienia z marką www.beastface.pl ? Zastanawiam się nad tym albo buff.pl,

 

Na rękawiczki chcę wydać tak do 300 złotych i tu nie mam pojęcia w jakich firmach/modelach szukać, która godna polecenia?

 

cześć Tomek - mam nadzieję że nie wpadłeś do nas wyłącznie na spamowanko,

te ochraniacze na twarz wyglądją ciekawie.

Co do rękawiczek to ostatnio przekonałem się do produktów firmy Hestra, wcześniej używałem Reusch

 

http://www.kochamnar...wybrac/?p=66301

 

jeździsz na nartach czy desce ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych