Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakup ciekawych używanych nart dla średniozaawansowanego


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bzymcio

Bzymcio
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 luty 2018 - 13:10

Witam, chciałem zakupić narty, w rozsądnej cenie, na pewno nie nowe, nie przeszkadzają mi 2,3 czy 4 sezonowe, ważne żeby był to model porządny, kwota +/- 600 zł.  
 

Mam 25 lat, jeżdżę od dziecka, ostatnio długi czas jeździłem na atomicach o długości 160cm, ale są to już stare wysłużone narty i dosyć krótkie.

Ważę 85 kg, wzrost 190cm, 

 

Narty potrzebne mi są do sprawnej, uniwersalnej jazdy na polskich stokach, nie mam problemu z jazdą "krawędziową", jeżdżę kilka/kilkanaście razy w sezonie, poziom umiejętności uważam jako powyżej dobry, jeżdżę od dziecka. Interesują mnie na pewno już narty twardsze, dłuższe (180/190?).

 

Ostatnio zostały mi zaproponowane Atomic Supercross SX 10m o długości 180cm, charakterystyka nart wydaję mi się, że powinna mi odpowiadać, ale zastanawiam mnie rok wykonania, pomimo że stan tych nart jest praktycznie wizualnie idealny to jednak jest to już leciwy model i zastanawiam się czy nie warto poszukać czegoś nowszego w jeszcze rozsądnej cenie. 
 

Z góry dziękuję za odpowiedzi. 


  • 1

#2 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 28 luty 2018 - 18:01

dobra narta do jazdy na wprost, tylko nie wiem, czy tego szukasz :alegosc:


  • 0

#3 Bzymcio

Bzymcio
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 luty 2018 - 20:13

dobra narta do jazdy na wprost, tylko nie wiem, czy tego szukasz :alegosc:

No nie, nie do końca. Na pewno z przyjemnością porobiłym trochę łuków :) dlatego właśnie pytam, bo niestety ekspertem nie jestem, czyli jest to narta typowo zjazdowa? 


  • 0

#4 Bzymcio

Bzymcio
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 marzec 2018 - 13:34

takie fishery o długości 174?


  • 0

#5 Bzymcio

Bzymcio
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 marzec 2018 - 19:50

takie fishery o długości 174?

brakło mi linka, nie wiem czemu

 

Fisher Porgressor F18 2017 174cm 

https://trojansport....-2017-rs11.html

 

używane w dobry stanie za ok. 800 zł


  • 0

#6 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 marzec 2018 - 21:26


174cm
chyba trochę za krótkie jak na Twoje parametry
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#7 Bzymcio

Bzymcio
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 marzec 2018 - 21:56

Dłuższych progressorów niestety nie ma, a szkoda bo charakterystyka chyba w sam raz.

Jakieś sugestie co mogłoby być odpowiednie? 
Tak jak wspomniałem wyżej, niestety nie znam się na tym zbytnio dlatego pytam :)
Z góry dzięki za odpowiedzi 


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych