Skocz do zawartości

Zdjęcie

Marker Baron - używał ktoś ?

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9 871 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 30 kwietnia 2017 - 20:48

Ma ktoś doświadczenia z tym sprzętem ?

Podobno można do tych wiązań wpinać zarówno buty zjazdowe (podeszwa DIN) jak i tourowe.

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#2 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1 590 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 21 maja 2017 - 20:30

Marker The Duke EPF, takie mam, ale olej to jek chcesz szurac to musisz miec cos lekkiego. Bylem w tym sezonie pare razy sie przejs. Masakra tak sie styralem. Faktem jest, ze ja nie mam butow turowych i to jest zapewne najwiekszy problem tego przedsiewziecia, ale i tak nastepne bedzie cos lekkiego. Kingpin czy inny Dynafit.

Pozdrawiam

Michal

• 1

#3 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9 871 postów

Napisano 22 maja 2017 - 20:20

Marker The Duke EPF, takie mam, ale olej to jek chcesz szurac to musisz miec cos lekkiego. Bylem w tym sezonie pare razy sie przejs. Masakra tak sie styralem. Faktem jest, ze ja nie mam butow turowych i to jest zapewne najwiekszy problem tego przedsiewziecia, ale i tak nastepne bedzie cos lekkiego. Kingpin czy inny Dynafit.

Mam dostać w prezencie wraz z jakimiś szerokimi nartami, w końcu kiedyś trzeba zacząć to podchodzenie jak skipasy coraz droższe.

Zapewne jak mi się spodoba to kupię coś extremalnie lekkiego.

• 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#4 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9 871 postów

Napisano 26 maja 2017 - 13:09

Masakra tak sie styralem
sprawdzałem wagę tych wiązań i wychodzi że pomiędzy Baron a Kingpin jest po 500g różnicy na 1 nodze,

czy to ma aż taki wpływ na "styranie się" na podejściu ?

• 0
Dołączona grafika

#5 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1 590 postów

Napisano 26 maja 2017 - 15:18

Moja wypowiedz nie jest obiektywna bo ja wchodze w butach zjazdowych. A to wymusza nienaturalne ruchy, dzwiganie calej narty zamiast szurania, itd. Generalnie nie ma to sensu, ale nie mam innych butow. Nigdy nie chodze na dlugie wycieczki bo nie mam czasu ani sprzetu, ale jestem pewien, ze te 0.5kg na bucie ma ogromne znaczenie. To tak jak by porownac adidasy do butow "gorskich". Dla mnie jasne jest, ze ciezsze buty to mordega. W zeszle lato poszedlem nawet zobaczyc nowy Gouter w adidasach bo mi sie dzwigac nie chcialo.

Pozdrawiam

Michal

• 1

#6 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1 590 postów

Napisano 31 maja 2017 - 20:58

Tym czasem milimer dostal takie adaptery. 

contour01.jpg

Pozdrawiam

Michal

• 1

#7 Gość_stachu221_*

Gość_stachu221_*
  • Gość

Napisano 05 sierpnia 2017 - 07:09

ja używałem i super było

• 0

#8 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3 569 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 06 sierpnia 2017 - 01:30

Ma ktoś doświadczenia z tym sprzętem ?

Podobno można do tych wiązań wpinać zarówno buty zjazdowe (podeszwa DIN) jak i tourowe.

Mam dukes w chyba 10 parach

bez skins (foki)  jest to bez sensu

z fokami sprawuja sie tak samo jak AT wiazania

minusem to duza waga

plusem - Dukes sa tak samo dobre jak inne wiazania zjazdowe

• 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych