Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polskie wyprawy w Himalaje - headlines

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 star

star
  • Użytkownik
  • 1 664 postów
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 26 kwietnia 2023 - 04:12

Przecież nie ma sensu porównywanie Kukuczki i Mackiewicza.

prawie 30 lat różnicy i to w czasach ogromnych zmian politycznych i społecznych.

Bzdury.

Te 30 lat postępu może tylko wskazywać, że Mackiewicz powinien wbiegać tam gdzie Kurtyka wchodził, i nie muszę Ci tego chyba tłumaczyć "Oazo mądrości".

Wiesz co to jest handicap?

Pozdro

Aha i Panowie, i Mario i Starr - to są fajne rozmowy i naprawdę chciałbym dalej ale jeżeli nie będziecie pisali po polsku - a dla mnie Wasz słowotok jest obraźliwy (pomijam to że czasami trudno zrozumiały) - to spierdalajcie Ok?

Pozdro

- Nie wiem jak Państwo ale ja będę wypierdalał...
www.filmweb.pl/person/Jan+Himilsbach-449/discussion/%22Inteligencka+wypierdalać+%22-3089624

zawsze myślałem ze będę raczej Himilsbacha cytował a nie Holoubka

Załączone pliki

Użytkownik star edytował ten post 26 kwietnia 2023 - 04:20

• 1

#62 Mitek

Mitek

zwykły narciarz

• Użytkownik
  • 5 127 postów
  • Imię :Mitek

Napisano 26 kwietnia 2023 - 06:47

Cześć

Co to za most - praktycznie codziennie jeżdżę Mostem Siekierkowskim na rowerze i wygląda identycznie...

POzdro

• 1

#63 star

star
  • Użytkownik
  • 1 664 postów

Napisano 26 kwietnia 2023 - 07:21

Cześć

Co to za most - praktycznie codziennie jeżdżę Mostem Siekierkowskim na rowerze i wygląda identycznie...

POzdro

Wrocław. Milenijny dla milenjalsów.

https://pl.wikipedia.../Most_Milenijny

• 0

#64 Mitek

Mitek

zwykły narciarz

• Użytkownik
  • 5 127 postów
  • Imię :Mitek

Napisano 26 kwietnia 2023 - 07:32

Cześć

POzdro

Cześć

Co Ty piszesz brachu. Przecież na zdjęciach są zupełnie różne konstrukcje, poza tym, że wiszące???

Pozdro

• 1

#65 star

star
  • Użytkownik
  • 1 664 postów

Napisano 26 kwietnia 2023 - 08:10

Cześć

POzdro

Cześć

Co Ty piszesz brachu. Przecież na zdjęciach są zupełnie różne konstrukcje, poza tym, że wiszące???

Pozdro

Zawsze jeżdżę tamtym, dziś wyjatkowo Rędzińskim pl.wikipedia.org/wiki/Most_Rędziński śpię jeszcze. Poza tym ja nietutejszy jestem. Pozdrawiam z miasta Łodzi.

Użytkownik star edytował ten post 26 kwietnia 2023 - 08:12

• 1

#66 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 676 postów

Napisano 26 kwietnia 2023 - 08:19

Aha i Panowie, i Mario i Starr - to są fajne rozmowy i naprawdę chciałbym dalej ale jeżeli nie będziecie pisali po polsku - a dla mnie Wasz słowotok jest obraźliwy (pomijam to że czasami trudno zrozumiały) - to spierdalajcie Ok?

bardzo miło się z Panem dyskutuje,

ja zostaję, nie jestem inteligencja

Użytkownik MarioJ edytował ten post 26 kwietnia 2023 - 08:22

• 2

#67 star

star
  • Użytkownik
  • 1 664 postów

Napisano 26 kwietnia 2023 - 09:25

bardzo miło się z Panem dyskutuje,

ja zostaję, nie jestem inteligencja

Dobre. Ja oczywiście jestem, ale raczej pato...

https://www.youtube....h?v=wTAibxp37vE

• 0

#68 star

star
  • Użytkownik
  • 1 664 postów

Napisano 27 kwietnia 2023 - 09:16

Nie wiem czy oglądaliście https://vod.tvp.pl/f...nia-gora,306270

• 0

#69 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9 872 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 maja 2024 - 22:31

Bartosz Ziemski zdobył i zjechał na nartach z MAKALU

​Bartosz Ziemski zjechał na nartach z Makalu. To jego piąte takie dokonanie - RMF 24

GRATULACJE

• 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#70 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9 872 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 maja 2024 - 21:29

i następny extremalista

https://www.polskier...u-trzy-miesiace

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere