Skocz do zawartości


Zdjęcie

CARMEN


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 30 marzec 2017 - 18:23


Wydaje się, że nieskończenie duży procent. Albo inaczej ∞

horyzont mocno przekrzywiony

 

a to już oglądaliśmy ?

 

.


  • 3
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#22 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 30 marzec 2017 - 20:56

 


bardziej odpowiada rzeczywistości
może coś w tym stylu ?

gallery_10_336_341111.jpg

 

 

 

Mont Fort. Ja nie umiem, ale bardzo bym chcial umiec ladnie. Bardzo lubie takie warunki. Muldy, male, wielkie, ogromne, obojetnie, miekki snieg, moze byc nawet taki grzaski jak mamy obecnie po 12tej. Byle nie betonowy. Nie ma sprawy. Byle tylko czas na jazde sie znalazl.

 

 

Pozdrawiam

Michal


  • 2

#23 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marzec 2017 - 08:39


Ja nie umiem, ale bardzo bym chcial umiec ladnie. Bardzo lubie takie warunki. Muldy, male, wielkie, ogromne, obojetnie, miekki snieg, moze byc nawet taki grzaski jak mamy obecnie po 12tej.

 

Kiedyś też lubiłem, ale zjeżdżałem prawie płynnie, tzn. śmigiem o zmiennym, dopasowanej do geometrii podłoża, promieniu. Nie tak dobrze jak na niejednym filmiku z przejazdami mistrzów muld, ale też całkiem nieźle. Dziś już tak nie dam rady i dlatego przestałem lubić.


  • 1

#24 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 01 kwiecień 2017 - 18:56


Ja nie umiem, ale bardzo bym chcial umiec ladnie. Bardzo lubie takie warunki. Muldy, male, wielkie, ogromne, obojetnie, miekki snieg, moze byc nawet taki grzaski jak mamy obecnie po 12tej.

 
Kiedyś też lubiłem, ale zjeżdżałem prawie płynnie, tzn. śmigiem o zmiennym, dopasowanej do geometrii podłoża, promieniu. Nie tak dobrze jak na niejednym filmiku z przejazdami mistrzów muld, ale też całkiem nieźle. Dziś już tak nie dam rady i dlatego przestałem lubić.

Cóż... kazdy kto zaczynał jezdzic w czasach przedratrakowych musiał sprawnie jeździć po muldach...
Faktem jest ze wymaga to duuuuuzej kondycji. W czasach gdy nie miałem z nią problemów (bieżące treningi sportowe w siatkowce) 10 szybkich przejazdów Golgoty starczało na dzień jazdy....dlatego teraz też lubię to jakby mniej. ...;-)

Użytkownik mig edytował ten post 01 kwiecień 2017 - 18:57

  • 1

#25 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 12 kwiecień 2017 - 12:00

Staszek - będą jeszcze jakieś fotki z tego ośrodka ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#26 skifan

skifan
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 12 kwiecień 2017 - 12:30

Staszek - będą jeszcze jakieś fotki z tego ośrodka ?

Będą chociaż mnie bardziej męczy problem dlaczego poległem na Carmen. Przygotowanie fizyczne oceniam jako dobre.Być może

moje slalomki 66 pod butem nie były nartą na ten stok.Warunki - śnieg mokry,ciężki nie ratrakowany o ile w ogóle ratrak tam wjeżdża.

Podczas tygodniowego pobytu nie widziałem na tej trasie narciarza.Co niektórzy wmawiali że zjechałem poza trasą,Według mnie strzałka wyrażnie wskazywała kierunek. Na jakich deskach robisz trudne stoki.Mam za sobą kilkanaście czarnych między innymi Sylvester ,Hemereng ,Pikulin na Kornplatz ,popularną ściankę w Szklarskiej,Bienkule,Fis w Szczyrku nigdy jednak tylu emocji i nie zadowolenia z jazdy jak na Carmen.


  • 1

#27 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 kwiecień 2017 - 14:10

Wyglada mi to na kolejna z tzw tras rozwodowych, na ktorych moja lepsza powolka rzuca we mnie najgorszymi przeklenstwami i nie tylko :)

 

Wsrod nich sa La Face w Val d'Isere i zjazd z Les Grands Montets. 


  • 3

#28 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 kwiecień 2017 - 19:10


Warunki - śnieg mokry,ciężki nie ratrakowany o ile w ogóle ratrak tam wjeżdża.
Podczas tygodniowego pobytu nie widziałem na tej trasie narciarza.

 

I Ty się jeszcze dziwisz swojej słabości. Nawet w okresie mojej najlepszej formy nie gustowałem w takich trasach. Żadna frajda.


  • 1

#29 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 12 kwiecień 2017 - 19:16

Wyglada mi to na kolejna z tzw tras rozwodowych, na ktorych moja lepsza powolka rzuca we mnie najgorszymi przeklenstwami i nie tylko :)

 

Wsrod nich sa La Face w Val d'Isere i zjazd z Les Grands Montets. 

 

 

Cale szczescie, ze mnie ten problem nie dotyczy, uff :)


  • 2

#30 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 13 kwiecień 2017 - 02:37

 

Wyglada mi to na kolejna z tzw tras rozwodowych, na ktorych moja lepsza powolka rzuca we mnie najgorszymi przeklenstwami i nie tylko :)

 

Wsrod nich sa La Face w Val d'Isere i zjazd z Les Grands Montets. 

 

 

Cale szczescie, ze mnie ten problem nie dotyczy, uff :)

 

wlasnie :)

to najleposze miejsca w gorach!!!!!


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#31 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 kwiecień 2017 - 11:30


na ktorych moja lepsza powolka rzuca we mnie najgorszymi przeklenstwami i nie tylko


Cale szczescie, ze mnie ten problem nie dotyczy, uff :)
Pozwólcie że zadam prywatne pytanie:

 

Macie nowe żony czy dalej te niezwykle urocze niewiasty, które miałem przyjemność poznać osobiście ?


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#32 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 kwiecień 2017 - 11:34


mięśnie pośladków mają tak duże znaczenie
ostatnio poczułem mięśnie pośladków po tej górce

 

gallery_10_365_279523.jpg


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#33 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 13 kwiecień 2017 - 12:53

co to?


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#34 skifan

skifan
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 13 kwiecień 2017 - 19:00

 


Warunki - śnieg mokry,ciężki nie ratrakowany o ile w ogóle ratrak tam wjeżdża.
Podczas tygodniowego pobytu nie widziałem na tej trasie narciarza.

 

I Ty się jeszcze dziwisz swojej słabości. Nawet w okresie mojej najlepszej formy nie gustowałem w takich trasach. Żadna frajda.

 

Jeżeli pamiętasz jedną z lektur szkolnych LALKA B.Prusa panna Izabela podczas wizyty w ówczesnym ZOO poczuła nieodpartą chęć dotknięcia ucha tygrysa które akurat wystawało z klatki i po wahaniach zrobiła to pomimo strachu.Ja chyba mam podobnie.

:stres:


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych