Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaworzyna Krynicka

#stok #narciarski #beskid

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 sensor

sensor
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:fischer
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jaworzyna, Val Thorens

Napisano 08 styczeń 2015 - 11:11

 


a Alpy to polecam w podobnej cenie
witam na forum

byłeś w Krynicy teraz - to aktualne warunki ?

proszę o rozwinięcie tematu - może jakieś zdjęcia ?

 

byłem w okresie sylwestrowym i tak jak napisałem o cenach (wszystlich + grzaniec droższy niż we Francji ! - głowa boli!!!)

chodziła I, II do połowy i VI.....następnego dnia pojechałem do Wierchomli


  • 1

#22 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 styczeń 2015 - 16:44

Ale mimo wszystko Krynica jest najlepsza w Polsce pod wzgledem tras. O ile sa czynne rzecz jasna. :) Dwie porzadne, dosc dlugie czerwone z roznym wariantami, jedna czarna z orczykiem, jedna gondolka, dwa krzesla. Tego nie ma nigdzie w Polsce za wyjatkiem kaprysnego Kasprowego. Fakt, dosc droga, ponad 500 zl za karnet 6-dniowy (mimo wszystko prawie dwa razy tanszy niz w dobrych stacjach alpejskich). Denerwuje troche koszt parkingu (kiedys byl 10 zl), ale to bardzo polskie, ze sie rozni nie moga dogadac (wlasciciel wyciagu i parkingu). Mimo wszystko Jaworzyna pod wzgledem narciarskim jest duzo lepsza od Wierchomli/Muszyny.

 

Oczywiscie, w Alpach mozna znalezc lepsze stacje z podobna cena karnetu (np. male, rodzinne stacje francuskie), ale biorac pod uwage wszystkie koszty i tak wyjdzie drozej w Krynicy.


  • 1

#23 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 09 styczeń 2015 - 09:40


.następnego dnia pojechałem do Wierchomli

no ale mimo wszystko Twój ulubiony stok to Jaworzyna :)


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#24 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 20 sierpień 2015 - 08:09

Jaworzyna to także mój ulubiony polski stok. Jest drożej to fakt, ale dzięki temu jest luźniej. Jeżeli do tego dołożymy trudniejsze trasy, przelicznik cena do ilości przejechanych kilometrów w porównaniu do konkurencji wychodzi na korzyść Jaworzyny. No i brak gości zza wschodniej granicy ostatniej zimy zdecydowanie wpłynął na skrócenie kolejek do wyciągów. W ostatnim sezonie miałem to szczęście ze chodziła czarna trasa moja ulubiona, bo z tym bywało rożnie w poprzednich latach, wiec banan nie schodził mi z twarzy :).
  • 1

#25 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 sierpień 2015 - 09:51

brak gości zza wschodniej granicy

czyżbyś ich :russian: nie lubiał ?

Podobnie w Austrii, właściciele sklepów w Mayrhofen bardzo cierpieli z tego powodu

już w końcu lutego musieli poprzeceniać wszystkie bognerowskie ciuchy o 50%

a i tak nie było chętnych :)


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#26 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 20 sierpień 2015 - 09:58

Nic do nich nie mam, żeby tylko nie przyjeżdzali w takich ilościach i nie zachowywali się tak głośno :). Tacy sami jak my i pewnie tak samo odbierani za granica jak Polacy. Kilku pijanych potrafi sprawić ze wydaje się ze wszyscy sa na bani.
  • 1

#27 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 marzec 2017 - 10:29

Pomysł 7 dolin wraca, kaczka dziennikarska czy szansa na nową jakość?

https://krakow.tvp.p...zielone-swiatla


  • 1

#28 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 marzec 2017 - 14:00

 

Pomysł 7 dolin wraca, kaczka dziennikarska czy szansa na nową jakość?

https://krakow.tvp.p...zielone-swiatla

Zapewne 1 kwietnia będą też o tym pisać. :)

Jeździłeś w tym sezonie na nartach w Beskidzie Sądeckim ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#29 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 marzec 2017 - 14:02

Niestety nie. Udało się jedynie wyskoczyć do Siennej i do Szczyrku. Ale Jaworzyna to mój ulubiony ośrodek. Od przyszłego sezonu będzie musiała ustąpić pola Szczyrkowi :).


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • 1

#30 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 marzec 2017 - 16:29


Od przyszłego sezonu będzie musiała ustąpić pola Szczyrkowi .

 

Dlaczego tak? Bo się Szczyrk cywilizuje, Marecki zaprasza czy Krynica za droga? :)

 

Odnośnie pomysłów z 7. dolinami i innymi z zagospodarowaniem polskich gór mam bardzo mieszane uczucia. Może to i starość, może sceptycyzm wynikający z globalnego ocieplenia a może po prostu przejrzenie na oczy, czyli przypływ zdrowego rozsądku. :) Po co to robić, czyli budować nowe wyciągi w niewysokich polskich górach? Dla tych dwóch wątpliwych miesięcy, gdy udaje się zgromadzić trochę sztucznego śniegu? Przecież sezon narciarski w Polsce zaczyna się z początkiem roku i kończy z początkiem marca. Poza tym jazda na nartach przestaje mieć sens. Czy nie lepiej darować ją sobie w Polsce i skoncentrować się na wyjeździe do krajów, gdzie są wysokie góry, gdzie jest więcej śniegu, nawet sztucznego, a przede wszystkim, że ten śnieg leży tam do połowy kwietnia. A nawet jeśli go lokalnie brakuje, możemy pojechać tam, gdzie na pewno jest.


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 14 marzec 2017 - 16:44

  • 2

#31 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 14 marzec 2017 - 16:49



Dlaczego tak? Bo się Szczyrk cywilizuje, Marecki zaprasza czy Krynica za droga?

Bo stanę się sezonowym mieszkańcem Szczyrku :).


  • 1

#32 agaskiing

agaskiing
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:fischer rc4 speed
  • Imię :Agnieszka
  • Ulubiony stok:Jaworzyna Krynicka

Napisano 26 sierpień 2017 - 06:56

Witam! Chciałabym zrecenzować stok narciarski Jaworzyna Krynicka. Odwiedziłam go już 5 razy i naprawdę mogę powiedzieć, że go POLECAM! Wyjeżdżając na stok z rodzicami, musimy brać pod uwagę fakt, że każdy z nas jeździ na kompletnie innym poziomie, tj. tata jest początkujący, mama średniozaawansowana, a ja zaawansowana. Naprawdę trudno znaleźć w Polsce taki stok, który spełniłby oczekiwania każdego z nas. Jaworzyna spełnia. Dostępna jest trasa ,,Żółwik" dla kompletnie początkujących, jedna niebieska, , kilka czerwonych (które bardzo różnią się od siebie poziomem) oraz wspaniała trasa czarna FIS, która jest jedynym miejscem w ośrodku, gdzie nie widać tłumów ludzi. Jest talże "tajna" trasa przez las. Trasy są zazwyczaj dobrze przygotowane, są dość długie. Stacja posiada kilka wyciągów orczykowych, dwa krzesełkowę oraz gondolkę. Jednak, jak wszystko na tym świecie, Jaworzyna posiada także kilka wad, głównie spowodowanych wyciągami. Jedna z nich dotyczy wyciągu na trasie nr. 3 (niebieska)- osoby, które nie chcą jechać dalej w dół do rozjazdu tras czerwonych orazczarnej, chcą jeździć tylko i wyłącznie po łatwym stoku, by dotrzeć do górnej stacji Jaworzyny Krynickiej, a tam zjechać w dół gondolką, muszą przejść większy kawałek pod górę, z nartami, ponieważ stok na "3" nie dojeżdża do samej góry. Kolejną wadą jest wyciąg na czarnej "5 FIS". Taaa jest bardzo ostra, a wyciąg obsługujący ją to orczyk. Jak można sie spodziewać, orczyk bardzo ciągnie pod gore, przez co wiele osób puszcza go, nie wytrzymując. Uważam, że na tak ostrej trasie, powinny być krzesełka.


Mam nadzieje, że moja recenzja pomoże w wyborze najlepszego stoku narciarskiego dla siebie :)
  • 1

#33 agaskiing

agaskiing
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:fischer rc4 speed
  • Imię :Agnieszka
  • Ulubiony stok:Jaworzyna Krynicka

Napisano 26 sierpień 2017 - 07:02

Moim zdaniem Jaworzyna to najlepszy ośrodek w Polsce :) Duzo tras na bardzo zróżnicowanym poziomie. Jednak jest jedna wada, która bardzo mnie denerwuje, tj. Orczyk na czarnej . Uważam, że na tak trudnej trasie powinny być krzesleka, ponieważ orczyk bardzo ciągnie. Mimo to kocham czarną na Jaworzynie. Szkoda tylko, że zawsze otwierana jest jak o ostatnia, a zamykana zazwyczaj jako pierwsza. Wynika to z tego, że jako jedyna nie jest zatłoczona, nie korzysta z niej wiele ludzi, więc dla ośrodka ważniejsze jest uruchomienie tras, z których korzysta bardzo wielu narciarzy. Pozdrawiam :)
  • 1

#34 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 sierpień 2017 - 07:44

Jaworzyna Krynicka w dotychczasowym moim subiektywnym rankingu też była numerem 1 w Polsce. Niestety od najbliższego sezonu, będzie musiała ustąpić palmy pierwszeństwa Szczyrkowi. Z kolei czarna piątka to moja ulubiona trasa na Jaworzynie, niestety nie zawsze jest czynna. Jednak gdy jest czynna, ten orczyk w zupełności wystarczy, dzięki temu na trasie jest luźniej. Ludzie są wygodni, gdy np. kanapa obok gondoli jeździ przeważnie pusta, to ludzie stoją w długiej kolejce do gondoli.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • 1

#35 agaskiing

agaskiing
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:fischer rc4 speed
  • Imię :Agnieszka
  • Ulubiony stok:Jaworzyna Krynicka

Napisano 27 sierpień 2017 - 06:55

Mi również obecnie jakoś bardzo nie przeszkadza ten orczyk, jednak gdy byłam tam po raz pierwszy (w wieku 9 lat) instruktor stwierdził, że mogę już iść na czarną. I wszystko byłoby super gdyby mnie ten orczyk, ja jako drobna dziewięciolatka naprawdę miałam problem z ciągnięciem tego orczyka. I to bardzo mnie zraziło i w tamtym swzonie byłam na czarnej tylko 2 razy. A były dobre warunki :/
  • 1

#36 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 sierpień 2017 - 08:21


Odwiedziłam go już 5 razy i naprawdę mogę powiedzieć, że go POLECAM

Jaki jest czas oczekiwania do kolejek w szczycie sezonu ?

Kiedy tam jechać aby nie było tłoku ?

Kiedy otwierają i zamykają ten ośrodek ?

Jest tam wystarczająca ilość bezpłatnych miejsc parkingowych ?

Czy toalety są płatne ?

Jak oceniasz gastronomię na stoku?

Jest możliwość noclegu bezpośrednio przy trasie ? 


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#37 agaskiing

agaskiing
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:fischer rc4 speed
  • Imię :Agnieszka
  • Ulubiony stok:Jaworzyna Krynicka

Napisano 28 sierpień 2017 - 21:34

Zależy od wyciągu, w szczycie sezonu do kolei gondolowej należy czekać zazwyczaj od 10 do max 20 minut (ale 20 minut nie zdążą się czesto), najkrócej czeka się do krzesełek na trasie nr 6 oraz do orczyka na czarnej trasie nr 5, tam zazwyczaj wchodzi się od razu (!), a jeżeli są kolejki to nie przekraczają one 7 minut. Na innych wyciągach stoi sie zwykle nie całe 10 minut.

Najlepiej jechać oczywiscie poza feriami (grudzien/marzec)

Zależy od pogody, zwykle otwierają pod koniec listopada/pocZatek grudnia, a zamyklają na początku kwietnia. Jednak zawsze najdłużej czynna jest trasa nr 1, a najkrócej czarna 5.

Miejsca zawsze starcza, jest dosyć duzo miejsc ;)

Tak, kosztyja 2 złote (przy dolnej stacji) a przy górnej , teoretycznie tez są płatne ale praktycznie to..NIe

Uważam ze jest wystarczająco duzo miejsc do zjedzenia, kilka knajp przy górnej stacji, jedna przy wjeździe na trasę nr 3 oraz jedna przy trasie nr 2

Tak, Jaworzyna Krynicka posiada własny hotel, u podnóża góry znajduje sie także hotel Pegaz, oraz droższy Czarmy Potok
  • 1

#38 moruniek

moruniek
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 11 grudzień 2021 - 15:45

Bonusowo Jaworzyna Krynicka.

DSC-0227.jpg

Sporo osób podchodzących.

DSC-0228.jpg

I zjeżdżających.

DSC-0229.jpg

Wygląda to już dobrze.

DSC-0231.jpg

  • 3

#39 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 grudzień 2021 - 10:32


Bonusowo Jaworzyna Krynicka.
czyli kubły na szczyt 11 grudnia jeszcze nie były czynne ?

 

ps. przenisłem z tematu pogodowego


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#40 moruniek

moruniek
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 14 grudzień 2021 - 13:02

 


Bonusowo Jaworzyna Krynicka.
czyli kubły na szczyt 11 grudnia jeszcze nie były czynne ?

 

ps. przenisłem z tematu pogodowego

 

Jakaś tam cześć głównej przekładni, pojechała na wycieczkę do Szwajcarii, zwiedzić serwis. Ruszają 18 grudnia.  


  • 2






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych