Skocz do zawartości


Zdjęcie

2016.03.01 Andrzejówka- MuflonSki


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wardziu

Wardziu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 marzec 2016 - 01:05

Wyciąg, na którym uczyłem się jeździć. W sam raz do rozpoczęcia przygody z narciarstwem ;)

 

http://www.muflon-ski.pl/

 

Pojechaliśmy tam w wtorek, był to wielki powrót na stare "boisko". Teraz już taka górka, to pikuś ale na początku rok temu była wyzwaniem. Na ten moment bardziej przyjechać tak rekreacyjnie na godzinę po pracy, w ramach ruchu i wyciszenia ducha.

Dodaje temat, ponieważ tutaj udało mi się zrobić także kilka malowniczych zdjęć ;)

 

bsNXWPF.jpg

 

GAsBEMT.jpg

 

yDWzwem.jpg

 

Wbkz8rZ.jpg

 

4bTOCra.jpg

 

Td3TEDR.jpg

 

SEK9GWd.jpg

 

 

 

 

 

 

 


Użytkownik Wardziu edytował ten post 04 marzec 2016 - 01:16

  • 2

#2 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2016 - 00:39

15.03.2016

Dziś mieliśmy niepohamowaną potrzebę udania się na narty. Niestety w powiecie wałbrzyskim wszystko pozamykane od godziny 16.30. Trochę się zagotowało, ponieważ dziwne jest to, że ludzie mają śnieg na wyciągach, a otwierają tylko np. jak w Rzeczce piątek, sobota, niedziela, a w tygodniu śnieg leży i topnieje.

Więc wybraliśmy się do Andrzejówki na Muflona.

Okazało się, że byliśmy jedyną dwójką narciarzy w całym powiecie wałbrzyskim, którzy jeździli, ponieważ wszystko pozamykane, oprócz Muflona, a w zasięgu wzroku nie było widać człowieka :D

Jako, że było jeszcze jasno to popstrykałem telefonem trochę zdjęć okolicy ;) Kto nie był, niech żałuje ;)

 

BYBk56d.jpg

 

GHvXWQU.jpg

 

xi4KX8F.jpg

 

fxcKfN7.jpg

 

tUcazEd.jpg

 

0huk3l6.jpg


Użytkownik Wardziu edytował ten post 15 marzec 2016 - 00:42

  • 2

#3 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2016 - 00:44

Kolejny post z zdjęciami, aby nie upychać na siłę. Sądzę, że będę wsadzał następnym razem w spoilery.

 

vamQcXg.jpg

 

mlzRU3C.jpg

 

KdM8sZf.jpg

 

gzDYSE8.jpg

 

lknBMmT.jpg


Użytkownik Wardziu edytował ten post 15 marzec 2016 - 00:45

  • 4

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 marzec 2016 - 08:31

Dzięki za przypomnienie jednego z fajniejszch schronisk w polskich górach.

Mam romantyczne wspomnienia z czasów młodzieńczych rajdów petetekowskich.

 

 


, że będę wsadzał następnym razem w spoilery.

spoilery ???

tak jak wsadzasz jest OK. - wspaniała zima w Górach Bystrzyckich :na narty:


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2016 - 12:16

Śnieg już powoli znika z miejsc gdzie jeszcze 4-5 dni temu było go full. Za to na okoliczne łąki w mojej miejscowości wychodzą kozice górskie wink.png "Muflony". I nie napisałem najważniejszego :D Kiedy jechaliśmy do "Jańskich" to pierwszy raz w życiu, zobaczyłem prawdziwego, ale takiego prawdziwego jelenia na wolności. stał przy drodze, która po jednej części miała las, a po drugiej łąkę. Na początku myślałem, że to Koń albo jakaś wychudła krowa, ponieważ nie spodziewałem się jelenia. Był ogromny z 1.40m-1.60m i posiadał takie prawdziwe epickie poroża, jak pokazują na filmach lub zdjęciach.

Ludzie! Jeździjcie na nartach i zwiedzajcie świat ;)

 

iQOBTat.jpg

 

a0NUbco.jpg

 

YsNEpf4.jpg


Użytkownik Wardziu edytował ten post 18 marzec 2016 - 12:17

  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych