Skocz do zawartości


Zdjęcie

2016.01.30 Areál Mladé Buky


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wardziu

Wardziu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 styczeń 2016 - 23:39

Strona: http://www.areal-mladebuky.cz/cz/

 

FB: https://www.facebook...ky-48880162365/

 

Trasa:  https://maps.here.co...cale=pl_PL&x=ep

 

 

mapa%20mald%C3%A9%20buky.jpg

 

       Hej dobrzy ludzie. W dniu dzisiejszym (31.01.2016) wybraliśmy się do "Młodych Buków". Wybraliśmy się pierwszy raz do tego miejsca. Stwierdziliśmy "aaa, śnieg wszędzie topnieje, jest 4-6 stopni na plusie to wybierzemy się jeszcze do miejsca, w którym jeszcze nie byliśmy". Padło na Młode Buki, ponieważ jest to jeden z tych stoków, który był w zasięgu naszych pierwszorocznych umiejętności ;). Niby trasy niebieskie, ale okazało się, że nie jest to niebieski, na którym zawsze jeździłem, więc dziś było dużo nauki, upadki także były ;)

 

Parking: Jest dobrze, można znaleźć miejsce, logistycznie dobrze.

 

Trasy: Przyjechaliśmy o godzinie 9.00 na samo otwarcie, wszyściutko "wyratrakowane".

 

Dodam kilka zdjęć, które jak wiadomo wyrażą więcej niż słowa ;)

 

1. Droga, którą jechaliśmy do granicy, widać po drzewach jak dziś u nas strasznie wiało.

 

k9OplXM.jpg

 

 

2. Troszeczkę zieleni w oddali.

 

hYVx6DU.jpg

 

 

3. Trasa niebieska. Na Dolnym Śląsku podobne trasy są traktowane jako Czerwone.

 

KsRq4m7.jpg

 

4. Widoczna warstwa śniegu.

 

DAc8a2M.jpg

 

5.

 

1tVmXyP.jpg

 

 

6. Mój śmiały zjazd. Później nie mogłem takich rzeczy robić.Zrobiła się kasza i malutkie hopki, więc sobie po wywinięciu orła ;) odpuściłem.

 

tH0M3rB.jpg


Użytkownik Wardziu edytował ten post 31 styczeń 2016 - 00:04

  • 4

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 01 luty 2016 - 12:16


Mój śmiały zjazd
:thumbsup: świetna pozycja

dzięki za "odkrycie" mało znanego ośrodka


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 luty 2016 - 20:50

04.02.2016

Czołem drużyna!

           Wczoraj był szybki przegląd pogody na dziś, oczywiście mróz w nocy więc na narty ;) Wybraliśmy się znowu do Młodych Buków. Pokaże Państwu, w jaki sposób może zmienić się pogoda. Przez ostatni czas było po około 6-9 stopni na plusie, dziś było do 13 na minusie, padała śnieg ala mały grad, narty fajnie się trzymały śniegu ;)

 

        Problem był z drogą, od Mieroszowa nie było o godzinie 8-9 ani posypane, ani odśnieżone. Trasa pełna ryzyka ciągnęła się aż do powiatu Kamienna Góra. Najlepsze było jak wjechaliśmy do Czech, tam odśnieżone, posypane, czarne drogi, chociaż śniegu sporo.

 

1. Tak wyglądała droga, nie było ciekawie.

 

1jFpXW3.jpg

 

JH9AGj0.jpg

 

 

m09u48p.jpg

 

QD7Qi96.jpg

 

CE8tuot.jpg

 

Mistrzem photoshop'a nie jestem, ale wycinając kadry mogę podpatrzeć jak wygląda moja sylwetka z boku podczas jazdy. Jeżeli macie jakieś rady, to śmiało ;)


Użytkownik Wardziu edytował ten post 04 luty 2016 - 20:58

  • 3

#4 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 04 luty 2016 - 21:00

Podoba mi się Twój wkręt i Twoje relacje.

Co prawda ja nie umiem jeździć choć lubie, ale uważam, że jesteś za bardzo z tyłu.


Pozdrawiam
Michał
  • 2

#5 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 luty 2016 - 22:35

Nad tym cały czas pracuje ;) Za pewne jest to spowodowane tym, że zaczynam jeździć na stokach bardziej nachylonych niż początkująca niebieska.

Nie mam jeszcze na tyle zaufania do siebie, aby na maxa naciskać na przód, ale jest to jeden z tych błędów, które już też widzę i w miarę czasu będę poprawiał ;)


Użytkownik Wardziu edytował ten post 04 luty 2016 - 22:35

  • 2

#6 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 luty 2016 - 08:38


w miarę czasu będę poprawiał

Jak na samouka robisz i tak duże postępy,

niektórzy po wielodniowej nauce z instruktorem nie są tak zaawansowani jak Ty.

Tak trzymać i jak najwięcej jeździć :thumbsup:

 

Możesz wstawić filmik z Twoją jazdą na trochę stromszym stoku ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych