Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski 2015/2016


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
140 odpowiedzi w tym temacie

#41 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 26 marzec 2015 - 10:34

No to Justyna nieźle dawała na tym betonie :thumbsup:

 

phi, na luzaka :alegosc:

 

Poza tym, że potem dwa dni chodzić nie mogłam, bo tak uda bolały  :D


  • 3

#42 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9812 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 26 marzec 2015 - 15:44

Informacja o planowanych kolejkach na portalu:

 

http://www.skiresort...zyrk/ski-lifts/

 

 

Planned ski lifts
6_ksb-b_01.gif
Szczyrk (YOC 2019) 6pers. High speed chairlift (detachable) with bubble
Replacement lift: T-bar
6_ksb-b_01.gif
Szczyrk (YOC 2018) 6pers. High speed chairlift (detachable) with bubble
Replacement lift: T-bar
8_ksb-b_01.gif
Szczyrk (YOC 2017) 8pers. High speed chairlift (detachable) with bubble
6_ksb-b_01.gif
Szczyrk (YOC 2017) 6pers. High speed chairlift (detachable) with bubble
6_ksb-b_01.gif
Szczyrk (YOC 2016) 6pers. High speed chairlift (detachable) with bubble
Replacement lift: T-bar
10_eub.gif
Szczyrk (YOC 2016) 10pers. Gondola lift (monocable circulating ropeway)
Replacement lift: T-bar

  • 3
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#43 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 27 marzec 2015 - 18:22

 

No to Justyna nieźle dawała na tym betonie :thumbsup:

 

phi, na luzaka :alegosc:

 

Poza tym, że potem dwa dni chodzić nie mogłam, bo tak uda bolały  :D

 

Hahaha, no to nieźle :D 


  • 0

#44 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:40

W niedzielę byłem na Skrzycznem, warunki całkiem przyzwoite zarówno Damską jak i FIS-em ale do wysokości "Grzebienia" poniżej już trzeba było uważać na przetopy i kamienie. Ondraszek nieczynny. Wydawało się że to już do Świąt nie wytrzyma. Pogoda jednak zmieniła się dość mocno i dzisiaj zrobiło się zimno i zimowo a prognozy na nadchodzące dni są dość chłodne więc wygląda na to że jeszcze ten zapiątek będzie się dało na COS-ie pojeździć. Jeśli jednak będziecie się wybierać proponuję zabrać zdecydowanie narty z tej "dolnej" półki tych z górnej szkoda  :thumbsup:

 

Taki widok mam teraz z okna

 

Załączony plik  DSC00427.JPG   128,54 KB   4 Ilość pobrań

 

 

 

PS. SON już zamknięty i raczej na Święta nie uruchomią !!!


Użytkownik marecki edytował ten post 01 kwiecień 2015 - 15:42

  • 2

#45 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 01 kwiecień 2015 - 16:10


Informacja o planowanych kolejkach na portalu:
 
http://www.skiresort...zyrk/ski-lifts/
 

 

Janek, powtórzę jeszcze raz jak nie zobaczę to nie uwierzę  :o


  • 1

#46 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 01 kwiecień 2015 - 17:26

Pogodowo wygląda na powtórkę sprzed 2 lat :) Może jednak uruchomią, jak nie to Pilsko na pewno będzie kręcić na święta :thumbsup:


  • 2

#47 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 18 kwiecień 2015 - 18:36

Justyna, Pilsko kręciło nawet dzisiaj, a święta w Szczyrku były naprawdę bardzo śnieżne i narciarsko pierwsza klasa, niestety nie mogłem z tego skorzystać!! 


  • 2

#48 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 30 kwiecień 2015 - 18:39

Oj, żeby zawsze u nas taki długi sezon był.....


  • 1

#49 Buddhini

Buddhini
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Katowice
  • Narty:Majesty Lumberjack , Head i.Supershape Magnum Voelkle P60 GS
  • Imię :Kacper

Napisano 30 lipiec 2015 - 11:18

Jeśli chodzi o Szczyrk. to jako gówniarz się tam prawie wychowałem. Zarówno na Skrzycznym jak i w Solisku/Czyrnej. Zadziwia mnie to że w tym ośodku ( jednym z , jesli nie najwiekszym w Polsce pod wzgledem dlugosci tras narciarskich) z roku na rok obserwuje coraz mniej ludzi. pamiętam kiedyś jak cały górny śląsk sie tam zjedzał , ale widze ze inwestycje na pseudo-osrodkach ( mowie o osrodkach z 2 trasami o suymie dlugosci 1000m i  jednym wyciagu) przyciagaja bardziej niz prawdziwy kawal solidnej trasy.  Co do przygotowania Szczyrku w  sezonie 2014/2015, powiem tak. ZAJEBISCIE! Pierwszy raz w zyciu nie skarzylem sie na mała ilosc sniegu czy pozamykane trasy. Nie wazne ze golgota była betonowa, a z małego skrzycznego wiatr wywiał wszystko co miało sypkość, to i tak jedzilo sie pierwszorzednie. Ludzie narzekaja na orczyki, marudza ze to staroc i na to jak snowboardzisci maja na nich wjezdzac! No toz to szok dla mnie... Uwazam ze Czyrna/Solisko to doskonale miejsce dla tych ktorzy jezdza na nartach a nie na nartach zjezdzaja z górki. Jeśli do radosci z nart, potrzebujesz wygodnej kanapy na ktorej chcesz sobie odpoczac to jedz do Wisly albo na Czantorie... Co do odsiewu SNB przez orczyk... Jak dla mnie klasa. Ich mniej - wiecej sniegu. Ale ja to jestem zindoktrynowany przez dziadka by snowboardzistow nienawidziec. ;)  Reasumujac, Szczyrk od zawsze był najlepszym miejscem na wypad ze slaska, jest najlepszym miejscem, i zawsze bedzie. Zwlaszcza gdy slowacy inwestuja gigantyczne pieniadze na przygotowanie sie do sezonu 2015/2016 a do 2018 chca tam zrobic chyba ze 6 nowych wyciagow.


  • 4

Włochy :   Val di Sole, Falcade,   Francja : Tignes, La Plagne, Les Menuire, Risoul, Val D'Iseire.


#50 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 30 wrzesień 2015 - 20:56

Buddhini, z tymi słowackimi inwestycjami proponuję ostrożnie, przeżyłem ich tu już sporo, ale co do reszty to masz 100% racji !!!


  • 2

#51 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 08 listopad 2015 - 19:35

Żeby koleżeństwo narciarskie nie zapomniało o Szczyrkowskim "skansenie"

 

Poniżej link do wywiadu prezesa TMR o planowanych inwestycjach w SON-ie.

Ciekawy jestem czy to w przyszłym roku ruszy i będzie tak kolorowo jak Pan prezes obiecuje ?!

 

 

http://www.skionline...newsy,6496.html


Użytkownik marecki edytował ten post 08 listopad 2015 - 20:02

  • 2

#52 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 08 listopad 2015 - 23:01


Ciekawy jestem czy to w przyszłym roku ruszy i będzie tak kolorowo jak Pan prezes obiecuje ?!

 

 

 

Było by super. :cheers:


  • 2

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#53 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 09 listopad 2015 - 08:21


Ciekawy jestem czy to w przyszłym roku ruszy i będzie tak kolorowo jak Pan prezes obiecuje ?!

 

SON miał dotychczas szczescie do wiele obiecujących Prezesów.... :-).

Mam jednak nadzieję że tym razem p. H wie co mówi i ma solidne oparcie w mozliwościach TMR-u....

 

pozdrawiamM


  • 3

#54 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 09 listopad 2015 - 20:38

Super miejscie, niech się rozwija. Wszystkim tam będzie zdecydowanie lepiej i bardziej........... bogato :)  Choć jeden orczyk powinni zostawić . Zdecydowanie :)


  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#55 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 listopad 2015 - 21:14


Ciekawy jestem czy to w przyszłym roku ruszy i będzie tak kolorowo jak Pan prezes obiecuje ?!

 

Kolorowo? Bialo niech lepiej bedzie i bedzie dobrze :D


  • 2

#56 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 10 listopad 2015 - 19:38


Choć jeden orczyk powinni zostawić . Zdecydowanie

 

Pit, zostawią i to nie jeden  :thumbsup:

 

 


Kolorowo? Bialo niech lepiej bedzie i bedzie dobrze
 

 

Jack, oby było, bo na razie u nas ciepło jak latem, wody brakuje więc jak dobrze nie poleje i przymrozi, to mogą mieć zakaz robienia śniegu, wtedy pozostanie liczyć na śnieżną zimę  :thumbsup:

 

rossignol, mam nadzieję że będzie chociaż dobrze  :)


Użytkownik marecki edytował ten post 10 listopad 2015 - 19:49

  • 1

#57 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9812 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 11 listopad 2015 - 08:09

ciepło jak latem, wody brakuje
Myślałem że TMR rozpoczął inwestycje od budowy zbiornika.
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#58 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 11 listopad 2015 - 19:50


Myślałem że TMR rozpoczął inwestycje od budowy zbiornika.

 

Póki co to o zbiorniku i nowej instalacji do naśnieżania jak i całej infrastrukturze tylko mówią. 

 

TMR na razie to, podobno załatwia sprawy papierowo-formalne i opowiada co zrobi, a przepraszam, na zeszły sezon udało się im wprowadzić wspólny karnet z COS-em a co za tym idzie podnieść o 100% ceny. W tym przypadku wykazali się szybkością działania i mistrzowskim kunsztem załatwienia sobie sporych zysków bez jakichkolwiek inwestycji  :thumbdown:


  • 3

#59 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 14 czerwiec 2016 - 08:23

Stare przysłowie pszczół mówi   ;)  "ta krowa co dużo ryczy, mało mleka daje" i niestety, ale mój (cholera ) wrodzony optymizm, znowu się sprawdził i panowie ze Słowacji znowu się wykręcili papierami i żadnych inwestycji na SON-ie w tym roku nie będzie.  AMEN!!!!


  • 1

#60 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 18 wrzesień 2016 - 07:08

Dobre wieści:

http://bielskobiala....eRedirects=true


  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych