Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski 2015/2016


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
140 odpowiedzi w tym temacie

#21 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 16 marzec 2015 - 16:06

No ja też coś koło tego :) tylko mam niewyraźne pierwsze zdjęcia

Tu mam chyba  8 wiosen :) 

Załączony plik  000059.JPG   144,45 KB   3 Ilość pobrań

A tu 10 :)

Załączony plik  000118.JPG   150,01 KB   3 Ilość pobrań

 


  • 7

#22 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 17 marzec 2015 - 14:51

Skifan - nie dodając, ani nie ujmując nikomu, to kilku z 5-ką z przodu tu pisze  :thumbsup:


  • 2

#23 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 18 marzec 2015 - 11:34

Żal mi się zrobiło niedzielnej jazdy i tych brakujących zdjęć, więć wybrałem się w poniedziałek ale dopiero od 12-tej. Warunki w porównaniu z poranną niedzielną jazdą diametralnie inne. Ciepło i wszystko płyneło ale jazda jak zawsze bardzo przyjemna, tym bardzie że spotkałem kolegę z którym na zmianę jeździliśmy FIS, Damska i pod krzesłami - zabawa była przednia  :)

 

Prawie Jaworzyna z wysokości Hondrasek

 

Załączony plik  P1070731.JPG   131,01 KB   6 Ilość pobrań

 

Widok na Klimczok i Pdmagurę

 

Załączony plik  P1070732.JPG   112,95 KB   4 Ilość pobrań

 

Z jaworzyny na Skrzyczne

 

Załączony plik  P1070733.JPG   138,86 KB   4 Ilość pobrań

 

Tędy również się jeździło

 

Załączony plik  P1070736.JPG   216,13 KB   4 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1070739.JPG   133,36 KB   4 Ilość pobrań

 

To widok w kier. Hyrcy i Kotarza

 

Załączony plik  P1070743.JPG   95,04 KB   4 Ilość pobrań

 

Na jezioro Żywieckie

 

Załączony plik  P1070750.JPG   68,47 KB   4 Ilość pobrań

 

Widoczek Babiej Góry

 

Załączony plik  P1070751.JPG   54,46 KB   4 Ilość pobrań

 

Początek FIS-u i Skrzyczne

 

Załączony plik  P1070752.JPG   64,73 KB   4 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1070754.JPG   78,88 KB   4 Ilość pobrań


Użytkownik marecki edytował ten post 18 marzec 2015 - 12:19

  • 5

#24 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 18 marzec 2015 - 11:52

Żal mi się zrobiło niedzielnej jazdy i tych brakujących zdjęć, więć wybrałem się w poniedziałek ale dopiero od 12-tej. Warunki w porównaniu z poranną niedzielną jazdą diametralnie inne. Ciepło i wszystko płyneło ale jazda jak zawsze barzo przyjemna, tym bardzie że spotkałem kolegę z którym na zmianę jeździliśmy FIS, Damska i pod krzesłami - zabawa była przednia  :)

:hi:  :hi:  :hi:


  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#25 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 19 marzec 2015 - 09:53

skifan

......................

hmm... ciekawe ile lat mają najstarsi wyjadacze na tym forum???

 

Ja osobiście ok.45 latek....na nartach. Tak że te dawne krajobrazy i klimaty pamiętam (jeszcze)!!! 

 

 

45 w ogóle czy na nartach????????? :witaj:


  • 0

#26 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 19 marzec 2015 - 09:57

Skifan - nie dodając, ani nie ujmując nikomu, to kilku z 5-ką z przodu tu pisze  :thumbsup:

Toś młodzieniaszek (dla mnie) :)


  • 2

#27 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 19 marzec 2015 - 10:02

ja mam 6-stkę z przodu i to w ostatniej dekadzie :chlebisol2:


  • 3

#28 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 marzec 2015 - 11:06

aby pozostać w temacie Szczyrku nadmienię jedynie że 1 raz w życiu ze Skrzycznego zjechałem w lutym 1967 roku


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#29 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 19 marzec 2015 - 11:47

Pan z lewej 7 z przodu, pan z prawej 8. Ostatnio jeździłem ze znajomym, który w nadchodzącym sezonie będzie miał bliżej do 9 niż 8. Kupił sobie ostatnio nowe velkle.

 

Załączony plik  12.jpg   151,38 KB   3 Ilość pobrań

 

 


  • 4

#30 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 marzec 2015 - 12:16


Pan z lewej 7 z przodu, pan z prawej 8.
widać że młode dziewczę pośrodku znacznie odejmuje im lat :)
  • 4
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#31 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 19 marzec 2015 - 12:39

ja mam 6-stkę z przodu i to w ostatniej dekadzie :chlebisol2:

Czyli masz ponad 690 lat??;)

45 lat na nartach ale ze Skrzycznego pierwszy raz zjechałem w 80 roku.

Pozdrowienia


  • 1

#32 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 marzec 2015 - 12:48


45 lat na nartach ale ze Skrzycznego pierwszy raz zjechałem w 80 roku
niedługo zamiast relacji, będziemy pisać wspomnienia :kon:
  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#33 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 19 marzec 2015 - 19:36

Janek jak możesz, przerzuć moją ostatnią relację ze Skrzycznego z Pytkowego tematu " Poranne Pilsko ......." - jeśli się da to zostaw ją  również tam !!!

 

PS. a tak apropo, póki co warunki na COS-ie jak i SON-ie oczywiście w górnych partiach dość dobre, w nocy mrozi i choć w dzień ciepło to nocne mrozy nie pozwalają słońcu na zbyt wiele. W sobotę pewnikiem jazda będzie fajna choć podobno zrobiło się dość twardo!!! 


  • 2

#34 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 21 marzec 2015 - 00:47

Na Golgocie można było rozegrać slalom na 500 uczestników i zostałaby może troszkę porysowana... :)

Na Hali Skrzyczeńskiej odkryłem płotek, że jeszcze nikt na nim nie zrobił z siebie frytek to cód.

Koło południa w słońcu puściło, w cieniu twardo. Niestety więcej miejsc nasłonecznionych :(

 


  • 6

#35 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 21 marzec 2015 - 19:14

Pusto na trasach i do wyciągów, gdzie się podziało całe narciarstwo ? No i do tego na stoku sklep z banerem "wódki regionalne" pewnie można je tam zakupić ... pięknie. Jak ja zazdroszczę wam górale, macie górki ze śniegiem i wyciągami  pod nosem :) 


  • 1

#36 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 21 marzec 2015 - 19:33

To ja jeszcze wrzuce kilka fot z nie tak dawnego pobytu.Ku czci wiecznym tuletnim orczykom w black and white.

Załączony plik  P1030914_Fotor.jpg   141,57 KB   4 Ilość pobrańZałączony plik  1.JPG   114,01 KB   3 Ilość pobrańZałączony plik  2.JPG   175,91 KB   3 Ilość pobrańZałączony plik  3.JPG   169,32 KB   3 Ilość pobrańZałączony plik  4.JPG   101,07 KB   3 Ilość pobrańZałączony plik  5 .JPG   149,12 KB   3 Ilość pobrań

Załączony plik  22.JPG   116,21 KB   3 Ilość pobrańZałączony plik  33.JPG   228,2 KB   3 Ilość pobrań


  • 5
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#37 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 21 marzec 2015 - 19:36

A tą siatkę postawił ktoś z Byrcynów ? :) 


  • 0

#38 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 21 marzec 2015 - 20:45

A co szanowni koledzy chcą od tego płotu, płot jak płot  :thumbsup:


  • 0

#39 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 21 marzec 2015 - 21:08

A co szanowni koledzy chcą od tego płotu, płot jak płot  :thumbsup:

 

Kto grodzi tereny narciarskie podlega .... 


  • 0

#40 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 22 marzec 2015 - 16:14

No to Justyna nieźle dawała na tym betonie :thumbsup:


  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych