Skocz do zawartości


Zdjęcie

volki RTM


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 03 marzec 2015 - 10:42

Pozwiedzałem trochę nasze sudety i skorzystałem z możliwości testowania.Niestety nie udało się znależć rekomendowanych Dynastar seri CHAM.Ale trafiła się okazja volki serii RTM. Najdłużej w moim posiadaniu RTM 78. Jako że szukam narty na zróżnicowane warunki-raczej gorsze. Kilka godzin jazdy w trudnych warunkach,muldy świeży śnieg,mokry nie dały pełnego obrazu tej narty. W opisanych warunkach spisywały się bardzo dobrze. Muldy pokonywały znakomicie świeży mokry,kopny śnieg nie stanowiły problemu. Natomiast nie mam zdania co do jazdy na twardym nieco zlodzonym śniegu. Jedno jest pewne narta nie męczy jest bardzo zwrotna pomimo długości 170 pod butem 78. Zastanawiam się czy 170 przy moim wzroście 176 to optymalna długość?  Brak wrażen z szybkiej jazdy jako że mgła i spora liczba narciarzy nie zachęcały do szybkości. Może ktoś miał okazję jeżdzić po zmrożonym śniegu z pełną prędkością na tych lub podobnych deskach ????????

 Pozdrawiam  forumowiczów.

 

 

 

 


  • 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 09 marzec 2015 - 14:38


RTM 78

czy to jest narta katalogowa ?

http://www.voelkl.co...erview.html?L=8


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 09 marzec 2015 - 14:50

 


RTM 78

czy to jest narta katalogowa ?

http://www.voelkl.co...erview.html?L=8

 

ZWYKLE 78 TO KATALOG,   7,8    to rental


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#4 skifan

skifan
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 12 marzec 2015 - 15:24

 


RTM 78

czy to jest narta katalogowa ?

http://www.voelkl.co...erview.html?L=8

 

tak to narta z katalogu na sezon 2015/16 ale nie mam do niego dostępu.

pozdro.


  • 1

#5 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 12 marzec 2015 - 18:24

 

 


RTM 78

czy to jest narta katalogowa ?

http://www.voelkl.co...erview.html?L=8

 

tak to narta z katalogu na sezon 2015/16 ale nie mam do niego dostępu.

pozdro

ja mam i dlatego moja odp


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych