Skocz do zawartości


Zdjęcie

zupelnie nie na temat


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#21 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 27 październik 2021 - 02:13

 

Wreszcie wątek skrojony jak dla mnie, moje miasto niekoniecznie nocą i ważny mecz
https://wyniki.sport...0538.1632436716


Będzie łomot �


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Raczej kontrolowane zwyciestwo

https://www.onet.pl/...l05cc1,5e4c2379


  • 0

#22 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 październik 2021 - 08:30


Raczej kontrolowane zwyciestwo
a ja wczoraj z przyjemnością oglądałem w TV jak słynny Bayern Monachium przegrał 5 : 0 w Pucharze Niemiec
  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#23 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 29 październik 2021 - 14:41

Dziady… czyta Miodek

https://uni.wroc.pl/...niwersyteckiej/


  • 0

#24 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 29 październik 2021 - 16:00

Zanim poslucham to muszę sprawdzić czy takie pogańskie testy i gusła nie powinny obrażać uczuć religijnych....
  • 2

#25 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 29 październik 2021 - 16:21

 


Raczej kontrolowane zwyciestwo
a ja wczoraj z przyjemnością oglądałem w TV jak słynny Bayern Monachium przegrał 5 : 0 w Pucharze Niemiec

 

?

Bardzo dziwne szczerze mówiąc. Cieszyć się nie z czyjejś wygranej ale z przegranej zespołu bo jest znany??? To takie charakterystyczne dla pewnego typu ludzi.

Nie idź tą drogą...


Użytkownik Mitek edytował ten post 29 październik 2021 - 16:45

  • 0

#26 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 październik 2021 - 07:19


Cieszyć się nie z czyjejś wygranej ale z przegranej zespołu bo jest znany???
nie dlatego że jest znany tylko że to właśnie Bayern jest, podobnie miałem w młodych latach z Legią


To takie charakterystyczne dla pewnego typu ludzi.
Nie idź tą drogą...
widocznie jestem takim typem 
  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#27 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 01 listopad 2021 - 18:42

Tak nie ma temat w temacie dzisiejszego święta , taka oferta tylko u nas :) Znicze z pozytywką ich Troje âžwstań powiedz nie jesteś sam âŚâ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Sarensis edytował ten post 01 listopad 2021 - 18:43

  • 0

#28 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 02 listopad 2021 - 08:42

Tak nie ma temat w temacie dzisiejszego święta , taka oferta tylko u nas :) Znicze z pozytywką ich Troje âžwstań powiedz nie jesteś sam âŚâ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ponoc zwiększono także ilość miejsc… na cmentarzach.


  • 1

#29 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 listopad 2021 - 20:51


pozytywką ich Troje
a ja jednak jestem romantyczny

 

https://www.youtube....h?v=YL0N1ARFrsA


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#30 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 03 listopad 2021 - 07:24

Byłem tydzień temu w Poznaniu, koło cmentarza na ul. Grunwaldzkiej reklama- “Ekshumacje Tanio”…….hmmmm na wszystkich świętych pod ziemia też sie porzadki robi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#31 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 03 listopad 2021 - 07:55

Byłem tydzień temu w Poznaniu, koło cmentarza na ul. Grunwaldzkiej reklama- “Ekshumacje Tanio”…….hmmmm na wszystkich świętych pod ziemia też sie porzadki robi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

Niektórzy dochodzą do nawet takiej paranoi. Przykład mam w domu (ojciec). 

Sama szalona idea cmentarzy i tego święta nie wystarcza.

Pozdro


  • 2

#32 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 03 listopad 2021 - 08:46

Byłem tydzień temu w Poznaniu, koło cmentarza na ul. Grunwaldzkiej reklama- “Ekshumacje Tanio”…….hmmmm na wszystkich świętych pod ziemia też sie porzadki robi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć
Niektórzy dochodzą do nawet takiej paranoi. Przykład mam w domu (ojciec). 
Sama szalona idea cmentarzy i tego święta nie wystarcza.
Pozdro

Mam mocna alergie na wszelkie pokazówki - dlatego uciekam gdzie sie tylko da.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#33 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 03 listopad 2021 - 09:55


Byłem tydzień temu w Poznaniu

 

i nawet nie pokiwałeś...


  • 0

#34 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 03 listopad 2021 - 13:22

mówiąc. Cieszyć się nie z czyjejś wygranej ale z przegranej zespołu bo jest znany??? To takie charakterystyczne dla pewnego typu ludzi.

To proste zawsze przyjaciel cieszy się z Twojej wygranej a wróg z przegranej.
Czy niezwykłe to kibicować zespołowi, który jest mniej znany czy doświadczony ....
Nie rozumiem, czemu ta droga jest BEeee?
  • 0

#35 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 03 listopad 2021 - 13:31

Byłem tydzień temu w Poznaniu

 
i nawet nie pokiwałeś...

..pokiwałem… nawet rogale kupowałem niedaleko Ciebie w cukierni/piekarni (w cenie wyjatkowo bandyckiej)… ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#36 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 03 listopad 2021 - 15:32

Tak: zupelnie nie na temat:

 

1/ czy spoleczenstwo jest tak glupie, ze trzyma sie zmiany czasu, mimo, ze nigdy nie udowodniono korzysci z tego plynacych???

 

2/ Glasgow:  konferencja/spotkanie nt zmiany klimatu........................... dostrzegam jakas paranoje ( a moze to ja jestem paranoikiem) : konferencja nt zmiany klimatu, ograniczenia spalania zasobow naturalnych itp:   praktycznie kazdy uczestnik zjawil sie na tej konferencji  dolatujac prywatnym odrzutowcem ..................kazdy uczestnik konsumuje zdecydowanie wiecej  zasobow niz prrzecietny obywatel....... pokazcie mi jednego z tych moronow, kiedy ostatnio uzyl roweru dla przemeiszczania sie......: slowem - nie przypomina to pilnowania barankow przez wilki???????

 

nie wspominajac juz o idei wyeliminowania pieniadza i zastapienia go calkowicie transakcjami przez internet................................. 

 

 

A juz zupelnie nie na temat : popatrzcie na najnowsza liste wszechczasow  magazynu The Rolling Stone:  baaaaaaardzo duzo dajaca do myslenia

 


 


Użytkownik jan koval edytował ten post 03 listopad 2021 - 15:41

  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#37 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 03 listopad 2021 - 15:37

Byłem tydzień temu w Poznaniu

 
i nawet nie pokiwałeś...

..pokiwałem… nawet rogale kupowałem niedaleko Ciebie w cukierni/piekarni (w cenie wyjatkowo bandyckiej)… ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Bo to bandycka dzielnica jest ;) Rogale jadam tylko i wyłącznie 11.11, smakowały Ci te z Luny?
… a następnym razem kiwaj głośniej, stawiam rogale the best of


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#38 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopad 2021 - 15:55


2/ Glasgow:  konferencja/spotkanie nt zmiany klimatu........................... dostrzegam jakas paranoje

 

Nie Ty jeden, Neil Oliver to swietnie podsumowal:

 

https://twitter.com/...809225276841987

 

Sporo twittow w necie na ten temat. Wystarczy poszukac.

 

Tu masz naprzyklad przejazd waszego prezydenta: 

 

https://twitter.com/...132416385892352

 

Wiesz ze do Szkocji sciagnieto 10 tys policjantow z calego UK? Wiesz ze w blue zone co dziennie sprawdzali kazda studzienke i ja spawali, po to zeby nastepnego dnia powtorzyc czynnosc (info od kolegi policjanta bioracego udzila w tym cyrku).

 

Tego w bbc nie zobaczysz... 

 

Wyzej napisales ze ludzie sa glupi, wg mnie sa leniwi, naiwni i daja sie bardzo latwo manipulowac, ale do czasu. 

Tyle tylko ze przez Covid politycy i "elyty" poczuly sie bezkarne. Jak sie z jednym sid udalo to czemu nie z drugim. 

A za wszystkim stoji duuuuuza kasa.

Putin, Xi Jinping, Erdogan wiedza dobrze ze lepiej nie brac udzialu w tym cyrku, wiedza do czego to zmierza, nie chca skonczyc jak Ceausescu.


Użytkownik Jack edytował ten post 03 listopad 2021 - 16:24

  • 1

#39 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 03 listopad 2021 - 16:35

 


2/ Glasgow:  konferencja/spotkanie nt zmiany klimatu........................... dostrzegam jakas paranoje

 

Nie Ty jeden, Neil Oliver to swietnie podsumowal:

 

https://twitter.com/...809225276841987

 

Sporo twittow w necie na ten temat. Wystarczy poszukac.

 

Tu masz naprzyklad przejazd waszego prezydenta: 

 

https://twitter.com/...132416385892352

 

Wiesz ze do Szkocji sciagnieto 10 tys policjantow z calego UK? Wiesz ze w blue zone co dziennie sprawdzali kazda studzienke i ja spawali, po to zeby nastepnego dnia powtorzyc czynnosc (info od kolegi policjanta bioracego udzila w tym cyrku).

 

Tego w bbc nie zobaczysz... 

 

Wyzej napisales ze ludzie sa glupi, wg mnie sa leniwi, naiwni i daja sie bardzo latwo manipulowac, ale do czasu. 

Tyle tylko ze przez Covid politycy i "elyty" poczuly sie bezkarne. Jak sie z jednym sid udalo to czemu nie z drugim. 

A za wszystkim stoji duuuuuza kasa.

Putin, Xi Jinping, Erdogan wiedza dobrze ze lepiej nie brac udzialu w tym cyrku, wiedza do czego to zmierza, nie chca skonczyc jak Ceausescu.

 

 

 

Hmmmm. mysle, ze w tym aspekcie Putin nie postepuje rozsadnie : bo nie beirze udzialu w stopniowej centralizacji "dozoru nad ludzkoscia"....

 

Ciekawa ta info o studzienkach - jak okupanci w Polsce wojennej - boja sie wlasnego cienia ....

 

Ten "nasz Prezydent" to  ......................hm zamilcze, bo nie chce sie wysilac, zeby cos napisac nt tego pajaca....


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#40 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopad 2021 - 16:51


Hmmmm. mysle, ze w tym aspekcie Putin nie postepuje rozsadnie : bo nie beirze udzialu w stopniowej centralizacji "dozoru nad ludzkoscia"....

 

Stara szkola. Wie dobrze ze czolgiem na baterie daleko nie zajedzie.

Poza tym to on decyduje kto w Rosji moze miec milardy, a nie milonerzy decyduja kto rzadzi w kraju.


  • 2



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych