Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna Góra


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 skiman6

skiman6
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 28 marzec 2009 - 22:09

Byłem dzisiaj na nartach na Czarnej Górze nad Sienną... "Czarna", wiele gór ma to imię,bo przeważnie są zasnute chmurami, zarośnięte ciemnym lasem, ziejące ciemną skałą...budzące raczej antypatię ...a dzisiaj Czarna była bliższa określeniu ..."Różowa"
...bo w Siennej, po porannym drobnym deszczu, później było prawie pięknie, prawie słonecznie i mnóstwo śniegu, wszystkie trasy i wyciągi czynne, lodu zero, bez przetarć i kamieni, a ludzie nieliczni, szukali kolejki, bo dzisiaj gdzieś ją wcięło ...i nawet najwolniejsze w Sudetach krzesło nie irytowało... Obsługa miła, narciarze słali sobie uśmiechy no ...ameryka, nie pamiętam takiej Czarnej Góry ...po sześciu godzinach jazdy, z dwiema krótkimi przerwami, miałem dość ...i choć słońce stało jeszcze całe nad ośrodkiem, zakończyłem jazdę ...trochę ciężki śnieg wyssał siły, a i chyba nabawiłem się zakwasów mięśni ...brzucha, muszę te obszary ciała jakimś szybkim sposobem odnowić, bo dobre warunki do jazdy na Czarnej Górze winny się jeszcze jakiś czas utrzymać i po dzisiejszym miłym doświadczeniu, może w tygodniu jeszcze tam się wybiorę, chyba, że deszcz, lub coś albo żona...

Na stronie ośrodka: http://www.czarnagora.pl są dość szczegółowe dane o trasach i wyciągach.
Kilka zdjęć z dzisiaj niżej

Załączone pliki


  • 2
Dołączona grafika

#2 skiman6

skiman6
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 04 kwiecień 2009 - 18:56

Ani deszcz, ani żona... czyli bez przeszkód na Czarnej Górze...
W pięknym słońcu, przy 14 stopniach ciepła, jeździłem dzisiaj na Czarnej Górze,
Pewnie ta jazda to już po raz ostatni w tym sezonie i czekać będę do grudnia na to by sezon nowy otworzyć.A jak było dzisiaj, no firn był i trasy w nim całe, i naprawdę żałujcie, żeście ze mną nie byli, bo to miła majówka była narciarska, jakby nagroda dla tych wytrwałych, tych "zakręconych". A kiedy ludzi niewiele, to trasy wydają być się szersze niż zwykle, a jazda łukami jeszcze te trasy wydłuża ...no alpy normalne dzisiaj były na Czarnej, i wszystkie ważne wyciągi działały, i nic się nie psuło, więc tylko łukami, i na dół i w górę, normę goniłem, aż znowu siły diabli gdzieś wzięli... i mimo, że bajka była wspaniała, musiałem ją po pięciu godzinach zakończyć... a i musiałem jeszcze do chatki, co całkiem jest blisko, by trochę wiosny wpuścić do środka, bo Pani Zielona nagle wybuchła jak balon skądś przyniesiony, może, myślałem, szuka oddechu, więc może do chatki zawita... Musiała być tam przede mną, bukietów kilka tylko przyniosła i poszła hen w góry, ścieżki umajać?
Pijąc herbatę, w letnim dziś słońcu,wyliczyłem,że za dni czternaście pewnie na rower w góry pojadę?i cieszę się z tego, choć zimy mi szkoda... jeżdżąc na jednym i drugim, nie wiem co jest dla czego, czy rower do nart przysposabia, czy narty do niego...

...a niżej zdjęcia śniegu i kwiatków...

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.JPG   182,62 KB   12 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.JPG   120,22 KB   11 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.JPG   90,75 KB   14 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.JPG   198,85 KB   12 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.JPG   233,55 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  6.JPG   158,88 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  7.JPG   174,42 KB   12 Ilość pobrań
  • Załączony plik  8.JPG   150,83 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  9.JPG   177,91 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  10.JPG   187,12 KB   11 Ilość pobrań
  • Załączony plik  11.JPG   121,04 KB   16 Ilość pobrań
  • Załączony plik  12.JPG   175,65 KB   12 Ilość pobrań
  • Załączony plik  13.JPG   142,05 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  14.JPG   127,59 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  15.JPG   163,43 KB   8 Ilość pobrań
  • Załączony plik  16.JPG   168,07 KB   7 Ilość pobrań
  • Załączony plik  17.JPG   171,67 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  18.JPG   126,77 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  19.JPG   120,8 KB   8 Ilość pobrań
  • Załączony plik  20.JPG   190,74 KB   8 Ilość pobrań
  • Załączony plik  21.JPG   238,7 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  22.JPG   189,01 KB   7 Ilość pobrań
  • Załączony plik  23.JPG   151,64 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  24.JPG   206,95 KB   12 Ilość pobrań
  • Załączony plik  25.JPG   184,25 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  26.JPG   197,92 KB   16 Ilość pobrań
  • Załączony plik  27.JPG   432,61 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  28.JPG   146,6 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  29.JPG   285,72 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  30.JPG   327,49 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  panorama Masywu Śnieżnika 1.JPG   142,56 KB   14 Ilość pobrań

  • 2
Dołączona grafika

#3 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 04 kwiecień 2009 - 20:21

Cześć!
Oj szkoda, że się z Tobą nie wybrałem. Od paru lat ciągnie mnie na tę Czarną Górę. Ale jakoś się nie składa. Bo i nie bardzo wiem gdzie mieszkać i dojazd z Łodzi kiepski raczej. A ciągną mnie fotografie. Te z ich strony, brata który tam już był i teraz Twoje. Skimanie drogi, czy ta okolica tylko fotogeniczna jest, czy tak piękna jak na fotografiach.

jeżdżąc na jednym i drugim, nie wiem co jest dla czego, czy rower do nart przysposabia, czy narty do niego...


A zdrajco!!! Ja nie mam żadnych wątpliwości. Rower owszem lubię, ale gdzie mu do NART. I dokładnie wiemi co służy czemu.
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#4 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 07 kwiecień 2009 - 17:54

Czytam, Panowie, Wasze wypowiedzi i - mimo żem kobieta - rozumiem i czuję podobnie

Zacznę od tego, że i mnie od wielu lat ciągnie w Sudety, ale że to cała wyprawa, wciąż odkładam, wybierając bliższe ośrodki i oszczędzając czas przejazdu. O Zieleńcu tak sympatycznie opowiada Henio Sytner, a Czarna Góra już w samej nazwie ma coś, co przyciąga...
Chętnie bym wreszcie odwiedziła tamte strony.
To odczucie było mi wspólne z odczuciem Tadzia.
Tak sobie pomyślałam: a może tam właśnie rozpoczniemy nasz przyszły forumowy sezon narciarski???


A co do słów Adama...
[list]
[*] I ja wiem, że przed kolejnym sezonem MUSZĘ poprawić swoją kondycję, tym bardziej, że w moim domu zapadła już decyzja: chcemy w okresie świąteczno-noworocznym lub przed tym czasem pojechać na narty (raczej do Włoch) i nie myślę tam wtedy cierpieć z powodu bólu mięśni; zamierzam całe dnie spędzać na nartach![/*:m:39qy6gp3]
[*] I - wreszcie - ja też planuję intensywne wykorzystanie swojego kochanego roweru. Co prawda, nie jeżdżę, jak Wy, w górach (na samą myśl o tym ciarki przebiegają mi po plecach), ale trasy polno-leśno-asfaltowe nie są mi obce. Lubię pojeździć i nieco dłużej, i nieco szybciej... Jeśli tylko wytrwam (systematyczność), będzie o.k.[/*:m:39qy6gp3][list]

Trzymam kciuki za powodzenie wszelkich naszych postanowień przed przyszłym sezonem
  • 0

#5 skiman6

skiman6
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 27 wrzesień 2009 - 18:38

...z pierwszej ręki...
...wczoraj od znanej mi osobiście "pierwszej ręki" dowiedziałem się, że w nowym sezonie/od grudnia/ na Czarnej Górze, uruchomione zostaną 2/dwa!/krzesła czteroosobowe, jedno w miejsce talerzyka F1 od parkingu, drugie zamieni dotychczasowy talerzyk H1... oba krzesła będą z ruchomą taśmą ułatwiającą wsiadanie...Prace fundamentowe są na ukończeniu, część urządzeń jest już w ośrodku, na ukończeniu jest też nowy duży zbiornik wody do sztucznego naśnieżania... i tylko stare dwuosobowe krzesło pozostanie, bijąc rekordy powolności...
...poniżej mapka z naniesionymi zmianami, a zdjęcia oddzielę/od rowerowych/, zmniejszę i wkleję...potem...

...parę zdjęć na poparcie...

Załączone pliki


  • 2
Dołączona grafika

#6 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 28 wrzesień 2009 - 13:13

...z pierwszej ręki...
...wczoraj od znanej mi osobiście "pierwszej ręki" dowiedziałem się, że w nowym sezonie/od grudnia/ na Czarnej Górze, uruchomione zostaną 2/dwa!/krzesła czteroosobowe, jedno w miejsce talerzyka F1 od parkingu, drugie zamieni dotychczasowy talerzyk H1... oba krzesła będą z ruchomą taśmą ułatwiającą wsiadanie...Prace fundamentowe są na ukończeniu, część urządzeń jest już w ośrodku, na ukończeniu jest też nowy duży zbiornik wody do sztucznego naśnieżania... i tylko stare dwuosobowe krzesło pozostanie, bijąc rekordy powolności...
...poniżej mapka z naniesionymi zmianami, a zdjęcia oddzielę/od rowerowych/, zmniejszę i wkleję...potem...

...parę zdjęć na poparcie...


Super!
Ze względu na ten nowy zbiornik, Może dzięki niemu będą śnieżyli jednocześnie cały ośrodek. :chair:
Dla mnie krzesła mogą być, ale nie muszą. Lubie orczyki i talerzyki. :-))
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 28 wrzesień 2009 - 13:56

Cześć

Super!
Ze względu na ten nowy zbiornik, Może dzięki niemu będą śnieżyli jednocześnie cały ośrodek. :chair:
Dla mnie krzesła mogą być, ale nie muszą. Lubie orczyki i talerzyki. :-))

Ty jedynie lubisz Tadziu a są tacy, którzy ze względu na lęk wysokości tylko tak moga dostać sie na górę.
Pozdrowienia
  • 0

#8 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 15 grudzień 2009 - 21:45

Czarna Góra szaleje !
Przed chwilą widziałem w TVN Meteo reklamę tego ośrodka. Coś mi się zdaje, że w tym sezonie będą tam tłumy.
Nowe krzesła, teraz reklama w TV, no, no.
  • 0

#9 skiman6

skiman6
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 25 styczeń 2010 - 18:24

...ostatnio na Czarnej...

Jakoś ostatnio odwykłem od forum, może powodem to i brak wystarczającej wiedzy by radzić, czy choćby wskazywać możliwość, a może i mi się nie chciało tu nudzić rzeczami nudnymi... poza tym byłem na nartach na Czarnej G/dzieśindziej/, w miejscu Wam znanym, i też nic się specjalnie mi nie zdarzyło, chyba, że powrót rypania w okolicy połączenia części paskudnej z plecami/choć na to, na innym forum, nasza Pannaanna rady dawała...tu nie chce/...może mi doktór od kręgów, podobno Ten Co Pomaga, w tygodniu jakoś pomoże... ...a na nartach może było i pięknie, bo w końcu ostatnio wszystkie dziłają wyciągi, w tym nowe dwa krzesła czteroosobowe i ludzi nie było za wiele, jazda więc na okrągło, w kilku miejscach tylko po drobnych grudkach, rzadko po trawie, a po kamieniach większych to tylko przypadkiem...choć to tylko moja ocena i...

...zdjęcia tendencyjne poniżej.../mniej więcej tak to wygląda/

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.JPG   135,09 KB   45 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.JPG   223,22 KB   42 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.JPG   154,32 KB   38 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.JPG   123,24 KB   37 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.JPG   266,12 KB   27 Ilość pobrań
  • Załączony plik  6.JPG   162,22 KB   29 Ilość pobrań
  • Załączony plik  7.JPG   87,22 KB   27 Ilość pobrań
  • Załączony plik  8.JPG   189,9 KB   32 Ilość pobrań
  • Załączony plik  9.JPG   176,67 KB   31 Ilość pobrań
  • Załączony plik  10.JPG   172,88 KB   34 Ilość pobrań
  • Załączony plik  11.JPG   208,91 KB   32 Ilość pobrań
  • Załączony plik  12.JPG   193,01 KB   31 Ilość pobrań
  • Załączony plik  13.JPG   180,47 KB   28 Ilość pobrań
  • Załączony plik  14.JPG   132,61 KB   22 Ilość pobrań
  • Załączony plik  15.JPG   183,76 KB   22 Ilość pobrań
  • Załączony plik  16.JPG   175,45 KB   23 Ilość pobrań
  • Załączony plik  17.JPG   187,05 KB   20 Ilość pobrań
  • Załączony plik  18.JPG   297,7 KB   21 Ilość pobrań
  • Załączony plik  19.JPG   212,5 KB   24 Ilość pobrań
  • Załączony plik  20.JPG   179,3 KB   21 Ilość pobrań
  • Załączony plik  21.JPG   240,51 KB   26 Ilość pobrań
  • Załączony plik  22.JPG   292,08 KB   25 Ilość pobrań
  • Załączony plik  23.JPG   168,24 KB   25 Ilość pobrań
  • Załączony plik  24.JPG   200,31 KB   27 Ilość pobrań
  • Załączony plik  25.JPG   179,97 KB   34 Ilość pobrań
  • Załączony plik  26.JPG   160,85 KB   33 Ilość pobrań

  • 2
Dołączona grafika

#10 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 26 styczeń 2010 - 07:10

...ostatnio na Czarnej...

Jakoś ostatnio odwykłem od forum, może powodem to i brak wystarczającej wiedzy by radzić, czy choćby wskazywać możliwość, a może i mi się nie chciało tu nudzić rzeczami nudnymi... poza tym byłem na nartach na Czarnej G/dzieśindziej/, w miejscu Wam znanym, i też nic się specjalnie mi nie zdarzyło


Pięknie tam miałeś Adamie Gdzieśindziej! Słonecznie, alpejska pogoda!, zwyczajnie... bajkowo... nigdy nie nudziłeś, nie nudzisz i nudzić nie będziesz, bo nie potrafisz! Ja cieszę się, że Twój odwyk zakończył się fiaskiem i, że wróciłeś! :thumbsup:

Ola

P.S.gdyby z plecami była już masakra, że medycy dolnośląscy rady dawać nie będą, podeślę Ci namiar na cudotwórcę beskidzkiego. Stawia na nogi ludzi po ciężkich wypadkach!
  • 0

#11 skiman6

skiman6
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 21 luty 2010 - 20:02

Przy zmiennej pogodzie, w niezmiennie trudnych warunkach, w dechy na Czarnej Górze...

Po wczorajszych opadach deszczu i deszczu ze śniegiem, w nocy niebo cienkim księżycem i prześwitującymi gwiazdami dawało nadzieję na dobrą pogodę na dzisiaj na Czarnej...słoneczny ranek wygonił więc wielu deskowych ludków, każdy zaś z nich jechał z nadzieją, że może po wczorajszym mokrym doświadczeniu, więcej „wymiataczy” pozostanie jednak w domu na kanapie...i wiele na to wskazywało, ale tylko przed godziną dziesiątą...potem, samochody jechały już ciurkiem, uciekając przed tłumami, zjechałem kilka razy z Czarnej, potem też kilka razy ze Żmijowca, pod nowym krzesłem...by do końca już jeździć na H2...warunki na trasie z Czarnej były doskonałe, mniej takie były ze Żmijowca, a na H2, były złe, duże płaty lodu, często posypane lodowymi grudami wielkości nawet cegły, odstraszały... ale gdzieś bokiem, raz jednym, raz drugim , w wymuszonym slalomie między lodami jakoś dotrwałem, we względnym braku kolejki i tłoku/pewnie przez te cegły/...do trzynastej tam i dałem sobie spokój z dalszą jazdą... a na dole, zdawało się, że słońce powyciągało z domów wszystkich, co tylko jakieś narty mieli, tłumy przed kasami, a znalezienie parkingu przez ciągle dojeżdżających takich, było sporym fartem...żałując słońca i stoków, tych nawet przetartych i tych w luźnych grudach i lodzie, z pewnym żalem, zostawiłem Czarną... zaś tłumy zostawiłem bez żalu...

Załączone pliki

  • Załączony plik  1a.jpg   260,67 KB   19 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2a.jpg   303,3 KB   19 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3a.jpg   211,48 KB   20 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4a.jpg   205,65 KB   20 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5a.jpg   166,2 KB   23 Ilość pobrań
  • Załączony plik  7a.jpg   205,05 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  8a.jpg   79,62 KB   21 Ilość pobrań
  • Załączony plik  9a.jpg   142,76 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  10a.jpg   141,36 KB   20 Ilość pobrań
  • Załączony plik  11a.jpg   114,56 KB   26 Ilość pobrań
  • Załączony plik  12a.jpg   324,46 KB   34 Ilość pobrań
  • Załączony plik  13a.jpg   183,25 KB   21 Ilość pobrań
  • Załączony plik  14a.jpg   85,52 KB   18 Ilość pobrań
  • Załączony plik  15a.jpg   159,9 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  16a.jpg   139,55 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  17a.jpg   100,27 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  19a.jpg   267,76 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  20a.jpg   230,29 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  21a.jpg   249,6 KB   18 Ilość pobrań
  • Załączony plik  22a.jpg   276,29 KB   20 Ilość pobrań
  • Załączony plik  23a.jpg   140,64 KB   16 Ilość pobrań
  • Załączony plik  24a.jpg   181,53 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  25a.jpg   114,58 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  26a.jpg   134,08 KB   14 Ilość pobrań
  • Załączony plik  27a.jpg   93,31 KB   14 Ilość pobrań

  • 2
Dołączona grafika

#12 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 10 maj 2011 - 12:48

Skiman super fotorelacje, przyjemnie się ogląda.
Ja byłem na otwarciu sezonu 2010/11. Jazda gratis, kolejka na godzinę, na stoku kamienie.
Miałem już tam nie jechać, ale pojechałem w marcu i zaskoczenie, tanio, stoki idealnie przygotowane a kolejek brak.

Tu przedstawiam moją skromną ocenę ośrodka.

Karnet na cały sezon normalnie 80zł ale w marcu 40 zł. Wyciągi czynne ponad 100 dni.
Kolejki bardzo duże tylko w ferie, normalnie można jeździć na okrągło.
Wąskie stoki ale nie miałem żadnej przygody. Zróżnicowanie tras, połączone przecinkami, można trochę poszaleć.
Duże szerokie pole dla początkujących z kanapą 4 osobową. Dwa poletka dla milusińskich.

Ogólna ocena ośrodka - 4
Warunki śniegowe - ocena +4 (bardzo dobre naśnieżanie, na trasie H śnieg utrzymał się do końca kwietnia)
Przygotowanie stoków dobre, ratrakowane, bez niespodzianek, w miarę bezpieczne - ocena +4
Wyciągi nowoczesne i dla każdego coś miłego - ocena +4 (2 nowe kanapy 4 osobowe + krzesło + parę talerzyków)
Jazdy nocne na 2 wyciągach (kanapa+talerzyk), trasy ratrakowane przed nocną i za to duży plus - ocena +4
Parkingi bezpłatne ale bez nawierzchni, wielki plus że są ogromne i dobrze utrzymane - ocena +4
Bezpłatne toalety, czyste - ocena 4
Dojazd zawsze odśnieżony - ocena 5
Promocje. Grudzień i marzec/kwiecień : karnet za 40 - ocena 5
Gastronomia, drogo - ocena 3
Hotele - nie widziałem

Po sezonie nart jest sezon rowerowy.

Wkleję parę fotek z marca.

.

Załączone pliki


Użytkownik ROSSIGNOL edytował ten post 10 maj 2011 - 12:49

  • 2

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#13 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 25 maj 2011 - 23:04

Karnet na cały sezon normalnie 80zł ale w marcu 40 zł


Karnet na sezon 80 pln ? SuPER.
Pozdro

Użytkownik jabol edytował ten post 26 maj 2011 - 07:40
kosmetyka cytatu

  • 0

#14 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 26 maj 2011 - 07:42

faktycznie tanio :thumbsup:

dzięki za przypomnienie tematu z fajnymi fotami Adama i Adriana
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#15 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 26 maj 2011 - 08:05

Cześć

faktycznie tanio :thumbsup:

dzięki za przypomnienie tematu z fajnymi fotami Adama i Adriana


Popatrzyłem na stronie i nigdzie nie ma informacji o tym cudzie. Sa natomiast karnety dzienne rodzinne gdzie 2+2 kosztuje około 200 pln co - jak na polskie warunki - jest cena niezłą.
Pozdro
  • 0

#16 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 19 grudzień 2011 - 23:12

Przeczytałem na ich stronie
ZIMA NADESZŁA !!!

Już 21.12.2011 roku oficjalnie otwieramy ośrodek narciarski Czarnej Góry. Niska temperatura pozwoliła na uruchomienie pełnej infrastruktury sztucznego naśnieżania.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych