Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lindsey Vonn


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 07 styczeń 2014 - 21:00

Za miesiąc rozpoczynają się Igrzyska, dlatego też święty czas na temat z tym związany. Zacznę od smutnej wiadomości dla męskiej części oglądających, niestety zabraknie Lindsey Vonn :( 

 

Jestem zdruzgotana koniecznością ogłoszenia, że nie będę w stanie rywalizować w Soczi. Zrobiłam wszystko co tylko mogłam, by wzmocnić się na tyle, by przezwyciężyć brak ACL, ale rzeczywistość rozmyła moje marzenia, bo moje kolano jest zbyt niestabilne by ścigać się na tym poziomie. Wkrótce czeka mnie kolejna operacja i chcę być gotowa na mistrzostwa świata, które odbędą się u mnie w domu, w Vail w lutym 2015. Z pozytywnego punktu widzenia, pojawia się miejsce, które może wykorzysta któraś z moich koleżanek i sięgnie po złoto. Dziękuję wszystkim za wszystkie oznaki miłości i wsparcia. Będę kibicować wszystkim olimpijczykom, szczególnie z reprezentacji USA.

XO Lindsey

VonnLindsey20151.jpg

http://www.ntn.pl/ar...artuje-w-soczi/


Użytkownik AdamSlask edytował ten post 07 styczeń 2014 - 21:00

  • 2

#2 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 10 styczeń 2014 - 12:41

Za miesiąc rozpoczynają się Igrzyska, dlatego też święty czas na temat z tym związany. Zacznę od smutnej wiadomości dla męskiej części oglądających, niestety zabraknie Lindsey Vonn :( 

 

Jestem zdruzgotana koniecznością ogłoszenia, że nie będę w stanie rywalizować w Soczi. Zrobiłam wszystko co tylko mogłam, by wzmocnić się na tyle, by przezwyciężyć brak ACL, ale rzeczywistość rozmyła moje marzenia, bo moje kolano jest zbyt niestabilne by ścigać się na tym poziomie. Wkrótce czeka mnie kolejna operacja i chcę być gotowa na mistrzostwa świata

Cześć

Moja niechęć do niej jest równie wielka jak szacunek dla jej narciarskiego kunsztu. Niestety jak to sie mówi - a nie mówiłem...

Organizm, który przez pare sezonów pracował na najwyzszych obrotach i był wysilony do maksimum po prostu dobił do granicy wytrzymałości. Powrót musi sie wiązać nie tylko z zaleczeniem kontuzji ale z dlugotrwałą regenracją. Myślę, zę to będzie dla niej najtrudniejsze bo jak sie kończy niecierpliwość przekonała sie na własnej skórze.

Pozdrowienia

Ja stawiam na Tinę Maze - jak narazie wszystko wygląda OK.

Pozdrowieinia


  • 1

#3 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 16 styczeń 2014 - 14:07

Moja niechęć do niej jest równie wielka jak szacunek dla jej narciarskiego kunsztu. Niestety jak to sie mówi - a nie mówiłem...

Organizm, który przez pare sezonów pracował na najwyzszych obrotach i był wysilony do maksimum po prostu dobił do granicy wytrzymałości. Powrót musi sie wiązać nie tylko z zaleczeniem kontuzji ale z dlugotrwałą regenracją. Myślę, zę to będzie dla niej najtrudniejsze bo jak sie kończy niecierpliwość przekonała sie na własnej skórze.

Pozdrowienia

Ja stawiam na Tinę Maze - jak narazie wszystko wygląda OK.

Pozdrowieinia

 

 

to dla NIej wielka tragedia i nic nie wiemy o przyczynach.......... wlasnie zaadoptowala bezdomnego psa  z .........kontuzja kolana


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 styczeń 2014 - 14:26

Wielka tragedia dla tej wspaniałej narciarki

i pomyśleć że jeszcze niedawno chciała startować w męskich konkurencjach zjazdowych

 

(Pozwoliłem sobie zmoderować temat Adama. Tu będziemy kibicować Lindsey w powrocie na trasy

a do dyskusji o Igrzyskach Olimpijskich  zapraszam tutaj http://www.kochamnar...kie-soczi-2014/ )


Użytkownik jabol edytował ten post 16 styczeń 2014 - 14:30

  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 10 luty 2019 - 19:20

piękne zakończenie wspaniałej kariery - medal mistrzostw świata

 

 

:thumbsup:


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych