Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze plany na sezon 2013/14


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#41 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 30 październik 2013 - 15:34

Czasem pozory mylą. Jak widać powyżej u kuman300, można zaliczyć te wyjazdy mając wolne 19 dni roboczych. Czyli nie cały roczny, standardowy czas urlopowy. Dobrze pogłówkuje, to jeszcze wakacje w Egipcie zaliczy :)

 

Zazdroszczę !


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#42 kuman300

kuman300
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar Omeglass
  • Imię :Darek

Napisano 30 październik 2013 - 19:55

Czasem pozory mylą. Jak widać powyżej u kuman300, można zaliczyć te wyjazdy mając wolne 19 dni roboczych. Czyli nie cały roczny, standardowy czas urlopowy. Dobrze pogłówkuje, to jeszcze wakacje w Egipcie zaliczy :)

 

Zazdroszczę !

U mnie wyglądało to inaczej do ubiegłego roku, w 01.2007 zerwalem krzyżowe przednie (rekonstrukcja w kwietniu) i bylem 10 miesiecy na L4 i od 2008 zawsze zostawało mi ok 15 dni starego urlopu i był pełen komfort urlopowy, natomiast w tamtym roku szefostwu sie odwidzialo i trzeba wykorzystać urlop w danym roku, tak jak sie go zaplanowalo, zostawiając sobie "4 dni kacowe". Tak, że w grudniu jadę na 3 kacowych, w styczniu 1 kac+4 z 2014 i w marcu od 10-28, żeby sie załapać na wczasy pod gruszą i zostaje mi 7 dni. W lato  nie jeżdżę sie grzać na slońcu, wolę Beskidy i MTB (mieszkam w pobliżu), tak że jakoś daje radę :)


  • 1

#43 moris

moris
  • Użytkownik
  • 345 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Krakowa
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 31 październik 2013 - 07:44

Niektorzy z Was deklaruja kilka wyjazdow alpejskich. Z czystej ciekawosci, i bez cienia zazdrosci (no moze troche :)) zapytam. Jak Wy to robicie? Przeciez jest praca, obowiazki domowe, dzieci lub wnuki. Moje dzieci juz wyfrunely, jedyny wnuk mieszka daleko, ale mimo to nie mam czasu na wielokrotne alpejskie wypady. Pomijajac finanse (odpukac nie narzekam) to po prostu nie mam kiedy jechac. Byc moze daloby sie dwa razy, ale byloby to kosztem wakacji letnich, z ktorych tez nie chce rezygnowac. Kilku z Was jezdzi w Alpy zawodowo (Moris?), ale pozostali?

Muszę Cię szanowny Andrzeju zmartwić/pocieszyć?!

W Alpy jeżdżę całkowicie prywatnie, zawodowo jestem między innymi nauczycielem akademickim.

Jak to robię? -

Grudzień - pięć dni urlopu, jeden dzień z tych pięciu  mam zwykle jako do odebrania za niektóre soboty z zaocznymi

Luty - przerwa międzysemestralna (trzy tygodnie  - dwa sesja egzaminacyjna, jeden przerwa - .....(bez dalszego uzasadnienia... :dry:  - około dwóch dni urlopu)

marzec - cztery dni urlopu ) podobne jak w grudniu

długi weekend majowy - (rewelacyjny wyjazd Tignes - Val d'Isere) - tu w najgorszym przypadku dwa - trzy dni urlopu

Uprzedzając ewentualne zarzuty - zajęcia dydakyczne zniektórych przedmiotów są co dwa tygodnie, resztę da się pozamieniać z kolegami, którzy też jeżdżą (tzn. w jednym tygodniu kolega ma swoje zajęcia i moje, w drugim odwrotnie - całkiem legalnie, uzgodnione z kierownikiem)

 

Sumarycznie daje to około 14 - 15 dni (z 42) urlopu w roku z powodu nart na cztery wyjazdy alpejskie rocznie (żona i córka mogą tylko po dwa razy - żona jest nauczycielką, córa chodzi do gimnzjum)

Zawsze mogę w razie braku urlopu wziąć jeszce bezpłatny, w swojej działalności  sam jestem sobie szefem.

I teraz może kogoś wkurzę (ok, robię to świadomie :blush: )  - w ostatnich 10 latach mam na koncie 33 wyjazdy (21 razy Francja, 11 x Włochy, 1 x Szwajcaria - nigdy nie byłem w Austriiii :D )

A obowiązki domowe - cóż, jak się ma tak super żonę :przytul:  jak ja, to przez ten tydzień ona zabiera dziecko do Krakowa. Żona rozumie moją pasję, sama też uwielbia narty. W innym czasie ona jedzie np. z dziećmi ze szkoły na obóz narciarski (Kościelisko), który zresztą jako nauczyciel wf organizuje  - to ja zostaje w domu na gospodarstwie sam....... :boogie: :dry:

 

Tak naprawdę w ciągu roku zaliczayć zdarza mi się jeszcze wyjazd na nurkowanie - też około tygodnia, tydzień na żaglach - Mazury i tydzień winsurfingu - ale to wakacje, studenci mają wolne..... :D

 

Przepraszam wszystkich, którzy nie mogą tyle razy się urwać, ale cóż nie udaję, że żałuję....

Znam gościa, który ma 87 lat i jest w Alpach około 5-7 tygodni w roku. Mieszkałem kiedyś z nim na jakimś wyjeździe - niesamowity czowiek, ale to już chyba inny temat.


Użytkownik moris edytował ten post 31 październik 2013 - 07:55

  • 1

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........


#44 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 październik 2013 - 08:30

eeh - tym nauczycielom to dobrze, nic nie robią i jeszcze kupe urlopu mają :hysterical:

 

u mnie w grudniu to zazwyczaj między świętami a nowym rokiem interes zamykają, trzeba wybrać wszystkie nadgodziny

więc prawie 2 tygodnie bez brania urlopu, potem w środku zimy niestety trzeba poświęcić 5 i na wielkanoc 4 

zostaje jeszcze 21 dni na inne okazje


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#45 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 październik 2013 - 12:56

Muszę Cię szanowny Andrzeju zmartwić/pocieszyć?!

 

W Alpy jeżdżę całkowicie prywatnie, zawodowo jestem między innymi nauczycielem akademickim.

Sam sie zastanawiam czy mnie zmartwiles czy pocieszyles. :) Zwlaszcza z tym 87 latkiem. Chyba jednak pocieszyles, bo w sumie lubie jak innym jest dobrze. Taki mam defekt w mojej naturze. :) Oczywiscie sobie tez zycze jak najlepiej. :)

 

Ale jako czlek juz starszy i doswiadczony (stuknelo 63 lata) do jednego bym Cie namawial. Staraj sie, i innych tez do tego zachecam, dzielic jak najczesciej Twoje pasje z najblizszymi. Gdy tak patrze wstecz na moje zycie, stwierdzam, ze wlasnie ten okres w zyciu, gdy dzieci sa juz w miare duze, ale jeszcze wciaz zdane calkowiecie na rodzicow, to najlepszy i najszczesliwszy okres. Warto byc jak najczesciej razem.


  • 2

#46 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 31 październik 2013 - 14:32


lubie jak innym jest dobrze

Jakiej jesteś narodowości?


  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#47 moris

moris
  • Użytkownik
  • 345 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Krakowa
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 31 październik 2013 - 18:59

 

Muszę Cię szanowny Andrzeju zmartwić/pocieszyć?!

 

W Alpy jeżdżę całkowicie prywatnie, zawodowo jestem między innymi nauczycielem akademickim.

Sam sie zastanawiam czy mnie zmartwiles czy pocieszyles. :) Zwlaszcza z tym 87 latkiem. Chyba jednak pocieszyles, bo w sumie lubie jak innym jest dobrze. Taki mam defekt w mojej naturze. :) Oczywiscie sobie tez zycze jak najlepiej. :)

 

Ale jako czlek juz starszy i doswiadczony (stuknelo 63 lata) do jednego bym Cie namawial. Staraj sie, i innych tez do tego zachecam, dzielic jak najczesciej Twoje pasje z najblizszymi. Gdy tak patrze wstecz na moje zycie, stwierdzam, ze wlasnie ten okres w zyciu, gdy dzieci sa juz w miare duze, ale jeszcze wciaz zdane calkowiecie na rodzicow, to najlepszy i najszczesliwszy okres. Warto byc jak najczesciej razem.

 

Dzięki za mądrą radę życiową - stosuję ją od 23 lat małżeństwa! Dwa wyjazdy rodzinne, ale ponieważ moje panie nie mogą urwać się więcej razy, to nie przeszkadzają mi w realizacji mojego "kocham narty"

Ale już żeglarstwo, windsurfing - jako w okresach wakacyjnych zdecydowanie są rodzinne.

 

Pozdrawiam cieplutko sąsiada - ja też z okolic Krakowa

 

Pit - domyślam się, że Andrzej jest narodowośc takiej jak ja - jest nas chyba więcej cieszących się z tego, że inni też mają z czegoś radość.


Użytkownik moris edytował ten post 31 październik 2013 - 19:02

  • 2

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........


#48 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 31 październik 2013 - 19:03

 

 

Muszę Cię szanowny Andrzeju zmartwić/pocieszyć?!

 

W Alpy jeżdżę całkowicie prywatnie, zawodowo jestem między innymi nauczycielem akademickim.

Sam sie zastanawiam czy mnie zmartwiles czy pocieszyles. :) Zwlaszcza z tym 87 latkiem. Chyba jednak pocieszyles, bo w sumie lubie jak innym jest dobrze. Taki mam defekt w mojej naturze. :) Oczywiscie sobie tez zycze jak najlepiej. :)

 

Ale jako czlek juz starszy i doswiadczony (stuknelo 63 lata) do jednego bym Cie namawial. Staraj sie, i innych tez do tego zachecam, dzielic jak najczesciej Twoje pasje z najblizszymi. Gdy tak patrze wstecz na moje zycie, stwierdzam, ze wlasnie ten okres w zyciu, gdy dzieci sa juz w miare duze, ale jeszcze wciaz zdane calkowiecie na rodzicow, to najlepszy i najszczesliwszy okres. Warto byc jak najczesciej razem.

 

Dzięki za mądrą radę życiową - stosuję ją od 23 lat małżeństwa! Dwa wyjazdy rodzinne, ale ponieważ moje panie nie mogą urwać się więcej razy, to nie przeszkadzają mi w realizacji mojego "kocham narty"

Ale już żeglarstwo, windsurfing - jako w okresach wakacyjnych zdecydowanie są rodzinne.

 

Pozdrawiam cieplutko sąsiada - ja też z okolic Krakowa

 

 

 

widac, ze masz madre kobiety (ja tez mam to szczescie) - wiedza, ze lepsze narty niz nowa "narzeczona"..


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#49 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 01 listopad 2013 - 11:09


wiedza, ze lepsze narty niz nowa "narzeczona"..

ale nie lepsze niż .... narty i nowa narzeczona :)


  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#50 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 05 listopad 2013 - 15:53

no to pochwalę się Wam. zaklepaliśmy miejscówkę w Pettneu koło St. Anton. Termin 15 - 22.03 Będzie nas łącznie 12 osób. Ale się cieszę :boogie:


  • 1

#51 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 listopad 2013 - 16:26

 St. Anton. Termin 15 - 22.03 Będzie nas łącznie 12 osób. Ale się cieszę :boogie:

eee tam

do tego czasu to już cały śnieg zapewnwe się tam stopi :zeby:


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#52 Wujot

Wujot
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 listopad 2013 - 16:43

Jestem tu nowy ale widzę parę znajomych "twarzy" - miło mi powitać. W tym sezonie z punktów pewnych to

 

zjazdówki z maksymalną opcją off piste przy wyciągowego

1) 18-22.10.- Pitztal
2) 08.11-12.11 Pitztal (4 dni pięknego off piste!)
3) 22.11-25.11 Soelden i Obergurgl/Hochgurgl - 
4) 06.12-10.12 Serfaus-Fiss-Ladis i Ischgl
5) 04.01-07.01  Soelden/Obergurgl,Oetz-Kuhtai i okolice
6) 17.01-21.01 Kitzbuehel Alpen, SkiWelt
7) 31.01-04.02 SFL,Hochzeiger,Oetz-Kuhtai,Axamer Lizum,zjazd z Pitztala do Rifflsee (może w tym roku nam się uda)
8) 14.02-18.02 Nauders,Samnaun,SFL 
9) 28.02-04.03 Osttirol , Kitzbuehel
10) 14.03-18.03 Zillertal
11) 28.03-02.04 Soelden,Obergurgl/Hochgurgl (rezerwa jakby nie wyszła Ukraina poniżej)

Teraz skitury

1) marzec -  eksploracja Czarnohory a w tym Pop Iwan, Petros, Howerla - mam nadzieję, że tym razem się uda (tydzień)

2. połowa kwietnia - trawers Alp Stubaiskich (tydzień) 

3. W wolnych chwilach (marzec, kwiecień) Karkonosze i może Tatry albo Góry Sowie (to chyba na biegówkach)

 

Maj - wielka niewiadoma - najchętniej późne tury w Alpach, albo zjazdówki - może Stubai lub majówka w Espace Killy. a może rower.

 

Uprzedzając pytania - wyjazdy są czterodniowe (sob-wto) więc nie dezorganizują pracy a poza tym są sprawy ważne i ważniejsze.

 

Pozdro

Wiesiek


Użytkownik Wujot edytował ten post 21 listopad 2013 - 17:00

  • 3

#53 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 21 listopad 2013 - 19:14

Jestem tu nowy ale widzę parę znajomych "twarzy" - miło mi powitać. W tym sezonie z punktów pewnych to

 

zjazdówki z maksymalną opcją off piste przy wyciągowego

1) 18-22.10.- Pitztal
2) 08.11-12.11 Pitztal (4 dni pięknego off piste!)
3) 22.11-25.11 Soelden i Obergurgl/Hochgurgl - 
4) 06.12-10.12 Serfaus-Fiss-Ladis i Ischgl
5) 04.01-07.01  Soelden/Obergurgl,Oetz-Kuhtai i okolice
6) 17.01-21.01 Kitzbuehel Alpen, SkiWelt
7) 31.01-04.02 SFL,Hochzeiger,Oetz-Kuhtai,Axamer Lizum,zjazd z Pitztala do Rifflsee (może w tym roku nam się uda)
8) 14.02-18.02 Nauders,Samnaun,SFL 
9) 28.02-04.03 Osttirol , Kitzbuehel
10) 14.03-18.03 Zillertal
11) 28.03-02.04 Soelden,Obergurgl/Hochgurgl (rezerwa jakby nie wyszła Ukraina poniżej)

Teraz skitury

1) marzec -  eksploracja Czarnohory a w tym Pop Iwan, Petros, Howerla - mam nadzieję, że tym razem się uda (tydzień)

2. połowa kwietnia - trawers Alp Stubaiskich (tydzień) 

3. W wolnych chwilach (marzec, kwiecień) Karkonosze i może Tatry albo Góry Sowie (to chyba na biegówkach)

 

Maj - wielka niewiadoma - najchętniej późne tury w Alpach, albo zjazdówki - może Stubai lub majówka w Espace Killy. a może rower.

 

Uprzedzając pytania - wyjazdy są czterodniowe (sob-wto) więc nie dezorganizują pracy a poza tym są sprawy ważne i ważniejsze.

 

Pozdro

Wiesiek

Cześć

A dzieci Wiesiek masz??

:)

Pozdro


  • 0

#54 Wujot

Wujot
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 listopad 2013 - 23:40

Cześć

A dzieci Wiesiek masz??

:)

Pozdro

 

 

   :thumbdown:

 

Sztuk trzy

 

Pozdro

Wiesiek


Użytkownik Wujot edytował ten post 21 listopad 2013 - 23:44

  • 0

#55 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 22 listopad 2013 - 08:44

Witaj,

niezłe tournee, pozazdrościć. Wyjeździsz się na max`a.


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#56 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 listopad 2013 - 09:26

witam i zazdroszczę takiego planu

1) marzec -  eksploracja Czarnohory a w tym Pop Iwan, Petros, Howerla - mam nadzieję, że tym razem się uda (tydzień)

2. połowa kwietnia - trawers Alp Stubaiskich (tydzień)

mam nadzieję że z tej wyprawy będą jakieś zdjęcia


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#57 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 listopad 2013 - 11:26

 

Cześć

A dzieci Wiesiek masz??

:)

Pozdro

 

 

   :thumbdown:

 

Sztuk trzy

 

Pozdro

Wiesiek

 

I z nimi nie jeździsz? Czy już nie jeździsz bo nie chcą?

POzdro


  • 0

#58 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 23 listopad 2013 - 12:33

Mitku, wydaje mi się, że informacje prywatno-rodzinne innych użytkowników nie powinny Cię obchodzić. Jeśli nawet, to jestem prawie w 100% pewny, że nikt nie chciał by słuchać Twoich opinii na wspomniane wyżej, prywatne i rodzinne tematy. 

Pozdrawiam 


Użytkownik AdamSlask edytował ten post 23 listopad 2013 - 12:33

  • 2

#59 Emka22

Emka22
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Elan
  • Imię :Monika
  • Ulubiony stok:Azoty

Napisano 26 listopad 2013 - 11:31

Witajcie ;)

Zbliża się zima, macie już jakieś plany na wyjazd w nadchodzącym sezonie?


  • 0

#60 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 26 listopad 2013 - 14:09

Cześć! Miło że pytasz :) Planów mamy mnóstwo i część z nich opisana jest już w tym temacie : http://www.kochamnar...a-sezon-201314/ 

Mam nadzieję, że Ty również podzielisz się z nami Twoimi planami :)


  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych