Skocz do zawartości


Zdjęcie

LUSTI nowe design'y 2013/14


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 20 sierpień 2013 - 19:32

Zapraszam do zapoznania się i lajkowania naszego fanpage https://www.facebook...a#!/lustipolska

 

Na FB znajdują się w sezonie najnowsze informacje o testach nowościach i promocjach.

 

Poniżej znajdują się nowe szaty graficzne czyli jak będą wyglądały narty LUSTI w nadchodzącym sezonie.

 

 

Podobają się??:)

52124d0951841.jpg

 

52124f0492983.jpg52124f2e98c39.jpg52124f4886bde.jpg52124f9cdce97.jpg52124fb9ebc33.jpg


  • 1

#2 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 20 sierpień 2013 - 21:30

Podobają :) zwłaszcza pierwsze i ostatnie :)


  • 0

#3 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 21 sierpień 2013 - 06:31

Widze, że ciemniejszy design wpada w oko:)


  • 0

#4 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:50

:)


  • 0

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 sierpień 2013 - 14:05

Grafika bardzo ładna.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 sierpień 2013 - 16:57

Prowadzicie jakieś wyprzedaże starej kolekcji ?


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#7 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 21 sierpień 2013 - 22:25

A rockera sie dorobili?


  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#8 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 22 sierpień 2013 - 06:26

Pit- zostało mi kilka ostatnich par nart z wiązaniami z zeszłego sezonu, popołudniu wrzucę co mam.

 

Pytek- kto wie, kto wie:) lada dzień będzie wszystko jasne, jeszcze chwila cierpliwości.


  • 0

#9 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 sierpień 2013 - 07:43

Cześć
Szaty jak szaty. W porównaniu z zeszłym rokiem jest moim zdaniem o wiele lepiej. Mnie natomiast interesuje kwestia wykończenia nart. To element, który wiele o narcie mówi. Czy sposób wyklończenia wierzchu będzie podobny ja w zeszłym roku? Czy boki bedą zalewane czy z widoczą struktura wewnętrzną. Tył meta czy tworzywo itd.
Jak juz bedzie wiadomo dokładnie czy mógłbys dać Kamilu zdjęcia zbliżeniowe.
No i jakie zmiany w samej konstrukcji. Zeszłoroczna gigantka była miła w jeździe nartą ale przejawiała nadskrętność przy wolnej jeździe i nie miała środka - mnie osobiście jako miłośnikowi dłuższej narty i śmigów jednocześnie ta chrakterystyka bardzo odpowiadała (możę była troche za łatwa). Slalomka była zdecydowanie za miękka za to. Czy będą jakieś zmiany?
Serdecznie pozdrawiam i kibicuję

Użytkownik Mitek edytował ten post 22 sierpień 2013 - 07:46

  • 0

#10 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 sierpień 2013 - 13:21

Mnie natomiast interesuje kwestia wykończenia nart.

jaki wpływ na warunki jezdne narty może mieć jej wykończenie ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#11 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 sierpień 2013 - 13:36

 

Mnie natomiast interesuje kwestia wykończenia nart.

jaki wpływ na warunki jezdne narty może mieć jej wykończenie ?

 

Cześć

Dla mnie odpowiednie wykończenie - nie chodzi o staranność czy jakieś inne konkrety, to po prostu widać - jest jedym z głównych elementów przy wyborze nart porównywalnych.

Pozdrowienia


  • 0

#12 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 22 sierpień 2013 - 18:28

Cześć
Szaty jak szaty. W porównaniu z zeszłym rokiem jest moim zdaniem o wiele lepiej. Mnie natomiast interesuje kwestia wykończenia nart. To element, który wiele o narcie mówi. Czy sposób wyklończenia wierzchu będzie podobny ja w zeszłym roku? Czy boki bedą zalewane czy z widoczą struktura wewnętrzną. Tył meta czy tworzywo itd.
Jak juz bedzie wiadomo dokładnie czy mógłbys dać Kamilu zdjęcia zbliżeniowe.
No i jakie zmiany w samej konstrukcji. Zeszłoroczna gigantka była miła w jeździe nartą ale przejawiała nadskrętność przy wolnej jeździe i nie miała środka - mnie osobiście jako miłośnikowi dłuższej narty i śmigów jednocześnie ta chrakterystyka bardzo odpowiadała (możę była troche za łatwa). Slalomka była zdecydowanie za miękka za to. Czy będą jakieś zmiany?
Serdecznie pozdrawiam i kibicuję

 

Mitek, jak tylko będę miał w ręku nową kolekcję to zrobię dokładne foty macro i będziemy mogli podyskutować na temat wykończenia. Z tego co pamiętam nie jeździłeś na RT SL tylko na RCT skusiła Cie nazwa radical carving prawda??:) ona różni się diamtralnie od slalomki 165 cm jest sporo szersza możliwe, że stąd wrażenie miękkości tej narty. Następnym razem dosiądziesz SL:)


  • 1

#13 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 22 sierpień 2013 - 18:38

Prowadzicie jakieś wyprzedaże starej kolekcji ?

 

Zostały mi następujące modele i długości z zeszłorocznej kolekcji:

 

RT dł 165cm –vist 212                   1600 zł
RCT dł 155cm- vist 212                  1550 zł
SCT dł 162cm- vist 212                  1550 zł
SCT wide dł 161cm- vist 212           1550 zł
CCT wide dł 166cm- Tyrolia SX 10  1100 zł
LT dł 142cm biała - Tyrolia SX 10    1100zł
LT dł 147cm czarna - Tyrolia SX 10 1100zł
LT wide dł 151cm - Tyrolia SX 10    1150 zł

FCT dł 150 CM- Tyrolia SX 10         1000 zł
FCT dł 155 cm- Tyrolia SX 10          1000 zł
CT dł 150 cm - Tyrolia SX 10            755zł

 


  • 0

#14 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 sierpień 2013 - 19:30

jednym słowem same łyżwy :)


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#15 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 22 sierpień 2013 - 19:58

są ludzie, którzy takie lubią :)

 

Jeżeli ktoś chciałby inne długości modeli zeszłorocznych w tym NARTY:) GS:) mogę zapytać czy producent coś jeszcze ma w swoim magazynie.


  • 0

#16 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 22 sierpień 2013 - 20:42

Deczko Inny a teraz coś dla Ciebie:) pamiętasz te modele ze spotkania forum?

 

To modele kobiece LT i  LT wide w nowym designie.

52150da2be533.jpg


  • 0

#17 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 sierpień 2013 - 08:04

 

Cześć
Szaty jak szaty. W porównaniu z zeszłym rokiem jest moim zdaniem o wiele lepiej. Mnie natomiast interesuje kwestia wykończenia nart. To element, który wiele o narcie mówi. Czy sposób wyklończenia wierzchu będzie podobny ja w zeszłym roku? Czy boki bedą zalewane czy z widoczą struktura wewnętrzną. Tył meta czy tworzywo itd.
Jak juz bedzie wiadomo dokładnie czy mógłbys dać Kamilu zdjęcia zbliżeniowe.
No i jakie zmiany w samej konstrukcji. Zeszłoroczna gigantka była miła w jeździe nartą ale przejawiała nadskrętność przy wolnej jeździe i nie miała środka - mnie osobiście jako miłośnikowi dłuższej narty i śmigów jednocześnie ta chrakterystyka bardzo odpowiadała (możę była troche za łatwa). Slalomka była zdecydowanie za miękka za to. Czy będą jakieś zmiany?
Serdecznie pozdrawiam i kibicuję

 

Mitek, jak tylko będę miał w ręku nową kolekcję to zrobię dokładne foty macro i będziemy mogli podyskutować na temat wykończenia. Z tego co pamiętam nie jeździłeś na RT SL tylko na RCT skusiła Cie nazwa radical carving prawda?? :) ona różni się diamtralnie od slalomki 165 cm jest sporo szersza możliwe, że stąd wrażenie miękkości tej narty. Następnym razem dosiądziesz SL:)

 

Cześć

Tak masz rację Radical Carving - teraz pamiętam. Zreszta rozmawialiśmy, że to narta nie dla mnie więc nie będę miarodajny w ocenach. Nie lubię narta damskich - nie lubie tej idei wogóle podobnie jak moja żona - ale te sa naprawdę ładne. Chyba ten czarny pasek z na tyłach dodaje im trochę dynamiki ale esteta ze mnie żaden. :)

A jeżeli chodzi o wyprzedaż to rzeczywiście trochę krótko ale może bedą chętni wśród dzieci i młodzieży.

Pozdrowienia serdeczne


Użytkownik Mitek edytował ten post 23 sierpień 2013 - 08:06

  • 0

#18 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 23 sierpień 2013 - 15:46

Wszystkie ładne a szczególnie te dla "kobitek" choć oczywiście to rzecz gustu !

Kamil a czy SCT 182 jeszcze by się znalazły, ewentualnie SCT Wild 176 choć ta długość mnie trochę męczy ale z drugiej strony wolałbym coś szerszego pod butem ?!
  • 0

#19 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 23 sierpień 2013 - 16:20

Wszystkie ładne a szczególnie te dla "kobitek" choć oczywiście to rzecz gustu !

Kamil a czy SCT 182 jeszcze by się znalazły, ewentualnie SCT Wild 176 choć ta długość mnie trochę męczy ale z drugiej strony wolałbym coś szerszego pod butem ?!

 

Znajdziemy na pewno. Pomyśl, zdecyduj się i daj mi znać na maila z www.lusti-polska.pl lub zadzwoń, jeżeli masz jakieś pytania to wal.


  • 0

#20 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 23 sierpień 2013 - 20:58

NOWOŚĆ

 

CWR - cross wide rocker

 

Nowością LUSTI na ten sezon jest narta z rockerem zapraszam na strone www.lusti-polska.pl do zakładki katalog w celu zapoznania się z dokładną specyfikacją tej narty

 

5217b7b23f42d.jpg


  • 2



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych