Skocz do zawartości


Zdjęcie

nIEOFcjalny i NIeforMaLNY , PozaforuMOWY bez ZgoDY adMINa zjazd FOrumowy,


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 07 czerwiec 2013 - 15:57

tak Wam napiszę po 4 piwkach :napoje10:

nie wiem gdzie jest PIT i Królowa ( smutno mi) ale życie toczy się z górki dalej.

może taki pierwszy nieformalny zlot forum KN w celu opicia się i objedzenia?

:cheers: :cheers:
:cheers: :cheers:
:cheers:
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#2 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 07 czerwiec 2013 - 22:46

ja sie zapisuje :)
...nie dlatego ze lubie jesc i pic??? ;) haha

Użytkownik asiuta82 edytował ten post 07 czerwiec 2013 - 22:47

  • 1

#3 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 08 czerwiec 2013 - 09:56

Do połowy września jestem uwięziony w moim Beskidzie więc... oczekuję na propozycje. Tu też jest ładnie :)

  • 0

#4 rossignol

rossignol
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 08 czerwiec 2013 - 16:56

Wydaje mi się że wszyscy najbliżej mamy do Nysy . Raz że to tylko po 100 km dwa Otmuchów to ładne jezioro i można rybkę zjeść.

Ja to widzę tak. Siadamy o 4 rano w samochód, spotykamy się, pijemy, jemy, obgadujemy PIT-a i Jabola (Adaś chyba przyjedzie) a popołudniu do domu.

Jak chcecie to mogę zrobić zlot u siebie w domu ale to jest Kłodzko i nie wiem czy Wam pasuje?

Dom mam mały ale mam 34 hektary łąk z polem golfowym i basenem. Tak więc zapraszam.


ps. wiadomo Asia że mało jesz i jesteś absynętką :icon_ziew: :zawstydzona: :boogie: :boogie: :boogie: :boogie: :boogie:

Użytkownik rossignol edytował ten post 08 czerwiec 2013 - 17:15

  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 08 czerwiec 2013 - 17:39

Proszę nas zapisać .. :witaj:


ps.
Rossi świetny pomysł !

Menu idealne....

Załączone pliki


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 08 czerwiec 2013 - 19:52

haha aleee śmieszne! kto ma 100 do Nysy to ma... mi bardziej do Kłodzka pasuje ;) Kotlina kłodzka jest przepiekna!

A cymu ja podobno malo jem i jestem ta co pepsi nie pije haha :D

Użytkownik asiuta82 edytował ten post 08 czerwiec 2013 - 19:53

  • 0

#7 rossignol

rossignol
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 09 czerwiec 2013 - 18:14

Z Jarocina masz 98 km. Web z autostrady będzie miała 120km, Pit 160 km, Ja mam54 km.

Najdalej mają Janowie ( 2szt) Jack i Pytek. Tych Panów niestety nie zobaczymy. :houk:
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#8 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 09 czerwiec 2013 - 18:20

tak mało mam kilometrow??? ojej no popatrz :)
  • 1

#9 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 11 czerwiec 2013 - 15:55

a macie juz jakis termin tego obżarstwo-pijaństwa? :)
  • 1

#10 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:43

I ten też przeniosę w odpowiednie miejsce ;)
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#11 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:43

Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z forum: "Sprawy forumPrzywitaj się"
do forum: "Wyszukiwarka podróżnika: szukam towarzystwa do wspólnego wyjazduNasze wyjazdyPolska".


  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#12 SNOWBEAR

SNOWBEAR
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:LUSTI

Napisano 24 czerwiec 2013 - 20:41

Temat umarł śmiercią naturalną??? do nysy lub kłodzko z bym sie wybrał daleko nie mam:) a po przymusowej przerwie od nart z chęcią o nich pogadam:)
  • 1

#13 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 czerwiec 2013 - 18:06

Umarł jak widać.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#14 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 25 czerwiec 2013 - 20:28

:( nie umarł tylko poprostu chwilowa nieobecnośc chętnych :)
  • 1

#15 mackowski

mackowski
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:Zza miedzy
  • Narty:dwie
  • Imię :Maciek

Napisano 26 czerwiec 2013 - 21:39

No my by tam pojechali na takie spotkanie ;)
  • 1

#16 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 26 czerwiec 2013 - 22:40

Ja również. Czekamy na konkrety :)
  • 1

#17 rossignol

rossignol
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 27 czerwiec 2013 - 16:38

Nic nie umarło.

Konkrety? Jezioro Nysa. Godzina 8:00. Dzień - kiedy chcecie. Mnie poznacie bo nie mam wszystkich zębów :boogie: .

Zapraszam na nie formalne zebranie. Bez nart. Bez spięć. Po prostu jak przyjaciele z forum KM.

Data? Głosujcie. Mogę już w ten poniedziałek. Za 3 tygodnie wylatuję na Kretę i nie będzie mnie 8-9 miesięcy.

ZMOBILIZUJCIE SIĘ. Dojazd to tylko 2-4 godzin. Poznamy się. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Użytkownik rossignol edytował ten post 27 czerwiec 2013 - 16:39

  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#18 rossignol

rossignol
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 27 czerwiec 2013 - 16:42

Panowie i Panie i szanowny Administratorze i Królowo !!! kiedy możemy zrobić małe co nie co?


PISANO POD WPŁYWEM 8 PIW.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#19 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 czerwiec 2013 - 14:42

Mogę już w ten poniedziałek

ok w poniedziałek jestem na plaży http://www.silesiacitycenter.com.pl/gigantyczna-plaża-w-centrum-miasta!-wpadnijcie.html wpadnijcie po południu
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#20 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 29 czerwiec 2013 - 15:40

kiedy możemy zrobić małe co nie co?


Rossi,
kiedy tylko chcecie, nie ma sprawy. Mów, pisz co i jak :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych