Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lusti


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#21 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 27 styczeń 2014 - 12:11

jaki to model te 4 od lewej ?

może znasz parametry i cenę ?

Już mówię Jabolku : jest to Lusti FST - model freestylowy, dostępna jest też wersja pod freeride.
Parametry narty ze zdjęcia to : 118x85x106 promień 22m

 

Cena katalogowa to 1350 zł bez wiązań. 

Tu więcej info : http://lusti-polska....chnologies.html


Użytkownik AdamSlask edytował ten post 27 styczeń 2014 - 12:13

  • 2

#22 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 27 styczeń 2014 - 13:15

Janek, jak już toproponuję pierwsze z lewej ( 77 pod butem ) albo 5 z lewej , te same tylko 68 pod butem, obie objeżdżone i muszę przyznać że bardzo dobre, choć ja wolałbym te szersze.


  • 2

#23 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 28 styczeń 2014 - 22:46

muszę przyznać że bardzo dobre

Tak, SCT (w moim przypadku 177) super. Chętnie spróbowałbym jeszcze 182 czy też będą takie żwawe. CWR nie dla mnie bo jakoś tak cały czas nie mam trudności w "inicjowaniu skrętów" więc zostawiam je dla tych, którym nowa kosmiczna technologia umożliwi w końcu zakręcanie na nartach, a do lasa wystarczy to co mam. Znowu nie było mi dane przejechać się porządnie na GSach. Może uda się je wyhaczyć od Kamila gdzieś w Szczyrku.

Okropnie mi głupio, że uszkodziłem Mackowskiemu ślizg w nówkach RT. Odwdzięczę się...

Wielki, przeogromny szacun dla ekipy Zwardoń Ski! Tak fajnych i życzliwych ludzi już dziś nie ma nigdzie poza Zwardoniem.

Fotkę znalazłem w necie i troszkę ją przyciąłem :)

Załączony plik  Lusti.jpg   161,23 KB   2 Ilość pobrań


  • 5

#24 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 04 marzec 2014 - 21:24

Jeśli ktoś miał by problem z prezentem na 8 marca to spieszę z pomocą! 

pre_1393964639__dzkobi.jpg


  • 2

#25 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 04 marzec 2014 - 21:50

Hahaha, świetne :D

Te zwiędłe tulipany vs narty-nie-do-zdarcia (jak mniemam) :)

Te niebieskie są szersze chyba, co nie? (z niebieskim esemfloresem)


  • 1

#26 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 04 listopad 2014 - 22:40

Dostałem do testów nową (jedną) nartę Lusti PCT i powiem szczerze, że jestem nią mocno zaskoczony. Czesi zaszaleli na całego. Taką sztywność we wszystkich kierunkach widziałem wcześniej w dwóch nartach (Lusti jest trzecia). Jej geometria też jest ciekawa. Żadko mi się to zdarza, ale mam wielką ochotę przejechać się na niej najszybciej, jak to będzie tylko możliwe. Jeśli będzie jeździła tak jak wygląda to bydzie HIT, chyba że... no nic, zobaczymy.

 

Załączony plik  CIMG9899.JPG   58,01 KB   3 Ilość pobrań  Załączony plik  CIMG9900.JPG   54,11 KB   4 Ilość pobrań


  • 5

#27 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 listopad 2014 - 08:20

i napis brzmi dumnie

 

ručně vyráběné v české republice


  • 3
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#28 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 06 listopad 2014 - 01:02

Dostałem do testów nową (jedną) nartę Lusti PCT i powiem szczerze, że jestem nią mocno zaskoczony. Czesi zaszaleli na całego. Taką sztywność we wszystkich kierunkach widziałem wcześniej w dwóch nartach (Lusti jest trzecia). Jej geometria też jest ciekawa. Żadko mi się to zdarza, ale mam wielką ochotę przejechać się na niej najszybciej, jak to będzie tylko możliwe. Jeśli będzie jeździła tak jak wygląda to bydzie HIT, chyba że... no nic, zobaczymy.

 

attachicon.gifCIMG9899.JPG  attachicon.gifCIMG9900.JPG

 

Właśnie odebrałam świeżutkie, DWIE sztuki, jeszcze ciepłe :D Mało tego... mają nawet wiązania i są na własność! Może nawet dam Ci się karnąć :P

 

Załączony plik  IMAG0200.jpg   124,3 KB   2 Ilość pobrań


  • 4

#29 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 16 grudzień 2014 - 22:51

Jeśli będzie jeździła tak jak wygląda to bydzie HIT, chyba że... no nic, zobaczymy.

 

Jazdy się odbyły. Jeździła Justyna. Kamień spadł mi z serca, bo się bardzo obawiałem trafienia z zakupem. Przekazała mi niewiele tzn. super w krótkim i długim. Powiem tylko tyle, że Lusti PCT są jednymi z trzech takich nart, które miałem w życiu w rękach. Nawet Marek Marecki, który niejedną nartę zjeździł i dotknął gdy wziął je do rąk powiedział: o kurde! robiąc przy tym trochę taką minę :eek: Więcej na razie nie piszę dopóki sam ich nie spróbuję. Wtedy wyjawię ich tajemnicę ;)


Użytkownik deczko inny edytował ten post 16 grudzień 2014 - 22:53

  • 4

#30 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 luty 2015 - 11:45

W końcu się udało i mogę się teraz cofnąć o miesiąc, gdy pierwszy raz przejechałem się na nich. Jeździłem krótko i wątpliwości miałem spore ponieważ owe nartki latały mi po śniegu każda w inną stronę jak dwóch żydów po pustym sklepie. Wydawało mi się, że to przez za małą ich długość i że powinny mieć nie 165, a 175 cm. Jak się później okazało było to typowe szukanie dziury w całym, czyli jak coś nie wychodzi trzeba zrzucić winę na sprzet, kąty, buty, smary i inne takie różne. Pierwsza jazda po miesięcznej przerwie zaczęła się podobnie, ale po kilku skrętach załapałem, że to nie narty źle jadą tylko narciarz. Potem było już coraz lepiej z finalną pewnością o absolutnej niezwykłości tego foszta. Zjechałem na nich kilkanaście razy po niezbyt trudnym 800 metrowym stoku w warunkach średnich (+7 stopni i wolny śnieg) co powodowało wiadome w takich warunkach ograniczenia w jeździe. Narta jest kapitalna, ale... tylko wtedy gdy prowadzi się ją proporcjonalnie do jej sztywności tzn. "precyzyjnie". Nie polecam ich dla osób traktujących jazdę bardziej rekreacyjnie-niedzielnie, ale dla tych wszystkich jest produkowanych 99,9% nart, a PCT to ten pozostały ułamek.

Nakamerowaliśmy tylko trochę początkowego niepewnego macania tych nart i mogę zapewnić, że zabawa zaczęła się później, gdy była pewność, że nie mają właściwości zabijająco-druzgoczących.

Zapieprzyłem, bo nie zrobiłem jeszcze "laboratoryjnego testu" sztywności w porównaniu z normalnymi nartami, ale błąd naprawię niebawem.

Podsumowując bez jakiegokolwiek picu: te narty są SUPER :thumbsup:

 


  • 4

#31 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 luty 2015 - 12:02


powinny mieć nie 165, a 175 cm.
jakieś takie krótkie się wydają - jakie są pozostałe parametry ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#32 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 luty 2015 - 12:10

Długość 165 więcej nie wiem. Jak się dowiem napiszę.

 

Znalazłem na zdjęciu na górze 124-71-113


Użytkownik deczko inny edytował ten post 25 luty 2015 - 12:13

  • 1

#33 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 25 luty 2015 - 13:09

ale przyśpiesza w skręcie, czy nie? tzn czy wyrywa nogi spod d..y?


  • 2

#34 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 luty 2015 - 13:49

Mogłem się spodziewać, że zostanę brutalnie zaatakowany... i po co mi to było? :zawstydzona:  Powiem więc bez owijania w bawełnę:

Lusti PCT są jak bolid f1 w rękach urodzonego rajdowca Małysza Adama mknący na rajdzie Dakar w Argentynie po Pustyni Gobi z włączonym turbo za którego moc odpowiadają potrójne włókna tytanowe połączone przy pomocy fiberglasu z rdzeniem atomowym. Krawędzie wykonane w technologii ukośno-romboidalnej ze stali rdzewnej zapewniają niesamowite trzymanie nawet w warunkach bezśniegowych. Za niezwykłą moc kopa energetycznego przy wejściu do skrętu odpowiada powłoka wykonana w technologii airkondyszyn którą pokryta jest cała narta od dziobu do rufy.

Reszta ok. 7 marca :zab:


  • 6

#35 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 25 luty 2015 - 14:11


Reszta ok. 7 marca :zab:

 

masz jak w banku :D


  • 1

#36 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 25 luty 2015 - 15:11


Reszta ok. 7 marca

masz jak w banku

Oj, kochani oboje macie, koniecznie chcę się dorwać do Waszych nabytków, dacie się karnąć? Pliiiis  :na narty:


  • 1

#37 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 25 luty 2015 - 18:49

 

 

Kurcze Deczko za kazdym razem jak widze cie jadacego to kopara w dol i podziw.


  • 3
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#38 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 luty 2015 - 20:40

 

 

 

Kurcze Deczko za kazdym razem jak widze cie jadacego to kopara w dol i podziw.

 

 

Z tego co widze to lajtowa jazda byla.

Deczko nawet klamr w butach nie zapial :boogie:

Strach sie bac jakby mial te klamry zapiete :boogie:


  • 4

#39 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 25 luty 2015 - 20:45

Bo to sa kanadyjskie buty zza wielkiej wody i one same wiedza kiedy maja sie zapiac.

Użytkownik pytek45 edytował ten post 25 luty 2015 - 20:46

  • 5
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#40 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 25 luty 2015 - 21:43

Mogłem się spodziewać, że zostanę brutalnie zaatakowany... i po co mi to było? :zawstydzona:  Powiem więc bez owijania w bawełnę:

Lusti PCT są jak bolid f1 w rękach urodzonego rajdowca Małysza Adama mknący na rajdzie Dakar w Argentynie po Pustyni Gobi z włączonym turbo za którego moc odpowiadają potrójne włókna tytanowe połączone przy pomocy fiberglasu z rdzeniem atomowym. Krawędzie wykonane w technologii ukośno-romboidalnej ze stali rdzewnej zapewniają niesamowite trzymanie nawet w warunkach bezśniegowych. Za niezwykłą moc kopa energetycznego przy wejściu do skrętu odpowiada powłoka wykonana w technologii airkondyszyn którą pokryta jest cała narta od dziobu do rufy.

Reszta ok. 7 marca :zab:

Cześć

Za to Cie lubię. Ty nigdy nie będziesz analizował parametrów sprzętu, pisał epistoł na temat ubiorów, kasków, rękawiczek i skarpetek. Chwalił się osiągniętymi prędkościami choćby wyniki były nie wiem jak genialne, bo po prostu wiesz na czym to polega.

Jak zawsze szacuneczek wielki.

Pozdrowienia


  • 2



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych