Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zlot forum KN Biały Dunajec 1,2,3.03.2013

ski suche poronin biały dunajec pod hubami spotkanie zlot

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#21 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 01 marzec 2013 - 11:30

W dniu dzisiejszym po konsultacji lekarskiej niestety muszę zrezygnować z mojego wyjazdu na Zlot. Powód - skręcenie stawu skokowego. Ogromnie jest mi przykro, że nie mogę uczestniczyć w spotkaniu, zwłaszcza, że frekwencja widać dopisze. Tak bardzo się cieszyłem na ten wyjazd i tak bardzo go oczekiwałem, że teraz aż ciężko mi coś powiedzieć. Wiem jedno, duchem jestem z Wami i życzę Wam super zabawy. Mam nadzieję, że jeszcze niejedna impreza przed mi będzie poznać Was na live. Bawcie się i wspomnijcie o mnie na stoku i przy ...grzańcu Przykro mi

Nie przejmuj sie Maciek, mi tez jest przykro bo mnie tez nie bedzie :(
Mysle ze nastepny zlot ktory mam nadzieje ze bedzie w jakimś niedługim czasie zawojujemy :) Wtedy Pomorze i Wielkopolska byndą :)
Kurcze Maciek co Ty nawyrabiałes co? zdrowiej :)

Ja tez jestem z Wami :)
Życzę na dzien dzisiejszy pogody, żeby dobrze sie jeździło, bo tak troszkę zima nam odeszła...
Bawcie się dobrze i pojawiajcie sie na forum wieczorkiem i jutro zdając jakieś małe relacyjki :)
  • 0

#22 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 01 marzec 2013 - 14:13

dzisiaj można by sobie pojeździć, kompletnie pusto tam na stoku. Namiotu też nie widać, może skrył sie za chałupą
  • 0

#23 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 01 marzec 2013 - 17:51

Może Adam wrzuci jakies fotki wieczorkiem :P
  • 0

#24 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 01 marzec 2013 - 18:11

Witajcie :) Jesteśmy na miejscu prawie w komplecie! Dziś dzień organizacyjny, jutro rozbijamy miasteczko KN na Suchym :) Zdjęć niestety nie wrzucimy z uwagi na bardzo kiepski zasięg internetu :) bądźcie cierpliwi relacja będzie baaardzo obszerna!
  • 0

#25 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 02 marzec 2013 - 11:24

Juz sie nie moge doczekac :) czekamy :)
Kurcze tak żąłuje ze nie ma mnie z Wami :(
Mam nadzieje ze pogode macie fajną, u nas w Wielkopolsce wiosna :( i zero śniegu, a e wiadomościach dzisiaj mówili że na południu dzis będzie padac, wiec życzę śniegu i fajnych warunkow :)
  • 0

#26 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 02 marzec 2013 - 21:32

...No pewno... grzańe piją, hulają i obficie się goszczą a my tu zniecierpliwieni czekamy na niusy!
  • 0

#27 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 03 marzec 2013 - 18:42

Dla uspokojenia Asi.
Śnieg był, ale deczko słaby do jazd testowych.
Jazdy udane.
Narty Lusti w każdej specyfikacji :thumbsup:
Gospodarze i miejsce :thumbsup:
Wszyscy zapisani przybyli :)
Nie jeździli biedni organizatorzy: Maćkowski i AdamS
Minusy: przynajmniej jeden dzień za krótko :thumbdown:
Szczegóły w terminie późniejszym.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 11

#28 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 03 marzec 2013 - 19:41

Najwazniejsze zescie calo dotarli do domu.No i Jola w koncu pojezdzila :)
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#29 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 03 marzec 2013 - 22:05

Dzieki Deczko za króciutką ale jakże konkretną relacyjkę :)
Własnie, najważniejsze że nikt się nie połamał :)
Ja tu czekałam i czekałam na jakies połączenie wirtualne z Wami a tu lipa...cisza że aż dziwnie tu na forum było... zreszta widać po ilości napisanych postów... ale sama ze soba pisać przeciez nie bede! haha

Dalej, czekam jak chyba nikt :) na konkrety!
Dalej Adam napisz coś teraz Ty, bo widzę ze już jestes a mnie ciekawośc zżera :( Juz sie doczekac nie mogę :)

Czemu Maćkowski i Adam nie jeździli??

Użytkownik asiuta82 edytował ten post 03 marzec 2013 - 22:09

  • 1

#30 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 03 marzec 2013 - 23:25

Dołączona grafika


Zlot forum KochamNarty.pl w Białym Dunajcu dobiegł końca. Czas na kilka słów podsumowania tego, co zdarzyło się podczas pierwszych 3 dni marca :)


Miejscem naszego spotkania w Białym Dunajcu, było Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Hubami". Niezwykłe położenie i klimat tego miejsca pewnie nie jednemu z nas zapadnie w pamięci na dłużej! Od samego początku, nikt nie miał problemów z dotarciem do celu, dzięki "naszemu narciarzowi" który bez względu na pogodę wskazywał drogę :
Dołączona grafika

Uczestników zlotu, po podwieczornym szusowaniu czekało jeszcze sporo atrakcji. Piątkowy wieczór - to prezentacje min. kasków, rękawic, bielizny czy czapek różnych firm. Jednak prawdziwą gratką, były najnowsze modele nart czeskiego producenta nart - Lusti. Szeroki wybór i asortyment sprzyjał dyskusjom i wymianom doświadczeń na tematy odzieży czy akcesoriów narciarskich

Dołączona grafika

Jak widać na zdjęciach, przymiarki sprawiały sporo uciechy :) Były to między innymi kaski firmy Mivida, czapki firmy Neverland, rękawice Monkey's Grip czy bielizna Odlo

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Po długich rozmowach, przyszedł czas na właściwy, główny i kulminacyjny punkt spotkania - czyli rozbicie naszego miasteczka na stacji Ski-Suche w Poroninie.

Dołączona grafika

Warunki na trasie, jak i warunki pogodowe w pierwszej części dnia były niemal idealne! Była to jedna z nielicznych okazji do przetestowania topowych modeli Lusti i przekonania się na własnej skórze, co kryje się pod tą jeszcze mało znaną nazwą.

Dołączona grafika


W namiocie który służył nam dzięki uprzejmości firmy Extreme Adventute, oprócz nart znalazło się miejsce także na domowej roboty specjały, które zniknęły w zaskakująco szybkim tempie :
Dołączona grafika


Z kolei wieczorem, przyszła kolej na zapowiadaną wcześniej Biesiadę regeneracyjną :)

Spora wiata, położona w bezpośrednim sąsiedztwie naszej agroturystyki, tuż nad brzegiem Dunajca, nadawała się ku temu znakomicie! W tym momencie składam gorące podziękowania dla właściciela "Pod Hubami" - Pana Franka - za udostępnienie miejsca i pomoc przy organizacji wieczoru :hi:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udało się też zrobić zdjęcie grupowe, choć niestety nie ma na nim wszystkich uczestników.

Dołączona grafika


Podsumowując :

Bardzo cieszę się, że udało nam się spotkać w tak zacnym i dużym gronie! Bardzo miło było mi poznać użytkowników, którzy po raz pierwszy(i nie ostatni mam nadzieję) pojawili się na spotkaniu pod banderą KochamNarty.pl - Hintertux, Web, Jea, Miliard, Peregrin : :hi:
Tym, których już miałem okazje poznać wcześniej dziękuję również bardzo serdecznie : Osetia, Marecki, Deczko, Pit, Bacteria, Mackowski :hi:
Wszystkim "niezrzeszonym" :hi:
Teamu ostatniemu, należą się specjalne podziękowania za współorganizację i cały wysiłek, czas włożony w dopięcie tego spotkania na ostatni guzik!

Za udostępnienie produktów do prezentacji i testów raz jeszcze dziękuję firmom : Sportmaster, Lusti, Odlo, Monkey's Grip, Extreme Adventure, Mivida, Neverland.

Właścicielom, kierownictwu i obsłudze stacji Ski-Suche dziękujemy za owocną współpracę - życzymy Wam i sobie jak najwięcej tak udanych imprez!

Gospodarzom Agroturystyki - za ciepłe i serdeczne przyjęcie i dbałość o każdy szczegół.

To tyle, dorzucam jeszcze kilka zdjęć, relację uzupełnią jeszcze inne osoby. Dlatego też - Do zobaczenia w przyszłym sezonie!!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Było tak :thumbup:

Użytkownik AdamSlask edytował ten post 04 marzec 2013 - 21:42

  • 11

#31 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 03 marzec 2013 - 23:54

:D znakomicie!
Ale Wam zazdroszcze -tak pozytywnie oczywiscie :)
Fajnie że jestescie zadowoleni :) ...kurcze, fajne fotki, ale zupełnie się pogubiłam :( Pewnie dlatego że było sporo nowych osob...
Fajnie że pogoda sięWam udała, bo ta nadchodząca wiosna nie wróżyła zbyt optymistycznych warunków narciarskich...
Dzieki Adam -zaspokoiłeś mnie -jakkolwiek to brzmi :zab:

Użytkownik asiuta82 edytował ten post 03 marzec 2013 - 23:57

  • 0

#32 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 04 marzec 2013 - 08:12

Rzeczywiście było bardzo fajnie, cieszę się, że Was poznałam. Teraz będzie pewnie łatwiej spotkać się gdzieś na stoku :D
  • 4

#33 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 04 marzec 2013 - 10:08

Potwierdzam, i ja cieszę się z poznania wszystkich nowych forumowiczów i spotaknia już znajomych :) :thumbup: choć byłem tylko w sobotę, czego oczywiście bardzo żałuję, gdyż atmosfera, jazda i wszystko inne było naprawdę super zorganizowane :uklon2:

Majka, a na stoku spotakmy się pewnikiem jeszcze nie raz :)

a takie widoki było można podziwiać z górej stacji wyciągu

Załączony plik  P1050538.JPG   4,25 MB   30 Ilość pobrań

Załączony plik  P1050539.JPG   4,47 MB   39 Ilość pobrań

a poniżej jeszcze kilka innych

Załączony plik  P1050514.JPG   4,5 MB   41 Ilość pobrań

Załączony plik  P1050511.JPG   4,82 MB   50 Ilość pobrań

Załączony plik  P1050525.JPG   4,98 MB   41 Ilość pobrań

Załączony plik  P1050526.JPG   4,47 MB   33 Ilość pobrań

Załączony plik  P1050497.JPG   5,07 MB   22 Ilość pobrań
  • 8

#34 ninja

ninja
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Elan
  • Imię :Marta
  • Ulubiony stok:Rusin-SKI

Napisano 04 marzec 2013 - 10:58

super relacja :) I ja również pozytywnie zazdroszczę udanego wypadu :)
  • 0
escapador.pl

#35 miliard

miliard
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Elan WaveFlex
  • Ulubiony stok:Dobrze przygotowany

Napisano 04 marzec 2013 - 13:11

Bardzo dziękujemy za super organizację, miłe towarzystwo, masę wrażeń i pozytywną energię.

Do zobaczenia :)
  • 5

#36 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 04 marzec 2013 - 16:54

no, co jest, a gdzie jest więcej zdjęć?
  • 1

#37 jea

jea
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:New Village
  • Narty:Fischer
  • Imię :....
  • Ulubiony stok:czarny
  • Serwisant:pom
  • Pracownik:wolny
  • Właściciel:wolny
  • Instruktor:???

Napisano 04 marzec 2013 - 17:06

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za super spotkanie, wszystkim obecnym na zlocie za atmosferę, gospodarzom za przyjęcie i smaczne swojskie jadło. Było nam bardzo miło Was poznać i do zobaczenia. :)
  • 5

#38 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 marzec 2013 - 18:19

Serdecznie podziękowania organizatorom i wszystkim forumowiczom którzy tak licznie przybyli. Jak się ogarnę, napiszę coś więcej. Raz jeszcze serdecznie wszystkim dziękuję za mega zlot!!

Dołączona grafika


  • 4

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#39 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 marzec 2013 - 19:46

no, co jest, a gdzie jest więcej zdjęć?


dokładnie tak. Proszę ze swojej strony o więcej. Może być nawet w galerii, nie ma problemu.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#40 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 04 marzec 2013 - 21:26

Dorzucę jeszcze kilka słów :) Agroturystyka pod Hubami to niezwykłe miejsce, przede wszystkim dlatego, że jest to miejsce magiczne dla wędkarzy. Maćkowskiemu i Wojtkowi, w piątkowe popołudnie udało się chwilkę połowić, ja za to wybrałem się z nimi uzbrojony tylko w aparat :) Zobaczcie sami :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych