Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tecnica Cochise 120 - prośba o opinię


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuzon

kuzon
  • Użytkownik
  • 139 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Salomon Enduro XT 850, Majesty Superior

Napisano 26 grudzień 2012 - 20:31

Chciałbym je zastawić z Salomon Enduro XT 850, jako alternatywę wymyśliłem sobie Salomon Quest Max 120. Nie jestem pewien czy jest jakaś inna, lepsza alternatywa. Kupuję je na długie lata i cena jest ważna, acz drugorzędna. Generalnie chciałbym buty uniwersalne (zdając sobie sprawę, że co uniwersalne to...). Przez uniwersalność rozumiem możliwość użycia na nartostradzie, w lesie i na podejściu itd. Odnoszę wrażenie, że te buty są w stanie spełnić te warunki, ale być może to tylko wrażenie.

  • 0
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
- Maya Angelou

#2 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 26 grudzień 2012 - 22:57

Moge napisac na temat alternatywy czuli Qestow.A moge napisac tylko tyle,ze czytalem ostatnio kilka testow i poza swietnymi opiniami jesi chodzi o jazde w nich to wiekszosc testerow byla rozczarowana wygoda przy podejsciach.Tryb "walk" ponoc nie jest elastyczny wystarczajaco.Mowa o foczeniu a nie o podlazeniu z nartami na plecach.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#3 kuzon

kuzon
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 139 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Salomon Enduro XT 850, Majesty Superior

Napisano 27 grudzień 2012 - 10:47

Dzięki za info! Powiedziałbym, że akurat funkcja chodzenia nie jest dla mnie najważniejsza, bo pewnie rzadko będę z niej korzystał (choć moim marzeniem jest żeby stosunek wyciągi-podchodzenie był chociaż 50/50), ale skoro już jest, to chciałbym aby w jak najlepszy sposób spełniała swoją funkcję (kto wie, może okaże się znaczącą). Skłaniam się bardziej ku Tecnici, bo przez ostatnie lata miałem buty tej firmy i byłem zadowolony a poza tym...podobają mi się wizualnie :-)
  • 0
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
- Maya Angelou




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych